Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

naska i jak leci juz do nas paczuszka 🏇
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
06 kwietnia 2010 12:17
naska i jak leci juz do nas paczuszka 🏇

🏇  no własnie?
No na dniach powinna być!! 😉 😉 😉
naska82, a cos wiadomo jak z Artemisami ?? Jakies zmiany terminu ?
Andre   I am who I am
06 kwietnia 2010 21:32
no i z tymi mexykanami?
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
07 kwietnia 2010 08:07
to Artemisy nie jadą do nas teraz? co to za zmiany terminu?
Siss  nie nie chodzi o Artemisy Cob. Poki co jeszcze niemaja ich na magazynie, na dniach powinny być, a co do meksykańców to do połowy kwietnia niestety trzeba bedzie poczekac, taki termin podali i mam nadzije iż niec sie nie przesunie....

Ps. Widzieliście ten nowy model meksykanca na stronie?? 😉chyba nowy bo wcześniej go nie zuwazyłam.No i nowa gazetka promocyjna. 😀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 kwietnia 2010 10:15
Tak tak....  🤣 Był już wcześniej??bo kurcze nie zauważyłam go...ładniutkie!!! 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 kwietnia 2010 10:40
chyba nie było, ja go nie widziałam.
hmm śliczniutkie  😍
Andre   I am who I am
07 kwietnia 2010 18:09
połowa kwietnia za 8 dni 😁 mam nadzieję, że ten mexykan mi dojdzie do maja bo bardzo by mi się przydał 😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 kwietnia 2010 21:07
Kto i kiedy robi nastepne zamowienie? Moze mi ktos powiedziec na czym to polega? Jak sie umawiacie? Ja sie zakochalam w tym oglowiu http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300315&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC  🤔wirek:
Pomylka, w tym  😁 ale jak sie przyjrzec to to u gory tez niczego sobie.    🤔wirek:
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300676&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
07 kwietnia 2010 21:24
A teraz pytanie za milion 😀 do użytkowników artemisa (bo widziałam że kilka osób stało się już szczęśliwymi posiadaczami). Czy te kryształki błyszczące w naczółku zaczęły komuś wypadać?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 kwietnia 2010 21:29
A teraz pytanie za milion 😀 do użytkowników artemisa (bo widziałam że kilka osób stało się już szczęśliwymi posiadaczami). Czy te kryształki błyszczące w naczółku zaczęły komuś wypadać?

też mnie to ciekawi, więc podłączam się do pytania?
ja mam i mi się trzymają wszystkie, ale bardzo o nie dbam, ogólnie obchodzę się z tym ogłowiem jak z jajkiem;D poza tym one nie są tam tylko przyklejone czy wtopione.. są związane jakby takim sznureczkiem więc tak łatwo nie wypadną, chociaz mysle ze jak ten sznureczek pojdzie to może byc cięzko, bo ten klej to chyba taka lipa, pozdrawiam
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
09 kwietnia 2010 09:14
no to dobrze, że się trzymają.

naska masz już przesyłkę? Bo będzie lanie jak nas tak będzie stresować  🤬  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
09 kwietnia 2010 09:18
Chyba wszyscy siedzimy jak na szpilkach i czekamy na przesyłkę.
Ja akurat powinnam najmniej marudzić,bo mamy z karym przymusową 2 tygodniową przerwę,więc ogłowie nie jest nam potrzebne....niemniej jednak bardzo bym chciała już je zobaczyć🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
09 kwietnia 2010 09:23
ja cały ten tydzień byłam uziemiona , sprawy rodzinne, ale od jutra powrót do jazdy  więc chciałabym juz cieszyć się nowym nabytkiem  🤣
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 kwietnia 2010 12:22
a ja za 2 tygodnie mam zawody i chciałabym zrobić lans 😎 😁
Ja za tydzień  😕
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
10 kwietnia 2010 15:08
Kto i kiedy bedzie robil zamowienie zbiorowe?  👀 :kwiatek:
Dziewczyny spoko!!będe starała sie jak najszybciej wszyściutko po wysyłać byście mogły pokazać się na zawodach 😉 😉 Na początku tygodnia paczuszka powinna do mnie dotrzeć, sama już sie siedzę jak na szpilkach bo powinna już byc u mnie w tym tygodniu.. 😵 😵

adrianna32 ja będę robić kolejne zbiorowe zamówionko bo czekamy jeszcze na kilka artykułów.
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
12 kwietnia 2010 18:23
Jak daleko są już te wszystkie piękne rzeczy z Hooksa?  🙄 będziemy szpanować ogłowiami jeszcze w tym tygodniu?
Jutro powinny być w Polsce, bo już są baardzo blisko, ale u mnie pewnie dopiero w środę...tak coś czuję 😉 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
12 kwietnia 2010 22:24
to czekanie dprowadza mnie do szaleństwa, całe szczęście że w najbliższym czasie będę miała mało czasu na jazdy co nie zmienia faktu, że chciałabym mieć to cacko już w łapkach  😁
jak z rozmiarówką ogłowi? bo potrzebuje coba, ale nachrapnik szeroki dość, a paski policzkowe nie za długie  😂  😵  😁
jak dla mnie nachrapniki są dość ciasne w cobie  🙂
Ja za tydzień  😕


Jednak nie - odwołane  😕
Więc już w sumie z paczuszką aż tak się nie śpieszy, ale miło byłoby mieć...
Dziewczyny dojechała paczuszka!!!!!!!! 😅 😅 😅 Zaraz jak tylko wrócę do domku , posprawdzam i dam znać co i jak!!!!

UWAGA!!!ROBIĘ KOLEJNE ZAMÓWIENIE DO HOOKSA!!CHĘTNYCH ZAPRASZAM NA PW!!! 😉 😉 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
14 kwietnia 2010 09:14
HURRRRAAAAA 😅 😅 💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się