Czy F powinna zostać zbanowana?

przeczytałam, powiem tak jedziecie po F i zdania nie zmienie

przeczytałam jeszcze wypowiedzi w innych wątkach...
żenujące

funkcja merketing właczyła sie nie tylko o bodzanowie..

majek   zwykle sobie żartuję
23 marca 2010 13:17
aj tam zbanowana, przynajmniej wiadomo, w jakim wątku się jej spodziewać. Można nie czytać. Czytając i odpisując na wątku sprawiacie, że on po prostu żyje. Jak nie będzie dyskusji, to spadnie sobie kilka stron dalej i nikomu nie będzie zawadzał na pierwszej stronie. (a jak sama F będzie w nim pisać to w końcu dostanie jakąś karę za pisanie post pod postem, nie?)

Ja osobiście do F nic nie mam, niech sobie robi co chce


A to, o czym pisała Lostak - stajnia w Bodzanowie to jedyna stajnia jaki ma swój wątek - to święta racja...
Tylko JAKI on jest... Chciałabyś taki?
Wystarczyło w wątku krakowskim ani stajni ani moich pensjonariuszy ani mnie nie zaczepiać,nie prowokować i nie obrażać.

A jeśli komuś przeszkadzały moje posty, to należało wykorzystać opcję ignoruj.

A tak rozpętała się burza.

Dziękuję pięknie tym osobom,które potrafią zachować logikę i trzeźwość myślenia :kwiatek:
Ja nawet nie kojarzę o kogo chodzi..  😡


Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
23 marca 2010 13:31
Ja też nie wiem o co chodzi, ale pewnie znalazłoby się wiele innych osób, które bardziej by się zbanować przydało (nie mam nikogo konkretnego na myśli teraz).
m4jek, dokładnie, jeśli komuś nie podoba się druga osoba wystarczy ją ignorować. Nie tylko F jest winna, że ten wątek ma tak wiele stron dyskusji na takim poziomie.  Przecież sama z sobą nie pisała. Aby było sprawiedliwie wszyscy systematycznie biorący udział w tej dyskusji powinni być zbanowani.

Grzegorzu ale ja nie podważam tu decyzji modów. Odpowiadam tylko na zadane w tytule pytanie uzytkownika- nie moda. Uważam, że ban za obronę swojej racji jest niesprawiedliwy. Można F zwrócić uwagę, ostrzec, zamknąć wątek o jej stajni, ale nie zasłużyła w moim mniemaniu na ban.
Być może się powtórzę, ale mam ochotę opisać swoje stanowisko. Ja to widzę tak - jest sobie wątek o stajniach w krk i paru osobom [były swego czasu częste skargi w "co mnie wkurza"] przeszkadzały wpisy F. Absolutnie nie podjęłam się czytania ton tekstu w tym wątku, ale pewnie prawda jest po środku - czyli i trochę reklamy i trochę odpierania ataków i bronienia się przed nagonką na F.
Moderacja postąpiła kiepsko, wątek poświęcony tylko stajni w Bodzanowie stał się teraz mocno komercyjny i faktycznie służy do reklamy, prywatnych czatów pomiędzy przyjaciółmi stajni itd.
Sugerowałabym zamknięcie wątku o stajni F. i danie jej możliwości wypowiadania się w wątku Krakowskim tyle, że z umiarem i zachowaniem pewnych granic, które zachowane wcześniej nie były skoro wynikła z tego taka afera.



A jak nie to ja poproszę wątek o Centurionie, Przywidzu i pastwisku, po którym chodzi Rewir 😎
rewir, jestem tego samego zdania. Im silniejsza była nagonka na stajnię tym silniejsza jej reklama. A wystarczyło nie karmić 😉
Nie jestem z krakowskiego, nie znam F ani jej adwersarzy, nie znam jej stajni. Znam natomiast ex watek krakowski, gdyz czasem dla rozrywki go czytam.
Szczerze mówiac, szkoda mi F. Bo faktycznie wyglada na to, ze ktos sie na nia uwzial, ze komus jej dzialalnosc nie pasuje - lub, ze ktos jej po prostu, zupelnie prywatnie, nie lubi.
Nie dziwie sie,  ze F nie chowa glowy w piasek, kiedy szkaluje sie na publicznym forum jej dzialalnosc.
Nie dziwie sie, ze  F walczy o dobre imie swojej stajni - której zdaje sie poswiecila cala siebie.

