Służbowa Skrzynka Moderatorów

proponuje zeby każdy kto napisze w tym temacie raz jeszcze został ukarany  😂
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
23 marca 2010 22:29
F wcześniej ostrzeżenia przyznane zostały po kilkukrotnych prośbach ze strony moderacji, żeby nie ciągnąć tematu. Wyraźnie zostało wtedy napisane, że kolejne osoby ciągnące dyskusję zostaną ukarane ostrzeżeniem.

W chwili obecnej ostrzeżenie otrzymały osoby, które złamały regulamin obrażając innego użytkownika. Dlaczego dopiero po Twoim zgłoszeniu? A no dlatego, że to Twoja sprawa czy chcesz, aby ukarano osoby, które wyrażają się w ten sposób pod Twoim adresem. Jeśli mnie ktoś zwyzywa w "realnym" świecie, to też nikt nie zainterweniuje jeśli sama tego nie zgłoszę. Bo to moja sprawa czy mnie to uraziło, czy mam w nosie.

wątek zamknięty
Ależ Dworciko znowu tłumaczenia Waszych działań nie pokrywają się z zapisami regulaminu.

Wyraźnie tam stoi,że:
Jeżeli na forum wybuchnie kłótnia,moderator ukarze wszystkich uczestników.

Ten zapis mówi o konieczności nałożenia kary, czyli kara jest OBLIGATORYJNA a nie opcjonalna.

Opcjonalna jest dopiero wysokość kary,czyli może się ona rozegrać w obrębie wszelakich wymienionych w regulaminie OSTRZEŻEŃ.

Tymczasem  w poprzednim sporze ukarana zostałam ja i wiola178,a np.ushia,nika77 i Tania żywo w nim uczestniczące zostały bezkarne

a obecnie straszy się mnie zbanowaniem właśnie za prowokowanie do kłótni.

To pytam raz jeszcze była kłótnia czy nie?

Była-to karać wszystkich

Nie było-to nie życzę sobie gróźb dotyczących zbanowania z Waszej strony
ani nazywania moich postów z wątku krk spamem,bo nim nie są, ani uzasadniania swoich działań regulaminem,bo to,czego żeście dokonali w naszej kwestii nijak nie da się nim poprzeć.

A ponad to Wy nagminnie karacie jedną stronę sporu.

A co do konieczności wnoszenia o ukaranie z mojej strony,to również NIE masz racji,bo w regulaminie wyraźnie stoi, że:
Ostrzeżenie zwykłe na tydzień otrzymuje forumowicz jeśli:
-obraża innych użytkowników:używa wobec nich słów i określeń powszechnie uznanych za obraźliwe

Z tego zapisu również wynika, że taki ktoś ma być ukarany OBLIGATORYJNIE,a nie w wypadku kiedy ktoś się do Was z tym zwróci.
Nie ma w regulaminie zapisu, że żeby kogoś ukarać, to ktoś inny musi zrobić zgłoszenie.
Z tego zapisu wprost wynika, że to Wy macie mieć oczy i uszy otwarte i karać bez konieczności kolejnego dobijania się do Was.
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
24 marca 2010 00:18
A skąd ja mam wiedzieć czy nazwanie X kretynem jest dla niego obraźliwe? Po mnie np spływa jak po kaczce i wisi mi czy ktoś rzucający takim tekstem w moim kierunku zostałby ukarany. Bo się kretynem nie czuję i czyjeś wyzwisko tego nie zmieni. Więc wybacz, ale nadal w takiej sytuacji reagować będę w momencie, kiedy otrzymać zgłoszenie OD OSOBY, O KTÓREJ MOWA.

Resztę pominę, bo nie chce mi się po raz kolejny tłumaczyć. Nie potrafię prościej.
wątek zamknięty
muszę się przyznać,ze śmiertelnie się przestraszyłem groźby wybicia mi zębów w stajni Bodzanów,a przypominam że jest to groźba karalna i ścigana przez prokuratora z urzędu...mam nadzieję że F jest zwyczajnie chora i nie wie co mówi lub pisze i ze nie zdaje sobie sprawy z tego co ty samym  robi... 🤔wirek:
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
24 marca 2010 00:29
Proponuję iść z tym na policję, jeśli faktycze czujesz się zagrożony.
A zgłoszenie musi poczekać do rana.
wątek zamknięty
Proponuję iść z tym na policję, jeśli faktycze czujesz się zagrożony.
A zgłoszenie musi poczekać do rana.
no tak cały drżę ze strachu,że chyba do rana nie usnę...
ps. a co na takie groźby revoltowy regulamin, Wielce Czcigodny Moderatorze? 😎
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
24 marca 2010 00:48
Wielce Czcigodny Moderator ma 7 dni na odpowiedź. I teraz się tym nie zajmie.
wątek zamknięty
a ilości zdjęć w jednym poście jak nie było opinii -  tak nie ma nadal.
Dyskusji ZERO,
3 czy 4 wypowiadające sie osoby zlano ciepłym moczem.

