Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Już mam wszystko popakowane  i tylko na pocztę muszę się wybrać, więc jutro pewnie duża cześć pójdzie!!

Oki postaram się porobić foty!!!Dobrze ze nie zakleiłam kartonu  😉 😉
Na prośbę fotki ogłowia nr 300 355
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 kwietnia 2010 22:35
dziękuję!!!!!!!!! :kwiatek: 😜
mam nadzieję, że będzie dobre 💘
Nie ma problemu!! 😉 😉 No trzymam kciuki!!!
naska82, pisałam do Ciebie w sprawie kolejnego zamówienia na pw ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi czy to nadal aktualne ?
Do mnie własnie dotarła paczuszka!!Artemis +wodze rurkowe szkoda tylko ze zapięcia w nich sa złote a nie srebrne. Tak więc jutro porobię zdjęcia na modelu jeśli pogoda będzie fajna 🏇
cieciorka   kocioł bałkański
16 kwietnia 2010 19:37
czy zamawiał ktoś ciuchy?
strasznie podobają mi się dwie bluzy- jak wygląda rozmiarówka?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 kwietnia 2010 19:55
Do mnie własnie dotarła paczuszka!!Artemis +wodze rurkowe szkoda tylko ze zapięcia w nich sa złote a nie srebrne. Tak więc jutro porobię zdjęcia na modelu jeśli pogoda będzie fajna 🏇

które wodze zamawiałaś?
zrób zdjęcia  🤣

może mi ktoś pomóc, szukam na stronce Hooksa jakiś środek do pielęgnacji grzywy i ogona a także coś na owady.
pomóżcie mi w tym bo nie kumam  👿
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 kwietnia 2010 19:57
No wlasnei Euforia  jak znajdziesz cos na owady napisz mi pw oki?  :kwiatek:
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 kwietnia 2010 20:08
na owady znalazłam tylko o:
[[a]]http://translate.google.pl/translate?js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.hooks.se%2Fproduct.aspx%3Fproductid%3D820464%26deptid%3D93%26sortType%3DsortPopularitet%26sortOrder%3DDESC&sl=sv&tl=pl[[a]]
[[a]]http://translate.google.pl/translate?js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.hooks.se%2Fproduct.aspx%3Fproductid%3D820464%26deptid%3D93%26sortType%3DsortPopularitet%26sortOrder%3DDESC&sl=sv&tl=pl[[a]]
ja wzięłam te:



i naprawdę sa super i prawie idealnie pasują do artemisa 😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 kwietnia 2010 20:13
Euforia sory ale I love you..........
Znalazlas translator, ktory naprawde dobrze tlumacy, a nie cos w stylu miazdzy trumny w siodlach....  😁
Teraz zacznie sie szal zakupow bo kupowalam na slepo...  :kwiatek:
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 kwietnia 2010 20:19
Argento no to mamy identyczny komplet Ratemis i rurkowe wodze  😅 😅 , karabińczyki mogłyby być srebrne  🤔

jak tylko będziesz miała fotki w realu to wrzucaj

adrianna32 bez t6ego tłumacza to ciężka sprawa z zakupami w Hooksie  😁 znam ten ból
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 kwietnia 2010 20:28
No........  :kwiatek: Sory za ta wylewnosc, ale az sie ucieszylam ze nie jest bomboszczelnie pod siodlem....  😁
powiedzcie mi dziewczyny ile te wodze ? 🙂 Z moim biegłym szwedzkim zanim znajdę, przestaną produkować  😁
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 kwietnia 2010 20:48
wodze wychodzą 60 zł + koszt wysyłki

Argento a jak z jakością, miękka skóra?
Cały czas zastanawiam się czy będę z nich zadowolona  🙄  ,
Jestem pozytywnie zaskoczona jakością skóy. Co do miękkości to powiem jutro bo moje ogłowie i wodze juz raz nasmarowane i czekam az się wchłonie!
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 kwietnia 2010 20:59
no to jestem już spokojna, teraz tylko muszę cierpliwie czekać na przesyłkę  :jogin: od naski
to ja się chyba też skuszę na te wodze, karabińczyki zawsze można dokupić 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 kwietnia 2010 21:11
jeśli chodzi o te konkretne to karabińczyk jest wszyty na stałe , tak mi się wydaje przynajmniej.
he he..no jakość skóry jest niezla!! a oglowia to az wam zazdrosze 😜!!

No dziewczyny we wtorek zamykam zamówionko!!! 😉 😉 😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 kwietnia 2010 21:53
naska kiedy wplaty i ile juz jest osob???  😁
Wpłaty , jak zamknę zamówienie bo zobaczę ile osób się dopiszę , Póki co 12 osób pewnych. 😉 😉 i kilka , które sie zastanawia..
Szybciutko sie prosze zastanawiac !
Ja juz chce mojego artemisa !
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 kwietnia 2010 22:11
Ja tez chce artemisa??? Naska to moje to artemis? Czy co i jakis model>?? Bo ja nie wim
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
16 kwietnia 2010 22:31
Ja chyba mieszkam bardzo daleko od cywilizacji bo mojego ogłowia jeszcze nie ma 🙁
cieciorka   kocioł bałkański
16 kwietnia 2010 23:45
czy zamawiał ktoś ciuchy?
strasznie podobają mi się dwie bluzy- jak wygląda rozmiarówka?


nikt?🙂
cieciorka  u mnie zamawiała jedna osoba w zeszłym zamówionku jedynie sweterek i golfik.Bluzy niestety nie...
Argento dawaj szybko fotki na modelu 🙂
😅 😅 UWAGA!!!  😅 😅

Okazało się, że być może będę zakupić w duńskim hooksie parę rzeczy! Zamówienia zbieram do ŚRODY i rzeczy zostałyby zakupione w piątek i tego samego dnia wysłane do Polski!!! Czyli powinny być u mnie w poniedziałek/wtorek i potem bym wysyłała już je do właścicieli!!!
Zainteresowanych prosze o kontakt pw🙂 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się