Olsztyńscy voltowicze

Pierwsze słyszę...

żużka, daj znac jak coś znajdziesz:]
kochajacagalop   I belive in nothing.
06 kwietnia 2010 17:54
co tak cicho?
Co tam się dzieje u was i jak konie??
ja dzisiaj wracam do Olsztyna po swietach, wiec wreszcie sie zobacze z moim rumakiem  🏇
Poszukuję kogoś stacjonującego u Robsona, jest tutaj może ktoś taki? :kwiatek:
chyab ne ma tu nikogo od robsona ... a co trzeba? moge gg podac do kolezanki ...
ja jestem można powiedzieć :od robsona:
kochajacagalop   I belive in nothing.
15 kwietnia 2010 12:38
ja też mogę podać gg do koleżanki.
jeśli ktoś nie miałby gdzie jeździć to u robsona są jazdy po 30 zł w grupie 4 osobowej🙂
achaja prowadzisz tam jazdy czy jezdzisz u Kasienki ???
jedno i drugie od czasu do czasu🙂
Wiem, że to zabrzmi jak ogłoszenie ale w związku z deficytem pasz w naszym regionie moge przywieźć musli firmy spillers oraz suplementy firmy NAF z Warszawy. Cennik i oferta znajdują sie na stronie firmy spillers.
Ostateczne zamówienia musiałabym dostać w niedziele wieczorem. Bo w poniedziałek wracam i rano mam zamiar zajechać do magazynu.
Najlepiej żebyście składali zamówienia telefonicznie bo na re volcie nie zawsze jestem.
668-80-80-66 (Gosia)

Do modek: Tak jak pisałam wiem, że to powinno być w ogłoszeniach ale ze względu na krótki czas w jakim trzeba wszystko zamówić i fakt że nie wszyscy Olsztyniacy zaglądają do ogłoszeń prosze o wyrozumiałość.
Hejka  🤣  co tu tak cicho ??? Był ktoś dzisiaj na ujeżdżeniowych u Robsona ???
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
08 maja 2010 14:27
Hejka no właśnie co tam u Was słychać ?

..bo my z Poświatką  opuściłyśmy już ten region  😀  ale zaglądam na wątek refgularnie- a tu taka cisza
Dorotheah  o a gdzie teraz konika trzymasz? tam gdzie Repley stoi?
a co sprawiło, ze uciekłaś z tych stron  😁

Ja też już niedługo stąd uciekam, gdzie pieprz rośnie... 🏇
Hehehe, a ja nie narzekam:] U mnie coraz lepiej 😀

Dorotheah, opowiadaj!
Likier Ty byś dodała zdjęcia z waszych jazd 😉 dawno nie widziałam żadnych zdjęć .
A jazdy całkiem dobrze, wreszcie na dworzu, moze cos znajde zdjec 😀  🏇
no dawaj dawaj 🙂
Na prośbę Mańka

Ja Likier i Vader i starczy 😎
cudnie wrzucaj jego fotki na wątek 🙂  😍
Psa czy konia?😀
To, gdzie ubrani jestescie na niebiesko super 🙂
Vadera koniecznie  😁
no i Likiera też  🏇
czy ktoś z Was wie gdzie w okolicy jest fajne SPA i nie za jakas kosmiczna cene?

Edit: juz namierzyłam jeden fajny, ale jeśli ktoś ma coś ciekawego to chętnie zobacze 🙂
A jakieś konkretne zabiegi czy obojętnie?

No takie najbardziej znane to w Pluskach, a nieco dalej to Eris :]

sillke, nie mam fotografa, a Vader fotek nie umie robić 🙁
Obojętne.

Właśnie Pluski miałam na oku 🙂
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
09 maja 2010 12:34
Likier, 
A no nie ma mnie w Olsztynie od 2 miesięcy, niedawno Poświata dojechała do mnie.  💃
Pracuję jako luzak w stajni typowo sportowej ujeżdżeniowej na kapitalnym poziomie.  😅 
Dodatkowo jakaś malutka nadzieja dla naszego duetu się pojawiła, praca nad podstawami 😉 😁
A Wasze foty fajne no i ważne, że w końcu są 🙂 Mi Likier w niebieskim też się bardziej podoba.

