Samolot z prezydentem rozbił się!!!

Boze błogosław MiniMini...jedyny kanał gdzie nie prowadzą karawanu.
ps. zakładam ,ze pomysł na Wawel to zabieg zabieg przeciwników zmarłego Prezydenta...kampania wyborcza przecież trwa 😉

Moja pani w pracy /ta od martwych Rosjan/ też to samo mówi i toczy pianę na korytarz.
Boze błogosław MiniMini...jedyny kanał gdzie nie prowadzą karawanu.
ps. zakładam ,ze pomysł na Wawel to zabieg zabieg przeciwników zmarłego Prezydenta...kampania wyborcza przecież trwa 😉


na Disney Chanel też 🙂
I Zone Romatica -polecam.
Na Comedy Central lecą sitcomy non stop bez żadnej żenady i bez reklam, co akurat jest dobre  😁
Natomiast AXN całkowicie zawiesiło program, co jest śmieszne conajmniej.

Szlag mnie trafia, że dzisiaj w gabinecie będę słuchać co 15 minut nową wiadomość, że ciało Kaczyńskiej wylądowało. bleh
moim zdaniem powinni zostac pochowani na Powazkach w alei zasluzonych a nie na Wawelu dokladnie tez tak uwazam ze to lekka przesada :/

ja to nie wyobrazam sobie placu Piłsudzkiego w sobote 96 trumien obok siebie koszmar....
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 kwietnia 2010 10:45
Ja stawiam na to, ze to był pomysł brata zmarłego Kaczyńskiego. Albo tania sensacja wywołana przez dziennikarzy.
Zresztą (zagryziecie mnie za to) czym aż tak WIELKIM zasłużył się prezydent by go aż na Wawelu chować?

jedynym plusem jest to, że reklam niema.

pamelfa, Nie wydaje mi się by szybko zidentyfikowali resztę, dodatkowo rodzina też ma jakieś zdanie na temat tego gdzie będą pochowani najbliżsi.
Przez pierwsze dwa dni wliczając dzień tragedi, to może faktycznie media miały na celu przekazanie tej strasznej wiadomości. Na chwilę obecną widzę że powstaje na bazie tego dramatu niezły interes. Jedyną stacją która jeszcze jakoś zachowuje umiar jest chyba TVN, po powrocie z pracy leciał film, podobnie jak w niedziele wieczorem. Chyba ktoś zrozumiał że ludzie żyją dalej i chcą robić to co robili, niczego nie cofnął a już czasu napewno nie.

Druga sprawa że zaczynają mnie mocno wk.. wiadomości w których Rosja kradnie tajne dane wojskowe, napewno ich zabili a już na sto procent w środku siedział następca Stalina i stery skierował tak żeby się rozbili. Nie ździwie się jak Rosja zaraz zmieni swój stosunek na ten gorszy, i znowu zaczną się szopki.

A co do wyborów prezydenckich, no cóz.. lepiej dla Kaczyńskiego że nie dożył końca swojej kadencji bo usłyszał by wiele gorzkich słów i podkreślili by grubą kreską podsumowującą całą nieudolną kadencję. Kto kolwiek zostanie prezydentem i tak będzie źle...
Wiwiana   szaman fanatyk
13 kwietnia 2010 10:53
A na TVN24 leci relacja z przylotu pod muzykę z "Plutonu"..
tak mi się w ucho rzuciło....
Ja nie posiadam dobra jakim jest kablówka, wystarczajacy zamęt z mógzu robi 5 kanałów. Nie wiem co sie dzieję na innych TVN-owskich stacjach, na samym TVN wczoraj były jak zawsze serialne, rozmowy w toku itp czyli po staremu - i to mi się spodobało.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 kwietnia 2010 10:57
Zamykanie sklepów, puszczanie wspomnień i opinii każdego polaka, prześciganie się w dramacie i sensacyjnych wiadomościach. Mam lekko dość.