Nawet, jesli stajnia F jest straszna, a ona sama nie ma za grosz pojecia o niczym, tylko na forum udaje wielka znawczynie (w co szczerze watpie) - to i tak nie jest przeciez powód, zeby ja banowac, na boga.
trzynastka   In love with the ordinary
23 marca 2010 14:25
Ale przecież nikt tych wyników nie weźmie pod uwagę.
Przecież moderatorzy jej nie zbanują, bo w ankiecie było 3 głosy więcej na "tak" niż na "nie"  😉

Co do wątku, wydzielenia go i ogólnego zamieszania  to przekopiuje moje słowa ze skrzynki moderatorskiej napisane 25 lutego :

F. Moje stanowisko w tej sprawie znasz, wątku nie zamknę, bo wg mnie jest on wypośrodkowaniem  pomiędzy przeszkadzającym innym użytkownikom offtopicem, a cenzurą.

i 28 luty :


(...) Ilość postów o Twojej stajni zdominowała wątek Krakowski, co przeszkadzało pozostałym użytkownikom więc wydzieliłam podtemat w którym bezpiecznie możesz kontynuować temat, możesz zamieszczać zdjęcia i opowiadać jak to koniki maja się super.(...)


edit:

co do banicji wątku :

I naprawdę w stajniach Krakowskich Bodzanów już nie ma prawa się pojawiać?


Dziękuję.
W obecnej formie nie. Gdy ton wypowiedzi i ich przytłaczająca ilość zmaleje to pomyślimy.
(...)


błędem było wydzielanie wątku i tyle 👀

nie banować bo z jakiej racji, wtedy zbanować przydałoby się kilku innych użytkowników
nie znam F, nie znam stajni, nie czytam, nie przewija mi się F w innych wątkach, nie przeszkadza mi,  a jak ktoś jest na to uczulony to chyba sam się nakręca ...
Gillian   four letter word
23 marca 2010 16:17
jak można zbanować kogoś, kto się broni? i nie daje na siebie pluć? halo...?

Po prostu śmiech na sali.

A zjawisko "nie wiem, ale chętnie się wypowiem" jest doprawdy żałosne.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 marca 2010 16:21
Deidre, myślałam, że jesteś poważniejsza. 🙄
Nie wypowiadam się w wątkach o krakowskich stajniach, bo to nie moje rejony, ale czytam od czasu afery z F.
F. Ma prawo się bronić, może rzucała kryptoreklamą swojej stajni na początku, ale postępowanie modów nie jest dla mnie w porządku.
Ale alienacja stajni w osobnym wątku? I nagonka w kolejnym? :/

Jestem na NIE
A co do przestrzegania regulaminu w wątku 'Co mni wkurza...' F ma rację. Zasady każdego powinny obowiązywać, a nie wybiórczo.
Uważam, że nie powinna zostać zbanowana. Nie ma ku temu podstaw.
Trzeba zacisnąć zęby i po prostu ignorować niektóre wpisy. Jeśli w niektórym momentach zbyt nachalnie reklamuje swoją stajnię, powinna dostawać ostrzeżenie za taką jawną reklamę.
Ale w wypowiedziach, w których niejako broni stajni i reklama nie kuje wyraźnie po oczach, trzeba to po prostu przecierpieć.
Ja bym nie banowała, tylko po prostu ignorowała wypowiedzi i nie dawała się prowokować do kłótni.
Ale przecież nikt tych wyników nie weźmie pod uwagę.
Przecież moderatorzy jej nie zbanują, bo w ankiecie było 3 głosy więcej na "tak" niż na "nie"  😉

No i całe szczęście 🙂 Bo to dopiero byłaby komedia.

Od dawna były głosy wnioskujące o stworzenie wątku, to go założyłam. A co.
Wyniki ankiety rozłożyły się bardzo równo, nawet bardziej niż się spodziewałam. Teraz mamy czarno na białym, że żadna ze stron nie ma takiego poparcia jak myśli. Może wreszcie nagonka się skończy i zapanuje błogi spokój, a w Skrzynce Moderatorów łatwiej będzie dostrzec ważniejsze sprawy (np. limit zdjęć).

Notarialna - ależ ja jestem poważna  😎 Niczym jakiś arden czy perszeron, którego czasem osa użądli 😉

Myślę, że lada moment można będzie ten wątek zamknąć, bo już wiem co chciałam wiedzieć i chyba wszyscy zainteresowani też, a nie ma sensu ciągnąć sprawy w 4 zamiast 3 wątkach.
No chyba, że ktoś jeszcze chce mi napisać, że jestem żałosna  👀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
23 marca 2010 17:38
błędem było wydzielanie wątku i tyle 👀


a jak dla mnie to najlepsza rzecz jaką modki mogły zrobić :kwiatek:

Wystarczyło nie wchodzić w watek o tej stajni i już uśmiech jakie to proste.... 😉 I taki był też plan. Teraz zamknij wątek o B. i pozwól na dyskusję w wątku o stajniach krakowskich. Nie dziwię się, że Krakusy nie chcą tracić swego wątku, bo się funkcja "marketing" włączyła jednostkom.
Modzi nie powinni ustąpić ani o krok i mają moje pełne poparcie. 


