sklepy internetowe

oczywiście polecam sie na przyszłość
minus dla ostroga.pl paczka zostałą wysłana na adres płatnika, a nie odbiorcy, teraz muszę ją sama wysłać 😀iabeł:
Witam!!chciałam wszystkich ostrzec przed kupowaniem w sklepie  http://www.sklep-jezdziecki.eu/?kontakt,2 oraz na aukcjach internetowych tej pani.Prawie dwa miesiące temu kupilam u niej na aukcji derkę dla koniucha , derka miała być wysłana kurierem ,przyszla do mnie po około 3 tygodniach,ale ten fakt juz pomińmy.Okazalo sie ze zamiast zamówionego rozmiaru 145 cm przyszla dereczka 135 cm.Derkę wiec odesłałam za parę dni maila dojść w dobrym rozmiarze .Niestety przesyłki nie otrzymałam ,zadzwonilam wiec do pani ,która stwierdziła ze hurtownia nie ma juz rozmiaru 145cm wiec derki nie dostanę ,była przy tym bardzo nie mila i napastliwa stwierdziła ze towar juz miałam (nieważne ze w złym rozmiarze ) i ze to nie jej wina ze derki nie mam tylko hurtowni(?).Do tej pory nie mam ani derki ani pieniędzy. Dzisiaj sprawę zgłosiłam na policje i wysyłam zawiadomienie na allegro o przyjęciu sprawy przeciwko tej "wielce uczciwej pani".PS.przy ostatnim telefonie do niej zaczęła parawie płakać w słuchawke oraz stwierdziła ze ma ciężki okres i nie ma jak zwrócić pieniędzy oraz ze nie dostała od hurtowni zwrotu za odesłana derkę .Heh lecz co mnie to do chol.. jako kupującego obchodzi??
Wielki + dla galopada.pl kupilam przeceniona kurtke , paczak doszla blyskawicznie, jednak kurtka okazalo sie za mala. Wyslalam zwrot i w ciagu kilku dni otrzymalam pieniazki na koncie. Naprawde polecam !
a jak oceniacie oxer.com.pl?
Dziewczyny, a nie wiecie w jakich sklepach są czapraki euro-stara w miare korzystnych cenach? (czyli nie za 250 zł )? ;P  👀
😅 😅 😅 Ogromny plus dla www.karino.mzj.pl
furmanka   zawsze pod górkę...
03 marca 2010 20:23
Nowy sklep działający od wczoraj. Byłam pierwszym klientem i wygrałam czaprak Horze 💃 (co dwudziesta osoba wygrywa) www.ksantos.pl
ksantos ma chyba popsutą skrzynke mailową albo przepełnioną  🙄
Orling jak zwykle super
paczka doszła jak zawsze sprawnie i szybko do tego prezenty dostałam 🙂
kalendarz na 2010 rok oraz tabletki uspokajające dla koni i psów 🙂😉
POLECAM
Orlinga uwielbiam 🙂
To jedna z najlepiej pracujących firm na polskim rynku.
Solidni, terminowi i nie zdarza się raczej, że "NIE MA i nie wiemy kiedy będzie".
Jeden z moich najsolidniejszych kontrahentów
OGROMY MINUS DLA sklepu internetowego EQUIVERSUM !!!!!!!!!!
Sprzedają towar którego nie mają!
Zamówienie złożyłam na początku lutego (zamówiłam trzy rzeczy), w opisie jednego przedmiotu było, że dostępny w ciągu 7 dni. Otzrymałam maila ,że zamówienie przyjęte i że zostanie wysłane. Przez MIESIĄC żadnej informacji co z zamówieniem. Po napisaniu maila, dostała odpowiedź, że jednego z zamówionych towarów nie ma i nie będzie. Reszta zamówienia również nie dotarła. Po kolejnym mailu zwrot pieniędzy. ŻENADA !!!!

Nie kupujcie NIC w tym sklepie bo sprzedają rzeczy których nie mają !!!

PORAŻKA - PORAŻKA - PORAŻKA - PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!!!!
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
05 marca 2010 19:10
Ode mnie + dla skleupu amigo. Bezproblemowo.
+ dla konik.com.pl - błyskawiczna dostawa
+ capriola szybko, miło.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 marca 2010 16:59
Nowy sklep działający od wczoraj. Byłam pierwszym klientem i wygrałam czaprak Horze 💃 (co dwudziesta osoba wygrywa) www.ksantos.pl


ktoś tu chyba grał dużo w howrse 😁
Fajna nazwa 😁
Dużyyyy minus dla animali najpierw przez wieki czekali na dostawę euro-stara, po czym kiedy w końcu przyszła okazało sie że jednak moich owijek nie było i nie będzie! I już nic z oferty ES nie będzie ;/

A mogli napisać wcześniej ;/
Averis   Czarny charakter
09 marca 2010 17:38
Wielki plus dla bergo- ekspresowa wysyłka i świetny kontakt.
OGROMY MINUS DLA sklepu internetowego EQUIVERSUM !!!!!!!!!!
Sprzedają towar którego nie mają!
Zamówienie złożyłam na początku lutego (zamówiłam trzy rzeczy), w opisie jednego przedmiotu było, że dostępny w ciągu 7 dni. Otzrymałam maila ,że zamówienie przyjęte i że zostanie wysłane. Przez MIESIĄC żadnej informacji co z zamówieniem. Po napisaniu maila, dostała odpowiedź, że jednego z zamówionych towarów nie ma i nie będzie. Reszta zamówienia również nie dotarła. Po kolejnym mailu zwrot pieniędzy. ŻENADA !!!!

Nie kupujcie NIC w tym sklepie bo sprzedają rzeczy których nie mają !!!

PORAŻKA - PORAŻKA - PORAŻKA - PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!!!!



A ja kupowałam nie raz i nie miałam nigdy takich sytuacji, owszem teraz czekam na zamówiony kawecan sporo, ale wiedziałam że będe czekać, czas oczekiwania był od początku oznaczony jako 30 dni, normalnie rzeczy zawsze były dostępne od razu.
asds   Life goes on...
10 marca 2010 12:53
Jak zwykle duzy  plus  dla animalia.pl 🙂
Wielki plus dla sklepu cztery kopyta www.cztery-kopyta.pl, super współpraca, rabat  😅 😍
Wielki pozytyw dla [font=Verdana]mksklep[/font]

Świetna obsługa, fachowe doradztwo, rzetelny właściciel!
Darmowa dostawa, miłe rabaty i super kontakt!

Baardzo polecam!!!
Duży + dla animalii, jak zwykle ekspresowa dostawa, gratisy i do tego Towar po promocji!!
POLECAM!
Zamówiłaś witaminki?  😀
plus dla końskiego świata, mimo zamieszania z wyprzedażą doszło to co miało dojść i szybko 🙂
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
11 marca 2010 16:05
po raz kolejny ogromny plus za całokształt dla mksklep.pl  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Plus dla horsecare oraz Mustang 😀 Mega pozytywnie, super kontakt 🙂
u mnie wczoraj był kurier animali i oczywiscie ja zawsze na +  , uwielbiam ten sklep  😍
ode mnie również przed chwilą wyszedł 🙂 plus dla animalii jak zawsze
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 marca 2010 19:12
ode mnie + dla końskiego świata. Szybko, sprawnie, super!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się