Ps
Tak sobie zerknęłam na to wylewanie żali i pomyślałam, że chyba jestem na to za stara, za głupia i zbyt leniwa żeby zrozumieć o co tu chodzi  😀iabeł:
wątek zamknięty
szemrana - ustalenia trwają 😉
wątek zamknięty
Drodzy Moderatorzy, mam kilka pytań. Proszę nie traktować tego, jako złośliwość, raczej ciekawość 🙂 rozumiem, że są to pytania o trudne sytuację, dlatego chciałabym wiedzieć, jak to widzicie 🙂

1. O czym mozna pisać w wątku o stajni B. , co by nie ocierało się o reklamę lub nie byłoby wściekłym atakowaniem Pani F.?
2. Dlaczego pisanie o szkoleniu robionym bodaj przez Lostak (z Zegersem) w wątku ujeżdżeniowym nie było kryptoreklamą stajni, która to organizuje, a pisanie o szkoleniu z Trenerem W.M. w wątku o stajni B. nią jest? (mało tego, z cytowanym wypowiedzi jednego z Moderatorów wynika, że sam pozwolił na pisanie w tym wątku o zyciu stajni, wydarzeniach itd.)
3. Jak Wam się udaje znaleźć tą granicę? Sama bym nie potrafiła, za mało znam forumową społeczność pewnie, dlatego pytam 🙂  :kwiatek:
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
24 marca 2010 07:31
Cejloniara - pisałam z innym moderatorem, nie przypomina sobie by opowiadanie o treningu było wam zabraniane,przecież Dworcika nawet prosiła o więcej zdjęć z treningu i o opowiedzeniu o ćwiczeniach jakie były wykonywane, więc nie rozumiem skąd te wnioski.
(mało tego, z cytowanym wypowiedzi jednego z Moderatorów wynika, że sam pozwolił na pisanie w tym wątku o zyciu stajni, wydarzeniach itd.)

[i][color=purple] A cytowany moderator dalej podtrzymuje swoje zdanie 😉
wątek zamknięty
To jeszcze ja.
Cejloniara - ad 1) O wszystkim, co by nie ocierało się o reklamę lub nie byłoby wściekłym atakowaniem kogokolwiek.
ad 2) Już masz.
ad 3) Szukamy, szuakmy i w końcu jakoś znajdujemy.

wątek zamknięty
Który punkt regulaminu mówi o tym,że dostaje się ostrzeżenie za groźbę wybicia zębów wrotki?

Jeśli chcecie się tłumaczyć punktem 1 czyli naruszeniem szeroko pojętej kultury osobistej,to kolejny raz ogarnia mnie pusty śmiech z powodu Waszej bezczynności co do innych użytkowników łamiących tą zasadę w prawie każdym poście skierowanym do mnie lub na mój temat.

Jeśli Dworcika nie ma na tyle rozeznania co jest naruszeniem szeroko pojętej kultury i co jest obraźliwe i wulgarne to kieruję do np.wikipedii aby zaznajomiła się z definicją np.wulgaryzmu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wulgaryzm

Ja zgłaszałam ukaranie WSZYSTKICH uczestników obu kłótni,czy zgłoszenie przyjęte?

Odpowiedź Dworciki w stylu nie będę tłumaczyć,bo mi się nie chce i nie potrafię prościej zdradza Waszą niekompetencje.

Proszę także o odpowiedź w kwestii:
I naprawdę w stajniach Krakowskich Bodzanów już nie ma prawa się pojawiać?


Dziękuję.
W obecnej formie nie. Gdy ton wypowiedzi i ich przytłaczająca ilość zmaleje to pomyślimy.
(...)



Mam codziennie zwracać się do moderacji(jak do księżnej udzielnej) czy już pomyślała?
A od czego zależy ocena tonu,od fazy księżyca,od biometu czy może od nastawienia do użytkownika?


Proponuję nie tworzyć nowego regulaminu,bo i po co?

Wystarczy w jego miejsce wstawić jedno zdanie:
Na tym forum panuje wolna amerykanka,a moderatorzy działają według własnego uznania



 znamiona trollingu


Mam nadzieję, że 2 tygodnie urlopu pomoże.

W.
wątek zamknięty
Skończcie już te cyrki z F. Nie jestem po niczyjej stronie, ale to już się męczące robi.
Może Quanta ostatecznie zajęłaby jakieś stanowisko i rozwiązała sprawę?
wątek zamknięty
Ja kilka razy zwracałam się do Quanty i w tej sprawie i w sprawie odzyskania PW gdyż sama Dworcika mnie do niej odesłała-a było to prawie miesiąc temu.

