Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

deborah   koń by się uśmiał...
21 kwietnia 2010 19:14
k.o.n.i.a.r.a., Edytuj posty!
wątek zamknięty
😵
przepraszam za nieregulaminowego posta
wątek zamknięty
Nie przeszkadza mi, że nie podobam ci się na Replayu. Chciałam tylko wstawić zdjęcia.  🙂


Po prostu wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do innej osoby na tym koniu 😉 Ale to nie znaczy ze nam się nie podoba, tyle ze tam nic nie widac 😉 Wrzuć jakies lepsze fotki 😀
wątek zamknięty
k.o.n.i.a.r.a.
Pokaż więcej, bo nic nie widać  😉
wątek zamknięty
equi.dream, no cuż może chłopaki się opanują z czułościami  😁
właśnie przeczytałam w watku kącik rekreanta o sprawie z Repleyem i amazonką-no cuż przykre, ale prawdziwe, sama przeżyłam  🙁 ważne że trafił w dobre ręce, więc dołączam się koniara więcej zdjęć!
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 kwietnia 2010 19:33
Chciałam tylko dodać, oczywiście szkoda mi amazonki, ale konie zmieniają właścicieli, to chyba normalne. Nie musicie jechać jednej dziewczyny, dlatego, że kupiła konia, na którym jeździła jedna z re-voltowiczek. Przepraszam, ale tak odebrałam niektóre z postów wyżej, i myślę, że k.o.n.i.a.r.a też tak to mogła odebrać.
Wrzóć jakieś wyraźniejsze zdjęcia! 🙂
wątek zamknięty
myślę, że trochę milszego przyjęcia dla koniary 😉 - kurczę, jej wina, że kupiła konia, na którym jeździła amazonka?

koniara - wstawiaj zdjęcia, tylko postaraj się o lepszą jakość 🙂 i powodzenia z siwym
wątek zamknięty
Dzięki wszystkim za poparcie. Napewno wrzucę lepsze zdjęcie, bo te były robione o 19.00!!
🙂
wątek zamknięty
ja się pochwalę fotami Juniora i Rudej no zgrywa mi się para jak nic jestem z nich bardzo zadowolona.






wątek zamknięty
Dynamo   Dynamicznie :))
21 kwietnia 2010 20:20
Co do zdjęć Replay'a ... 😵
Mam nadzieje. że te zdjęcia to tylko pozory. Tak więc koniaro czekamy na lepsze zdjęcia!
wątek zamknięty
TeQuila ^^   To tylko ja... xD
21 kwietnia 2010 20:22
Ja zapuszczam kata na foty z trawki.  🏇  oOna jest taka rudaa  😎
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
21 kwietnia 2010 20:52
Dynamo, ja także mam taką nadzieję...

Replay mi pasuje tylko do Amazonki. Wiem jaki to dla niej musi być ból, patrzeć na zdjęcia SWOJEGO konia pod kimś innym. Sama to przeżywam i serce mi się kraja. Naturalny odruch, którego się wyzbyć nie da - zazdrość.
Przepraszam, ale smutno mi przez to jakoś 🙁
wątek zamknięty
kupiła dobrze zrobionego konia żeby się nauczyć. Więc mamy nadzieje, że będziemy kiedyś oglądać replaya pod koniarą takiego jak widzieliśmy pod amazonką. więc koniara , powodzenia w pracy z nim 🙂
wątek zamknięty
Mnie zastanawia tylko jeden fakt ->  sytuacja troszkę wyglądała w ten sposób, jakby Koniara, bliżej nikomu nie znana, chciała się pochwalić za wszelką cenę, że właśnie tego Replaya kupiła. W końcu Amazonka&Replay stali się w pewnym momencie niesamowicie znaną w internecie parą. Oczywiście to tylko sugestia, ja lubię teorie spiskowe, czasem zdarza mi się węszyć za mocno i doszukiwać się elementów, których nie ma. 😁 Koniarze życzę powodzenia i zadowolenia z konia [oraz lepszych okoliczności do fotografowania. Żeby przynajmniej trochę jaśniej było 🙂 ]. Masz konia-profesora, wspólnie z trenerem/trenerką skorzystaj z jego umiejętności.

aszka, zdjęcie pt "siad po damsku&gadanie przez telefon przy nieogłowionym koniu" bardzo fajne. Uwiecznienie tego zgrania się 🙂
quantanamera, kucyk-profesjonalista 👍
Wojenka, a czymż go tak Mujahid zezłościł? Ojciec wygląda jakby synkowi chciał zadek odgryźć 😉
wątek zamknięty
a wy tak nie miałyście, że jak kupiłyście konia, to chciałyście niemalże sobie koszulki z jego podobizną wydrukować?

trochę to przykre musi być- kupić konia i czytać takie dyrdymały  😵
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
21 kwietnia 2010 21:03
Ja również podejrzewam, że Amazonce jest bardzo trudno, ale ludzie, umówmy się - kiedy jeździ się CUDZEGO konia to nigdy nie jest on nasz, póki go nie kupimy. Amazonka wiedziała, że Replay jest na sprzedaż, ale nie mogła sobie pozwolić na jego kupno. Była więc już wcześniej uprzedzona o tym fakcie i wiedziała, że prawdopodobnie wcześniej czy później znajdzie się na niego kupiec.
Sama jeździłam cudze konie i nie powiem, ulałam za paroma więcej lub mniej łez, do niektórych do dziś mam sentyment i za nimi tęsknię. Ale nie były moje i wiedziałam, że nie będą.

