KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

A moze za tym jakaś sprytna luzaczka stoi? (owijki)  😁
wątek zamknięty
Owijki zawijałem sam i o dziwo za pierwszym razem mi tak wyszło 🙂 nie sądziłem nawet, że sposób ich zawinięcia zrobi takie wrażenie  😁 
Dzięki wszystkim, nie ukrywam, że mi miło  :kwiatek:
wątek zamknięty
Luke, uważaj bo zaraz się na pw posypią propozycje  "pomocy w zawijaniu owijek", taki rozbudziłeś entuzjazm  😁
wątek zamknięty
Luke
Dziewczyny już napisały wszystko czym ja chciałam się pozachwycać co do Twojej osoby , konia , owijek  itp  😁

Likier skąd wiedziałaś ?  😵
wątek zamknięty
ciska już wysłała 😎
wątek zamknięty
damn you !  😁
wątek zamknięty
ciska, te zawijanie owijek to pewnie taki pretekst będzie 😉  😀iabeł:
wątek zamknięty
żebym to ja jeszcze wiedział jak to wytłumaczyć :P od góry w dół i znowu do góry i voila!  🏇
(choć szczerze mówiąc prawą przednią można by poprawić  😁 )
wątek zamknięty
Luke, musisz nagrać filmik dla damskiej widowni  😂
wątek zamknięty
taa żartujcie sobie ze mnie  😁

a filmik chętnie bym obejrzała  😎
wątek zamknięty
a tam filmik, może zrobię od razu jakieś warsztaty  😁
wątek zamknięty
Powiedzcie mi, bo chyba źle kolorki widzę na fotkach chudejpigi,
czy:

stripe in DR umbra/ebony/rose

to jakieś szarości z rózowym paseczkiem?? Czy jakie to kolory...? 🙇 :kwiatek:


Likier to brązy i różowy paseczek - umbra to taki ciekawy jasny brąz wpadający w szary (ten sam kolor jest na strip in rosa/umbra/sahne i ebony/umbra/cream - to ten skarego zen ze szmatocholików) ebony to ciemna czekolada. te zdjęcia zupełnie nie oddają koloru 😉
wątek zamknięty
Natasha, dzięki śliczne  :kwiatek: :kwiatek: Szkoda, właśnie, że nie szaro szary ;(
wątek zamknięty
moje grube i zapadnięte Rude w szmaragdzie i owijkach eskadrona

wątek zamknięty
Luke ok , warsztaty też mogą być  😎

Lovely bosko , naprawde mi się podoba! Foto też bardzo fajne , wklej do szmatocholików  😉
te owijki to ze standardu czy jakie ?
wątek zamknięty
Luke, bombowo  😉
LOVELY, bardzo elegancko, podoba mi się twoja Kasztana.
wątek zamknięty
LOVELY, przepiękne połączenie 🙂 super 🙂 co ona ma na haku, podkładki żeby się nie obcierała?
wątek zamknięty
[img]http://i221.photobucket.com/albums/dd13/bailykarlos/DSC00829.jpg?t=1201393359=a/[/img]

Likier to zdjęcie rewelacyjnie oddaje kolor, jest absolutnie przepiękny  😍 już nie mogę się doczekać gdy do mnie przyjdzie  🏇 ( z tymże dolny pasek jest w innej kolejności)
wątek zamknięty
Tylko teraz myślę, jakie owijki i podkładki 😀
wątek zamknięty
dzięki dziwczyny  :kwiatek:
owijki ze standardu, a na haku ma kompet podkładek bo się obciera.. dzisiaj na chwile zdjęłam bo się zrobiło za mięciutko i miała mnie głeboko w d.. i sie obtarła  😵 ale tyci naszczęście 🙂
wątek zamknięty
Likier różowe albo szare, a najlepiej dwa komplety  😀iabeł:
wątek zamknięty
moje grube i zapadnięte Rude w szmaragdzie i owijkach eskadrona

Wcale nie takie grube i zapadnięte!
Kobieto, to byl jeden z tych padów które mi sie nie podobaja, ale teraz  🤔zok:  po co wstawilas?  🤬
Nie lubię zieleni ES, ale to połączenie z brązowymi owijkami - szal!!!!  🏇 do szmatocholikow koniecznie!  😅
wątek zamknięty
Lovely, ten stripe in szmaragd na Twoim koniu wygląda rewelacyjnie!  😍 Na większości koni dużo lepiej prezentuje się zwykły max szmaragdowy, bo stripe jakoś je "przygasza", a na Twoim wręcz przeciwnie! Super 😉


Precelek
, bo sprzedałam anke pink lilac i teraz chce coś innego z różem i właśnie tak myślę, czy wziąć tego stripe ina  😀iabeł:
wątek zamknięty
Likier nie ma co się zastanawiać  😀iabeł:, tymbardziej że podobno w hurtowni euro-stara w Niemczech nie ma już w zasadzie nic ze starych kolekcji  🙁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 marca 2010 21:18
A do mnie w przyszłym tygodniu powinny dojsc 2 roze 😜
briliant pink i Light Corde rosa 😅 marudzilam ze nie mam nic rozowego teraz mam 3 😁 musze cottona sprzedac...

meczy mnie jeszcze briliant marcepan ale mam coriandera i sama nie wiem...

zreszta juz boje sie tu cos pisac po dzisiejszej dyskusji, znowu zostane wyrodna matka 🙄
wątek zamknięty
LOVELY a próbowałaś inny hak??? Mój od tego też się obtarł. Kupiłam hak skórzany Sprengera i się skończyło 🙂 Nigdy więcej mi się zwierzątko nie obtarło 😀

I piękny komplet... 😍
W przyszłym tygodniu ja ruszam do rozdziewicznia kompletów 😀 Do szmaragda mam i zielone fairplaye i ES hebanowe "D
wątek zamknięty
Precelek, wiem coś o tym, jak poszukiwałam peaock-navy-white, nawet najlepsze wtyki nie pomogły hehe...  😀iabeł:
wątek zamknięty
Zairka brillianta pink to zazdroszcze , szkoda ze był vss  🙁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 marca 2010 21:26
a co myslicie o marcepanku???? kołowac kase czy odpuscic? 👀 jak bedzie na karej wygladal? 🤔
wątek zamknięty
Marzcipan bardzo mi się podoba na kasztanach.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.