Służbowa Skrzynka Moderatorów

Czy można prosić o zmianę godziny na forum, wszystkie posty i pw zapisywane są z godziną wg. czasu zimowego. :kwiatek:
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 kwietnia 2010 08:38
to już sama musisz sobie zmienić w ustawieniach
wątek zamknięty
a mogę prosić o łopatologiczną instrukcję?
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 kwietnia 2010 21:38
sprawdz dział 'Pomoc, uwagi, testy'. było tam to już tłumaczone kilka razy 😉
wątek zamknięty
albo wejdz w profil i z lewej jest Opcje wyglądu forum
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 kwietnia 2010 09:40
który moderator się odważy?
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,11.msg544596.html#msg544596

całkowita edycja posta,zmieniająca sens dyskusji,między innym post rtk traci sens.
wątek zamknięty
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 kwietnia 2010 13:57
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,20510.0.html

czy to nie powinno być w ogłoszeniach?
wątek zamknięty
dempsey   fiat voluntas Tua
07 kwietnia 2010 14:28
[quote author=Ktoś link=topic=2273.msg545068#msg545068 date=1270629657]
który moderator się odważy?
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,11.msg544596.html#msg544596

całkowita edycja posta,zmieniająca sens dyskusji,między innym post rtk traci sens.

[/quote]

i łup - poszło!
będzie się działo  😉
wątek zamknięty
Będzie się działo za każdym w podobnych przypadkach.
wątek zamknięty
dempsey   fiat voluntas Tua
07 kwietnia 2010 19:17
słuszną linię ma nasza władza  😎 (to mówiłem ja Jarząbek)
a z tym "będzie się działo" to miałam na myśli  reakcję ukaranego: że może się sfochować 😉 ale mogę się mylić ofc
wątek zamknięty
dempsey, wydaje mi sie, ze lostak sie spodziewala uciszenia. jest starym uzytkownikiem, a taka reakcja moderacji byla oczywista...
edit: prosimy o wydzielenie watku o buffalo billu idiocie, z watku "zadziwiajace ogloszenia".
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 kwietnia 2010 08:31
jak kto uciszony to zdaje sie nijak mu fochować się publicznie
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
08 kwietnia 2010 11:30
Ale za co sie fochować?
Dorośli ludzie przekraczają regulamin ze swiadomością konsekwencji...
wątek zamknięty
Zdublowalam wlasna wiadomosc w temacie "Jazda w toczku czy bez?". Przepraszam za szerzenie nieladu i uprzejmie prosze o usuniecie pierwszego z feralnej dwojki :kwiatek:
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
08 kwietnia 2010 21:48
i po sprawie 🙂
wątek zamknięty
ponawiam prosbe, o wydzielenie watku o buffallo billu debilu z zadziwiajacych ogloszen.
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 kwietnia 2010 07:04
W temacie o zadziwiających i nietypowych ogłoszeniach pojawiła się propozycja wydzielenia nowego wątku o obozach buffalo bill. Rozwinęła się dyskusja na kilka stron wątku. zaczyna się od postu misi997 z 7 kwietnia (103 str. wątku) z wyłączeniem postów Tajnej, Koniarka28, Notarialnej, Naciau, Gosi (posty z 7 kwietnia, 104 str.)  i trwa do str. 106 wątku + posty marysia550 i frania335 (z prośbą o wydzielenie nowego wątku) na 107 str. 😉

edit: katija, pisałyśmy jednocześnie 😉
wątek zamknięty
Zrobione  :kwiatek:
wątek zamknięty
dziekujemy 🙂
wątek zamknięty
Jeśli to możliwe czy na czas żałoby mogłaby zostać wprowadzona stonowana wersja graficzna forum, typu odcienie szarości?
wątek zamknięty
Agu, po co?
wątek zamknięty
bo na nk tak zrobili  🙄 ja tam nie odczuwam takiej potrzeby. to jest forum a nie dyskoteka.
wątek zamknięty
proszę o zacytowanie obraźliwego wpisu za który zostałem ukarany ostrzeżeniem...wpisu który nie był oceną logiki lub argumentacji, a jedynie obraźliwym atakiem ad personam.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
11 kwietnia 2010 10:15
trzeba być skrajnym ciemniakiem ,żeby tak jak ty sadzić, że dzisiejsza Polska jest taki krajem

Jak widać użytkowniczce nie pasowało nazywanie jej ciemniakiem i użycie tego jako argumentu.
wątek zamknięty
to nie był argument tylko wniosek, który był uzasadniony w dalszej części wypowiedzi...
nie zastosowałem epitetu jako argumentu...zwracam tylko uwagę, że w moim kierunku posypała się cała masa inwektyw zupełnie bez uzasadnienia i kierowanych wprost w osobę- mam nadzieje że moje "zgłoszenia do moderacji" dotarły i mają się dobrze...
...za odpowiedź wystarczy mi założenie wnioskowanego na PW wątku.  😉
wątek zamknięty
Chodzi o gest, symbol pochylenie się nad tragedią ludzką. Chodzi o to, żeby nauczyć również innych, że bywają rzeczy ważniejsze. Nie chodzi o zwykłe naśladowanie, bo tak wypada. Wybacz, forum to nie dyskoteka, ale szereg rozmów, wątków, które się nadal toczą nie przystoją powadze chwili. Owszem każdy ma prawo do swoich przekonań, stąd nie wnioskuję nagle o zawieszenie wypowiadania się. Natomiast w moim przekonaniu, jako pewna społeczność również możemy uszanować tragedię i choć symbolicznie to wyrazić.
wątek zamknięty
Agu, nie odmawiajac ci prawa do szanowania tragedii, oczekuje od ciebie uszanowania tego, ze mnie osobiscie moze to malo interesowac.
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
11 kwietnia 2010 15:34
Wybacz, forum to nie dyskoteka, ale szereg rozmów, wątków, które się nadal toczą nie przystoją powadze chwili.

A u Ciebie w domu rozmawia się tylko o katastrofie? a może nie rozmawia się wcale?
Owszem, wydarzyła się tragedia, ale jeśli ktoś ma życzenie ją przeżywać po swojemu to droga wolna, tylko po co się z tym obnosić?
Wystarczy, żeby każdy w spokoju własnego sumienia poświęcił chwilę na rozważania o tym co się stało. Nie narzucajmy innym sposobu przeżywania...
wątek zamknięty
Pauli, myślę, że należy czytać całą wypowiedź i decydując się na cytację nie tworzyć własnej rzeczywistości. Nie pisałam i nie piszę o zawieszeniu wątków forum czy wypowiadania się, a jedynie o zgaszeniu grafiki co sugerowałoby świadomość tych dni. Rwanie włosów i odstawianie płaczki też nie przystoi. Ale istnieje dla wielu wyświechtane pojęcie bycia Polakiem również w trudnych chwilach. Życie nie musi być codziennie kolorowe i są chwile, które warto tak przyjąć.
Zgadzam się, że każdy ma prawo do wolnego wyboru i niech tak pozostanie. 
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
11 kwietnia 2010 20:03
Agu po pierwsze to nie miejsce na tego typu wnioski - ja jako moderator mogę Cię jedynie wyrzucić z forum na czas żałoby jeśli chcesz.
Po drugie w dziale "techniczne" w "księdze skarg i wniosków " toczy się dyskusja na ten temat.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.