KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

o, ładnie ladnie  😀 dzieki Antoś  🙂
wątek zamknięty
Kasztan w ANKY Army Green  💘
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 kwietnia 2010 15:54
Azbuka bardzo ładnie  🙂
wątek zamknięty
Ciemnogniady w katarze Eskadron Maritim


i w padzie Euro-Star Stripe_In smaragd-ebony-sahn
wątek zamknięty
ewciaa ten pad mi się po nocach śni  😜 już niedługo wpadnie w moje łapy 😀
Znajdzie się dobra dusza, która ubierze Dzika w jakikolwiek szary pad/czaprak ?
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
18 kwietnia 2010 16:52
czapraki, które śniły mi się po nocach już niedługo wpadną w moje łapki, trzeba będzie tylko rachunek w maju uregulować. a i pozostaje polować na fango, chociaż może pocieszę się szarym z nowej kolekcji. zwariowałam normalnie.  😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 kwietnia 2010 16:57
zdjęcie tragiczne ale trudno. najłatwiej było przerobić  😀 co myślicie o rudym w chili? lamówka tylko z tyłu bo za dużo roboty  😀iabeł:

wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 kwietnia 2010 16:58
sei mi się bardzo podoba  🙂
wątek zamknięty
Sei mi też się bardzo widzi 🙂 Bee. mam ten sam problem, jeżeli chodzi o "zwariowałam".
wątek zamknięty
SEI a mi nie bardzo , nie ten kolor do takiego kasztana , za ostro razem wygladaja  😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 kwietnia 2010 17:20
jeszcze trochę będę musiała pożyć z tym dylematem  😵 ale spokojnie. może jak się prześpię raz. drugi z tym tematem to mi przejdzie?  🤣 na razie poluję na hazela  🏇 w jakiejś rozsądnej cenia bom sknera  🤬 i biedna studentka  😁

equi.dream, ubrałabym ci konia ale teraz słabo z czasem stoję i potrzebowałabym większe zdjęcie oraz zdjęcie tego w co ma zostać ubrany koń 😉
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
18 kwietnia 2010 17:34
zgadzam się z Naciau. ale dwa pozostałe kolory z tej kolekcji plus Twój zwierz, bajka.
wątek zamknięty
sei, zaraz znajdę  🏇
edit: już mam, zdjęcie któreś z tych, nie wiem które się bardziej nada
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 kwietnia 2010 17:39
Bee., dwa pozostałe już mam. jestem chora  😵 tylko że będą na zawody raczej  🏇 także rozdziewiczę któryś dopiero w maju i to chyba połowie!
wątek zamknięty
Sei to daj zdjęcia swojego w greyu nowym, mój mam prawie taką samą maść jak Twoja bestia 🙂 😀
wątek zamknięty
a mnie sie ta czerwien tak podoba, ze ubralabym kazdego konia w nia...Nawet "ciapka" 😀
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
18 kwietnia 2010 17:49
Bee., dwa pozostałe już mam. jestem chora  😵 tylko że będą na zawody raczej  🏇 także rozdziewiczę któryś dopiero w maju i to chyba połowie!

ożesz, no to zaszalałaś  😁 sama chciałabym te 3 z tej kolekcji, ale skuszę się na grey'a.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 kwietnia 2010 17:59
wybacz że tak na szybko. lamówka tylko kawałkiem. ogólnie to właśnie się uczę do koła z matmy dyskretnej  😂

Bee., ale za to z innych kolekcji mam ograniczoną ilość. żółty, limegreen, brązowy, w piatek odbieram też granat (używkę) z nightblue-moon i poluję na hazela i to już będzie wszystko. no jeszcze 2 pady z jarpolu ale one się nie liczą bo jeszcze ich nie zamówiłam. a muszę. siła wyższa  😍 🤔wirek:
wątek zamknięty
Sei dziękuje pięknie  :kwiatek: jak myślicie, mist czy grey ?
wątek zamknięty
zdecydowanie mist 😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 kwietnia 2010 18:29
grey w świetle dziennym pewnie będzie trochę jaśniejszy? no i ja tam się nie znam ale obstawiam jednak greya 😉
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
18 kwietnia 2010 19:22
sei- dla mnie chili za mozny dla niego. Legenda ma w sumie podobną maść i ja jednak zrezygnowałam. Może szary? Nie macie chyba jeszcze nic szarego?
A wiesz, że z naszej sesji pewnie nic nie będzie. A już miałam plan na obfocenie kilku komplecików  😵
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 kwietnia 2010 19:23

Anky kiwi, stwierdzam ze jednak zielen nam nie pasuje
wątek zamknięty
Nareszcie udało mi się zrobić fote karemu w błękicie 😍

wątek zamknięty
asds   Life goes on...
18 kwietnia 2010 19:29
O lala ja widze ze tu dziewcyzny dizś dajecie czadu na całego  😀

Azbuka piekny komplet !!!


Gruby z dzisiaj. W końcu rozdziewiczony ES Musltistripe Delft/Slate  😍  I stwierdzam że  ma u mnie dożywocie  💘

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 kwietnia 2010 19:38
Asds przekosmicznie wyglada ogr 😲 ja czekam na owijki zeby rozdziewiczyc delfta
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 kwietnia 2010 19:40
Zairka, wyprostuj zdjęcie trochę,bo kobyła wygląda,jakby zaraz na pysk miała upaść 😉

asds, - piękna szmatka  😜 w moich barwach  👀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 kwietnia 2010 19:40
[quote author=Ktoś link=topic=14623.msg559147#msg559147 date=1271616001]
Zairka, wyprostuj zdjęcie trochę,bo kobyła wygląda,jakby zaraz na pysk miała upaść 😉

chciala bym ale mam tylko painta i nawet jezeli sie da to nie wiem jak 😡 🙇
wątek zamknięty
Zairka, jakbyś chciała się pozbyc kiwi to wiesz...  😀iabeł:  😀 może nam by było do pyska?  🏇
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
18 kwietnia 2010 19:43
Asds przekosmicznie wyglada ogr 😲 ja czekam na owijki zeby rozdziewiczyc delfta


A dziekujemy  :kwiatek:

Zairka...sama czekam na owijki niebieskie do niego aż dojdą 🙂 No i az błocko się wchłonie  👀

Ktoś  Sama sie do niego w 100% przekonałam na pewno jak na ogra założyłam!!! Ten pasiaczek dołącza do naszej świętej trójcy pasiakowej 🙂..Jest cudnyy.....

pracujemy nad soba - zarówno nad grubym jak i nad mną  🙂.

Teraz czekamy na JArpole w napieciu  w kolejce do rozdziewiczenia 🙂  😁...No i stripe in jeszcze i hansbo....  😵

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.