Kącik folblutów

Severus   Sink your teeth into my FLESH
24 marca 2010 09:44
Cierp1enie - z urody podobna do tatusia  😉
tak to prawda, jest bardzo podobna do ojca 🙂
czeggra,
wow, jestem w szoku..
nie chce krakac, ale za dlugo chyba sobie nie pobiega

Też się zdziwiłam widząc tego konia na liście, moim zdaniem to ryzykowne. Mój folblut po pęknięciu nadpęcia z licznymi odpryskami " zaliczył" po roku przerwy cały sezon ( łacznie 7 gonitw z bardzo kiepskimi wynikami i jakoś mu się dziwię  😉 ), Upominek po Delatorze  biega z powodzeniem i też jest  po złamaniu.
My tak nieśmiało o sobie przypomnimy:



Czy ktoś ma jakiekolwiek zdjęcia/informacje o rodzicach Corinto? Ojciec - Gere xx, matka - Cosetta xx. Z góry dziękuję.  :kwiatek:
og. Czen już napewno nie będzie biegał, jest to decyzja trenera. Z tego co wiem jest do sprzedania za bardzo małe pieniążki bo właściciel nie ma co z nim robić na torach a zabrać też nie ma go gdzie.
ksiaceq fajne konisko, a gdzie stoicie na Śląsku bo my tez z tych rejonów😉
Jaczejka z moja kolezanka:
Donia Aleksandra dziękować  :kwiatek: stoimy w Rudzie Śląskiej, a wy?
My w Imielinie, jeżeli kojarzysz gdzie to jest😉
szukam informacji o ogierze Sword  :kwiatek:
Severus   Sink your teeth into my FLESH
12 kwietnia 2010 20:33
galopada_ - mam gdzieś na komputerze jego zdjęcia, poszukam i wrzucę  😉 Jeśli byłabyś zainteresowana np. informacjami o nim z KP to też coś było
og. Czen już napewno nie będzie biegał, jest to decyzja trenera. Z tego co wiem jest do sprzedania za bardzo małe pieniążki bo właściciel nie ma co z nim robić na torach a zabrać też nie ma go gdzie.


Późną jesienią chciano z niego (tuż po blistrowaniu!) 5 tys  😲. Trochę sporo jak za folbluta po tak ciężkich kontuzjach i na dodatek w trakcie leczenia.
Czen nigdy nie był blistrowany ❗  ❗ ❗ a późną jesienią już był po leczeniu i wracał do treningu, a co do ceny to myśle że normalna.
Severus bylabym wdzieczna  :kwiatek:
Moja podopieczna - xx, 4 lata; Tagi ojciec: Brelok xx (IRE), matka: Thesi xx (IRE) najspokojniejszy koń na świecie 😍









😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
16 kwietnia 2010 09:22
BOSKA JEST  😲   a Tagi chyba nie biegała na torach..  🤔  śliczna kobyłka!
pomijając że jest bratanicą mojej klaczy  😁
moja Bremen Star jest też od Bremen Rose, tylko tatuś inny, w samym Breloku jestem zakochana  😜 co zabawne, chłopak ma chyba pod 170 cm, a moja Bremen jako 3 latka na razie jakieś 154cm 😁 no ale tłumaczę sobie że jest późna i jeszcze podskoczy choć te 3 cm  😉

zdjęcie Breloka,
[quote author=galopada_ link=topic=5776.msg556286#msg556286 date=1271389098]
Severus bylabym wdzieczna  :kwiatek:
[/quote]

