Torwar 2010

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 marca 2010 19:43
Ja myślę, że i tak będzie lepiej niż 2 lata temu 🙂 pamiętacie? dłuuuugie przerwy w programie (nawet po 2 godziny), drogie bilety, program dodatkowy bardzo słaby.
Rok temu mi się bardzo podobało: dobra organizacja, fajny program, pyszna kawa na korytarzu, tylko pozbyłabym się Dowbor, na jej miejsce wrzuciła choćby Kingę Rusin albo Kraśko i już by było perfekt  😁

a brak kasy=brak reklamy. wolę mniejszy rozgłos, a lepsze podłoże na hali. chociaż przez to tracą jednak widzów...

Programowo torwar [...] przypomina [...] miejscem gdzie rodzina z dziećmi będzie mogła się wybrać na weekendową wycieczkę
uważam, że to akurat jest plus. może wiecej ludzi zainteresuje się tym sportem, kto wie? lepsze rodziny z dziecmi, niż światek jeździecki obrabiający sobie 4 litery na każdym kroku
2007 Ascaia😀 rok temu juz bilo fajniej wlasnie przez ta dynamike😀 ale i tak na gwiazdach wszyscy siedzielismy przy stoiskach i plotkowalismy😀
to bylo cos🙂a 3 lata temu jak w domu mialam chyba z 6-7 nocujacych z volty, impra przy wielkich pizzach😀 i sesja w wannie z hydro😀
Edytka wycinając połową mojej wypowiedzi zmieniłaś zupełnie jej sens 😉

Zawsze były rozgrywane atrakcje dodatkowe, jako przerwy między konkursami czy pokazy i zawsze laik czy rodzina z dzieciakami mieli na co popatrzeć (i nie tylko, ja tam świetnie bawiłam się przy powożeniu). Ale przecież wciąż była to impreza sportowa. Wydaje mi się, że w tym roku proporcje zostały odwrócone, jakby to konkursy były tłem dla 'rozrywek'.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 marca 2010 20:48
nie zamierzałam zmieniać sensu wypowiedzi, możliwe po prostu, że inaczej zrozumiałam Twoją myśl 😉 wiadomo, że program jest inny, mniej 'koński'. ale post zabrzmiał po prostu tak jakby rodziny z dziecmi powinny urzadzac sobie weekendowe wycieczki gdzie indzej. z czym się po prostu nie zgadzam 😉
rozumiem, mam nadzieję, że teraz wyraziłam się jaśniej 🙂
Torwar to w tym roku raczej ratowanie tej imprezy niż organzizacja zgodnie z oczekiwaniami. Nie ma reklamy, bo nie ma na nią pieniędzy. Podejrzewam, ze rowniez brak jest funduszy na nagrody. Miejmy nadzieje, ze za rok znów się odbędzie i tym razem z rozmachem.

Rano zazwyczaj było ujezdzenie, którego w tym roku zabraknie 🙁
Na głownym warszawskim rondzie wielki telebim miga konikami - Torwar zaprasza w ten sposób  na imprezę.
Severus   Sink your teeth into my FLESH
11 marca 2010 07:26
Ja się cieszę że w ogóle jest torwar w tym roku  😀
O! Pan Wróbel będzie - czyli znowu będę bogatsza o jakieś kolczyki albo inną biżuterię ;-)
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
11 marca 2010 12:20
taka nijaka ta lista wystawców 🙁
kujka   new better life mode: on
11 marca 2010 12:23
Edytka, bo tegoroczny torwar to w ogole taki nijaki bedzie 🙂
Nie nastawiajmy się nawzajem tak źle. Ja wczoraj poszłam bilety na sobotę dokupić, nie chcę żałować jeszcze zanim się sobota zacznie.
Może będzie mniej efektownie, ale dobrze.
W zeszłym roku też były tylko dwa konkursy skokowe dziennie - tylko, że o przystępniejszej godzinie, bo rano ujeżdżenie.
Lista wystawców wygląda byle jak, bo mało kto wie nikt, że np PPHU Bago to Karina.
A przynajmniej bilet tańsze i bez idiotycznego podiząłu na rano i popołudnie
mhm inter api nie widze..i co teraz?ktos wie czy oni maja jakas inna nazwe?
Mam do sprzedania jeden bilet na sobote 🙂 Kolega sie wymiksował.
Jak ktos chcetny, to poprosze na pw. 🙂 do obioru w sobote, udziele rabatu.
Celowo nie pisze w ogloszeniach, bo to zadna wielka sprzedaz, a i tak wszyscy zainteresowani sa w tym wątku 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
11 marca 2010 13:13
hmmm w sumie takie głupie pytanie mam....
nie wiecie czy będzie można płacić kartą czy trzeba mieć gotówkę na zakupy????! 🤣
Jak będziecie w sobotę o 12.30 to trzymajcie kciuki za moje 2 kucyki. Jaden kary  , drugi siwy. I ich amazonki jak sie da. 🙂
hmmm w sumie takie głupie pytanie mam....
nie wiecie czy będzie można płacić kartą czy trzeba mieć gotówkę na zakupy????! 🤣


Raz tak raz tak, z tego co pamiętam nie wszyscy mieli terminale do kart. Ale lepiej miec ze sobą gotówkę.
ash   Sukces jest koloru blond....
11 marca 2010 14:11
dzięki wielkie :kwiatek:
dodam pikanterii dla tych co siedza w domu - nie bedzie relacji on line
Ja najbardziej ubolewam, że ujeżdżenia nie będzie i mało pokazów🙁
na który sektor zwalają się voltopiry?  😁 bardzo chętnie was poznam  🏇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 marca 2010 15:04
Nirv, tradycyjnie sektor H 😁
mam pytanie, wie ktoś czy oficjalny trening jest otwarty dla publiczności ?
znalazłam już dwa komunikaty na jego temat, ale nie mogę znaleźć nigdzie informacji, czy można sobie na niego przyjść popatrzeć ?
Ponia   Szefowa forever.
11 marca 2010 18:43
No więc, idę się pakować, jutro ruszam na podbój stolicy, ale na torwarze zjawię się w niedzielę 😉

Do zobaczenia voltopirzyce🙂 i voltopiry jak się jakiś pojawi😉

Pońka mrr! jesteśmy in tacz (;
po obejrzeniu pary prob roznych pokazow jestem zawiedziona bardzo ale tego sie spodziewalam w sumie. niedopracowanie,brak synchronizacji, szkoda
Dosżło do małej zmiany.
Zamiast Alwaro na Torwar z Janowa przyjechał El Azem, a  Perseusza nie ma wcale.
Ludziska pomocy !!

W zwiazku z niespodziewana sytuacja odpadl mi nocleg z soboty na niedziele. Tak wiec szukam jakies mozliwosci  ( hostel, pokoik, wycieraczka🙂  )  👀noclegu.. Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie proszony jest o namiar  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się