KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

EXCELLENT z poprzedniej kolekcji
wątek zamknięty
No to chyba dokładnie taki jak mój🙂
wątek zamknięty
To szczerze zazdroszcze..
wątek zamknięty
Ha! A do nas wczoraj dotarły z Oksera cotton z owijkami bloom  💃
A mój mąż mi wykombinował naszywkę- króliczka na ten czaprak w identycznym kolorze co owijki - bosko to wygląda! W weekend będą foty!

... tylko trochę jestem zawiedziona jakością cottona - na szwie na grzbiecie pod taśmą takie grudy ma, tak jakby był brzydko pod spodem zszyty. mam nadzieję, że nie będzie to koniowi przeszkadzać...

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 kwietnia 2010 09:54


Pieknego faceta to Ja mam w domu 😉



Ty sie lepiej tak glosno nie chwal 😁 wiesz ile tu wyglodnialych hien wchodzi 👀 😂
wątek zamknięty
wiem 😉  :kwiatek:
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 kwietnia 2010 11:04
[quote author=Ktoś link=topic=14623.msg546940#msg546940 date=1270756682]
asds, skoro masz specjalistę od pomarańczu,może podpowiesz gdzie można kupić wciągane,gumowe kalosze i napierśnik z pomarańczowymi gumami? kalosze wszystkie,które znajduje,są zapinane na rzep,a daw-mag nie chce nam zrobić z pomarańczem,bo nie ma takich gum  🙁  
[/quote]
Ktoś, zerknij na to: http://re-volta.pl/galeria/foto/6576 coś jakby twoje kolory 😉
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 kwietnia 2010 11:18
caroline, dzięki za chęci,ale w realu to jest brązowo-kawowe niestety 🙁
już zamówiłam w daw magu,czarny,z czarnymi gumami,na który będzie naszyta 2cm szerokości pomarańczowa guma.

problem mam tylko z owijkami,już nawet chciałam polarowo-elastyczne,niby hkm ma takie czerowne,które na zdjęciu wyglądają na pomarańćzowe,ale jak jest w realu nie wiem...eskadron ma niby koniakowe,ale one są bardziej karmelowe...
na razie będą szare,zabezpieczone pomarańczową taśmą dla kontrastu...i pomarańczowe kaloszki znalezione dzięki korsik...i pomarańćzowa maść poślizgowa dzięki edytce 🙂

chciałam dokupić w okserze popręg jeszcze z pomarańczowym dodatkiem,ale niestety jest w rozmiarze 135cm,a do tego siodła na kross jest stanowczo za długi.🙁 jak się ma fanaberię,to trzeba cierpieć 😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 kwietnia 2010 11:36
Ktoś tutaj jest napisane, że maja pomarańczowe owijki (polarowe)
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 kwietnia 2010 11:49
Nasturcja-Renata, powtórzę po raz n-ty - szukam elastycznych!!!
ewnetualnie polarowo-elastycznych.😉
wątek zamknięty
Ktoś, nirv ma bardzo fajne euro stary ode mnie, mozesz ją pomęczyć
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 kwietnia 2010 12:22
sznurka, euro-star zrobił elastyczne owijki?
wątek zamknięty
Ogłaszam wszem i wobec , że jestem psychiczna 😵
Jeszcze nie zdążył wylądować na koniu cotton bloom a już tu z ogłoszeń nabyłam polopad z chcokichip...
No ale sobie tłumaczę, że przecież nie będę pod nowe ujeżdżeniowe siodło zakładać czapraków skokowych, heheh 😁

To przez was babajagi jedne i przez te zdjęcia polopadów brązowych na koniach 🤬

... i teraz pytanko do tego polopadu owijki różowe czy chocko?
wątek zamknięty
Klami, masz listę cottonow?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ktoś a te: http://www.herdzik.pl/sklep/?p=productsMore&iProduct=231&sName=Owijki-elastyczne-HORKA ? Chociaż nie jestem pewna czy one są pomarańczowe czy raczej karmelowe 👀
wątek zamknięty
Ktoś