Też jestem bardzo ciekawa i czekam niecierpliwie na zdanie Administratora w kwestii wypaczania i omijania regulaminu przez moderatorów,a także w kwestii oceny sytuacji.
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
24 marca 2010 09:49

Jeśli Dworcika nie ma na tyle rozeznania co jest naruszeniem szeroko pojętej kultury i co jest obraźliwe i wulgarne to kieruję do np.wikipedii aby zaznajomiła się z definicją np.wulgaryzmu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wulgaryzm



Nie rozumiem dlaczego ta część wyowiedzi skierowana jest do mnie. Możesz mi to wyjaśnić? Przepraszam, ale dopiero wstałam i chyba jeszcze zbyt rozbudzona nie jestem 😁

To, że nie jesteśmy w stanie prościej wyjaśnić Ci odpowiedzi na Twoje pytania nasuwa mi raczej do głowy myśl, że masz jakieś problemy z rozumieniem tego, co się do Ciebie pisze. Całe forum skumało, a jedna F. nadal NIC. Nie będę się zastanawiać dlaczego.

Uważasz, że wykazałaś się kulturą wygrażając innemu użytkownikowi? o.O

Cóż... powiem wprost - niektóre rzeczy rozstrzyga się wg własnych odczuć, bo nie każdą sytuację da się opisać regulaminem. Wg moderatora, który nadał ostrzeżenie, wrotki miał najwyraźniej rację.
wątek zamknięty
Ale będzie spokój! Błogosławiony ten, kto nadał uciszenia 😁
wątek zamknięty
Spokój będzie przez chwilę, a potem od nowa zacznie się wylewanie żali za wstawione ucieszenia, tak samo jak było wylewanie żali za ostrzeżenia 😎
wątek zamknięty
Żalić może się każdy, ale ignorowanie próśb moderatorów tak właśnie będzie się kończyć.
wątek zamknięty
MODERATORZY, ej przyznajcie się, kto dał te uciszenia? 😎
wątek zamknięty
Spokój będzie liczony w godzinach - zaraz się zlecą członkowie Ruchu Oporu i zaczną przekonywać, że to tylko Wrotki powinien dostać urlop.
A wszystko ponad to, to nadużycie władzy moderatorskiej spowodowane niekompetencją, tudzież wrodzoną kobiecą złośliwością.  😁
wątek zamknięty
Spokój będzie przez chwilę, a potem od nowa zacznie się 


A wydawałoby się , że  ten temat powinien już zakończyć się.
Ale jak widac - nie może.
Kto więc go nakręca?
Szkoda, że główny prowokator został jak zwykle bezkarny - i śmieje się z tylnych rzędów.

p.s
i następna wypowiedź w tym temacie 🤔
wątek zamknięty
Wszelkie sugestie dotyczące przedmiotowych uciszeń prosze kierować do mnie.
wątek zamknięty
Moderatorzy, w temacie ''kto/co mnie wkurza na re-volcie.."odpisałam do Wrotek. Nie zauwazyłam, że został uciszony.Jezeli uważacie,że mój post jest zbędny to proszę o usunięcię.
wątek zamknięty
Spokój będzie liczony w godzinach - zaraz się zlecą członkowie Ruchu Oporu i zaczną przekonywać, że to tylko Wrotki powinien dostać urlop.
A wszystko ponad to, to nadużycie władzy moderatorskiej spowodowane niekompetencją, tudzież wrodzoną kobiecą złośliwością.  😁


Poponuję  🥂 Ja nie z ruchu oporu i w tej kwestii wrodzona kobieca złośliwość została gdzieś daleko. Ba może wolałabym przejawić męską złośliwość i twierdzić, że to F i viola powinny dostać urlop, a wrotki powinien zostać np królem Julianem? Chyba do tego mi bliżej. Więc zdrówko raz jeszcze  🥂
wątek zamknięty
Czy przegapiłam etap "wypowiedzi moderowanej"?
wątek zamknięty
U F. byla moderowana, wrotki kilka razy juz poprzednio mial ostrzeżenia , ale ta wiola chyba raz tylko miala ostrzezenie.
Niby w zasadzie można by bylo wrotki i wiole zostawić moderowana, ale moim zdaniem tez  - niech odpoczna bo to juz niezdrowe sie zrobiło.

edit:
wiola 2 razy juz, zapomnialam ze w krakowskim watku tez dostala.
wątek zamknięty
Dziękuję, rozumiem 🙂
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 marca 2010 12:38
dzięuję Moderatorom za 2 tygodniowy,nieograniczony dostęp do internetu  🏇 😵


p.s. proszę o ostrzeżenie z punktu o załatwianiu spraw prywatnych na forum lub robienie  🚫
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.