Młode Konie

moja młoda mi wciąż sie wydaje szczypiorem
dopiero jak ją postawie rzędem przy dorosłych koniach to widzę jaką bestie mam
mimo iz jest duża i dość kalibrowa to wciąż wygląda na szczypiora - z daleka widać że dzieciak - dziwne
ostatnio oglądała ja wetka nasza i stwierdziła ze będzie jeszcze rosła i rosła - nawet do 5 roku życia kłąb się rozwija i rośnie 
tak wiec na razie nie musisz się martwić siodłem - masz przynajmniej min 1,5 roku
Averis   Czarny charakter
17 kwietnia 2010 18:22
A ja dzisiaj wsiadłam na Karsona na oklep  💃 💃 💃 Ja miałam w ręku linę, koleżanka z ziemi miała go na lonży. Mój koń to oaza spokoju. Ładnie zaparkował przy stołku do wsiadania, koleżanka mnie podsadziła, przewiesiłam się, wsiadłam, posiedziałam, zeszłam. Przy wsiadaniu koń ani drgnął lina i lonża były luźno. Dzielnego mam konia  💘 Jutro jeszcze raz wsiądę z obu stron a kolejny raz na Karsonie  pojawię się za rok 😉
skakałam dzisiaj z Czubarykiem pierwszy szereg. No kocham tego konia! Idzie jak burza, zero zawahania :emoty327🙁tfu,tfu,tfu). Niestety fotograf już pojechał jak zaczęłam jeździć na Młodym 🙁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 kwietnia 2010 18:42
Averis Gratulacje 😀
My dzisiaj na lonży 🙂 dalej pracujemy na  koncentracją, równowagą i rozluźnieniem. Tym razem bez ogłowia. Pas służy do tego aby przyzwyczajać ją do ucisku.
zabeczka17, a po co koc pod czaprakiem i nauszniki?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 kwietnia 2010 20:39
bo nie mogłam dopiąć pasu:P  pas jest za duży i  zabrakło dziurek.. brakowało  dokładnie cm 🙂 Jutro mi przedziurawią go  bliżej 🙂
a nauszniki- bo jej muchy latały i łbem trzęsła ... a tak uspokoiła się. Zapomniałam zabrać z domu siateczki.- Czy ta odpowiedź satysfakcjonuje? ;]
Satysfakcjonuje 😉
Averis moje gratulacje - też chcę za kilka miesięcy tak puchnąć 🙂 z dumy 

zabeczka kiedyś byłam chyba pierwszą osobą która pozwoliła sobie na krytykę twojej klaczki ze względu na jej ogólny stan ale teraz to fiu fiu moje GRATULACJe - rewelacyjna przemiana
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 kwietnia 2010 20:55
Satysfakcjonuje 😉


Nie martw się nie należę do tych co ubierają konia do zdjęcia (bo tak ładnie wygląda) 🙂 poganiają go 5 min i do boksu  🙂

