sny

Nie wiem skąd takie sny się biorą, wyobraźnia płata figle.
Dokładnie, jak z Wojny Światów  😁
Zabeczka17, to sie da wytlumaczyc 😉

A mi się nic nie śni, tralalalala....
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lutego 2010 11:13
Dziś mi się za to śniło, że mój sąsiad miał romans ze swojego syna dziewczyna ;D
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
17 lutego 2010 12:36
A mi ostatnio śnił się sen po angielsku  😍 Już drugi raz  😍 I uwiebiam je mieć  💘 Tym razem śniło mi się że szukałam pracy przy koniach gdzieś za Londynem  😁 I najfajniejsze jest że kobieta z którą rozmawiałam na temat pracy mówiła bardzo płynnym angielskim z prawdziwym ang akcentem  💘
Sen oczywiście przyśnił mi się dlatego, że ostatnio właśnie podejmuję pierwsze kroki w poszukiwaniu pracy za granicą właśnie przy koniach, więc łepetyna nawet nocą pracuje  😁
A mi się dziś śniło, że mój żółw stepowy (w rzeczywistości nie żyje już od kilku miesięcy) pływał w wannie i tak odmókł, że plastron oddzielił mu się od karapaksu, wypadły mu jelita i umarł 🤔 🤔 🤔
ogólnie to nie miałam w weekend od 7-18 w domu wody  🙄  nawiązując do snu to spalam sobie w poniedziałek mialam na później do szkoły, słyszałam jak przez mgłe jak mama mówila ze znowu wody nie ma  😵 moja myśl jak ja sie umyje do szkoły... ale dalej poszłam spać śniło mi się że poszlam do łazienki umyłam włosy, zęby, suszyłam włosy i ogólnie wykonywałam poranne czynności czy to był świadomy sen?
może fałszywe przebudzenie?
Dynamo   Dynamicznie :))
20 lutego 2010 23:31
Ja miewam prorocze(?) sny, a czasem to są obrazy które widzę w fazie... nie wiem jak ją nazwać, ale w tej fazie przed samym zaśnięciem.
Śniły mi się dziś węże -takie dusiciele boa i anakondy. Dużo i straszne.
I jakąś panią połknęły wciągając pod wodę . Brrrr....
Rano-czytam w senniku :
Sennik Wąż, węże … Interpretowany jest często jako symbol męskiego członka, wskazujący na potrzeby seksualne – może on wtedy oznaczać, że popędy te uległy sublimacji, zwłaszcza jeśli wąż ma na głowie koronę. Ogólnie jest to symbol popędów, instynktów i emocji, które weszły do świadomości i wpłynęły na nasz rozwój.

