Służbowa Skrzynka Moderatorów

Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
14 kwietnia 2010 18:27
Raczej czy na pewno?  😉
Jest to post w temacie obu wątków, nie są one jakoś bardzo popularne a zależy mi na opinii osób w takiej sytuacji jak moja.
No i nie chcę nikogo denerwować, bo mnie wyzwą jeszcze od szczypiorów jakiś albo co... 😉

Zlinkowanie nie będzie takie czytelne w wątku, mnie przynajmniej lepiej się czyta jako całość.

Edit:  😡
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
14 kwietnia 2010 18:33
Agnieszka, widziała już nie raz ten sam post w 2 wątkach i chyba moderacja w takich przypadkach nie karała.
Co prawda Caro ma rację że czasami jest to denerwujące.

wątek zamknięty
Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
14 kwietnia 2010 18:35
Ok, spróbuję  😉

Dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Moderacja nałożyła na  mnie karę 2 tygodniowego uciszenia.
Podstawą był post cytowany poniżej:

Który punkt regulaminu mówi o tym,że dostaje się ostrzeżenie za groźbę wybicia zębów wrotki?

Jeśli chcecie się tłumaczyć punktem 1 czyli naruszeniem szeroko pojętej kultury osobistej,to kolejny raz ogarnia mnie pusty śmiech z powodu Waszej bezczynności co do innych użytkowników łamiących tą zasadę w prawie każdym poście skierowanym do mnie lub na mój temat.

Jeśli Dworcika nie ma na tyle rozeznania co jest naruszeniem szeroko pojętej kultury i co jest obraźliwe i wulgarne to kieruję do np.wikipedii aby zaznajomiła się z definicją np.wulgaryzmu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wulgaryzm

Ja zgłaszałam ukaranie WSZYSTKICH uczestników obu kłótni,czy zgłoszenie przyjęte?

Odpowiedź Dworciki w stylu nie będę tłumaczyć,bo mi się nie chce i nie potrafię prościej zdradza Waszą niekompetencje.

Proszę także o odpowiedź w kwestii:
[quote author=honey link=topic=196.msg499700#msg499700 date=1267052225]
I naprawdę w stajniach Krakowskich Bodzanów już nie ma prawa się pojawiać?


Dziękuję.
W obecnej formie nie. Gdy ton wypowiedzi i ich przytłaczająca ilość zmaleje to pomyślimy.
(...)



Mam codziennie zwracać się do moderacji(jak do księżnej udzielnej) czy już pomyślała?
A od czego zależy ocena tonu,od fazy księżyca,od biometu czy może od nastawienia do użytkownika?


Proponuję nie tworzyć nowego regulaminu,bo i po co?

Wystarczy w jego miejsce wstawić jedno zdanie:
Na tym forum panuje wolna amerykanka,a moderatorzy działają według własnego uznania



znamiona trollingu


Mam nadzieję, że 2 tygodnie urlopu pomoże.

W.

[/quote]


Pytałam przez PW lecz nie otrzymałam odpowiedzi wobec czego pytam ponownie:

-która część powyższego postu nosi znamiona trollingu? i co to jest wg Was trolling, bo z tego co widzę, stosujecie dowolną zasadę zaszeregowania wypowiedzi do tego zjawiska,
-dlaczego zastosowano wobec mnie karę uciszenia na 2 tygodnie, obowiązujący wciąż regulamin przewiduje jej użycie w bardzo konkretnym przypadku-czyżbym się go dopuściła?-proszę o wskazanie
-dlaczego moderacja nie dopuszcza możliwość krytykowania jej działań bez konsekwencji karnych dla krytykującego?
-proszę o konkretną odpowiedź na pytania zadane w cytowanym powyżej poście, na które również nie dostałam żadnej logicznej odpowiedzi

I proponuję moderatorom aby niewybredne propozycje:
ja jako moderator mogę Cię jedynie wyrzucić z forum na czas żałoby jeśli chcesz.


