KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

no własnie ja też chciałam biały, bo widać różnice  w porównaniu do ochraniaczy np.  🙄
ale rzeczywiście nie ma, albo chowają się przed tymi, które je koniecznie chcą  😁
wątek zamknięty
Powiedzcie mi, bo chyba źle kolorki widzę na fotkach chudejpigi,
czy:

stripe in DR umbra/ebony/rose

to jakieś szarości z rózowym paseczkiem?? Czy jakie to kolory...? 🙇 :kwiatek:
wątek zamknięty
deepblue

wątek zamknięty
xxagaxx - w jesiennym katalogu Horze jest taki czaprak, zaraz spróbuję znaleźć go gdzieś w sieci 😉

(potrzebujesz ujeżdżeniowego czy wszechstronnego/skokowego?)
wątek zamknięty
no własnie ja też chciałam biały, bo widać różnice  w porównaniu do ochraniaczy np.  🙄
ale rzeczywiście nie ma, albo chowają się przed tymi, które je koniecznie chcą  😁


i to jest chamskie!! Liczyłam ze moze jaki ES czy Schokemohle się trafi, ale też nic ;/ no cóż, nic tylko szukać muszę 🙂

edit:
Tattini ujeżdżeniowego, na zawody właśnie 😀
wątek zamknięty
Bu, znalazłam sama, to jednak jakieś brązy  🙁
wątek zamknięty
a musi być koniecznie brązowa ?  🤣
bo mi się biały polopad marzy  😍
ale lamówka jest granatowa...  😉
wątek zamknięty
Który Eskadron brillant ładniejszy dla kasztana: nougat czy coriander?
wątek zamknięty
Mam taką wizję 😀 Mattesa pod siodło będę miała ciemnobrązowego więc chciałabym żeby taki motyw był też na czapraku.
wątek zamknięty
aga, to moze zamow sobie czaprak mattesa?? Mozna dowolnie wybrac.
wątek zamknięty
D&A, coriander 🙂
wątek zamknięty
nougat  🏇
wątek zamknięty
D&A, moim zdaniem coriander
wątek zamknięty
ja ostatnio mam też jakiś szał na brązy  😀
kupiłam sobie ochraniacze, przekonując samą siebie, że są "w kolorze błota" więc nie będą tak tragicznie wyglądały, bo białym to nawet wypranie czasem nie pomaga, a skokówke mam brązową więc pasują  😉
wątek zamknięty
xxagaxx


Czaprak jest taki, jak ten na dole.
W katalogu jest też ujeżdżeniowy w tej kolorystyce, ale gorzej ze znalezieniem go w którymkolwiek sklepie 🙄
wątek zamknięty
Mi się obydwa strasznie podobają,ale jeden chyba będę musiała sprzedać tym bardziej że dziś stałam se posiadaczką 2 Euro starów- Max blueberry i Excellent navy-ice-ivory.
wątek zamknięty
D&A Zdecydowanie Corriander. Nougat zleje się z nim.
wątek zamknięty
D&A, jaki to ten drugi?
wątek zamknięty
xxagaxx

Czaprak jest taki, jak ten na dole.
W katalogu jest też ujeżdżeniowy w tej kolorystyce, ale gorzej ze znalezieniem go w którymkolwiek sklepie 🙄



Dzięki wielkie  :kwiatek: :kwiatek: Poszukam, może też Mattesa wezmę 🙂 Bo opcja wyboru sznurków i lamówki jest bardzo kusząca 😀
wątek zamknięty

To ten model,ale kolor to granat z błękitno-białym sznureczkiem.Kompletnie tego nie planowałam,ale tak jakoś wyszło.Miałam dwa do wyboru a nie mogłam się zdecydować i wymiana skończyła się tak,że 2 wzięłam😉
wątek zamknięty
D&A, uduś mnie, ale nie jest wart pozbycia się żadnego z brilliantów, ale sama osądź jak założysz 🙂
wątek zamknięty
Dobre, bo polskie  😁
pad Jarpol i owijki Eskadrona - coriander
wątek zamknięty
Na żywo bardzo mi się podoba.No i nie mam żadnego granatowego czapraka.A brązów/beży kilka😉
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
25 marca 2010 20:34
szmatki szmatkami ale nareszcie jakiś facet ile można te baby oglądać  😁 😁 👀 👀
wątek zamknięty
luke, ale super zawinięte owijki!
wątek zamknięty
Nie dość, że facet to ujeżdżeniowiec! 😀
wątek zamknięty
deborah, o tym samy pomyślałam😉aż się zdziwiłam,że w końcu jakiś facet się pojawił
wątek zamknięty
D&A

Dobra , to ja cie uratuje, jak juz wszyscy sa przeciwko nougatowi. 
Odkupie go na swojego rudego.  🤣 🏇
wątek zamknięty
Hehe,chyba po prostu zabiorę te czapraki do stajni,zrobię przymiarkę i wtedy podejmę decyzję😉
wątek zamknięty
Kurcze no przełom :P Nie dość , że facet to jeszcze ujeżdżeniowiec i taki schludny a owijki to ma zawinięte meeegaa! xD
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.