Kącik folblutów

rudazaraza   Bo rude jest piękne.
25 kwietnia 2010 11:39
ja tutaj nowa, ale też może się pochwale swoim xx
Skaggerak po Don Corleone

fajny 🙂 ile ma?
nyelle   buntownik z wyboru
27 kwietnia 2010 16:05
rudazaraza, świetną maść ma ten Twój, dawaj więcej fotek 🙂
witam ja tez tu nowa i moze ktos by chcial mi cos wiecej powiedziec na temat folblotow mam 14 letnia klacz Genova sie zwie🙂 piszcie na moj adres  e-mail. kasia_koniuszna@buziaczek.pl
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
27 kwietnia 2010 21:08
9 lat obecnie

to takie najświeższe zdjecia to ostatnie z poprzedniej stajni jeszcze
rudazaraza Ależ cudowny! proponuje fotografa do twojego Rudzielca  🤣
rudazaraza Ależ cudowny! proponuje fotografa do twojego Rudzielca  🤣



zgadzam się

rudy jest świetny
To my z dzisiaj  🙂











Severus   Sink your teeth into my FLESH
11 maja 2010 14:20
rudazaraza - faktycznie maść nietypowa jak na folbluta  😀
rudazaraza jak się cieszę  😀, że ze Skaggerakiem wszystko dobrze,to był mój ulubieniec za czasów wyścigów, jednak zbyt długo nie był u nas w treningu i słuch o nim zaginął 😕. prosze uściskaj go ode mnie 💘
Mój będzie miał za jakieś 2,3 tygodnie zabieg nogi (ścięgna)...

gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
16 maja 2010 15:38
Ja mam Gajare po matce Gardeni od ojca Jape (usa) moja kobyłka ma obecnie 9 latek skończone w lutym i ok 155 cm .
Może zna ktoś jej rodzeństwo od tej matki wiem że ma 2 braci wogule moze ktoś ma zdjecia Gardeni  i jej młodych .
zapraszam do fotobloga do obejrzenia zdjęć bo są za duze i mi sie nie mieszczą na stronie .
http://www.photoblog.pl/gajara18
Severus   Sink your teeth into my FLESH
18 maja 2010 13:34
Wstawiam co znalazłam u siebie o og. Sword (zdjęcia i inne materiały nie są mojego autorstwa!)



cieciorka   kocioł bałkański
18 maja 2010 13:58
karolinag4, co to za stajnia?
Dancerzasta   dorwać rudego!
18 maja 2010 15:41
A czy ma ktoś może jakieś informacje o ogierze Five Star Camp?
Jakieś zdjęcia?
Chętnie bym obejrzała  🙂
Fil już po zabiegu  😅 (  :kwiatek: )
Cieciorka stoimy u Fazy - koło Łochowa  😉
cieciorka   kocioł bałkański
18 maja 2010 17:34
karolinag4, ładnie tam u was, ale kawał drogi od warszawy! 😀
Dla mnie w prównaniu z wcześniejszą stajnią jest blisko  🤣 . 1h20min zajmuje mi zwykle dojazd w jedną stronę, przy czym najwięcej zajmują Marki (światła, nie korki, bo akurat jeżdżę w takich godzinach, że omijam korki), potem głównie droga ekspresowa. Dojazd pociągiem też jest (ale jeszcze nie jechałam).

Konia mam po kontuzji, więc żadne treningi nie wchodza w grę. Dla mnie najważniejsze, żeby koń był zadowolony. I tak jest. Czego chcieć więcej?  🤣

A fakt - jest przepięknie  😍
mtl   I M Equestrian
21 maja 2010 19:06
folbluty rodem z wielkiej brytanii, oba dość niskie - około 155-158 cm
kasztan, pode mną - chyba najfajniejszy folblut jakiego znam, ujeżdżeniowo-skokowo-crossowy
gniady, pod kumpelą - zupełnie nie akceptuje kontaktu, crossowy wałaszek

Pytalam w 'poszukiwanych zdjeciach' ale moze bardziej prawdopodobne ze tutaj znajdzie sie ktos kto posiada zdjecia ogiera
SAPIECHA xx ( Siberian Express xx & Spimpinina xx) ur 1991, gniady. Albo zna/ł konia i może coś powiedzieć na jego temat :>
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
24 maja 2010 08:15
Niestety, tylko taką fotką dysponuję 😉, z KT :

W KP było kiedyś jego zdjęcie z prezentacji ogierów w kujawsko-pomorskim.
Jeśli znajdę to wrzucę (bliżej weekendu)
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
24 maja 2010 08:38
ale suchutki ten Sapiecha.. do nas do stajni w końcu przyjechała irlandzka klacz Lady Gianina 🙂
Jak ktoś by miał zdjęcie  Czubaryka xx ( Erotykxx- Czeczmaxx ) za zdjęcie Erotyka tesz nie pogardze 😀
Norquina   Life is too important to be taken seriously
25 maja 2010 08:43
Dawno sie nie udzielalam wiec pomecze was nasza wiosenna odslona  🤣 Cystersiak juz po kastracji doszedl do siebie i spokojnie mozemy pracowac  😉
Troche sie tez rozbodowal od momentu kupna , najpierw myslalam ze mnie wzrok myli,ale ze kilka niezalenych osob mi to powiedzialo; to stwierdzam ze to fakt  😎
Jak ktoś by miał zdjęcie  Czubaryka xx ( Erotykxx- Czeczmaxx ) za zdjęcie Erotyka tesz nie pogardze 😀


Czubaryka masz w bazie
[url=http://www.bazakoni.pl/database.php?op=details&horse=1422#gallery]http://www.bazakoni.pl/database.php?op=details&horse=1422#gallery[/url]
nyelle   buntownik z wyboru
25 maja 2010 12:09
Doma, jak dla mnie nie suchutki, a po prostu zachudzony. Sama mam folbluta u którego ciężko utrzymać ładną wagę, szczególnie jeśli pracuje to od razu spala wszystko - ale jednak się da.

karolinag4, jak tam kontuzjowany? W wersji nie-mamut wygląda super! 🙂

mtl śliczny łeb ma ten crossowy jelonek 🙂 rude też niczego sobie!!

Norquina, SZAŁ CIAŁ! Pięknie wygląda! W ogóle strasznie mi się podoba  😍 Trochę taki mój xx tylko minus parę ładnych lat ciężkiej pracy w rekreacji echh 🙂
Norquina fajne konisko z Cystersa wyrosło, mięska troche nabrał  :kwiatek:
Zawsze mi sie podobał 🙂
Powodzenia !!
Norquina Super koń. Ma coś w sobie.🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
25 maja 2010 13:39
nyelle
wiem że się da.. moja też ma 3 worki musli na miesiąc St hipollit i sukcesu, dostaje poza podstawową paszą 4-5 litrów musli i siana do woli i wygląda... ale wykarm tak 10 koni...  🤔wirek:
choć reszta na szczęście aż tak problemowa nie jest.. folblut folblutowi nie równy, są takie sucharki że zawsze tak będą wyglądać i już...  to folbluciki w końcu... z resztą nie służy im takie dopasienie na siłę... nie oszukujmy się, nie mają budowy jak hanowery...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się