Grzegorz :kwiatek: :kwiatek:
Dyskusje na temat Bodzanowa w temacie o krakowskich stajniach zaszły za daleko, obie strony były proszone o zaprzestanie 'rzucania mięsa', ale nikt nie ustąpił (nie będę wchodzić już w to, która strona zaczęła). Fakt, że F na każdy zarzut o swojej stajni miała jakieś ale, a wystarczyło napisać 'dobra, mów sobie co chcesz, Ci co chcą wiedzieć coś o Bodzanowie to sami przyjadą i się przekonają'. O każdej stajni mówi się dobre i złe rzeczy a mimo to nikt się o to tak strasznie nie rzuca.
Wkońcu odzyskaliśmy swoj wątek, gdzie możemy bez problemu mówić o każdej stajni i dyskusja nie jest nam przerywana pół stronicowym postem F, która broni się od zarzutów sprzed 5 stron...

A co do bana... róbcie co chcecie, mnie osobiście to rybka, jeśli nadal mamy swój krakowski wątek o wszystkich stajniach a nie stajnia Bodzanów 90% tematu + reszta stajni 10%.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
23 marca 2010 18:22
a za co bana. Jak ktos publicznie podklada sie pod krytyke, osmiesza i dziala sobie na szkode to trzeba mu w tym przeszkadzac? F w rzeczywistosci przedstawia soba zupelnie inny obraz, ale to co zrobila z wizerunkiem swoim, i posrednio swojej stajni jest naprawde dosc przykre. Przeciez ona nie dziala na szkode innych osob, wylacznie na wlasna. Wiec za co ja wyrzucac.
chyba naprawdę to forum stacza sie po równi pochyłej....
zabanowanie F będzie dla mnie przykładem, że na forum można być chamem, pupowłazem, wazeliniarzem czy idiotą - i takich nikt nie rusza...
a wystarczy być normalnym i bronić swoich racji... i się go chce banować...

Drodzy moi - to jest forum!! Wystarczy wyłączyć kompa!! nie wchodzić na wątek o Bodzianowie, inorować sobie F indywidualnie...
ale żeby od razu koboś banować???

to może od razu weźmy i lećmy z listy po kolei alfabetycznie kogo wywalić z forum hę??
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 marca 2010 19:13
Dodofon, Czyli wygląda na to, że jak ktoś jest spokojną osobą, to powinien wylecieć z forum, bo odszczekać się nie umie i awanturować też nie 😁
chyba naprawdę to forum stacza sie po równi pochyłej....
zabanowanie F będzie dla mnie przykładem, że na forum można być chamem, pupowłazem, wazeliniarzem czy idiotą - i takich nikt nie rusza...
a wystarczy być normalnym i bronić swoich racji... i się go chce banować...


To jest jedno z najlepszych podsumowań tego, co się tu dzieje :kwiatek:

Bardzo pięknie dziękuję  wszystkim racjonalnie myślącym za poparcie :kwiatek:
Absolutnie jestem przeciwna banowaniu F, mimo tego, że byłam jedną z osób, która kilka razy jęczała z powodu tego co się w Krakowskim wątku działo. Nie znam jej stajni i po tym co się działo poznać nie chcę, ale egzystencja F w żaden sposób nie wadziła by spokoju mojej, gdyby nie ciągłe problemy z nią związane. Niech sobie będzie na forum, to jest internet, ogólnie pojęta wolność tu występuje, tylko po co uprzykrzać życie innym?
I niech pisze gdzie chce o swojej stajni, tylko niech już nie powstają tasiemcowe kłótnie dotyczące Bodzanowa. I niech to się mieści w kanonach przyzwoitości jakiś, z każdej strony i F i ludzi, którzy dalej starają się ją prowokować do ciągłego biadolenia, jak to moderacja ją krzywdzi. Tylko po co, skoro można wreszcie podać sobie łapki i re-voltować bez nerwów i frustracji spowodowanych przecież wirtualnym światem  😎 Zajmijmy się czymś ciekawszym, chętnie poczytam rzeczy, które moją wiedzę poszerzą o praktyczne rzeczy, a nie o to, że choćby założyciel niniejszego wątku ma z tego rozrywkę.
Czill ludziska...
Moon   #kulistyzajebisty
23 marca 2010 22:09
Myślę, że to byłby dobry temat dla "Sz. Majewski show" i dla "Ale o-so-chodzi?".

Zaczynają mnie leczyć tematy "Czy X, Y, Z powinna zostać zbanowana, zbananowana, odejść, rzucić się z mola..."  🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się