777 🙂 bo jak się dba tak ma 🙂 zmieniłam stajnie 🙂 wszystko i na temat 😀 po 3 miesiącach wygląda milion razy lepiej jak przez półtora roku tam 🙂
Averis   Czarny charakter
17 kwietnia 2010 20:56
zabeczka17, dziękuję :kwiatek: Bardzo fajnie Twoja młoda wygląda.
777, z pewnością będziesz. Ja puchnę podwójnie, bo to znaczy, że ten wspólny czas był naprawdę dobrze wykorzystany 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 kwietnia 2010 21:12
Averis 🙂 dziękuję 🙂 powodzenia w zabawach z Karsonem 🙂 :kwiatek: oby tak dalej 🙂
żabeczka ślicznie się twoja młoda zmieniła  😜
piękne ma te oczyska  🍴
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 kwietnia 2010 21:16
misiuni69 dziękuję ;] te oczyska maluję codziennie rano węglem ;] 😁 😁  😍 liczymy na oko że przytyła ok. 100 kg 🙂
oto fotka ze stycznia ;] chyba jest mała różnica 🙂 ma tutaj zimowe futro ;]
zabeczka17
Ładnie Ci się kobyła zmieniła, brawo  😅
Ale ogarnij się kobieto, bo przebierańca z Młodej zrobiłaś  🤬
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 kwietnia 2010 21:19
haha  no my szmatoholikami raczej nie zostaniemy ;]  😁
armara jak wspomniałam - czapeczka- na muchy, zapomniałam zabrać siatki ;] o tej porze lecą na żer dla skner 🙂
                                                    koc i czaprak - pas za duży ;]  musiałam czymś docisnąć popręg 🙂
Czytałam, czytałam 😉
Ale mnie mierzi osobiście taki artystyczny nieład 😉 I nie trzeba do tego być od razu szmatoholikiem, ja nawet nazw kolorów kolekcji nie znam  😁
A i naogladałam się prześlicznych obrazków w książce Ingrid Klimke, młodziaki w białych owijach i czaprakach, jeźdzcy w granatowych kamizeleczkach  😜
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 kwietnia 2010 21:49
e tam ;]  jej nie gra różnicy ;] jesteśmy oficjalnie .. jak papugi 😀 dużo kolorów tez działa relaksująco ;]
Zresztą nawet nie mam czasu na bajery w kolory ;] wolę spędzić z nią chwile na padoku 🙂
Grunt, że koń wreszcie wyglada jak koń  🏇
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 kwietnia 2010 21:53
Nie macie pojęcia ile człowiek łez wylał żeby można było się nią pochwalić w takim stanie jakim jest dzisiaj 🙂
Złe chwile mamy już za sobą 🙂 Dzisiaj już nie martwię się że mnie za jakiś czas nie uniesie 🙂 robi się z niej babsztyl nie ma co 🙂
żabeczka17 - iskierka wygląda cudownie. Wielka zmiana.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 kwietnia 2010 22:42
zabeczka ile ona ma? I co to za rasa?  😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 kwietnia 2010 22:46
Iskra przypomnę ma 2 i pół roku, rasa wielkopolska po ogierze trakeńskim , mam ja od jej 11 miesiąca życia. I póki co sama ja wychowuję na (chyba jak na razie) grzeczną pannice ;]
TeQuila ^^   To tylko ja... xD
18 kwietnia 2010 12:39
A to jest moja dzika 3 latka...  🤔 Nie wie co to lonża. 😵 Może polecacie kogoś z lubelskiego, kto zajeżdża konie... ?
Przepraszam za ilość ale nie mogłam się zdecydować...
TeQuila ^^, był kiedyś taki temat pt "komu konia w trening". Tam któraś dziewczyna napisała o bardzo fajnym zajeżdżaczu właśnie gdzieś w woj. lubelskim o ile sie nie mylę. Można to sprawdzić 🙂
btw, dzika trzylatka jest fajna 😉 Te 4 skarpety!
Averis, gratulacje wsiadania! Fajnie sobie wychowałaś taką oazę spokoju🙂
TeQuila ^^ moze pani Strąk?


ja dzisiaj sie przestraszyłam ze mi konia ukradli jak weszłam do stajni ale na szczescie zastałam uszy  😁

milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
18 kwietnia 2010 13:25
TeQuila-ale fajny rudy malpiszonek.Chyba z niej niezly ancymonek bedzie 😜 Oczka figlarne jak nic.Lubie takie konie 😉
Zabeczka-swietnie mloda wyglada 🙂

Ja powolutku biore sie za Lorda (w maju skonczy 3 lata), na razie bawimy sie 2, 3 razy w tygodniu po max 15 minut i przyzwyczajamy do tego, ze czlowiek cos wymaga, a nie tylko czochra i karmi 😁 Jak go ostatnio zmierzylam to o malo nie padlam-175cm w klebie 😵
Niestety to typ stoika i trzeba go mocno zachecac do ruchu do przodu 🙄
Zdjec na razie nie pokaze, bo jest brzydki jak noc listopadowa 😁

Za to kucus baaardzo do przodu.Robi mega postepy na lonzy-czambon mu bardzo podpasowal 🙂
No i kawal z niego cholery.
Pierwsza przygoda z czambonem zakonczyla sie tym, ze ten maly loboz wlaczyl cofke pod czworobokiem i jako wlasciciel malenkich uszu pozbyl sie szybko oglowia i postanowil przegonic pancie po polach 🏇 Bylo...szybko 😁

A my wczoraj byliśmy nad wodą  😅
TeQuila ^^   To tylko ja... xD
18 kwietnia 2010 15:07
galopada, a masz jakiś kontakt z tą panią ? I jak z ceną ? przepraszam za OT. Czekam na PW.
milusia, ancymonek to juz jest... i to jaki  😎
TeQuila ^^ Obawiam się, że Pani Magda a) może nie mieć czasu b) dość dużo kasy chyba bierze, bo jazda u mniej 35 zł kosztuje...


sory za OT 🙂
darolga   L'amore è cieco
18 kwietnia 2010 15:35
35 zł to niska cena 😉 tak mi się wydaje 😉

TeQuila ^^ - śliczna wariatka, ale malowna! Cudeńko!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się