Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
20 marca 2010 13:55
Hypnotize masz bardzo ładnego konia🙂😉
wątek zamknięty
szam, dlatego pytałam o jakieś publikacje naukowe bo chodziło mi konkretnie o wymiotowanie przez otwór "paszczowy" 😉
wątek zamknięty
Rudzielec pozdrawia. W nowym ogłowiu i nowej fryzurce 😉

wątek zamknięty
ostatbio jakis szal na punkcie brazowego podszycia  😁
wątek zamknięty
Muffinka, rudzielec jak zwykle uroczy! Fajne ogłowie 🙂Pasuje mu 🙂
wątek zamknięty
A my liczylismy dzisiaj na piękna pogode i padał deszcz... yhh... dobrze ze rano było cieplutko to Rudy wykąpany przynajmniej 🙂
I Pierwsze wiosenne zdjęcie 😀  Jaka jestem dumna osoatnio z tego konia...  💃 😍
wątek zamknięty
Hypnotize uważam, że tworzycie super parę i każdy koń powinien mieć takiego opiekuna jakim ty jesteś dla swojego kasztana 👍
wątek zamknięty
Salucha:
Dziękuję 🙂

hanoverka
Aż się zawstydzilam. Ale cieszę się ze tak myślisz. Staram sie jak moge dać temu koniowi wszystko czego potrzebuje 🙂

No to pare fotek z dzisiaj. Pogody nie było to i zdjęcia marne niestety.

Najpierw sie kąpaliśmy, w miejscu gdzie ma byc myjka :P Narazie prowizorka z wiadra. Ale kon porośniety brudem nie narzekał. Wrecz wydawało by sie ze zadowolony 🙂

Mój Mąż osoatnio domaga sie fotek z Piniem, wiec i tym razem musiałam robić za fotografa 😉

Tez sie dobrze dogadują :P





Pozdrawiamy Wiosennie
wątek zamknięty
Hypnotize Rudy jest piękny 😜 Ale przedostatnie zdjęcie w lesie między drzewami jest obłędne 😜 Zdjęcie jak marzenie... Gratuluje fotografa 😅
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
20 marca 2010 17:02
Hypnotize, pięknie. na prawdę pięknie, i można zazdrościć Męża ; p

a właśnie, jak u Ciebie z temperaturą? bo ja chciałam wykąpać moją szkapę, ale tu, na pomorzu to chyba za zimno jeszcze.  🙄
wątek zamknięty
Bee.
U nas 15 stopni było dzisiaj jak nie było słońca. Jak słońce wyszło to chodziłam w krótkim rękawie. Kon po kapaniu wytarciu słomą i wytarzaniu był w 10 minut suchy 🙂 Jakby było zimno to kąpałabym w stajni, bo był tak usyfiony i śmierdzacy że bała bym sie otarć :/

solusiek
Dziękuję 🙂 Powiem Mężowi 🙂
wątek zamknięty
Ja miałam taką pogodę jak Hypnotize  😉, ale dzień zaliczam do udanych, choć jestem baaaardzo wykończona. Konie mi zwiały , narobiły dziur na łace i trzeba było równać każdą jedną dziurę  😵
Kasztan mi wariuje, jak co roku na wiosnę, więc dziś obowiązkowo lonża, Siwka sie trzyma dzielnie, z dnia na dzien coraz lepiej. Dzis pozwoliła sobie zawinąć cztery owijki  😀
Na kąpiel wg nas jeszcze dziś za zimno było, ale za tydzień bierzemy się za konie  😀iabeł:
Takie rzeczy mi wyprawia Kasztan:



Emilka grzecznie:



i razem, juz chyba sie polubiły, tzn. Emilka odpuściła, już nie robi fochów i nie furczy na Kasztana:



no i jeszcze ja:



Pozdrawiamy!

