sklepy internetowe

Duży plus dla e-konie.pl 🙂
Wreszcie znalazłam lonżę jaką chciałam, do tego maxowa sprowadziła mi sieczkę jaką chcę dawać i znalazła fajny pas do lonżowania w dobrej cenie 🙂
+ dla bergo miło, szybka dostawa, świetne ceny 😎
Ogromny plus dla sklepu http://www.galopada.pl . Jak zwykle miło i bezproblemowo, błyskawiczna( darmowa w przypadku zakupu pasz) wysyłka.
Severus   Sink your teeth into my FLESH
31 marca 2010 10:12
Plusy dla:

konik.com.pl
nowak-center.pl
Wielki + dla www.kegle.pl
w piątek późnym popołudniem zamówienie, wczoraj towar u mnie :-)
jak zwykle super kontakt
:kwiatek:
Dynamo   Dynamicznie :))
31 marca 2010 18:20
a ja po raz kolejny nacięłam się na Oksera. Żadnej informacji o powodzie takiego opoznienia (3 tyg) i paczki nie mam do tej pory, chwała Bogu, że wzięłam za pobraniem, bo bym się zaczęła bać o pieniądze. Mam nadzieje, że paczka dojdzie, bo z tego co wiem, bo dzwoniłam, na kilka wysłanych maili nie dostałam ani słowa odpowiedzi, była dostawa. Jestem zła na siebie że po raz kolejny zamówiłam cokolwiek w tym sklepie. Duży - !
+ dla GNL
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
31 marca 2010 19:33
+ jak zawsze ogromny dla x-horse...za spełnianie w mgnieniu oka moich najdziwniejszych zachcianek 😉
Severus   Sink your teeth into my FLESH
31 marca 2010 19:52
+ dla equiversum.pl
Ogromny + dla sklepu konik. com.pl i ogromny plus dla sklepu mksklep.pl
Towar dostępny od ręki, zamówienie wysłane następnego dnia.
PROFESJONALISCI!!!

Ogromy - dla sklepu : sklep. horse.pl (chciałam kupić łęk do siodła), pani miała się zorientować bo nie wie czy ma, potem oddzwonić. Oczywiście nie oddzwoniła. Zadzwoniłam następnego dnia - znowu to samo, ze już sprawdziła ale na kartce gdzieś zapisała , a kartki nie ma przy sobie i oddzwoni. Oczywiście minął tydzień i cisza. ŻENADA I TOTALNA AMATORSZCZYZNA !!! NIE POLECAM !!!

No i jeszcze minus dla sklepu konie24.com. Nie wiem co oznacza 24. Miałam nadzieję ,że może termin realizacji zamówienia, ale niestety sprzedają towar którego nie maja a na moje maile, odpowiedź była typu: za parę dni będzie. Ale za ile nie wiadomo.
WSTYD !!!
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
06 kwietnia 2010 11:09
a mnie wkurzają wysokie koszty wysyłki małych przedmiotów  👿
sprawdziłam już chyba większość sklepów i w każdym za szczotkę wartości 30-35 zł  koszt wysyłki blisko ok. 17 zł
gdyby ktoś robiła większe zakupy to może kupiłby mi szczotkę i wysłał listem poleconym za 3,75zł + koperta bąbelkowa pewno ok. 1zl  🤣

niemożliwe
tabelka z oksera:


czyli za szczotke zapłaciłabyś 7zł
Poza tym 3.75 kosztuje polecony do 50 gram. Szczotka jest raczej cięższa
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
06 kwietnia 2010 11:19
korsik nie maja ostera  🙁

Poza tym 3.75 kosztuje polecony do 50 gram. Szczotka jest raczej cięższa


do 1 kg koszt wysyłki listem poleconym 3,9zł

chyba znalazłam
szczotka 29,4 a koszt wysyłki 11zł , nie jest źle.
robił ktoś zakupy w tym sklepie?
http://www.arm.istore.pl/sklep,3998,,,03,okazje,pl-pln,526001,0.html

aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
06 kwietnia 2010 13:31
Euforia_80 masz PW  😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
06 kwietnia 2010 13:49
Euforia_80 masz PW  😉

dziękuje  😉
[quote author=Euforia_80 link=topic=81.msg543786#msg543786 date=1270549183]
korsik nie maja ostera  🙁

Poza tym 3.75 kosztuje polecony do 50 gram. Szczotka jest raczej cięższa


do 1 kg koszt wysyłki listem poleconym 3,9zł

chyba znalazłam
szczotka 29,4 a koszt wysyłki 11zł , nie jest źle.
robił ktoś zakupy w tym sklepie?
http://www.arm.istore.pl/sklep,3998,,,03,okazje,pl-pln,526001,0.html


[/quote]

List polecony ekonomiczny od 500 g do 1 kg kosztuje 7 złotych.
Bierzcie też pod uwagę, że wg przepisów obowiązujących sklepy do cen poczty są zobowiązane doliczyć 22 % VAT.
Paczka ekonomiczna kosztuje 9,50 zł

Euforia - myślę, że z każdym sklepem się dogadasz jeśli zależy Ci na jak najtańszej wysyłce.




