produkty ANKY

rabarbar - pink 😁
pikowanie IMO beznadziejne

z owijkami też się nie postarali, wygląda jak by owijki od rock były takie jak owijki od grey a od tego brązowego jak od anki czekoladowej
Chrzanić przeszycie jeśli jest profilowany, jak one się będą cudnie teraz układały! 😀
korsik,
co do owijek to tez zdjecie troche przeklamuje, bo Anky jak to Anky-pad pod kazdym katem i w kazdym swietle troche zmienia kolor
ale na fotkach z oksera pady nie są profilowane i pikowanie jest ładne- to ja to jest?  🤔
Może im się zmieniła koncepcja w międzyczasie między pomysłem a produkcją... hmm. Racja..
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
02 kwietnia 2010 17:36
butter jest obłędny 😜 ale za taką cenę i takie beznadziejne pikowanie to ja się nie piszę...
A ten napis po co, skoro i tak pod siodłem go nie widać? 🤔 nie wystarczy metka? Następne pady na każdym pasku pikowania będą miały napis ANKY 😁
Strucelka, przecież to antypoślizgowe, to co mieli zrobić, narysować motylka? 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
02 kwietnia 2010 17:38
Motylek byłby fajny!  😜 😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
02 kwietnia 2010 17:41
Burza dla mnie w ogóle jest to zbędne - wysunęły Wam się kiedyś pady spod siodła? Bo mi tylko ujeżdżeniowy pad spod skokówki, pod uj jest wszystko cacy.
IMO kombinują już, żeby tylko zrobić coś nowego, innego. A co, to już nie ważne 🙄
to nie jest nowe bo eskadron juz w poprzedniej kolekcji zrobił napisy antyposlizgowe na bicolorach  😉
cieciorka   kocioł bałkański
02 kwietnia 2010 17:42
fakt, wyglądają normalnie:


może pasikonik jakieś lewe dostał?
dziewczyny wiem, że zrobiło się gorąco w związku z nową kolekcją 😎 ,ale chciała bym was spytać czy wiecie jakie owijki pasowały by do dusk blue?
widziałyście, może na żywo te http://www.okser.pl/york-owijki-polarowe-p-3035.html błękitne
albo te http://www.okser.pl/wh-owijki-polarowe-polo-kolekcja-2010-p-3340.html
barzdo proszę pomóżcie :kwiatek:
niebieskie szokemola ( sorra za pisownie )  😡
Cieciorka- i jeszcze jedna różnica.
Na wszechstronnych, na tych fotkach, jest na metce napis 'ANKY" a na tych w pasikoniku- "ATC".
Niby można mieć i ATC, ale....... szczerze mówiąc wolałabym ANKY.
tunrida bo co?? lepszy szpan z napisem Anky?? Przecież to już bez różnicy  🙄
slojma   I was born with a silver spoon!
02 kwietnia 2010 17:47
Dziwne ale chyba coś jest nie tak, bo to dziwne, że dwa różne napisy i te przeszycia
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 kwietnia 2010 17:48
fakt, wyglądają normalnie:


może pasikonik jakieś lewe dostał?

poczekajmy az okser wystawi oryginalne zdjecia tego co im przyslali bo katalogowe to kazdy moze wstawic...

slojma 2 rozne napisy nie sa dziwne we wczesniejszych kolekcjach tez tak bylo 😉
xxagaxx- szczerze Ci piszę, że wolałabym napis Anky niż Atc jeślibym mogła mieć wybór.
Po prostu.
Kupię niezależnie od tego jaki napis będzie, ale gdybym miała 2 i mogłabym wybrać- wybrałabym ten z napisem Anky. 
slojma, ATC jest we wszechstronnych a Anky w normalnych 😉
slojma   I was born with a silver spoon!
02 kwietnia 2010 18:03
wiem właśnie zobaczyłam 🙂 na szybkiego patrzyłam i umknęło mi to 😉
Na zdjeciach kasska mist bez profilowania, inne z profilowaniem... jakieś odpady dla Polski?? I jak tu zamówić ?? 👀
Likier, Mist też ma profilowanie tylko się inaczej na stojaku ułożył.
Ale zobacz, ma zupełnie inaczej pikowanie każdy :<
Nie wiem o co chodzi...
Ładny ten pomarańcz, ale te szare wyglądają dość podobnie..
Fajnie jakby nie były takie szmatowate jak z ostatniej kolekcji, to moze bym sie skusila...
mist jest ładny i ten żółty  😜
zastanawiam się czy owije pomarańczowe będą pasowały do sunshine  🤔 muszę zatargać pad pewnie do Pasika, albo gdzieś i porównać  😎

szare mnie kusi, ale te pikowanie jest co najmniej... dziwne
xxagaxx- szczerze Ci piszę, że wolałabym napis Anky niż Atc jeślibym mogła mieć wybór.
Po prostu.
Kupię niezależnie od tego jaki napis będzie, ale gdybym miała 2 i mogłabym wybrać- wybrałabym ten z napisem Anky. 

heh no Ty fanko Anek :P Miałoby to znaczenie mimo iż tego nie widać?? Ehh może nie wiem co mówię 😀 Jak kupię pierwszą Ankę moze zrozumiem  😎 😎 😎
cieciorka   kocioł bałkański
02 kwietnia 2010 20:51
Zairka, racja- te okserowe nie są również profilowane.
ciekawe co w końcu będzie dostępne w sklepach.
Dzisiaj byłam w sklepie. Towar ZMACANY !!!  http://www.horseequipment.pl/pad-anky-2010-wiosnalato-p-12009.html?osCsid=6892b7f7f3a4d4f2c6387af693895dd8
i nie mogłam się powstrzymać i kupiłam pad Mist, jest booooooooosssski 😍 😅
Po świętach fundnę sobie owijki🙂
xxagaxx - widać. Ja mówię o tej małej czarnej metce a nie o tym nowym wielkim napisie.
Metkę widać. jak ktoś nie zna Anek, to czyta właśnie napis na małej czarnej metce szukając nazwy firmy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się