wątek zamknięty
Azbuka
To zależy o której w stajni byłas. Bo według mnie rano jak było słonce i nie było wiatru było w sam raz.o południu juz było wietrznie i padał deszcz...
wątek zamknięty
Hypnotize, byłyśmy od południa, jeszcze było słońce. Ale wiesz, że ja ostrożna jestem. Może czasem za bardzo  😉
Ale zdjęcia ci mąż zrobił bajeczne  😜
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
20 marca 2010 17:47
przedstawiam wam Kasza - to koń, który nie wchodzi w kałuże. No chyba, ze są wielkie jak jezioro, w środku są gałązki do obgryzania, a woda jest tak głęboka, ze można ją fajowsko rozbryzgiwać - tak żeby razem z błockiem poleciała zapaćkać obserwatorom włosy i okulary 😎


zaniepokojonych uspokajam - nie wytarzał się 😉 on potrzebuje piaseczku do tarzania, w błocie nie lubi 😎
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
20 marca 2010 17:52
Hypnotize, bardzo lubie patrzec na Wasze zdjecia, nie dosc ze masz takiego slicznego konia to jeszcze fotografa swietnego!

odwiedzily nas dzis Szam i Cieciorka  :kwiatek: , wiec mam troche zdjec z dzisiejszej jazdy.. srednio udanej bo (pomijajac moj zapuszczony dosiad) nie umiem sie do konca przestawic na sposob jazdy z wczorajszego treningu, wiec wrzuce takie o:



(wiem, moje plecy i ramiona to tragedia, zyja one wlasnym zyciem i musicie mi je jeszcze wybaczyc. postaram sie z nimi dojsc do ladu przez najblizsze pare miesiecy, obiecuje!!)

gilutek jakby nie patrzec ma 3/4 krwi folbluciej wiec wybieganie sie od czasu do czasu sprawia mu radosc. a ze dawno nie biegal, to zainaugurowalismy hasaniem sezon otwarty🙂
troche pizgalo i bylo minimalnie ciezej skupic na sobie gilowa uwage, ale i tak sam fakt ze jezdzilam nie_na_hali sprawil mi duuzo radosci 🙂
wątek zamknięty
kujka, a na co się nie możesz przestawić?
Gil szybko dojdzie do formy 😀 No worries 😀 poza tym wcale nie wygląda źle 🙂 🙂
wątek zamknięty
powtórzę się już, ale jestem pod wrażeniem, jak bardzo długonogie stworzenie z Ciebie  😵
najbardziej się rzuca w oczy Twoja fascynacja gilową grzywą  😁
generalnie fajnie, za dużo przestawiania naraz też nie może być, uważaj, ze zaraz przestawiamy zegarki na czas letni  🤔 😁
a na poważnie to z każdym treningiem będzie coraz lepiej  :kwiatek:
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
20 marca 2010 18:14
Anaa, pw frunie!



buyaka, masz na mysli: to?  👀
a gilowa grzywa jest naprawde fascynujaca. a wiesz, po zimie to moze na ziemi jakies skarby jeszcze sie znajda? kto szuka nie bladzi! a tak powaznie - to wlasnie obok plecow moj drugi najwiekszy problem. niestety bedzie go chyba ciezej wyplenic bo jezdze tak od ponad 10 lat :/ ale nie trace nadziei, w koncu kiedys musi sie udac!
wątek zamknięty
Kujka,
ładnie się prezentujecie! Rozmiarami jesteście idealnie dobrani i jak widzę Twoją nogę w tej ujeżdżeniówce, to normalnie jestem zazdrosna!
wątek zamknięty
Iiiik, iiiik, iiik!!!

Wasze kciuki są niezastąpione.
Nie dość, że koń zachowywał się wzrowo. Obce konie, klacze, duże, małe, a Młody pełna kultura.
Nie dość, że oba przejazdy bez zrzutki.
To w dodatku ugrali 3 miejsce w 70cm (na 24 przejazdy)!

