KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Dynamo   Dynamicznie :))
20 kwietnia 2010 20:06
Mógłby mi ktoś przyodziać ją w Eskadrona Cottona z nowej kolekcji Maritim - Chili ? :kwiatek:

wątek zamknięty
tunrida, aaaa bosko  😜  😜  😜
wątek zamknięty
Butter 🙂


wątek zamknięty
[quote author=xxagaxx link=topic=14623.msg561286#msg561286 date=1271786346]
asds a do mnie do stajni właśnie przyjechał komplecik jarpolowski (Deb jest po prostu nieoceniona  :kwiatek🙂 Jutro na bank wrzucę zdjęcia 😀😀


Zazdroszczę  😀

moje sie przedluzyło zamowienie bo i z profilowaniem chciałam pady na VS i ino f
hafciki będą dla pełnego bajeru  😎
[/quote]


Ja też mam szyty na zamówienie 😀 I też trochę czekałam, ale absolutnie mi się nie spieszyło 😀 No i ta dostawa pod same drzwi 😀 Jarpol jest po prostu najlepszy 😀
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 kwietnia 2010 20:19
Nie no, dziewczyny, ja wiem jak wygląda CZAPRAK bez wycięcia. Myślałam, że Ktoś miała na myśli PODKŁADKĘ, bo zdjęcia pokazywała podkładki i o niej gadałyśmy.
przepraszam :kwiatek:
miałam dziś młyn w pracy i tak z doskoku to napisałam,gruby skrót myślowy mi wyszedł 😉
wątek zamknięty
insanity- Twojemu koniowi ładniej w butterze niż mojemu.  😤 Np cóż...jakoś to muszę przeżyć.  😁

Wiesz co Ktoś? Faktycznie chyba miałaś młyn.  😀 Przecież Ty dobrze napisałaś. To ja nie doczytałam. Dramka pokazała jak wół, że pisałaś o czapraku! Użyłaś słowa CZAPRAK. Ja ślepa jestem, a Ty zakręcona.  😀
wątek zamknięty
Tunrida, Twojemu równie ładnie, tylko my mamy owijki, które tworzą efekt 🙂 no i Ty masz ten cudowny kantar 😍
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
20 kwietnia 2010 20:26
Kiedy zazwyczaj pojawiają się Niciaki? Chodzi mi o miesiąc.
Ale jestem ciekawa jak będzie wyglądał konik edward w tym roku 🤔wirek:
wątek zamknięty
październik
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
20 kwietnia 2010 20:32
medziiik ponieważ posiadam sunshine i widziałam na żywo butter, mogę powiedzieć że jak dla mnie ten odcień nie jest identyczny. sunshine jak dla mnie wpada bardziej w pomarańcz a butter w żółty  😀


Precelek - Dziękuje za odpowiedź 🙂
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
20 kwietnia 2010 20:37
Próbował ktoś dopasować inne owijki niż eskadronowe do limegreen'a?  🏇
:kwiatek:
wątek zamknięty
Korsik w polopadzie coriander i owijkach anky pebble
[img]http://i116.photobucket.com/albums/o31/karola111/IMG_6338-1.jpg?t=1271792152[/img]
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
20 kwietnia 2010 20:40
arivle, może Jarpol z nowej kolekcji ? 🙂
wątek zamknięty
Monny-pochwal się.8-) Bo masz powód do lansu.
wątek zamknięty
Dynamo   Dynamicznie :))
20 kwietnia 2010 20:42
korsik szaleje na punkcie tego padu! a to jak wygląda na gniadych to jest obłęd!  😜
wątek zamknięty
Korsik bosko 😀


Dziewczyny jaka jest różnica pomiędzy kolorem plum a blueberry euro-stara?? Bo mam owije bluberry a chcę kupić czaprak plum i nie wiem czy będzie pasować 😉
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
20 kwietnia 2010 20:45
Monny dzięki, chyba powinny pasować. Najpierw zamówie czaprak, potem będę przykladać go do monitora 😉
Wiesz może, czy te srebrne będą pasować do gray'a z nowej kolekcji eskarona?
wątek zamknięty
korsik, elegancko  😀 , bardzo ładnie, do szmatoholików wstawiaj
insanity, zazdroszczę tego kompletu, pięknie Wam w nim  😀 , ten kolor kojarzy mi się z wakacjami
wątek zamknięty
będą pasować, ja mam max plum i owijki bluebery  🏇
chyba nawet lepiej pasują niż plum owijki.
mam tylko komorkowe zdjęcie, gdzie widać ze kolory pasują owijki + pad, ale nie jest to właściwy ich kolor  🙄
wątek zamknięty
Przyzywam Burzę, gdzie są zdjęcia Piorka z nowej Ance?  🤬
wątek zamknięty
tunrida, szał ciał!!! No pad i ten kantar 😵 aż się nie mogę doczekać premiery na Pączku! warto było co? sama płaczę za tym kantarem 😉

insanity, wsuwaj dalej pad pod siodło bo Ci prawie wyjeżdża, ale w kolorku- ładnie 🙂

Ale uważam, że gniademu lepiej 🙂 mniejszy kontrast 🙂

korsik, elegancja francja 😀
wątek zamknięty
będą pasować, ja mam max plum i owijki bluebery  🏇
chyba nawet lepiej pasują niż plum owijki.
mam tylko komorkowe zdjęcie, gdzie widać ze kolory pasują owijki + pad, ale nie jest to właściwy ich kolor  🙄


to się cieszę 😉 i kupuję xD
wątek zamknięty
Andre   I am who I am
20 kwietnia 2010 20:54
Próbował ktoś dopasować inne owijki niż eskadronowe do limegreen'a?  🏇
:kwiatek:
ja zakupiłam te z najnowszej kolekcji Horze zielone, mam nadzieję, że będą pasowały, wrzucę foty jak mi dojdą 😉 Teraz Eskadronowe owijki są tak marnej jakości, że max zapłaciłabym za nie 50zł
wątek zamknięty
Burza- to ja Ci oficjalnie dziękuję za pomoc w zakupach. Jak ktoś z pipidówy to trza się na dobrych ludzi zdać. Tunrida z Passatem ślicznie dziękują.  :kwiatek:
wątek zamknięty
tunrida, sama radość, cieszę się że pomogłam i polecam się 🙂 efekt jest tego warty!
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
20 kwietnia 2010 21:00
Andre, no t niecierpliwie czekam!  🏇
wątek zamknięty
[quote author=Arimona link=topic=14623.msg561469#msg561469 date=1271792764]
będą pasować, ja mam max plum i owijki bluebery  🏇
chyba nawet lepiej pasują niż plum owijki.
mam tylko komorkowe zdjęcie, gdzie widać ze kolory pasują owijki + pad, ale nie jest to właściwy ich kolor  🙄


to się cieszę 😉 i kupuję xD
[/quote]

kupuj kupuj  😜
znalazłam zdj na kompie, i dodaje.
Piękny kolor, uwielbiam ten ES, zupełnie przypadkiem go kupilam i jestem megazadowolona  😜
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
20 kwietnia 2010 21:22
arivle, nie mam pojęcia, ale dziewczyny do greya przykładaly fair playa i pasowały 🙂
wiedźma,  :kwiatek: oficjalnie DZIĘKUJĘ :kwiatek:
Przez Burze będę się lansować z kobyłą w polopadzie olive  😜 😜
A do niego w drodze mam owijki groszkowe 😀
wątek zamknięty
Monny, że niby wszystko ja, jasne 😉
wątek zamknięty
Burza

Przyzywam Burzę, gdzie są zdjęcia Piorka z nowej Ance?  🤬
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.