pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 kwietnia 2010 22:05
koło 80zł za buteleczkę, która starcza na lata świetlne (przy codziennym stosowaniu na samych koncowkach). a działa cuda, ja cała reszta serii K-Pak 😉
chyba zaryzykuje po wyplacie, mam nadzieje,ze choc troche pomoze  😵
Czy to normalne,  że mając długie włosy nie zużywam całej buteleczki przy farbowaniu? No poprostu juz nie miałam gdzie jej wetrzeć a nie chciałam przegiąc żeby kolor wyszedł nie równy...
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 kwietnia 2010 22:20
kasska to żadne ryzyko, serio, serio 😉 K-Pak regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy- jakiś czas temu poleciłam jednej z voltowiczek po 2 trwałych kurację regenerującą i była bardzo zadowolona, bo włosy zdecydowanie odżyły

Daniela normalne 😉 ja mam coś pomiedzy średnimy a długimi, a zużywam tylko 1/3 Colour Touch i odpowiednio 1/3 aktywatora.
Strzyga, zapuszczaj! Można upinać, zaplatać, robi się kobieco a mężczyźni szaleją 😁 ja wyglądam w rozpuszczonych właśnie jak to ujęłaś- jak oklapły żal, ale pianki mi obciążają włosy za mocno 🙁 bu.
Daniela,
a ja uwazam ,ze to dziwne, bo masz bardzo dlugie i wygladajace na geste wlosy
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 kwietnia 2010 22:25
Burza, Mam fazę na takie wysoko upięte końskie ogony *___*
Już mogę sobie zrobić całkiem fajnego kitka. Ostatnio kumpel siedział i się nim bawił cały czas i stwierdził, że jest suuuuperowy.

A jakieś mgiełki do stylizacji czy inne cuda? Ja się szczerze mówiąc na tym nie znam. Piankę znalazłam, bo sis podkradłam jak u niej byłam i się okazało, że efekt jest genialny.
Właśnie wysuszyłam włosy i rzeczywiście to normalne, że nie zużywam całej farby 🙂 Mam równo pokryte i jest ok 🙂
edytka - ja niestety nie umiem wymierzyć jeszcze ile zużyje więc robie cała mieszankę i tak jak teraz musiałam wyrzucić 1/3 butelki 🤔
kasska - też mnie to zastanawiało ale jak ostatnio na siłe zużyłam cała butelke to miałam nie równo pokryte...połowa włosów mocniej wzięła 😉
siwaaa94   Cud na czterech kopytach.
19 kwietnia 2010 22:50
Daniela, a jaki kolor robiłaś? 😉
Ja też planuje zmienić kolor, ale raczej dopiero na wakacje.
Coś w odcieniach rudego, co myślicie?  🤣
Loreal jasny bursztyn 🙂
A czy Tobie pasuje rudy to musisz dać fotkę żebyśmy odpowiedziały 🙂

Mnie jak przez przypadek wyszedł taki miedziano rudy bardzo się podobało, nawet wczoraj kupując farbę kusił mnie mocno złocisty kasztan ale stchórzyłam 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
24 kwietnia 2010 17:04
Daniela, nie bój się.  🏇 Ja od dzisiaj jestem ruda, i chyba było warto 😉
Narazie na prostych jest ładnie, zobaczymy jak mi się włosy skręcą  😵
fot.
Strzyga, mi to mówisz? Sama mam na takie fazę 😁
dziewczyny, potrzebuję czegoś co nie zmieniając koloru odżywi i da refleksy, ponieważ po poprzednim farbowaniu szamponetką, fakt kolor zszedł ale teraz od połowy głowy mam takie refleksy, takie zywe włosy, a tam gdzie mi odrosły są takie popielate. Koloru zminiac nie chcę, ale coś w odcieniach brązu, co nada trochę życia kolorowi. Znacie coś takiego?
dorwalam dzis w Rossmanie na wyprzedazy szampon Johna Friedy frizz ease za niecale 15zl  💃 mam nadzieje, ze moje wlosy go polubia  👀
to w rossmanach jest john frieda? i za taką cenę? 🤔 Czemu wyprzedają? jakaś promocja czy coś nie halo (termin ważności itp)?
jest. normalnie jakos kolo 34zl kosztowaly szampony.
szczerze-nie wiem czemu o tyle go przecenili, bylo ostatnie opakowanie
ratunku..............
zawsze mialam lsniace, ladne wlosy.. przetluszczaly mi sie na tyle, ze dzien przechodzilam spokojnie.
teraz mam jakies matowe nie wiadomo co....... przetluszczaja mi sie w godzine chyba juz i sa przeokropne 🙁
szamponu nie zmienialam od pol roku najmniej, odzywki malo uzywalam ostatnio (ale odzywka jednak powodowala raczej ze wlosy ciezsze byly). zmienila sie woda w kranie (przeprowadzka)
macie jakies pomysly co robic? zmienic szampon?
dodam, ze pofarbowalam je ostatnio farba 'na 30 myc' - po koloryzacji wlosy na pare dni wrocily do stanu blyszczacego i ladnego... ale na kilka dni jedynie :|
może się przyzwyczaiły do szamponu
albo to efekt wiosennego przesilenia, braku witamin
Ja uzywam wielu szamponow i odzywek na zmiane. Zawsze mam po3 butelki i za kazdym razem stosuje inny. Moim zdaniem to najlepsze rozwiazanie. Po kazdym myciu odzywka do splukania, pozniej odzywka bez splukiwania i na koniec jedwab... i dopiero wtedy wygladaja znosnie😉
Ulubiencem jest Toni&guy-kocham i szampony i odzywki.
Nie za dużo tych odżywek?  🤔
zaba   żółta żaba żarła żur
28 kwietnia 2010 22:29
Ja nie uznaję czeguś takiego jak "odżywka bez spłukiwania"  😉
Jak dla mnie zbędne obciążanie włosów!
Jak dajesz odzywke do spłukania to po co Ci potem odżywka bez spłukiwania?
Ja używam co 2-3 dni odżywki oczywiście do spłukiwania z tej samej serii, z której mam aktualnie szampon i raz na tydzień odzywkę loreala dodaną do farby do włosów niby odświeżającej kolor 😉 z tym kolorem to średnio jak się codziennie włosy myje, ale włosy sa po niej nieziemskie więc używam 😍