😵
Jak to mówią: sen,mara -Bóg ,wiara. 😂
Halo Tania ,z mojego doświadczenia , węże mają także inną symbolikę . Te zwierzęta zrzucają skórę i w związku z tym
jest to symbol przemiany , przekształcenia , zmiany swych poglądów i tym podobnym ..
Dynamo , zdradź , jakie sny .
  Zainteresowana swoimi snami ( także prorocze) założyłam kronikę snów , gdzie zapisywałam moje nocne  "przeżycia" i ewentualne , późniejsze sprawdzenie sie ich . Mogłam wyodrębnić znaczenie przeróżnych symboli , które dotyczyły tylko mnie . Odróżniające się  od siebie znaczenia ( z różnych źródeł) tego samego symbolu , strasznie mnie dołowały . A teraz mam swój sennik.                                       
A mi się ostatnio naokrągło śni basen pełen wody bądź, jak wpadam do basenu i się topię. Próbuję to jakos zinterpretować, bowiem bywało, że niektóre moje sny z przeszłości były swego rodzaju przepowiednią. Nie wiem, czy wierzyć objaśnieniom z senników, bo w każdym pisze co innego...
Halo Magwis , nie byłabym pewna , że wpadniesz do basenu z niemożliwościa wydostania się . Potraktujmy wodę , jako wachlarz świadomości - moim zdaniem będziesz miała do czynienia ze swoim światem uczuciowym . Czy pozytywnie , czy nie , za mało szczegółów . A  wszystkie dodatkowe wiadomości mogą naświetlic charakter sytuacji .
chora akcja troche  😜 bo niecały rok temu tak +-  śnił mi się X że bylam u niego tylko on nie mieszkał tam gdzie mieszka normalnie tylko u mojego kumpla (nie że pomieszkiwal tylko mieszkal no wiecie..  😁 ) no i ja dla X zbilam wazon! taki w jakąś egipską mozaikę no i  już mało ważne co bylo potem  😎 ale gadalam dzisiaj z tym kumplem, opowiadam mu co mi się wtedy śnilo bo jakoś mi się przypomniało. Ogólnie najpierw się zapytalam czy mial kiedyś wazon taki w jakaś egipską mozaike a on że mial ale mu się zbił w grudniu, a ja czy stał w przedokoju on że tak (bo zaczelam sobie jakieś szczegóły przypominać) pytam czy na takiej szafce brązowej mniej więcej do pasa on że się zgadza... i na koncu zapytalam czy ma biale drzwi do łazienki znowu się potwierdziło  🤔wirek: dodam że nigdy nie bylam u niego w domu. Masakra przerażające  😀
emade , witam w kręgu " przewidujących" i to nie masakra , jak ty to określasz . Nasuwa sie tylko pytanie , czy gotowa jesteś na rego rodzaju obciążenie?
Przeszłam to samo i nie jest to " bułka z masłem"Ale głowa do góry , można poradzić sobie z tym talentem . 
a mi sie snilo ze złamałam noge, ot co! 😉
texas, czy jestem gotowa? nie wiem w jakim sensie... juz tu pisałam dwa razy o snach proroczych nie jest to dla mnie czymś zaskakującym tylko wlasnie ten sen z tym kolega to mnie w sumie troche wystraszyl nie mniej jednak jego  😂 talent? hm to zdarzyło się raz więc czy można to nazwać talentem...
emade , raz , drugi i przyjdzie trzeci ..  Ja miałam prorocze sny i te bardzo , bardzo złe . Dniami myslałam tylko o nich , co dla mnie było bardzo obciążające . Latami nie mogłam sobie poradzić , skonsultowałam się z osobami zajmującymi się takowymi  przypadkami . Jest to przepowiednie proroków.( prezpowiednie masowe) Ale masz rację , to nie twój przypadek . Szukałam osób , które są na podobnym poziomie jak ja . Pudło
powodzenia
ja "wyśniłam" dwie śmierci narazie... ale na razie w obu przypadkach był to raczej szok... mam nadzieję, że się nie powtórzy!
Fajny temat ❗ ❗ ❗

Dzisiaj śniło mi się że stoję na ogromnej scenie z zespołem 😀, w ręku mam mikrofon 😁, jestem extra ubrana i stoję przed tłumem ludzi 😲, którzy trzymają plakaty z moimi zdięciami i moim imieniem 🤔. Stoję przed nimi i nic nie robię a oni krzyczą moje imię i śpiewają jakieś, kompletnie mi nie znane piosenki 😲 🤔wirek:. Wkońcu zajarzyłam i zrozumiałam że to są moje piosenki, które bardzo dawno temu wymyśliłam 😎. Zaczęłam 💃 je śpiewać i rozdawałam później moje autografy.



Ten sen był dziwny 😲 🤔 🤔wirek:
 
