Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
03 kwietnia 2010 19:12
coca-cola   😁

No własnie też słyszałam kiedyś o coli, ale nie byłam pewna czy dobrze zapamiętałam 🙂
Sprawdzałaś?

wistra - a ten kwasek to na sucho czy rozpuszczony w wodzie?
Horciakowa, ja nie sprawdzałam, ale pani od chemii raczej nie kłamie. 😉
[quote author=Nikaa link=topic=20.msg540742#msg540742 date=1270316205]
coca-cola   😁

No własnie też słyszałam kiedyś o coli, ale nie byłam pewna czy dobrze zapamiętałam 🙂
Sprawdzałaś?

wistra - a ten kwasek to na sucho czy rozpuszczony w wodzie?
[/quote]

Spróbuj tak i tak, ja na mokro zmywałam rdzę z ubrania, nie wiem, jak z jakiegoś przedmiotu  🙂
Dziewczyny i chłopaki, moglibyście mi zważyć parę rzeczy? Proszę was, dobre duszyczki.😉
-czaprak zwykły
-derka 135 i 155
-4 ochraniacze (tyły +przody,skorupy)
-owijki w opakowaniu
-kantar
-polo pad
Wszystkie wyżej wymienione rzeczy są z Eskadrona, ale dziękuję też, jeśli ktoś zwazy mi rzecz 'potoczną'.

Proszę o pomoc!
dopisz jeszcze jakie derki (polar, dralon, ripstop...?)
Derka polarowa.😉
Horciakowa nie nie sprawdzałam, wolałam wypić  😀 ale podobno usuwa rdze  😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
03 kwietnia 2010 21:28
Poklikalam coś w Operze,a jako że dopiero niecały tydzień jej używam nie wiem jak usunąć ten pasek:
Nacisnęłam coś przypadkowo na klawiaturze i się pojawił.
Niewidzialna  klikasz w ten plusik 'dostosuj'-'wygląd'-'panele'-'położenie paneli-ukryj'  😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
03 kwietnia 2010 21:36
Nikaa, dzięki!  :kwiatek: Ale jestem, jakby to ładnie ująć... niedomyślna  😵 😂
nie wiedziałam gdzie spytać, a potrzebuję takiej małej porady prawnej 😉
Od stycznia mam skończone 18 lat, od 2 miesięcy prawo jazdy. Mój dziadek z racji gorszego stanu zdrowia chce mi przekazać swój samochód. I stąd moje pytanie: jak najlepiej to zrobić? Czy wpisać mnie jako współwłaściciela czy współużytkownika? Jak to się ma do zwiększenia OC?
Mia, przypomniałaś mi, że miałam pytać 😀
Na przewóz koni przyczepą (np. na 2 konie) trzeba mieć tylko B, czy trzeba robić na przyczepy?
agniecha930, trzeba na przyczepy 😉 To bodajże B+E
Ja wiem co to dwufazowy  😁 czyli np. skoki. W pierwszej fazie startują wszyscy zapisani uczestnicy. Pokonują dany tor przeszkód. Osoby, które będą miały 0 punktów karnych przechodzą do drugiej fazy. Druga faza to też tor przeszkód (zazwyczaj jest ich miej) i uczestnicy, którzy mieli w pierwszej fazie 0 punktów walczą o wysokie miejsca między sobą  🙂 Mam nadzieje, że coś z tego rozumiesz  🤣


Ja bym dodała,że w konkursie dwufazowym drugą fazę jedzie się od razu, czyli np do przeszkody nr 8 jedziesz na zero to automatycznie zaczynasz rozgrywkę (drugą fazę) na kilku kolejnych przeszkodach i tam liczy się czas..

