Stajnie w Warszawie i okolicach

Cieciorka, jak nie znajdziesz tej stajni w Sadowej, spróbuję zlokalizować tę dziewczynę przez Franka, od którego się wyprowadzała. Wprawdzie Franka nie znam, ale znam kogoś, kto go zna. 
jest jeszcze stajnia Mandra i stajnia Palamo koło Leszna. Mandra napewno godna polecenia. Właściciele Palamo bardzo ogarnięci, tylko infrastruktura stajni tragiczna.
eeee, z tą 'tragiczną' to chyba trochę przesadzasz...

Ja właśnie ściągnęłam do Palamo z końmi, bo zależy mi na dobrej opiece (jestem uczulona na pijanych stajennych) i bliskości terenu fajnego. I na razie (niecały miesiąc tam stacjonuję) jestem zadowolona - opieka jest dobra, ludzie są rozumni, życzliwi i bardzo obyci z końmi. Stajenka jest bez luksusów, ale IMHO konie mają to, co koniowi jest potrzebne....
Zależy co kto potrzebuje - nie jest to miejsce do czynnego i aktywnego uprawiania spotu, ale do rekreacji - jak najbardziej - a Kampinos 10 minut drogi i po prostu piękny...

[sup]Zresztą chwilowo w Palamo brak miejsc - przyjechaliśmy w cztery konie i zajęliśmy wszystkie  😀[/sup]
ciekawa jestem opini na temat kj monika. jeszcze za czasow Moniki i pozniej i teraz.
wiecie cos wiecej poza tym, ze jest i ile kosztuje pensjonat?
pozdrawiam
JKS Equita Waszawa - gdzie stacjonuje Tomaszewski?  :kwiatek:
Ale jak brzmi pytanie?
JKS Equita Warszawa wedlug google stacjonuje w centrum miasta,w bloku,wiec pytanie jest: gdzie znajduje sie stajnia?
kujka   new better life mode: on
04 kwietnia 2010 21:09
salto piccolo, okolice Tarczyna z tego co sie orientuje
Oj salto salto, tutaj:
http://re-volta.pl/stajnie/info/jks_equita

😉
Agusia a co chcesz wiedzieć ?
Dziekuje bardzo  :kwiatek:
Aventia - w zasadzie wszystko 🙂
od ogolu do szczegolu 🙂
bo zasatnawiam sie nad ta stajnia i jestem ciekawa opinii.
Jako pensjonat?
Znajduje sie w Truskawiu, k. Izabelina, pensjonat był i jest, ceny nie znam,moge spytać. Jest plac do jazdy, przeszkody z boku leżą - jak ktoś chce może ustawiać. Jest klub. Niewiem co Cie interesuje dokładnie, nie bede tu pisac wszytskiego co wiem  🤣
Ulena   Sky is the limit!
06 kwietnia 2010 09:25
Czy ktoś może polecić mi kameralną stajnię do ambitnej rekreacji/ małego sportu gdzie istnieje możliwość indywidualnych jazd z instruktorem? Interesują mnie okolice Raszyna, Pruszkowa do Brwinowa przez Nadarzyn na Piasecznie kończąc. Będę wdzięczna za każdy namiar🙂
maab   road to hell
06 kwietnia 2010 10:12
Cieciorka,
Stoję obecnie w stajni z podanego przez Ciebie linka: http://re-volta.pl/stajnie/info/stajnia_zielonki
Stajnia kameralna na 9 koni, nie ma się do czego przyczepić 🙂😉(no moze do braku hali), wolnych miejsc brak.Miejsce naprawde godne polecenia.
Czy ktoś z Was stoi na Dębowej u Dawida? Interesuje mnie czy są tam padoki oprócz tych od ulicy? Bo przejeżdżałam już kilkanaście razy obok i zawsze te zieloniutkie soczyste murawy stoją puste. 
Re-Voltovicze moi drodzy do końca kwietnia muszę znaleźć stajnie w okolicy do 30 km od Piaseczna. Patrzyłam już w katalog stajni, ale wiem, że jest jeszcze parę prywatnych stajni. Moglibyście mi dać jakieś namiary i opisy tych stajni, albo numery telefonu? Chodzi o to, żeby były padoki, plac do jazdy i dość tanio do 500-550 zł.
z góry bardzo dziękuję!
Czy ktoś z Was stoi na Dębowej u Dawida? Interesuje mnie czy są tam padoki oprócz tych od ulicy? Bo przejeżdżałam już kilkanaście razy obok i zawsze te zieloniutkie soczyste murawy stoją puste. 


