Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Dobre! 😀
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 marca 2010 06:01
o a moja to w try miga by do stajni poleciala a nie latała za mną po lesie 🙂
ElaPe - moja tak samo 🙂



filmik super







- to piękne

nie wiem czy było


Mój filmik z polsadu
trwa niecałe 5 min ale potem jeszcze muza leci
a ja nie mogę wstawić filmu z Movie Maker na YT, bo zły format jest, pomocy  😵
Nirv, a w jakim formacie masz zapisany film? W movie markerze o ile się nie mylę można zapisywać film w różnych formatach - w tym i w takim, który da się wstawić na youtuba 😉
Chcecie zobaczyć jak azchowuje się koń który miał ropę w kopycie?? I którego jeszcze wczoraj dotknąć nie można było w kopyto (tzw. panika :P)

Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
30 marca 2010 20:35
jak sobie cudnie charknął  😁 jak małe słoniątko  😂
ej, jak to zapisać? bo mi wyświetla się tylko, że można w formacie do projektóew programu Movie Maker, .MSWMM  🙇



🤔 🤔 🤔
Początek-jazda na kucykach.. Przeraziło mnie to troszeczkę.
Ale to co uprawia.. instruktorka (chyba?!) w 6:55 minucie? WTF?!
A myślałam że ja "dziwnie" wyglądam podczas anglezowania  🙄
I ona ma jeszcze ludzi uczyć?
Co do jazdy na kucach ... nóż się w kieszeni otwiera
Ja pierdykam..... co to ma być  😲
Aż musiałam sobie to ze 3 razy obejrzeć......
Szkoda gadać, ta Pani to sama powinna się udać na naukę jazdy konnej.....
🙄
Żenada, strzemiączka nogami trzeba trzymać? 🤔 Tacy ludzie powinni mieć zakaz zbliżania się do zwierząt ❗
biedne kucyki i biedne to łaciate konisko!!!! jeden kucyk ten tarantowaty co nie chce przez rów skakać to miał ładnie ogonek wytarty, a pani "instruktor" to po prostu jeżdżąca poraszka( ciekawe czy tereny też prowadzi?😉)
o jaaa :/ w głowie się nie mieści. Od razu wszyscy teraz chcą do nich jechać.
Ty się nie śmiej.. U mnie w stajni, są 2 dziewczyny jeżdżące rekreacyjnie, idzie im tak całkiem całkiem, skoki do metra, praktycznie żadnych problemów z rzeczami typu zagalopowania, ustępowania od łydki itd. Widziały filmik i chciały tam pojechać 😵 Ja nie wiem, ślepe, czy jak?
Wow - ciekawe, czy pani slyszala o takim wynalazku, jak bat do lonzowania...na pewno ulatwilby jej zadanie.Biedni ci ludzie, ktorych ona uczyla jezdzic, nie mowiac juz o koniach.
a ja szukam filmików na ktorych są takie super ujezdzone i ruszające sie poniaki i nie moge odszukac. przewijały sie tu kiedys linki do nich. pomoze ktos?  :kwiatek:
O matko! ta kobieta rzuca się w siodle, jakby to ona dopiero co uczyła sie anglezować,  wszystko u niej lata 🤔
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
01 kwietnia 2010 19:51
🤔 🤔 🤔
Co za ludzie 🤔 bat z workiem na końcu, żeby było straszniej 😵 Jeszcze zaciesz tej gówniary 🤦
Ty się nie śmiej.. U mnie w stajni, są 2 dziewczyny jeżdżące rekreacyjnie, idzie im tak całkiem całkiem, skoki do metra, praktycznie żadnych problemów z rzeczami typu zagalopowania, ustępowania od łydki itd. Widziały filmik i chciały tam pojechać 😵 Ja nie wiem, ślepe, czy jak?

heh 😀 może chcą pouczyć panią instruktor
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
01 kwietnia 2010 21:14
Zeby troche polepszyc nasze humory:


Podziwiam ta dziewczyne i jej więź z koniem 🙂ma talent
Najlepsze jest jak wchodzi na tego konia 😉 wielki  👍
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
10 kwietnia 2010 11:46
2 lata razem 🙂 4,5 godziny robiłam ^^
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 kwietnia 2010 12:06
tyskakonik on ma obłędny kłus 😍 😜
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
12 kwietnia 2010 13:20
niesamowite
😍
Fajnie, ale ja mam wrażenie jakby ten kuc miał ją zaraz ugryźć...i tak się jakoś rzuca na nagrodę...
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
12 kwietnia 2010 20:18
Moj mysli ze za wszystko mu sie nalezy nagroda....
Nawet jak go czyszcze to sie odwraca i szuka.  😵 😀
tyskakonik świetne konisko i kłus rzeczywiście obłędny, ja chcę więcej 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się