prezentować od razu w formie nie pozostawiającej złudzeń, co do samopoczucia moderacji, np tak:

ja jako imperator.... i dalej stosownie do użytkownika i w zgodzie z własnym widzimisie
wątek zamknięty
O rany, to się chyba nigdy nie skończy 🤔  😵
wątek zamknięty
:emot4: :emot4: :emot4: :emot4: ta kobieta nigdy nie bedzia miala dosc? moim zdaniem droga F. cala twoja obecna dzialalnosc na forum, lacznie z ostatnim postem jest trolingiem. prowokujesz do klotni i powinnas zostac zbanowana.
wątek zamknięty
Moderztorzy, w wątku "skróty ras" musiałam wycofać stronę internetową.Zorientowałam się pózniej, ,że potrzebuję zgody autora tej strony.Skontaktuję się z nim. Sensu wypowiedzi nie zmieniłam.
wątek zamknięty
Ja myślę, że F. chce po prostu wyjaśnień postępowania modów i jakie by to nie było dla nas uciążliwe - ma do tego prawo.
wątek zamknięty
a moim zdaniem F, jest tu tylko po to, aby w ramach zemsty (bo poczula sie skrzywdzona) uprzykrzyc wszystkim korzystanie z forum.
wątek zamknięty
ale ona się teraz wypowiedziała w "Służbowej Skrzynce", chyba to jest odpowiednie miejsce na tego typu zażalenia.
wątek zamknięty
ale te zazalenia nie maja konca
wątek zamknięty
rewir, nie raz i nie dwa było już wszystko tłumaczone. Różnymi słowami przez modów i masę innych userów. Teraz jest to już zwyczajny trolling.
wątek zamknięty
a moim zdaniem F, jest tu tylko po to, aby w ramach zemsty (bo poczula sie skrzywdzona) uprzykrzyc wszystkim korzystanie z forum.


mi nie uprzykrza  😀
ba, nawet weszłam w jej profil i przeczytałam kilkanaście postów z ostatnich dni... i naprawdę nie wiem o co kaman... 🙄 🙄
wątek zamknięty
Na żadne z powyższych pytań nie dostałam odpowiedzi ani na PW ani na forum,natomiast z wypowiedzi Dworciki zaczyna się ładnie klarować co moderatorzy uznają za trolling.

Czekam  na zdanie pozostałych moderatorów, moje pytania dotyczą ich działań.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
15 kwietnia 2010 20:22
F. sprawa się ciągnie od 25 lutego. Jeśli uważasz, że coś jeszcze nie zostało napisane przynajmniej 2 razy to przeczytaj sobie ten wątek od 44 strony.

Ja - Ninevet - Global Moderator/ imperator nie mam nic do dodania w tej sprawie. 😉

wątek zamknięty
Co do spacji i przecinków to... 😉


Texas - powiem szczerze, że ta kwestia jest niedoprecyzowana w regulaminie i ja np. działam tak, że nieszkodliwą "d**ę" zostawię ale na "co Ty pier****sz?" lub "ch*j Ci do tego" reaguję, bo jedno jest wyrażeniem uczuć użytkownika, a drugie dla mnie jest obrażaniem.
Ale to ja, nie wiem czy zasada jest słuszna i czy w ogóle taka być powinna. Niestety regulamin wymaga poprawek, a raczej uzupełnień.