Koleżanka ze stajni wzięła 2 miejsce w 90 (też na kucorzynce naszej hodowli - arabokoniczce), więc dla nas zawody bardzo udane.

caroline, pozazdrościć, że Kasza sie nie tarza w błotku. Moja Młoda dzisiaj zyskała nowe przezwisko - "Dziwa Padkokowa". W pierwszym momencie, z daleka patrząc myślałam, że to inna kobyła - gniadoszka. Dopiero jak bliżej podeszłam zobaczyłam co moje dziecię z siebie zrobiło.

wątek zamknięty
caro, Kasza !!
To nasze konie maja cos wspolnego. Moj po blocie porusza sie z wyraznym wstretem.
wątek zamknięty
Hypnotize - i Mąż i Pan Rudy wspaniali ! Zdjęcie w lesie maksymalnie pozytywne  💘
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
20 marca 2010 18:38
[quote author=_kate link=topic=14622.msg525297#msg525297 date=1269108993]
Kujka,
ładnie się prezentujecie! Rozmiarami jesteście idealnie dobrani i jak widzę Twoją nogę w tej ujeżdżeniówce, to normalnie jestem zazdrosna!
[/quote]

ja mam to samo! 😜 Kujka 🤬 za te nogi 😁
po pierwszym treningu zawsze jest najgorzej - dasz radę 😉
Miałam to samo, a teraz nie wyobrażam sobie jazdy innej, niż ta, którą narzuciła moja trenerka 😉

Caroline szaleństwo 😲 w pierwszej chwili myślałam, że to staw!! 😁 Likier z pewnością chętnie by się tam wytarzał 🙄 Belfast nie, bo to arystokracja 😁
wątek zamknięty
Nie dość, że koń zachowywał się wzrowo. Obce konie, klacze, duże, małe, a Młody pełna kultura.
Nie dość, że oba przejazdy bez zrzutki.
To w dodatku ugrali 3 miejsce w 70cm (na 24 przejazdy)!

Koleżanka ze stajni wzięła 2 miejsce w 90 (też na kucorzynce naszej hodowli - arabokoniczce), więc dla nas zawody bardzo udane.


Super, Ascaia, wielkie gratulacje za udany debiut! Oby tak dalej!
Kibicuję Wam po cichu w tych Waszych przebojach ;-)
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
20 marca 2010 18:45
_kate, Strucelka, przepraszam, moge nastepnym razem cenzurowac zdjecia (czarny pasek moze byc?) 😁
musze dac rade, Gil daje to i ja dam 😀 mlodsi sie nie robimy, czas ucieka, wypadaloby zaczac jakos sensownie jezdzic 🙂
BTW _kate, wydaje mi sie ze urosl mi kon przez zime 🙂 jak ostatnio spacerowal obok Dzionka to zdawalo mi sie ze jest tylko jakies 2, moze 3 cm nizszy... bardzo mnie to cieszy!  😀

Klami, moj tez blota nienawidzi 🙂 nawet stepem sie brzydzi chodzic, nawet dzis wybrzydzal jak poszlysmy z nim na spacer w teren. a zeby sensownie pojezdzic jak jest chociaz troche slisko? zapomnij...
panicz  🙄
wątek zamknięty
Strucelka Kujka
Ja na 1 treningu nie potrafiłam na własnym konu zakłusowac, a jeździłam na nim juz 1,5 roku... bałam sie zagalopować itp. Generanie miałam teraz duzo przerwy od ostatniej jazdy ale czuje ze z koniem dogaduje sie lepiej i lepiej siedze dzieki jej lekcjom. Licze ze bardzie z nas w kwietniu zaowolona 🙂
wątek zamknięty
A ja dzisiaj zastąpiłam magdę i pojeździłam rudą wiewiórkę😉  🏇

z tyłu Księciunio  😂




Jutro jadę LL na moim, bo wet powiediział, ze spoko mogę  😲 Pewnie oddam dwa skoki i będzie po przejeździe..:] Boję się!
wątek zamknięty
Alice,
z moimi owijkami i z kubraczkiem Klami będziecie najlepszą parą!  😀
wątek zamknięty
_kate, mam jeszcze bryczesy i koszulę madźź i musze od kogoś pożyczyć bata :P  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.