Kto/co mnie wkurza na co dzień?

Prosta rada - zmień psiapsiółki 😉
Daniela jako, że chodzę z nimi do klasy nie chcę urządzać teraz awantur. Odseparowałam się od nich ( (przecież nie będę za nimi latać jak pies i robić co mi karzą, no bez przesady ) i jest lepiej. A we wrześniu i tak mówię wszystkim adios ! 😉  I może w innym mieście znajdą się osoby szanujące mnie taką jaką jestem.
Ale to już Off Topic 😉
Wkurza mnie, jak ludzie chcą kupić psa, koniecznie takiej i takiej rasy, ale broń boże żadnych papierów.
Może by się zdecydowali, czy chcą psa bez papierów, czy rasowego?  🤔
Wkurza mnie to dlatego, że niestety wiem na własnej suce, jak kończy się taki "rasowy, ale zgubiono rodowód". Pies ciągle na coś chory, jak nie uczulenie na jedzenie, to uczulenie na słońce, jak nie uczulenie, to psychika sfiksowana. Wiem, ile kosztuje później leczenie. I jak liczę, koszt kundla plus koszty leczenia, to za tę cenę kupiłabym 2 psy z papierem, wolne od chorób genetycznych i raczej pewne charakterem.
Ale lessie, nie? Ładnie na ogródku wygląda  👿 👿
trzynastka   In love with the ordinary
20 kwietnia 2010 01:23
[quote author=Łosiowa link=topic=20214.msg560423#msg560423 date=1271707719]
A, i wkurza mnie strasznie ,,SZŁEM".  😤 Na to najczęściej zwracam uwagę,bo chłopcy notorycznie to powtarzają. Nigdy się chyba nie nauczą  😵
[/quote]

Eh.. bo nie wiesz, że "szłem" to szybko, a "szedłem" to powoli  😁 ?
Ninevet Kurcze no, nie wiedziałam! Ech to muszę przestać ich poprawiać, skoro oni tacy szybcy...  👀
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
20 kwietnia 2010 15:20
Uogólniając jak najbardziej się da powiem-mój ojciec.
wqurwia a nie wkurza mnie piotr krasko.
i agata mlynarska i krzysztof ibisz.
i to, ze mam drugi tydzien goraczke i nie bardzo mam sile pracowac a musze.
i to, ze jestem cienka i po pol godzinie jakie takiej roboty z koniem wymiekam. wydaje mi sie, ze nie wiadomo ile jezdze, a to po godziny... 🤔 no po prostu nie mam sily. tak niezaleznie od goraczki.
i wogle lipa.
wkurza mnie to, że jestem non stop na nogach od 7 rano i już nawet przestałam odczuwać zmęczenie, a tak strasznie chciałabym chcieć już zasnąć, żeby znowu jutro mieć siłę zapierniczać >_>
wkurza mnie to że na jutro mam Potop a jestem na II tomie a mial być na 27  🙄
Wkurza mnie, że mój mąż zamiast do kosza wrzuca śmieci do zlewu 😁
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
21 kwietnia 2010 09:48
Laguna - oni chyba tak maja, bo mój też tak robi. Czasami zbiera też w siateczkę, która wala się potem po całym pokoju przekładana z miejsca na miejsce. Doprowadza mnie to do szału  👿
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
21 kwietnia 2010 09:51
Mój też tak robi - na początku się wkurzałam, potem stwierdziłam, że to głupie denerwować się taką pierdołą, w końcu po jakimś czasie sprząta  😁. I życie stało się piękniejsze  😁
mnie okropnie wkurza też wyrzucanie łupinek z ziemniaków do zlewu razem z obranymi ziemniakami, szczególnie, jeżeli tuż pod zlewem można postawić kosz  👀 no ale czasem przecież ciężko jest tak skoordynować ruchy, żeby zprzypadniem nie wrzucać ziemniaków do kosza, a obierek do zlewu  😀iabeł:
Horciakowa, Makrejsza- łączę się z wami w bólu 😁 A myślałam, że tylko mój tak ma 😉 Rozmumiem gdyby do kosza miał daleko. Ale ten kosz stoi w szafce dokładnie POD ZLEWEM 😉 Wystarczy otworzyć szafkę i voila! A i tak ciągle znajduję puste kartony po mleku, jogurcie, puszki po piwie, zakrętki od butelek itp w zlewie.