lepiej dla Kaczyńskiego że nie dożył końca swojej kadencji


Chyba trochę przesadziłaś!!!!!!!
To nie włączajcie TV jak taki z tym macie problem 😉
Mnie irutyje to że część/ większość lekko mówiąc nie przepadała za L.Kaczyńskim, a teraz tak go gloryfikują, ze za chwilę świętym zostanie, nie wspominając, ze najprawdopodobniej on zmusił pilota do lądowania. Wiadomo, nikt nikomu śmierci nie życzy.
Averis   Czarny charakter
13 kwietnia 2010 11:01
Pochowanie pary prezydenckiej na Wawelu, to gruba przesada. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Rozumiem że rodzina nigdy nie będzie obiektywna w ocenie zasług, ale mam wrażenie, że decydując się na takie miejsce pochówku, zbyt dalece się z rzeczywistością.
Na Powązkach niech ich pochowają.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 kwietnia 2010 11:06
Daniela, nie mogę obejrzeć żadnego serialu, żadnego programu publicystycznego, w gazetach nie ma też ŻADNEJ niezwiązanej z tragedią informacji;. W radiu też w kółko to samo. Mam się zamknąć w dźwiękoszczelnej kuli?
Muffinka- Nie przesadziłam, taka jest prawda. Ludzie obrzucali by go błotem, nabijali się, rozliczali i mówili jaki to był beznadziejny. Nie piszę że dobrze się stało (przeczytaj kilka moich postów z tego wątku) piszę że dobrą stroną tej tragedii, dla niego jest być może to ze ludzie zapamiętają go bardziej pozytywnie, a już napewno zapisze się najbardziej w kartach historii współecznej!- Jako prezudent Polski.

Wkurza mnie że ludzie teraz słodziusio piszą o nim, a jeszcze nie tak dawno wpadła mi w ręce strona na której odliczano czas do końca jego kadencji! I wszyscy jechali ostro z tekstami pt "Głupia Kaczka", mówili jak to nie potrafi się wysłowic, śmiali się gdy wprowadzał żałoby narodowe. Amnezja u nie których to chyba dość mocno zaawansowana choroba w takim razie. Założe się że 80% Polaków na jesień nie szczędziło by sobie języka na nim.
Pochowanie pary prezydenckiej na Wawelu, to gruba przesada. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Rozumiem że rodzina nigdy nie będzie obiektywna w ocenie zasług, ale mam wrażenie, że decydując się na takie miejsce pochówku, zbyt dalece się z rzeczywistością.
no i sprytny spin-doktor z "Żydowskiej gazety dla Polaków" skutecznie wywołał reakcję o którą mu chodziło...
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
13 kwietnia 2010 11:07

zginęła przyjaciółka mojej koleżanki....  🙁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 kwietnia 2010 11:08
tajnaa, Gorzej jak się odważysz wypowiedzieć swoje zdanie na temat Kaczyńskiego, ze za nim nie przepadałaś przy ludziach gloryfikujących go. Zjedzą cię żywcem, a na sam koniec obliżą się ze smakiem.
Presja chyba amnezja a nie anemia 😉

A ja uważam że wszyscy powinni juz troszkę wyluzować, dać święty spokój tragicznie zmarłym w tej katastrofie.
Averis   Czarny charakter
13 kwietnia 2010 11:13
wrotki, możesz sprecyzować? Pochówek na Wawelu uważam za równie idiotyczny jak nazywanie Stadionu Narodowego imieniem prezydenta. Szacunek do zmarłych to jedno, a uleganiu zbiorowej histerii i syndromu wynoszenia na ołtarze, to drugie.
Racja - poprawiłam.

