AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Aha,dzięki za info😉
D&A ja też u źródła dowiedziałam się, ze tylko finał ujeżdżenia amatorów będzie na czworoboku 20x60, z tego co zrozumiałam mają jeden wymiarowy czworobok, a sędzina uznała że P1 można jechać na 20x40  🤔
szkoda, że znów te same programy będą 

Nasza uczelnia opłaca wszystko, choć u nas sami amatorzy startują  😉

Ja chciałam startować skoki amator i ujeżdżenie amator, ale uczelnia nie wyraziła chęci zapłacenia chociaż na część kosztów więc zrezygnowałam.
Nie ma to jak poznański UP. 😤
Koniczka,miałam się spytać i zapomniałam- czy Ty też zdobyłaś brązowy medal w ujeżdżaniu czy to tylko mi się tak trafiło? 😎
D&A odpowiem za Koniczkę - tak zdobyła brąz.
A tak btw. ujeżdżeniu 😉
ewuś,właśnie o to chodzi-wiem że była 3 ale byłam ciekawa czy na dyplomie też ma tak ładnie napisane jak ja- w ujeżdżaniu😉
aaaa 😉 to ja muszę zapytać koleżankę ze stajni czy też tak ma na dyplomie 😉

a tak btw. widziałam Cię w Aro na mistrzostwach 😉
Ojej ale obciach;p tym debiutem ujeżdżeniowym stresowałam się gorzej niż przed pierwszymi zawodami w życiu😉 chyba najgorzej przez to,że z różnych przyczyn pojechałam bez przygotowania programu ucząc się w aucie i dlatego,że mój koń łażenia po czworoboku nie lubi i chodzi 10 razy gorzej niż w domu😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 kwietnia 2010 19:44
D&A, tak, ja też mam III miejsce w ujeżdżaniu 😉
Jak tam Leszno poszło? Ktos jechał?
Koniczka wybierasz się do Bydgoszczy?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 kwietnia 2010 19:59
Nie
Szkoda...
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 kwietnia 2010 20:07
Nie mam ochoty prosić się o to, żeby mi startować pozwolili, a potem się denerwować, że w ostatniej chwili zmienią zdanie bo jakiś sędzia zacznie się stawiać (tak, w zeszłym roku tak miałam, że po zawodach okazało się, że startowałam poza konkursem, bo sędzia, której nawet na zawodach nie było zrobiła wielką awanturę).
Paranoja:/ zawsze Ci jeszcze skoki zostają😉
faktycznie nie ma sensu w takim razie i rozumiem Twoją decyzję. A D&Adobrze prawi - w skokach się nie czepiają 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 kwietnia 2010 20:12
Na razie to nawet amatorzy dla nas za wysoko stoją 😉

Żeby nie było, bo widzę, że napisałam trochę dwuznacznie - taką sytuację w zeszłym roku miałam nie na AMP, ale na ZR, ale boję się konia tak daleko targać i ryzykować, że mogę nie wystartować.
Ale za rok, jak dalej będziecie robić postępy w tym tempie to na pewno dacie radę! 😉
majeczka   Galopem przez życie!
20 kwietnia 2010 20:22
Zapytaj organizatora jeśli się zgodzą niech Ci to da na piśmie
Tak na prawdę szkoda żebyś nie startowała po pierwsze dlatego że jesteście super parą, pracujecie i trenujecie żeby robić wyniki a po drugie jesteś z Wawki i należy Wawkę reprezentować na tak dobrym poziomie a po trzecie nigdy niezrozumiem co ma maska do ujeżdżenia w sensie w czym przeszkadza itd
no i nie jedziemy ;/ ehh
czy na prawdę nikt nie ma wolnego miejsca do zaoferowania na transport na AMP z warszawy? usilnie szukam i nadal bez powodzenia🙁 prosze pomóżcie!
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 kwietnia 2010 19:48
majeczka, tylko ja mam szczerze mówiąc dość walczenia o to, żeby mi startować pozwolili. Ot i tyle.
Ja pewnie będę mieć wolne miejsce w aucie,więc jakby ktoś chciał jechać z Wawy bez konia to mogę zabrać😉
A ktoś wybera się może do Aromeru na te Akademickie Mistrzostwa W-wy i Mazowsza i ma miejsce w przyczepie/chciałby coś razem wynająć?
Stoję pod Tarczynem.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
26 kwietnia 2010 10:40
moja koleżanka bardzo szuka transportu dla jednego konia - z Wawki
Na stronie Aromeru są propozycje do pucharu Sango Klimy i nie ma słowa o Akademickich Mistrzostwach W-wy i Mazowsza 8-9 maja. Ktoś coś wie na ten temat? Zrezygnowali z organizacji tych zawodów?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
28 kwietnia 2010 19:37
p. Ratajczak zapomniał wpisać w propozycje, niedługo powinny być na stronie poprawione propozycje 😉
Baś ja stoje rowniez pod tarczynem w Stefanówce w Plejadzie - teoretycznie mamy transport szukamy walacha do ogiera, a ja osobisice szukam transportu dla klaczy,
Dziewczyny, czy piszecie teraz o transporcie do Bydgoszczy czy do Aro?
Dziewczyny, w Bydgoszczy wymagaja "aktualnych badan konia" 👀 ja glupieje, bo o ile mi wiadomo nie ma juz czegos takiego jak "wyjazdowka", wiec o jakie konkretnie badania chodzi ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się