I rolki po papierze toaletowym w zlewie w toalecie 😂
Wkurza mnie to juz niesamowicie !!
Czy oni nie odrozniaja slowa "polegl" od "zginal / zmarl"  !!
hmmm to ja mogłabym z Waszymi mężami 🙂 a Wy weźcie sobie mojego, bo mi ciągle każe sprzątać. A papier toaletowy to nie pamiętam kiedy ja zmieniłam  😡
moze nie tyle co wkurzyla a rozsmieszyla ta cala gale 'eska music awaords 2010' po pierwsze doda pajacuje... co za duren ja wybral na prezenterke jakas zenada  🙄 po drugie jakis mix polskich artystow spiewajacych +- po minucie zagraniczne hity gdzie totalnie do d.. dobrany do artysty repertuar (np candy girl spiewala beyonce  🙄 ) albo kasia wilk z katerina ayo technology w ogole to dla mnie jakas pomylka, az to wylaczylam bo sie tylko zdenerwowalam ze tak mozna cos zepsuc (ogolnie rozdanie nagrod, bez porownania do poprzednich lat) a tak swoja droga podobal mi sie tylko wystep Melanie Fiona, do tego jedna z dziewczyn co z nia spiewala miala okropne wlosy pod pachami  😁 jak zrobili zblizenie to myslalam ze padne..  🤣
wkurza mnie, że przed farbowaniem włosów nie zrobiłam testu uczuleniowego, a w trakcie malowania przypomniało mi sie, że kieeedyś miałam plamy czerwone po farbowaniu 🙄 co za tym idzie - wkurza mnie, że nie wiem czy coś mi wyskoczy czy nie... co teraz? 😤
BASZNIA   mleczna i deserowa
23 kwietnia 2010 21:04
Jakas antyhistaminka na wszelki wypadek 😉 ?
do ciezkiego okutwienia doprowadzily mnie przypomnienia allegro. zamiast przypomniec iles tam przed, przypomnienie przyszlo 2 minuty przed koncem aukcji. dzieki temu przeszly mi kolo nosa nowiusienkie oficerki cavallo za UWAGA!!!! 152 zl!!!!!!!!!!!  👿  👿  👿  😕  😕  😕  :bum:
mnie wkurza to, że mój facet robi prawo jazdy już od 2 lat, przez co każe się wozić;
od pół roku obiecuje, ze zmieni pracę na lepszą, z normalną umową i z ubezpieczeniem;
nie będzie dawał się robić w Ch*** przez pracodawce kiedy jest tego świadomy;
wkurza mnie to, że jest dorosły, a zachowuje się jak gówniarz, którego trzeba prowadzić za rękę;
a i jeszcze mnie wkurza, że obiecuje, że zmądrzeje i wydorośleje, a potem ogląda gry na playstation...
Bożeeee, ile musi mieć facet, żeby stać się dojrzałym i racjonalnie myślącym???
Mysle ze tak okolo 60 lat +) Ale i tak nie bedziesz miala gwarancji, ze zmadrzeje 😀
Wkurza mnie, a raczej jestem mocno zdenerwowana, bo zgubiłam kartę bankomatową, kartę rowerową i legitymację szkolną. Najlepsze, że wiem gdzie, ale nie sądzę by ktoś oddał. Ale w sumie po co komuś karta bez PINu? W każdym razie jestem bardzo roztrzęsiona i nawet nie wiem co robić.
A może ktoś tu jest ze Skarbu z Kozienic i słyszał coś?