Moderatorzy,piszecie w nowym regulaminie, że:
"Decyzję o wadze przewinienia i stosowanej kary podejmuje moderator na podstawie własnego uznania" , czyli co do przekleństw się nic nie zmieniło.Chciałabym podkreslić,ze nie nie piszę tu w celach rozruby czy trollingu.Wnioskuje z waszego regulaminu, że omawiając  wypowiedzi z przekleństwami jestem zmuszona z każdym z was omówic przyszłosciowe wulgarne wypowiedzi, licząc na moralne podejście kazdego z modów.
Ninevet, nie chodziło o niewinną dupę,mam nadzieję,że zmieniłas swoje poglądy.Moderatorzy, byłoby dobrze, gdybyscie razem szli w "jednym kierunku", bo będzie nieporozumienie.
Ps. nie gniewajcie się użytkownicy, ale na owy temat chciałabym rozmawiać tylko z moderatorami
wątek zamknięty
Jeśli uważasz, że coś jeszcze nie zostało napisane przynajmniej 2 razy to przeczytaj sobie ten wątek od 44 strony.



Zapraszam Ciebie do lektury powyższego i jeśli, jak twierdzisz, są tam odpowiedzi na powyższe pytania-to proszę o wskazanie.

Być może trzeci z moderatorów będzie miał coś rzetelnego do zaproponowana, czekam z życzliwą ciekawością.

I przypominam nie pierwszy raz, że jest to skrzynka moderatorska, a moje uwagi są kierowane do moderatorów i tak jak moja poprzedniczka, chcę tu rozmawiać tylko z nimi, a jeśli ktoś z pozostałych użytkowników czuje nieodpartą chęć do nawtykania mi, to zapraszam na PW.


wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
17 kwietnia 2010 14:37
ostatnie wypowiedzi w tym wątku natchnęły mnie do poszukiwań okolicznościowych grafik 🤣




















i na koniec - mój absolutny ulubieniec 🤣



...ze specjalną dedykacją dla wiadomokogo 🤣


wątek zamknięty
caroline, nie wiem, czy nie zostaniesz ukarana ostrzezeinem, za uzywanie brzydkich slow. 😉
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 kwietnia 2010 17:58
Ale obrazek sam w sobie jest genialny. Od razu przypomniał mi się sławetny Mały Billy.
Mozę trochę offtopem, ale szkoda by zaginał gdzieś w czeluściach.
http://gprime.net/flash.php/postingandyou
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
17 kwietnia 2010 18:23
caroline, padłam 👍
wątek zamknięty
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
19 kwietnia 2010 07:31
A ja mysle ze re- volta moze juz wrocic, do wlasciwych kolorow.  😀
wątek zamknięty
W wątku "pożycze-wymienie-oddam" co drugi post jest z treścią "...sprzedam". Zrobicie coś??
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
19 kwietnia 2010 20:34
akzzi - jak juz Ci się chce czytac je wszystkie, to klikaj po prostu "zgłoś do" i po sprawie 🙂

Mówiłam juz, ze uwielbiam nowy regulamin?
wątek zamknięty
piszę tutaj bo jak klikam "zgłoś do" to nie ma odzewu...
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
19 kwietnia 2010 20:42
Serio? Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby nie było odzewu. No chyba, że spodziewasz sie go juz teraz natychmiast 😉 Tak do tygodnie to trzeba dac czas na sprzatanie w takich watkach, co ma wisiec nie utonie, a moga byc po prostu sprawy wazniejsze, bardziej "biezące" 🙂
wątek zamknięty
eee gdzie tam, nie ma być "natychmiast". Napisalam tu, bo az sie zastanawialam czy ja coś żle używam czy może coś z tym nie tak..
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
19 kwietnia 2010 20:54
akzzi - żadnego zgłoszenia od Ciebie nie widzę ale za godzinkę dokładniej przyjrzę się temu wątkowi.

Ushia - cieszę się, że się podoba 🙂
wątek zamknięty
Ninevett bo teraz to ja już mie zgłaszałam poprzez opcję "zgloś do", tylko tutaj napisałam...
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
19 kwietnia 2010 21:36
W wątku "pożycze-wymienie-oddam" co drugi post jest z treścią "...sprzedam". Zrobicie coś??


Przeglądnęłam cały wątek i znalazłam raptem 2 nieregulaminowe posty.. pokaż mi gdzie jeszcze to jest, bo chyba oślepłam...  🤔
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.