Taką informację otrzymałam od Trenera. Zdjęcia  stawu nie wyszły dobrze i koń wymagał blistrowania. Mimo wszystko wg. mnie cena zawyżona jak za konia po taaakich kontuzjach. Gdyby był to koń z całkowicie zdrowy i z  nie ruszonym aparatem ruchu- cena byłaby zapewne jak najbardziej adekwatna, natomiast w zaistniałej sytuacji -  zaskoczyła mnie i postrzegałam ją za jednak  zawyżoną . Nie obawiałam się tu elegancko zalanego pęknięcia, lecz właśnie tego skręconego stawu pęcinowego.
Brelok ponad 170? osobiście znam konia i również jestem jego fanką (tak samo Taguli z którą z resztą miałam przyjemność pracować) ale nie wydaje mi się żeby Brelok był aż tak duży..?
eskada jak Ci się wydaje?
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
16 kwietnia 2010 20:03
z tego co czytam w swoim poście napisałam pod 170  😉 czyli coś ok 167 z tego co gdzieś mi się obiło o oczy, ale nie mogę znaleźć tej info, więc to tylko w ramach domysłów🙂
To my dla przypomnienia  😉





sorki Doma  😡

no coś koło tego może mieć ale on niepozorny jest dość krótki i może przez to chowa się jego wzrost 🙂

ja się nim zachwycam 🙂 z resztą od kiedy przyjechał do duroku z torów 🙂
Brelok jest przecudny  🙄

karolinag4 cóż za sympatyczna mordka!
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
19 kwietnia 2010 21:21
Monika. nie ma sprawy 🙂 też ostatnio wszystko czytam nie tak  😉  chyba wiosna  😀

jeszcze wkleję zdjęcia jego półsiostry Bremen Star, po TTT, od Bremen Rose, bo na ostatnim treningu się popisała  🙂






a taka niepozorna Bremen jako 2,5 latka na torach, przed  wyścigiem w zeszłoroczne wakacje  🙂
Doma, pokaż jej więcej zdjęć!! zadek ma obłędny  😍
Doma Brelok ma coś pod 170, z resztą Tagi też (ok 167) a kiedy miała 3 lata miała koło 160 więc w ten rok podskoczyła sporo do góry 😉 to takie duże angole 😉 Tagi nie biegała na torach z czego się bardzo cieszę  😀 Rośnie u nas następny mały Brelok ale z matki holsztyńskiej,tak jak Tagi - ma oko po tatusiu  😁

Farellheit sp






edit: jeszcze najświeższe fotki mojej baby 😉







przepraszam za ilość 😡
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 kwietnia 2010 22:26
[quote author=galopada_ link=topic=5776.msg549665#msg549665 date=1270972400]
szukam informacji o ogierze Sword  :kwiatek:
[/quote]

sword
jest hodowli P. Mirosława Stanisza ( tak jak wymieniona tu Tagii Escady) z Duroku od Silver Lady xx
mam chyba jakies jego fotki no i fotki pol braci obaj chodza wysokie konkursy skokowe ale to juz sa SP
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
19 kwietnia 2010 22:41
no tak mi się wydaje że moja malizna jest późnym koniem, tak po cichu liczę że podrośnie jeszcze kilka solidnych cm... jeszcze chodzi lekko pod siodłem 3 razy w tyg na razie, po 40 min... zobaczymy co z koniska wyrośnie 🙂

mały cudny!!

monika. zdjęć na razie więcej nie mam, dużo zamazanych jest więc nie będę zaśmiecać...
Moja miała w wieku 3 lat 152 cm, a przy mierzeniu w wieku 5 lat 158cm 😉 Także 3 latek, folblut - nie folblut może jeszcze sporo podrosnąć.
ja tego nie zauważałam 😉 zawsze jak stałam obok niej - osiodlanej to widziałam nad siodłem wszysstko, pewnego dnia coś chciałam zobaczyć a tu mi siodło zasłania, nawet jak na palcach stanę 😀 więc cierpliwości 😉
meander,
mnie rowniez trener mowil ,ze Czen byl blistrowany
mój folblut (foty pare stron temu) też hodowli p. Stanisza był mocno przerośnięty zadem a w wieku 8 lat podskoczył ze 4 czy 5 cm kłębem więc nie ma się co martwić kupiłam 2,5 latka który miał 150 może 151 a teraz ma 160 🙂 ale wzdłuż z derek 125 które zwisały z zadu wyrósł na 145 na długość na styk :P więc pewnie inne rosną bardziej w góre :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się