Jedwabiu w ogóle nie używam bo nie spodobał sie moim włosom 😉
ja stosuję jedwab od jakichś dwóch tygodni i żadnych wybitnych efektów nie zaobserwowałam  😎
Ja stosuję jedwab od jakiegoś miesiąca i też nie widzę żadnego efektu. Więc chyba przestane stosować.
A odzywkę używam teraz podczas każdego mycia, bo bez odżywki jakieś te moje włosy sie zrobiły sztywne.

A z tymi farbami i opakowaniami to różnie bywa, ostatnio kładłam farbę (a mam włosy teraz do ramion) i jedna farba ledwo mi starczyła. Nie wiem, może dlatego że wbrew pozorom mam gęste włosy.
Ja mam włosy już za łopatkę  😎
a mi sięgają równo do stanika  😁 mniej więcej właśnie kończą się w okolicy gdzie kończy się łopatka.

btw, muszę je podciąć, bo końcówki zaczynają źle wyglądać, a nie chce ich doprowadzić do tego stanu jak ostatnio - ścięte miałam z 10-15 centymetrów... są jakieś odżywki wspomagające wzrost włosów?  👀
zaba   żółta żaba żarła żur
29 kwietnia 2010 10:13
ja stosuję jedwab od jakichś dwóch tygodni i żadnych wybitnych efektów nie zaobserwowałam  😎


Bo ten jedwab to jedna wielka "ściema" jest! Badziewie jakich mało!  😁
[quote author=szepcik link=topic=1358.msg570282#msg570282 date=1272496948]
ja stosuję jedwab od jakichś dwóch tygodni i żadnych wybitnych efektów nie zaobserwowałam  😎


Bo ten jedwab to jedna wielka "ściema" jest! Badziewie jakich mało!  😁
[/quote]
dokladnie!  👍 stoi u mnie cała buteleczka, uzylam chyba 3 razy i odstawilam bo to bez sens...

powiedzcie mi jak to możliwe... myłam włosy jakieś 2 miesiące Radicalem w między czasie jak mi się skonczył przez 3-4 dni mylam zwykłym szamponem i zauwazyłam że odrazy garściami mi włosy wypadają, kupilam radicala-było ok teraz znowu mi się skonczył myje już ponad tydzien zwykłym Elseve i  w ogóle mi nie wypadają?  🤔wirek:
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
30 kwietnia 2010 20:20
a ja jestem w szoku, bo skończyła mi się odżywka, więc chwyciłam maskę kokosową do włosów dziewczyny mojego ojca i powiem że jest genialna! a nazywa się chyba Leon, jakaś tam krzak... ale super działa na włosy 🙂

no i jak pamiętam, a szczególnie przy suszeniu używam jedwabiu biosilku na podsuszone ale jeszcze wilgotne włosy...
Mam taki mały problemik z włosami... Moje włosy się przetłuszczają cholernie i nie daje sobie z nimi rady..Historia moich włosów od dzieciństwa miałam blond długie włosy z tym, ze ścinałam tyko kilka, kilkanaście cm.  Dwa lata temu była taka wielka moda na farbowane włosy, zrobiłam sobie pasemek blond <rozjasniające> zepsuły mi włosy bo końcówki niemiłosiernie się zaczęły łamać i rozdwajać nawet na drugi dzień po wizycie u fryzjera. Koszmar jakiś ale nadal się mocno tłuściły a wygląd miały jak siano. 3tyg.temu zdecydowałam się ściąć moje włosy są tak jak ramiona, ale włosy nadal sie tłuszczą jak cholera, a końcówki jeszcze te siano bo tam jest jeszcze troszkę farby... Kurde nie wiem co z nimi zrobić. Stosowałam najróżniejsze szampony do włosów i najgroźniej je stosowałam i krótko i długo potem odżywka na końcówki włosów bo było siano, od różnych maseczek i szamponów i różnych badziewi nic nie pomaga! Pomocy!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się