Jeśli chodzi o konkurs dwunawrotowy to rozgrywa się tak często np Grand Prix.. Czyli pierwszy nawrót jadą wszyscy a drugi z reguły tylko część zawodników (niekoniecznie tylko zerowi bo może być tak że np 10 najlepszych)

Konkurs dokładności z rozgrywką natomiast polega na tym, że po przejechaniu na czysto kwalifikujesz się do rozgrywki na czas, która odbywa się po zakończeniu przejazdów podstawowych..
A czy w trakcie leczenia lekami przeciwalergicznymi i wziewnymi, można pić alkohol?
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
04 kwietnia 2010 16:52
Dziewczyny jeszcze raz dzięki za rady odnośnie rdzy. Skończyło się na użyciu czyścików do garnka zakupionych w lidlu. Usunęły ją rewelacyjnie 🙂

agniecha930 - na dwa konie potrzebna kategoria B+E, ale jeśli masz przyczepę na jednego i do tego jednoosiową to wystarczy tylko B. W każdym bądź razie znajoma robiła sobie taką na zamówienie, żeby nie musieć dorabiać prawka na przyczepy.
Help x_x
Gdy naciskam e + prawy ctrl uruchamia mi sie jakaś dziwna strona  🤔

"The advertiser is not active.

TradeDoubler"

duże Ę działa bez problemu, małe nie
Wie ktoś o co chodzi?
nie wiedziałam gdzie spytać, a potrzebuję takiej małej porady prawnej 😉
Od stycznia mam skończone 18 lat, od 2 miesięcy prawo jazdy. Mój dziadek z racji gorszego stanu zdrowia chce mi przekazać swój samochód. I stąd moje pytanie: jak najlepiej to zrobić? Czy wpisać mnie jako współwłaściciela czy współużytkownika? Jak to się ma do zwiększenia OC?


Mogę odpowiedzieć na ostatnie pytanie.
Ja jestem wpisana jako współwłaściciel (razem z mamą), prawko w momencie 'przedłużania' ubezpieczenia miałam jakieś 8 miesięcy. OC wzrosło sporo - tj. chyba z 400 zł. Nie pamiętam teraz dokładnie.

Edit: już sprawdziłam - wzrosło o ok 700 zł  😵
karolinag4, o kurczę to strasznie dużo, a przynajmniej dla kogoś kto dopiero zaczyna zabawę z tymi wszelkimi opłatami i jeździ rzadko ... . Chyba muszę poszukać jeszcze jakiś informacji na ten temat w internecie ... .
Jaki program mam ściągnąć, żeby obejrzeć film, który mam na Pendrive? Obecnie mam Windows Media Player, który otwiera się gdy próbuję obejrzeć film, ale jest jedynie głos. Help  🙇
Jak się od uzależnić od jednej piosenki  🤔 Bo trochę wstyd ciągle śpiewać "Life starts now"  😁
Czy znacie tę Żanetę co to się zaręczała dziś w TV2 na koniu?
Jaki program mam ściągnąć, żeby obejrzeć film, który mam na Pendrive? Obecnie mam Windows Media Player, który otwiera się gdy próbuję obejrzeć film, ale jest jedynie głos. Help  ukłon
To kwestia kodeków. musisz miec właściwe. ja na początek zacząłbym od divix' a http://labs.divx.com/Codec?cid=startmenu

Jak się od uzależnić od jednej piosenki  coo?? Bo trochę wstyd ciągle śpiewać "Life starts now"  hihi
uzależnić się od innej 🙂
Querido - dzięki wielkie, teraz już rozumiem. I zawodnik, który uzyskał w drugiej fazie najlepszy wynik - wygrywa?
Czy znacie tę Żanetę co to się zaręczała dziś w TV2 na koniu?


Ale że jak, gdzie? W jakimś programie?
Dziękuję  :kwiatek: Film już obejrzany 🙂
Prawko kat B jest na zestaw do 3,5 tony dopuszczalnej masy całkowitej. Wystraczy dodac DPC auta i przyczepy i wiemy czy mozna na B czy nie.
Ale zeby ktoś autem o zbyt małej DMC nie ciągnął przyczepki jest także przepis, ze DMC przyczepy nie moze przekraczac DMC auta.
Dwuosiowosc przyzcepki ma tylko sens w powiazaniu właśnie z jej DMC.
Jak się od uzależnić od jednej piosenki  🤔 Bo trochę wstyd ciągle śpiewać "Life starts now"  😁

To się ciesz, tydzień temu na imprezie ktoś zaczął " Anielski orszak niech Twą...."
do dzisiaj mi chodzi
heh- ostatnio na jakas melodie spiewalam Grovermina, panacur i tak w koło  🤔wirek:
W TVP 2. Wczoraj wieczorem. Taki jest program o zaręczaniu się. I pan na koniu prosił o rękę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się