Święty spokój to oni już mają, im już wszystko jedno tak naprawdę co kto o nich mówi. Jedno za co Kaczyńskiego podziwiwałam zawsze, że wiele razy siedział cicho jak ostro go krytykowali i był obiektem pośmiewiska.
Averis   Czarny charakter
13 kwietnia 2010 11:18
🙁  to co się stało to dramat, tragedia w wymiarze ludzkim. Nie powinno miec znaczenia w co , w kogo wierzylismy i jakie są nasze przekonania polityczne. Zmarli ludzie, tragicznie zmarli , współczuje ogromnie rodzinom, bliskim, przyjaciołom zmarłych. Zgineli poltycy , generałowie , piloci , Borowcy , stewardessy, zgineli Polacy.
Natomiast mówiąc o Rosjanach jako człowek i Polak jestem im niesłychanie wdzięczna za pomoc, życzliowsc tak Przywódców jak i zwykłych ludzi. To niesamowite jak w chwili tragedii potrafia jednoczyc się w bólu. Mocno wierzę ,że robią to bezinteresownie bo... bo dusza Polaka i Rosjanina to dusza Słowaka tacy jestesmy. Wyobrazmy sobie ,że taki horror zdażyłby się w Polsce a załoga samolotu byłaby Rosyjska- czy postąpilibysmy podobnie? Napewno tak, bo w obliczu tragedii i Oni i My potrafimy byc przede wszystkim ludzmi.
Nie mogę słuchac i czytac o teorii spiskowej Rosjan, o tym ,ze podczas tragedii wykorzystali jakies tam materiały generałow. Czy kiedys przepasć i nienawisc miedzy nami ,naszymi  a "Ruskimi" się skonczy?
wrotki, możesz sprecyzować?
sądzę że te spekulacja o "stadionie" i "Wawelu" to sprytnie wypuszczone szczury, które swoją przesadą mają załatwić to, czego nie można na teraz zrobić dotychczasową krytyką nieżyjącego Prezydenta.
jestem przekonany że "Wawel" i "Stadion" to produkt dobrego rzemieślnika od socjotechniki i ten produkt ma skutecznie zniwelować wzrost sympatii która została spowodowana tragiczna śmiercią i zawieszeniem  możliwości stosowania dotychczasowych form zohydzania wizerunku Kaczyńskich.

Wkurza mnie że ludzie teraz słodziusio piszą o nim, a jeszcze nie tak dawno wpadła mi w ręce strona na której odliczano czas do końca jego kadencji! I wszyscy jechali ostro z tekstami pt "Głupia Kaczka", mówili jak to nie potrafi się wysłowic, śmiali się gdy wprowadzał żałoby narodowe. Amnezja u nie których to chyba dość mocno zaawansowana choroba w takim razie. Założe się że 80% Polaków na jesień nie szczędziło by sobie języka na nim.

popieram, strasznie mnie irytują ci ludzie. Teraz każdy mówi jaki to nie był jego ukochany prezydent i oczywiście każdy na niego głosował.

na tvn - sędzia Anna Maria Wesołowska  😅
tajnaa, Gorzej jak się odważysz wypowiedzieć swoje zdanie na temat Kaczyńskiego, ze za nim nie przepadałaś przy ludziach gloryfikujących go. Zjedzą cię żywcem, a na sam koniec obliżą się ze smakiem.


Ta się przyznam, że nie przepadałam z nim, jego rządami, oczywiście fakt, żal mi go jako człowieka, bo jak wcześniej napisałam nikt nikomu śmierci nie życzy. BOJE SIĘ, że do prezydentury stanie Jarosław Kaczyński a te babcie po przeczytanie artykułu Rydzyka i ci pogrążeni z żalu wybiorą go na prezydenta i zacznie się kongo jeszcze większe  😲 TAK wiem, zjecie mnie teraz, ale każdy może wyrażać swoje opinie...
Po namyśle przyznaję rację-wrotki.
I pierwsza się dałam zmanipulować. 😡
Na swoją obronę napiszę,że w naszym kraju wszystko jest możliwe a z powodu izolacji od Rosji
moja rewolucyjna czujność się stępiła.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 kwietnia 2010 11:29
na Wawelu sobie życzy rodzina - nie wiedziałam że pochówek na wawelu jest na życzenie. 🤔 😲 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się