Do szału doprowadzają mnie durne reklamy Winiary, gdzie dzieciaki brzęczą cały czas,seplenią, lub maja taki tembr głosu, że zatykam uszy. Kto to wymyśla??? Że niby to takie fajne??? :/ Ohyda! I ta reklama z G.depardieu też mnie doprowadza do białej gorączki!!!! To w PL nie ma już kto reklamować usług bankowych??? NIGDY nie skorzystam z usług tego banku, do którego mnie francuski aktor namawia :/ :/ :/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 maja 2010 19:13
Moja pseudoprzyjaciółka, która nie patrzy na konsekwencje swoich czynów, nie liczy się z nikim i niczym, jest w stanie zrobić największa głupotę, bo wie przecież, że my, jej przyjaciele, pójdziemy, posprzątamy za nią cały bałagan i jeszcze jej podziękujemy ,że czujemy się jak klawisze w więzieniu i nianie. A następnego dnia przyjdzie i wbije nam sztylet w serce. I nawet okiem nie mrugnie, udając, ze wszystko jest przecież ok.
Wkurza mnie pogoda. A wręcz wk***ia. Jak się skończyła zima to nastała pora deszczowa 👿 (przynajmniej na śląsku). W ciągu tej "wiosny" może był tydzień słoneczny, ale to tak zliczając wszystkie pojedyncze dni do (tzw.) kupy 👿
I wkurza mnie to, że jestem jeździecko od tej pogody zależna. Bo jak tu cokolwiek z koniem sensownego zacząć robić, jak non stop wszędzie bagno?
wendetta, właśnie miałam napisać dokładnie to samo.  😵 W dodatku sprawdzałam prognozę, do końca tego weekendu(kiedy mam wolne) są chmury, deszcz i nawet burze, a jak tylko w poniedziałek wracam do szkoły - 19 stopni i piękne słońce  👿
wkurza mnie moja babcia!!! jakieś 20 minut temu zadzwonił do niej telefon, nic mi nie powiedziała, a to dzwonił wujek - zbok, że przyjdzie za chwilę.
przyszedł, i teraz póki nie wyjdzie, to nie mam jak wyjść z pokoju, bo będzie mnie chciał zagadać
a ja jeszcze w łóżku, w zasadzie jeszcze nad czymś pracuję, ale za chwilę planowałam się zbierać, mam trochę do załatwienia  😤
psia*rew, jakbym ja zapraszała kogoś do domu bez poinformowania innych, to byłaby awantura  😤
psiaaaaaaaakrrrrrrr*****w  😎

edycja: wkurza mnie także moja matka, która wszystko musi komentować, i wszytko, co jej się nie podoba jest od razu złe i niedobre
przed chwilą powiedziała, że balsam do ciała, który sobie kupiłam (ja! za własne pieniądze) brzydko jej pachnie, przez co jest zjeb*ny i ona mi go wyrzuci  😎
A mnie wkurza pewna osoba, która się wszędzie za mną ciągnie. Ta sama klasa, potem stajnia... Ja się wyniosłam z koniem, miałam spokój prze 2 miesiące i co? Też się do nas przeniosła :/ Jest STRASZNIE męcząca, non stop coś mówi, zapatrzona w siebie, plotkara, musi się wszystkim pochwalić oczywiście, nie rozumie, że ktoś wcale nie pragnie jej towarzystwa...  Do tego przypie***la się do MOICH znajomych i opowiada mi jakieś zmyślone historie o nich, a im o mnie 👿

No i jak każdego wkurza mnie pogoda, która trochę psuje mi plany i treningi... 🙄
Wkurza, a wręcz wk****a mnie moja wszystko wiedząca i wszędzie wpychająca się teściowa. Mam dość jej osoby i jej zachowania. Zero taktu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się