Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Monny   bez odbioru .
19 kwietnia 2010 22:52
Kurcze te podkładki pod owijki kuszą ceną i ochraniacz na ogon neoprenowy  🙄 🙄  😵
Mój Artemis doszedł dzisiaj, ale już widzę, że będzie raczej za duży  🙁 i pozostaje mi dalej czekanie na mniejszy rozmiar.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
20 kwietnia 2010 18:00
Czy ta maska ma wbudowane nauszniki? http://www.hooks.se/product.aspx?productid=430250&deptid=93&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC    😀

tak, jak chcesz mogę wstawić komórkowe zdjecie tej maski
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
20 kwietnia 2010 20:17
Korsik  😀 Jasne wlasnie chce ja zamowic, tak sie zastanawiam. Czytajac wasze opinie jestem prawie przekonana. Ma nauszniki?  😜
adrianna naprawdę wystarczy ten wątek lub owadowy przejrzeć. I jest nawet kilka zdjęć tej maski.

tak, odpowiedziałam, że ma nauszniki
jest dokładnie taka jek na zdjeciu

zdjęcie mojej:
[img]http://i116.photobucket.com/albums/o31/karola111/20100417667.jpg?t=1271791270[/img]

trochę pognieciona, nie wiem jak wyprostować
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
20 kwietnia 2010 20:28
Korsik wiem ze ma nauszniki. Troche zle to zaaranowalam, z tym znakiem zapytania. Czyli jednym slowem brac.  🤔  😀
moim zdaniem tak 😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
20 kwietnia 2010 20:51
Dobra biore go tylko gdzie jest naska? wiecie moze jakie beda koszta za wysylke? Miala mi napisac i cisza?  👀  😀
pewnie grosze + wysyłka do ciebie bo z tego co wiem dużo osób się zgłosiło
sama zamówiłam kolejną maskę i kantar
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
20 kwietnia 2010 21:05
acha no super. Ja sie obawiam bo naska mowila ze zamyka dzisiaj zamowienie a ja chce domowic maske.  😜
Mój Artemisik na modelu:



Chłopak wygląda cudnie 🙂. No może troszkę pedalsko, ale co tam 😉. Rozmiar idealny (jedynie w nachrapniku musiałam dziurki dorobić).

Ochraniacze też dobre, ale fot niestety nie zdąrzyłam cyknąć.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
20 kwietnia 2010 22:09
powala mnie z nóg ten Artemis , Marianna twój model jest stworzony do tego ogłowia.
Marianna Artemis artemisem ale czy nie masz za wysoko nachrapnika?
Mi się te ogłowia jakoś srednio podobają. Jedynie to co zamówiła Euforia jest moim zdaniem sliczne i jeżeli bedzie teraz jakieś zamówienie nowe to się dołączam
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
20 kwietnia 2010 22:15
Monny   bez odbioru .
20 kwietnia 2010 22:16
Żeby tak same naczółki sprzedawali... 🙄

Mnie powaliło to ogłowie, znalezione w necie - podobno było w Hooksie.
Ubolewam, że już nie ma 🙁

Andre   I am who I am
20 kwietnia 2010 22:18
adrianna32 no to właśnie jest ten Artemis którego pokazała Marianna 😉
Monny musiałaś je pokazać 🤬 boooskie 😜
Ramires jestem z Tobą, też mi te Artemisy się średnio podobają 😉
hejka dziewczyny!!!Przedłużam przyjmowanie zamówień!!Do ŚRODY!!! Miałam dzisiaj przykre doświadczenie w stajni(poród bez szczęśliwego zakończenia 😕 😕 😕 🤔mutny🙂 i dopiero wróciłam do domku, więc na spokojnie wszystko przeliczę do jutra!!
Ogłaszam ze wszystkie rzeczy są i już zostały wysłane w Szwecji. W poniedziałek powinny być u znajomego. Czekam na info od niego kiedy przyjedzie do Polski 😀

🏇 🏇 🏇


Proszę więc o kontakt osoby które nie zapłaciły mi jeszcze, podam dane do przelewu 😉


pokemon jaki masz rozmiar?
DZIEWCZYNY OSTATNIA CHWILA!!BO ZAMYKAM ZAMÓWIONKO!!! 😉 😉 😉
Andre   I am who I am
21 kwietnia 2010 21:36
I wpłacać szybko pieniążki żeby zamówionko szybko do nas doszło 😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
21 kwietnia 2010 21:44
naska82 przepraszam, że tu, ale nie wiem czy dostałaś moje pw - wysłałaś już wszystkie paczki z poprzedniego zamówienia? :kwiatek:
Wlasnie wlasnie. Szybciutko wplacac !!
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
21 kwietnia 2010 21:46
Monny   bez odbioru .
21 kwietnia 2010 22:18
Ma ktoś z hooksa podkładki pod owijki?
Ma ktoś może ten żel taki jak Acavallo z hooksa? Bo jest chyba dużo tańszy a na oko nie widzę różnicy. Myślicie że warto?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
22 kwietnia 2010 07:12
naska82 przepraszam, że tu, ale nie wiem czy dostałaś moje pw - wysłałaś już wszystkie paczki z poprzedniego zamówienia? :kwiatek:


ja tez nadal czekam  🙁
[quote author=Euforia_80 link=topic=10437.msg562933#msg562933 date=1271916773]
naska82 przepraszam, że tu, ale nie wiem czy dostałaś moje pw - wysłałaś już wszystkie paczki z poprzedniego zamówienia? :kwiatek:


ja tez nadal czekam  🙁
[/quote]
Ja tez nadal czekam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się