chyba nic się nie zmieniło, kiedyś tam staliśmy z moim rudym i innych pastwisk poza tymi widocznymi z drogi nie było
frodosław[b]wejdz do mnie na pw. [ciach] Pozdrawiam.[/b]
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogłoszenie w miejscu do tego nie przeznaczonym
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
06 kwietnia 2010 23:04
Cieciorka,
Stoję obecnie w stajni z podanego przez Ciebie linka: http://re-volta.pl/stajnie/info/stajnia_zielonki
Stajnia kameralna na 9 koni, nie ma się do czego przyczepić 🙂😉(no moze do braku hali), wolnych miejsc brak.Miejsce naprawde godne polecenia.


to fakt, byłam tam jakis rok temu może nie cały i gały mi sie otworzyły na całą szerokość, może dlatego ze "u mnie" wszystko jest takie yyy jakie jest   😉

najbardziej zachwycił mnie socjal z kuchnią 😉

plac do jazdy wtedy pozostawiał trochę do życzenia, nie wiem jak teraz.
maab   road to hell
07 kwietnia 2010 11:15
Brzask, socjal z kuchnia robi wrazenie🙂😉
Plac do jazdy jest bardzo dobry, ale nie wiem czy widziałaś ten za padokami i łąką. nawet jesli wszedzie jest bloto to jakims cudem tam jest sucho! a co najlepsze podloze nie jest kopne... mamy tam wytyczony czworobok, obok plac z przeszkodami, jest oświetlenie... Tuz przed sama stajnia jest taki mini placyk, tez z oswietleniem, ale tam nietety jest bloto.
Mam pytanie dotyczące dojazdu kolejką WKD do Patataja: na jakiej stacji trzeba wysiąść i jak daleko jest od stacji do stajni?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 kwietnia 2010 20:48
Wysiadasz na stacji Kanie Helenowskie (więc potrzebujesz bilet na 2 strefę). idzie się około 15-20 minut 😉

a mogę spytać z ciekawosci co Cię ciągnie do P-t-t?
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
07 kwietnia 2010 20:51
maab ooo na placu daleko jest oświetlenie? Zazdroszczę 😉
Myślę nad kursem instruktorskim.Stwierdziłam,że lepiej byłoby jeździć kolejką niż stać w mega korkach-taniej i szybciej.tylko jak zajęcia będą się kończyć późno to tak średnio samej iść do tej kolejki,chyba że jakoś w parę osób by się udało.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
07 kwietnia 2010 20:59
kiedy tam byłam jeszcze nie było wyznaczonego czworoboku z tego co pamiętam tylko jeden duży zarośnięty plac z paroma przeszkodami. Ale widać ze właściciel robi wszystko jak należy i nie żałuje grosza by wszystko było na wysokim poziomie.
Ratunku! Help! Hilfe  ❗
Gdzie można chwilowo (1-2 tygodnie)  i niedrogo przechować kobyłkę, która docelowo jedzie dalej, ale musi poczekać na transport?
Ważne, żeby codziennie przez ten czas wyszła na wybieg/padok/łąkę. Inne warunki mniej istotne.
Bardzo proszę o kontakt na PW, lub gg 2504207, lub tel 669 190 109
maab   road to hell
08 kwietnia 2010 08:37
Raven, tak jest właściciel zrobil nam prezent na gwiazdkę!
Brzask, a to widzialaś ten nasz niebłocący się plac🙂
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
08 kwietnia 2010 21:27
[quote author=D&A link=topic=46.msg545934#msg545934 date=1270669894]
Myślę nad kursem instruktorskim.Stwierdziłam,że lepiej byłoby jeździć kolejką niż stać w mega korkach-taniej i szybciej.tylko jak zajęcia będą się kończyć późno to tak średnio samej iść do tej kolejki,chyba że jakoś w parę osób by się udało.
[/quote]
Zajęcia będą się kończyć ok. 22-23. Zawsze znajdzie się ktoś, kto podrzuci Cię, albo do WKD, albo do Warszawy.
[quote author=Lanka_Cathar link=topic=46.msg546984#msg546984 date=1270758420]
[quote author=D&A link=topic=46.msg545934#msg545934 date=1270669894]
Myślę nad kursem instruktorskim.Stwierdziłam,że lepiej byłoby jeździć kolejką niż stać w mega korkach-taniej i szybciej.tylko jak zajęcia będą się kończyć późno to tak średnio samej iść do tej kolejki,chyba że jakoś w parę osób by się udało.
[/quote]
Zajęcia będą się kończyć ok. 22-23. Zawsze znajdzie się ktoś, kto podrzuci Cię, albo do WKD, albo do Warszawy.
[/quote]

Hi hi... jakby co to mieszkam bliziutko po drodze więc zapukaj a odprowadzę do wkd bo o tej porze na wieczorny spacer z psami wychodzę  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się