[[a]]http://cgi.ebay.de/4er-Set-Bandagen-3-5m-29-verschiedene-Farben-Neuware_W0QQitemZ310095530487QQcmdZViewItemQQptZReitzubeh%C3%B6r?hash=item48332249f7[[a]]

[[a]]http://cgi.ebay.de/Elastik-Fleecebandagen-Kombination-kein-Unterlage-noetig_W0QQitemZ330350372668QQcmdZViewItemQQptZReitzubeh%C3%B6r?hash=item4cea6aa73c[[a]]
wątek zamknięty
Ktoś

[[a]]http://cgi.ebay.de/4er-Set-Bandagen-3-5m-29-verschiedene-Farben-Neuware_W0QQitemZ310095530487QQcmdZViewItemQQptZReitzubeh%C3%B6r?hash=item48332249f7[[a]]

[[a]]http://cgi.ebay.de/Elastik-Fleecebandagen-Kombination-kein-Unterlage-noetig_W0QQitemZ330350372668QQcmdZViewItemQQptZReitzubeh%C3%B6r?hash=item4cea6aa73c[[a]]



fajoskie
wątek zamknięty
Ktoś - mało znana polska firma, producent owijek Kaja. Mam sama z niej elastyczne i je sobie chwalę, a z tego co pamiętam, były we wszystkich kolorach tęczy.😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 kwietnia 2010 15:08
wiedzma kaja zamknela sie od 2010 roku chyba ze gdzies jeszcze zostaly w sklepach bo ogolnie juz nie szyja.... a na wiasem mowiac nie wiedzialam ze mieli elastyczne  😉
wątek zamknięty
Dramka ten excellent obłędny  😍
wątek zamknięty
dokładnie taki, tylko DL ostatnio do mnie mówił,  na Torwarze  😂
wątek zamknięty
Ktoś,
w equishopie prawdopodobnie polarowo-elastyczne pomaranczowe Equiline'a sa, ale na 100% bede wiedziec dopiero w poniedzialek, ewentualnie mozesz tam przedzwonic i spytac jesli pilnie potrzebujesz odp🙂
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 kwietnia 2010 16:14
G., kocham Cię! pomożesz mi je kupić?bo ja z e-bayem nie halo...

kasska,  :kwiatek: w obliczu tego,co pokazała mi Blanka pozostaje mi tylko podziękować  🙇

jednak na szmatoholików można zawsze liczyć  😅
wątek zamknięty
noł problem🙂
kaloszki wciagane znalazlam Nortona. kolor nazywa sie natural -wyglada mniej wiecej na cos takiego jak naturalna skora, mozna by podciagnac to pod lekki pomarancz  😁
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 kwietnia 2010 16:21
kasska, kaloszki już mam zamówione,shires ma wciągane pomarańczowe 🙂 ale te nortona tez widziałam 😉
jedyne co mi się nie udało,to ten popręg firmy belstar,podobno u producenta tez już nie ma,a w magazynie oksera tylko 135 cm 🙁
wątek zamknięty
Zairko, ja swoje kupowałam w Tundrze w 2009 roku.😉 Więc nie wiem, ale jak bym takich potrzebowała,to bym popytała.

Czy ktoś mógłby mi zważyć pad? VS albo DL? 👀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 kwietnia 2010 16:38
wiedzma a oni mieli elastyczne?
ja wiem ze nie produkuja juz własnie z Tundry, Korsik mnie prosila zebym jej sprawdzila jakie sa kolory tych owijek i wtedy mi powiedzieli ze jtylko te co na sklepie , więcej nie bedzie 🙁
wątek zamknięty
Mieli,mieli. 😉 Bo koniecznie chciałam elastyczne i pani wskazała mi te jako jedne z najlepszych.
wątek zamknięty
Ktoś, sznurka pisała o jej eks-owijkach - mogę się ich pozbyć, ale muszę wcześniej się upewnić, czy nowy pomarańcz Anky będzie pasował do Anky Sunshine


takie o:
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 kwietnia 2010 16:45
Nirv, nic nie widzę 🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.