Maniek,
Moja stoi obok- dlatego na bieżąco i od podszewki jestem w kwestii Repleya 🙂 Warunki mamy super - hala murowana, dwa place, boks w którym muszę najpierw znaleźć konia, giga padoczysssska,  karuzela, lonżownik, konie dobrze traktowane, super trenerzy na miejscu i obok, i za to płacimy mniej niż w Kieźlinowie   (co do Kieżlin...ehh  jak zostawiłam Poświatę tutaj masakrycznie mi schudła, kręgosłup wylazł, koń bez siły ... choć to koń z tych które same utrzymują się w kondycji biegając po padokach- o ile są dobrze żywione, a tu ...  🤔 Jak poprawiło się żywienie wszystko jej w brzuszek poszło, ale mięśnie są do odbudowywania od podstaw, teraz wygląda jak klacz źrebna, że nie wspomnę o jej samopoczuciu.  Za to z plusów właściciele czynnie pomogli mi przy załadunku za co wielkie podziękowania się im należą.  🙂 )

akzzi,
Długo dojrzewałam do tej decyzji. Samo miasto, region są bardzo fajne, tereny pod agroturystykę kapitalne. Jak tu przyszłam nie patrzyłam na region pod kątem jeździeckim, a generalnie patrzyłam pod kątem uczelni (zresztą dopiero Poświata obudziła we mnie pasję jeździecką). A potem zauważyłam ogólnie problemy z niskim poziomem jeździectwa, słabym wyborem pensjonatów, niziutkim poziomem ujeżdżenia i bardzo mały wybór trenerów (- bo do prowadzenia człeka z tyloma złymi nawykami do tego z koniem specjalnej troski-  potrzebny jest ktoś na prawdę wyjątkowy :hihi🙂.

A teraz przed nami masa pracy - u koni generalnie odbudowa mięśni, praca nad kondycją, u mnie przede wszystkim praca nad podstawami (poprawianie błędów dosiadu - czyli praktycznie wszystkiego 😉). Czy to właściwa droga dla nas- czas pokaże, wolę sprawdzić i zawrócić z niej, niż nigdy nie wiedzieć jak to droga okaże się dla nas. A nuż widelec nam się spodoba jeszcze bardziej to całe jeździectwo.  Ostatnio i tak głównie z ziemi na halterku sporo się bawimy, by w przyjazny sposób 'rozruszać' mego skarba, wypracować mięśnie. No i najważniejsze, że w końcu Poświatę widzę codziennie  💘

( a jeszcze niedawno pewna osoba coś o krowach dużo muczała tutaj  🤣 Hehe. Już podczas dyskusji z 7 miałam nagraną tą pracę, więc jej wypowiedzi mogę potraktować  chyba jako jej prywatne frustracje  😁 Dodam jeszcze, że walczyłam o ten cały regulamin hali już tylko dla znajomych w Kieźlinach- bo już wiedziałam, że my z Poświatą emigrujemy   😎  😁 )

Natomiast do Was i do tego wątku będę zaglądać jeszcze regularnie- tyle wspaniałych ludzi spotkałam w Olsztynie, masa wspaniałych chwil  🙂
Akzzi  - a dlaczego i gdzie uciekasz ???
Oj kochana uciekam z wieeelu powodow (m.in brak mozliwości rozwijania się jeżdziecko). Dostałam fajną propozycję pracy, która otwiera mi możliwości jeżdzieckie. A i że bliżej domu... To w sumie nie była trudna decyzja 🙂 W końcu zmiana uczelni to nie koniec świata... a nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
09 maja 2010 13:00
akzzi,
No to powodzenia wielkie i gratulacje, że coś fajnego namierzyłaś ! I zdaj nam relacje 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się