Dokladne cenniki pocztowe są tu http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
06 kwietnia 2010 16:11
codziennie wysyłam w pracy sporo listów poleconych również  ,szemrana sprawdź jeszcze raz  😉 .
List polecony z cennika Poczty Polskiej
Usługi krajowe
Przesyłka listowa polecona ekonomiczna - gabaryt A
Masa: ponad 50g do 100g
Opłata zasadnicza 1.70 zł
Traktowanie przesyłki listowej jako poleconej 2.20 zł
Suma 3.90 zł

😉

w sumie temat już troche nie aktualny, znalazłam szczotke za 21 zł i koszt wysyłki 13 zł wiec cena końcowa bardzo atrakcyjna porównując do cen w niektórych sklepach tego samego przedmiotu (39 szczotka 17 przesyłka  😵 )
ale Ty podajesz wagę 50g do 100 g a szczotki tak mało nie ważą 🙂


no i jeszcze przedpłata czy pobranie  😉 czy ekonomiczny czy priorytet
Wielkie plus dla www.sprzetjezdziecki.com = MUSTANG

Super kontakt, jak czegoś nie ma dzwonią, można się dogadać 🙂 Mega pozytywnie.
+ konik.com.pl    - wysłany towar w wielka sobote! bez zastrzezeń jesli chodzi o rzeczy ktore zamowiłam
kolejny+ dla equishopu
bryczesy przyszły na drugi dzień, wysyłka kurierem gratis

tylko 1 raz się na nich zawiodłam, kiedy telefonicznie zamawiałam czaprak dl i owijki z kol. schockochip a dostałam czaprak vsd i owijki kolekcyjne całkiem niepasujące na dodatek nie mogłam oddac...
ja wlasnie czekam na zamowienie z oksera, poki co bdb kontakt- mail z info z czym moze byc problem i ze zamowienie powinno byc w przyszlym tyg. zobaczymy co dalej
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 kwietnia 2010 18:24
ponownie ogromny plus dla konik.com.pl  😍

oraz plus-gigant dla animalii
złożyłam jedno duże zamowienie z dostawą kurierem, a następnie dwa mniejsze z odbiorem osobistym. potem trochę pozmieniałam i generalnie zrobiłam dość spore zamieszanie  😡 pani z obsługi bardzo miło i szybko wszystko rozwiązała i sama, bez mojej prośby, połączyła zamówienia i wszystko wysłała kurierem. a na dodatek dobrała kolorysycznie pędzelek do kopyt do miarki do paszy 😁

zakupy w tych dwóch sklepach to ogromna przyjemność  😀
minus dla konik.com.pl, Pan jak już coś jest nie tak z towarem i się wyjaśnia sprawę nie jest za miły,a ponadto poczułam się jakby ze mnie szydził,jak wyjaśniałam sytuację związaną z tym,że wysłali mi inny żel pod siodło, niż to było proponowane w aukcji internetowej. Ogólnie złe wrażenia odniosłam.
Plus dla equiversum.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
09 kwietnia 2010 09:40
ponownie ogromny plus dla konik.com.pl  😍

oraz plus-gigant dla animalii
złożyłam jedno duże zamowienie z dostawą kurierem, a następnie dwa mniejsze z odbiorem osobistym. potem trochę pozmieniałam i generalnie zrobiłam dość spore zamieszanie  😡 pani z obsługi bardzo miło i szybko wszystko rozwiązała i sama, bez mojej prośby, połączyła zamówienia i wszystko wysłała kurierem. a na dodatek dobrała kolorysycznie pędzelek do kopyt do miarki do paszy 😁

zakupy w tych dwóch sklepach to ogromna przyjemność  😀


To trochę smutne, że współcześnie umiejętność myślenia wywołuje zaskoczenie i aplauz, a istotnie tak jest...
Dopasowanie kolorystyczne interesujące - chyba też zacznę dobierać kolor widelca do lakieru do paznokci.  😎 😉

Kolejny + dla ihaha.pl, jak zwykle szybkie rozwiązywanie problemów i natychmiastowa przesyłka.
Plus dla mustang.waw.pl Zamawiałma w lany poniedziałek (święta)... we wtorek zadzwoniła pani mnie przeprosić, że towar będzie u mnie dopiero w czwartek bo czekają na witaminy... I rzeczywiście wczoraj do południa przyszła paczka.
I tak składając zamówienie w święta się jej szybciej nie spodziewałam a tu proszę 👍
- dla tundra.pl
wysłali mi kompletnie inny kolor owijek niż zamawiany  🤔
szczęściem w nieszczęściu jest to, że mogę zwrócić, rozmowa telefoniczna miła i wyślą te które miały być.
lecę na pocztę bawić się w odsyłanie.
duży + dla Equishopu. Transakcja na allegro zakończyła się w środę 0 17.00, dzisiaj o 8.00 rano odebrałam paczkę  😲 Rewelacja!  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się