Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

Condina, powinnaś🙂 ja się wpiszę😀

ehh cieszyłam się że wiosna, ale chyba wolałam śnieg od tego błota🙁 no nic, miejmy nadzieje, że teraz będzie bardzo ciepło i bardzo sucho! i ta braja szybko wyschnie bo póki co... chciałam ruszyć konia, no to oto co zastałam:



chyba nie muszę dodawać, że był cały mokry w dodatku i nie do wyczyszczenia:/
a później było tylko lepiej, bo dzieciak postanowił na moich oczach walnąć się w to błoto jeszcze jakieś 15 razy:/ i z brudnego konia zrobił się mega brudny koń!






masakra......

wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
19 marca 2010 14:36
😲

o mamo...

trochę mnie przeraziłaś....niedługo zbieram się do stajni i już się boję co tam zastanę! Mój koń należy do tych co lubią być brudne🙂
wątek zamknięty
hehe no ładnie... dobrze że Dakota mimo, że biała to jest chyba wbrew pozorom najczystszym koniem w stajni heh
Póki zimno się nie kładzie heh więc nawet jest czysta jak na białaska
Choć latem rózżnie bywa :P
wątek zamknięty
Breva  😵 ale masz roboty współczuję 😁
wątek zamknięty
ash, to trzymam kciuki, żeby nie było tak źle jak u mnie😉

Cobrinha, no bo ta Twoja dziewucha mądra jest! po co się moczyć i paprać jak jeszcze tak zimnawo i w ogóle... no Bandziorkowi poszło w dupkę, nie móżdżek🙂 pocieszam się że nie tylko jemu bo całe stadko tak wygląda!

hanoverka, ehh dzięki🙂 nie no na razie nawet go nie ruszam... taką ilość mokrego błota to bym chyba mogła tylko szlauchem zmyć a na to za zimno... poczekam aż zaschnie...🙁

a tak w ogóle - dalszy opowieści...

no to postanowiłam że jak nie Bandzior to Lorrie... była w duużo lepszym stanie, więc ją wzięłam, doczyściłam, przy okazji przerobiłyśmy lekcje pt. "Grzecznie wychodzę sama ze stajni (bez koni) i jestem spokojna", "Potrafię stać przywiązana na polu i nie szaleje z tego powodu", "Idąc za człowiekiem zatrzymuję się, kiedy on się zatrzymuje i nie włażę na niego" oraz "Szanuje granicę człowieka i nie walę go łbem w celu poocierania się". Porobiłam przy okazji parę zdjęć Pluszaczkowi:







i nierozsądnie wypuściłam z resztą koni... no i mam...



eh:/
wątek zamknięty
Ale zadowolone brudaski 😉
Konie naprawdę mają z tego radochę.
wątek zamknięty
uuuułłłłłła a po pierwszych zdjęciach tak niewinnie się zapowiadało 😁 Jak się wysuszy to się wykruszy, najważniejsze że radocha jest i przy okazji barwy ochronne 😂
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
19 marca 2010 15:02
Breva dzięki!
Jutro dam znać jak kary wyglądał!
Zdania nie zmieniam - Koń brudny to koń szczęśliwy😉
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
19 marca 2010 15:30
Breva - moja Basiowa wygladala dzis calkiem podobnie=) choc troche lepiej mimo wszystko, przychodze do stajni, patrze na konia i  🤔 a dziewczyny "Konie byly wlasnie na padoku, nie martw sie, wszystkie tak wygladaja... no ale w sumie Basia wytarzala sie w najwiekszej kaluzy" i ręce mi opadły =). Troche przeschla, wyczyscilam - zdjelam wielkie warstwy błota i pozniej wsiadlam na oklep, bo chociaz plecy byly suche =)

No i oczywiscie - rządam więcej fotek Twojego konia! Jest cudowny! Rude tez ladne, ale łaciak rządzi!!!
wątek zamknięty
Muffinka, hanoverka, ash, Manta, mimo, że nadal mnie to trochę boli (:P) to w pełni się z Wami zgadzam😀 konie są przeszczęśliwe, a to przecież o to chodzi😀

ash, daj znać koniecznie🙂 i porób zdjęcia!!😉

Manta, hehe to też Ci zrobiła niespodziankę:P a gdzie jakieś zdjęcia? uwielbiam patrzeć na Basieńkę🙂 byłaby perfect dla mojego Bandziora😀 a w ogóle gdzie Wy stoicie?:> bo kurcze, przecież Kraków, to może bym Was odwiedziła z worem marchewek😀 a za słowa uznania dla B. bardzo dziękuję😀

no to tak żeby dopełnić obrazu naszej stajni wrzucam resztę bandy:

Rewir:



Elektor:


i razem🙂


kurcze... patrząc np. na Rudego, ostatnio wiecznie brudnego, nie mogę uwierzyć, że w lecie wygląda tak...

ja chcę lato!!🙂
wątek zamknięty
Breva  ale widać ze dzieciaki zdrowe i zadowolone  😉

Ja jutro jadę do stajni z zamiarem wylonżowania wszystkich 3 i mam cichą nadzieje ze będą ubłocone ale juz suche i wtedy zgrzebło sprężynowe w dłoń i do roboty  😁
wątek zamknięty
Breva, piękne błotne potwory 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 marca 2010 16:57
Breva  😲..ale po 5 cm ponoć samo odpada 😁
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
19 marca 2010 17:04
Nie mialam dzis aparatu ze soba w stajni bo sie wyladował. W przyszłym tygodniu napewno jakies foty będą. Basiowa stoi w Kłaju w prywatnej stajni (właściciel ma stajenke przy domu w której ma 4 klacze). Kłaj jest 30km od Krakowa, ale zawsze można się umówić w Krk i wspólnie wybrać się do stajni. Szkoda, że Twój stoi tak daleko (bo dalej w NS?), ale powinnam w tym roku raz lub dwa w sączu być ;-).

A parka by z nich byłą idealna =)

Mysza jeszcze jakis czas temu:

wątek zamknięty
Breva  🤔 🤔 🤔 nieźle sie łobuzy wytarzały pierwszy raz coś takiego widze  👀
wątek zamknięty
Breva doskonale Cie rozumiem. Chyba wiosna idzie, bo dzisiaj w stajni zastałam idealnie zapanierowaną kluskę. Tyle dobrze że już sucha. A ile radochy musiało być podczas tarzania, cała trójka wyglądała jednakowo.  😂
wątek zamknięty
Dawno nas tutaj nie było  🙂
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 marca 2010 18:31
G. nareszcie Pleśniak!! 😜 😍 WIĘCEJ! Czemu nam żałujesz? 🤬
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 marca 2010 19:22
Gucio!Gucio!Gucio!
wątek zamknięty
Mojego wzięłam dziś na łąkę na lonżę, żeby się właśnie w błotko nie walnął...to walnął się na łące w podmokłą trawę (chwila nieuwagi) ale już bardzo spragniony tarzańska był. On nawet na grudzie ma radoche z tarzania
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
19 marca 2010 19:50
Breva, świetne fotki. współczuje serdecznie 😉

G., cóż. pokazał co myśli o pozowaniu pewnie dlatego tylko jedna fotka 😉
wątek zamknięty
Niestety nie podziela mojego entuzjazmu jeżeli chodzi o robienie zdjęć  😉



wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
20 marca 2010 05:47
Breva...... auuuuaaaaaa..... 😵 😉

czy to jest metoda na wiosenny pilling przeciwlniący?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 marca 2010 06:20
G. Guciulek 😜 😜 a jakies z roboty macie 🙇 ja go najbardziej lubie w wersji pracujacej zwlaszcza jumpajacej 😍
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
20 marca 2010 08:00
Breva- piękne błotne potworki 😉 A rudy pluszak przeuroczy i nawet jak jest brudaskiem 🙂
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
20 marca 2010 08:11
G. Guciulek 😜 😜 a jakies z roboty macie 🙇 ja go najbardziej lubie w wersji pracujacej zwlaszcza jumpajacej 😍


oj tak, podpisuję się obiema rękami i nogami!! Gucia w robocie chcemy!! 😜 😍
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
20 marca 2010 08:53
ja też ja też  😅
wspaniały kucyczek  💘
wątek zamknięty
Niestety z roboty nie ma i nie będzie bo Gucio przeszeł na wcześniejszą emeryture.

Zawody 2007. Ehh ile bym dała, żeby do tego wrócić...

wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
20 marca 2010 09:21
G. (dla mnie zawsze zostaniesz Gemmą 😉) jak to? Co się stało? 🙁
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
20 marca 2010 09:39
[b]Breva[/b] Moja też tak wyglądała. Ale przynajmnijej już sucha była jak przyszłam.  😅
G. śliczny kucor. Podłączę się do pytania; co się stało?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.