Tak więc nie wieszajmy też przysłowiowych kotów na koniarze. Stać ją było na Replay'a i miała prawo go kupić. Mam nadzieję tylko, że ma u niej super warunki 🙂

quantanamera Wielbię Kucyka każdą częściam mojego ciała! 💘 😜 planujecie niedługo jakieś starty? Pokażesz go w Radzionkowie?
wątek zamknięty
quantanamera 👍 co robicie z tym koniem

wojenka
- jak z obrazka
milusia, azbuka,hypnotize, meggii, dynamo wasze rudasy OBŁĘDNE!! Przepraszam rudaski o których zapomniałam lub zwyczajnie nie wymieniłam.. za dużo ich by strony starczyło  :kwiatek:
meggii Ty wiesz jeszcze którego chcę tu widzieć 😉

taggi  😅 więcej więcej proszę!!

a zresztą, co ja się będę  powtarzała - wszyscy cudowne macie konie 🙂

Pozdrawiamy, z Panem Wiórkiem
wątek zamknięty
Kayra   Kucusiowy wariat :P
21 kwietnia 2010 21:26
k_cian, boski rudy, zresztą wszystkie konie re-voltowiczek są boskie :]

Jeśli pozwolicie wkradnę się tu z moim kucem, dziś skończyła 6 lat, a od 3 jesteśmy razem. Ah jak ten czas szybko leci...

wątek zamknięty
Kayra sto lat dla kobyłki!  :kwiatek:
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Sankaritarina,
Też to tak odebrałam, co nie zmienia faktu, że dobrze Replay'owi życzę 😉
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
21 kwietnia 2010 21:46
Tak.. to na pewno teoria spiskowa. Kupiła konia by zabłysnąć w internecie  😵
Kurczę na pewno wydała kupę kasy by pochwalić się na volcie  😂

Błagam was, Amazonkę wszyscy znamy i lubimy ale :
po pierwsze to nie był jej koń
po drugie był na sprzedaż
po trzecie tak jak Kate słusznie zauważyła, jak się kupi konia a jeszcze pierwszego to chce się by nawet na księżycu o tym wiedzieli.  😉

także luz, spokój i tyle.
wątek zamknięty
Milusia ze zwiastunia coraz większe smoczysko!
kcian pięknie rudzik wygląda 😜
Muszę się z Wami podzielić paroma okwiatkowymi ujęciami(  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek🙂. Nie mogę być w stajni i tęsknię masakrycznie, to chociaż powzdycham sobie do zdjęć 😁
Młodzian pracujący








Pozdrawiamy :kwiatek:
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
21 kwietnia 2010 21:55
Co do Repleya.
Widziałam w  jakim stanie przyjechał do koniary - żebra na wierzchu, brak mięśni góry u konia podobno " w treningu ujeźdżeniowym".
Sorry, ale nie zamierzam owijać w bawełnę. Koń który tak pięknie prezentował się na świetnie zrobionych zdjęciach, w rzeczywistości jest zwierzakiem do odkarmienia i zwyczajnego zadbania, systematycznej pracy.  Wychwalacie tak tę parę - a tak naprawdę, chyba co niektórzy czasem zapominają jak bardzo odpowiednim wyborem fot można "zmienić" rzeczywistość. 
Samej Amazonce oczywiście współczuję straty konia.
Ale koń trafił wspaniale.
Para Koniara-Repley jest pod stałą opieką trenerską (koń pod opieką weterynaryjną, kowalską, odkarmiany, w treningu).  Dopiero się zgrywają, więc wszystko jeszcze przed nimi. Koniara jest w nim zakochana - pozwólcie jej się tym nacieszyć !

A co do tekstu, że sobie kupiła konia dobrze zrobionego - cóż dla jednego to jest koń dobrze zrobiony, dla kogoś innego średnio, lub   słabo  (-ale np. z możliwościami ruchowymi itp.)...  Więc wiecie  😉





wątek zamknięty
madzia, jaki on jest boski!!
wątek zamknięty
nie było jej go na nią stać

😍  :kwiatek:
k.o.n.i.a.r.a  na r-volcie istnieje możliwość zmiany nicku (na... milej widziany i łatwiej pisany). Rozważ poważnie.
wątek zamknięty
Burza mamy dobrego fotografa :kwiatek:
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
21 kwietnia 2010 22:13
halo niestety, ale jak dla mnie powiedzenie, że "pieniądze szczęścia nie dają" nie jest prawdą 😉
Choć może nie tyle, że pieniądze szczęście dają, co baaaardzo pomagają i ułatwiają je zdobyć 😉

A jak tam Twój Młodziak? Coś żadko go pokazujesz 🤬
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 kwietnia 2010 22:14
Replay mi pasuje tylko do Amazonki. Wiem jaki to dla niej musi być ból, patrzeć na zdjęcia SWOJEGO konia pod kimś innym.


Znaczy, że amazonka kupiła sobie konia, jeździła na nim, aż przyszła koniara i go jej zabrała?

Nie histeryzujcie. Takie jest życie, nikt amazonce nie obiecywał, że będzie mogła jeździć na Replayu po kres czasu. Trzeba sie z tym pogodzić, a nie jechać na dziewczynę, która go kupiła.  Jaka jest jej wina?
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
21 kwietnia 2010 22:16
Jaka jest jej wina?


No jak to jaka? Kupiła konia którego wielbiło przynajmniej pół re-volty i photobloga 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.