haha! a mi snilo ze bylam na imprezie z Kastą!!!!  😂 😎 później byłam w jakimś centrum handlowym i pomagałam dla jakiegoś antyfana Mesa pomagać wybierać czapkę w Croppie  😂 podobala mu się czapka właśnie Mesa(by Alkopoligamia) i mówi że  Mes fajne czapki robi, ale ubrania ma brzydkie a ja się do nieg rzucilam co Ty człowieku! Mes to bóg!! ubrania z Alkopoligami są świetne !  😁 😁  hahaha ale się naśmiałam jak wstałam... ehh co w tej głowie siedzi  😀
Dzisiaj śniło mi się, że jechałam samochodem, dodam że było to czarne porsche  😁  , po moim osiedlu. Na trawniku stał cielaczek i patrzył się na mnie takim dzikim wzrokiem, za mną biegł byk, a przede mną stały dwie krowy. Zaczęłam uciekać, wjechałam w jakąś uliczkę. Dostałam telefon (okazało się, że byłam agentką  😂 ) później walczyłam z pokemonami  😵
Później przeniosło mnie na jakąś farmę, gdzie wszystko było z papieru i były tam zawody konne. Jakies dziewczynki skakały na różowych kucykach przez papierowe przeszkody  😁  😁
Na sam koniec musiałam wypić butelkę wódki, wejść do szafy i dopiero wtedy mogłam wrócić do domu  😂
Ale sen dzisiaj miałam!!
Byłam w sklepie jeździeckim z mamą i chciałyśmy mi kupić nowe buty do jazdy. Pani ekspedientka mówi, że ma super wyczesane buty, które są teraz krzykiem mody i jest to ostatnia para. Ja już ucieszona biegnę do niej zobaczyć co to za buty, a ona mi pokazuje takie strasznie wysokie i zabudowane koturny i mówi: "dużo jeźdźców ma problem ze staniem w strzemionach na palcach, teraz przez te koturny problem jest wyeliminowany, bo stoimy na placach, a z zewnątrz tego nie widać!".
Jak się obudziłam to sobie wyobraziłam kogoś jeżdżącego w butach na koturnie konno i mało mi brzuch ze śmiechu nie pękł 😂
A mi sie snilo, ze zapomnialam pojsc na mature z polskiego, bo mialam dwie jednego dnia. Rano z polskiego, a po poludniu z matematyki. Brrrr
Słuchajcie... chyba mialam najbardziej szalony sen ze wszystkich które mialam !!!! Snilo mi się że przespałam się z 3 kolesiami jednej nocy, dwóch znałam(z oby dwoma sie nie tak dawno spotykałam) i jeden był nieznajomi... normalnie szaleństwo hahaha!! 😜 😜
a w senniku seks:
śnić o seksie : poznasz kogoś kto rozpali w Tobie rządzę; wkrótce przeżyjesz coś na co długo czekałeś/aś

kochać się z nieznajomą osobą : czujesz się niedoceniany, poznasz kogoś kto odkryje w Tobie nowe możliwości

a później byłam z kimś na stoku w górach, i dal mi telefon ale kawal otworzyc go zębami(nie wiem o co chodzilo) i otwieram i nagle mi dwa zęby wypadły, krew zaczęla się lać  😵

wypadające zęby: nieszczęście, śmierć w rodzinie
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

22 marca 2010 12:01
Tak jak od jakiegoś roku nie pamiętałam swoich snów, tak dziś obudziłam sie z uśmiechem na ustach.
Śnił mi się czarnoskóry wysoki chłopak, którego spotkałam podczas zakupów w sklepie. Uczył mnie tańczyć. Pamiętam też, że dostałam od niego kwiaty i nosił mnie na rękach. Po tym spotkaniu poszłam do domu i zastanawiałam się czy się jeszcze spotkamy, bo nie wymieniliśmy się numerami telefonów, ale napisał SMS.
Temu snu towarzyszyły pozytywne uczucia.  Nawet coś wspominałam o motylach w brzuchu.
I teraz zastanawiam się o co chodzi. Nie poznałam ostatnio nikogo, nie ma w moim otoczeniu faceta, na którego zwróciłabym szczególną uwagę. Gdzie przyczyna tego snu?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 marca 2010 09:53
Ja dzisiaj pierwszy raz odkąd pamietam miałam sen kontrolowany.
Miałam świadomość, że już śpię, ale mózg pracował na najwyższych obrotach i śniłam świadomie. Jednak moja racjonalna część myśli ciągle mi mówiła, ze nie ma co panikować, bo paraliż senny to normalna rzecz 😉
macie coś takiego że jak o czymś za bardzo myślicie to wam się to śni?  😀 taka śmieszna sytuacja bo wczoraj kupilam sobie jogurt do szkoły, i ktoś mi go przez przypadek zjadł z domowników a sklep był już zamknięty wiec nie miałam jak wyjść, położyłam się spać i śniło mi się przez całą noc że jechałam przez miasto po jogurt ale nie mogłam trafić haha  😂 🤣
Averis   Czarny charakter
26 marca 2010 18:12
Mnie się śniło, że mój koń zginął w pożarze stajni. Obudziłam się oczywiście cała zaryczana. Nigdy więcej takich snów, tym bardziej, że kiedyś już mi się taki sprawdził...
Ja ostatnio mam bardzo głupie sny i wkurza mnie to ,że nie wiem czemu takie. Kiedyś miałam takie fajne dość długie z puentą nawet kontrolowane. Teraz bardzo krótkie o głupotach...
Nikt nie pokona mojego snu 😎
scigalam się z prezydentem Rosji Miedwiediewem (?tak się pisze?) na wózkach sklepowych po gigantycznym supermarkecie 🙂 a potem tanczylam z Putinem na środku tego sklepu 😁 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się