... ślub :) ...

I wszystko jasne🙂 Ja już się nie mogę doczekać...śni mi się po nocach. A co masz na pierwszą piosenkę?

A Wy dziewczyny?
ja miałam taką
śliczna 🙂 Ja myślałam o tej
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
22 kwietnia 2010 12:23
my nie robimy wesela, wiec i piosenki nie bedzie  🙂
Kurczę, chętnie wyprawiłabym jeszcze raz swoje wesele 😉 i ślub przeżyła jeszcze raz. Fajnie było.
Muffinka, najgorsze jest to, że człowiek tyle czeka a to tylko jedna noc i już ehh ale jaka cudowna noc 🙂 Mieliscie jakieś wpadki?
No właśnie - tyle miesięcy przygotowań, czekania a potem parę godzin i po wszystkim. Ja czułam niedosyt, mimo że było cudnie i zabawa była wymarzona. Goście zachwyceni.
Nie mieliśmy wpadek - chociaż mój mąż zaciął się podczas przysięgi (mówiliśmy z pamięci), musiałam mu przypomnieć 😉 ale nie wiem czy ktoś to zauważył.
Pewnie nie...z pamięci  😲 ja bym się bała...jak mam zgadać ustny egzamin to koniec, a co dopiero przysięga.
trzynastka   In love with the ordinary
22 kwietnia 2010 13:10
http://madzia11zwr.wrzuta.pl/audio/2alUikKeENk/kubus_puchatek-_juz_zawsze_na_zawsze mnie się ta piosenka bardzo podoba i chociaż chłop by mnie zabił to własnie do tego chciałabym tańczyć 😉

edit: wrzucę wam tekst jakby wam sie słuchać nie chciało

Już zawsze na zawsze
Czas długi trwać może to
Przy Tobie szybko płynie czas
Jak nie wiem co..

Chcę zawsze kiedy Cię zawołam
Byś zawsze mógł usłyszeć me słowa
I niech tak zawsze trwa
Że zawsze Ty i ja
Już zawsze na zawsze..

Chcę żeby zawsze tak już było
By nigdy to się już nie zmieniło
Że gdy mówimy MY to znaczy JA i TY  😍
Już zawsze na zawsze..

Już zawsze na zawsze
Czas długi trwać może to
To zawsze stale pędzi gdzieś
Jak nie wiem co..

Choć może miejsca są ciekawsze
Chcę być tutaj - być z Tobą
Na zawsze
I jeśli znajdę się sam nie wiem nawet gdzie
To też będziemy razem
Już zawsze na zawsze..

Już zawsze na zawsze
Czas długi trwać może to
Przy Tobie szybko płynie czas
Jak nie wiem co..

Chcę żeby zawsze tak już było
By nigdy to się już nie zmieniło
Że gdy mówimy MY to znaczy JA i TY
Już zawsze na zawsze..
A ja nie chciałam powtarzać po księdzu jak małpa 😉 to jest tylko parę zdań. Ja znałam przysięgę już wcześniej, mąż nauczył sie przez kilkanaście minut. Zaciął się na.." oraz że Cie nie opuszczę...". A może się nie zaciął tylko zaczął zastanawiać.  😉 hehe
ninevet  , Ładna 🙂 a jaką miałaś suknię? I jakie przeżycia?
Muffinka, hahha dobrze, ze nie powiedział, że Cie nie dopuści 🙂 bo to częsty błąd. ja też znam przysięgę i sobie ją mówię w pamięci ale nie wiem czy bym dała radę powiedzieć w kościele.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ciągłe nieedytowanie postów.
Dałabyś napewno, to kwestia nastawienia.
zresztą nie wiem, no ja sie w ogóle nie denerwowałam. Byłam na strasznym luzie. I ogólnie mnie wszystko w około bawiło. Znajomi potem mówili że wesoła byłam w kościele 😉 no ale z drugiej strony - miałam się smucić? 😉
No widzisz bo ludzie to nie wiem, gadają tak jakby to był pogrzeb a Ty się cieszyłaś tym dniem, to wielka radość  😀 Ja też się będę uśmiechać i już  😅
edit85, taki masz nick adekwatny a z samej opcji nie korzystasz notorycznie..;P jak chcesz coś dopisać to klikaj zmień i pisz w tym samym poście, żeby nie było kilku Twoich wiadomości pod rząd😉
Eh, wzięło mnie na wspominki 😉
Niby nie dawno to było a sporo się zmieniło. Przede wszystkim moja waga 😉

edit85, taki masz nick adekwatny a z samej opcji nie korzystasz notorycznie..;P jak chcesz coś dopisać to klikaj zmień i pisz w tym samym poście, żeby nie było kilku Twoich wiadomości pod rząd😉


Dzięki za poradę, szukałam tej opcji ale nie wiedziałam, ze to jest "zmień".

Breva, Aj bo nie wiedziałam, że to przenosi na dół...hmm
Eh, wzięło mnie na wspominki 😉
Niby nie dawno to było a sporo się zmieniło. Przede wszystkim moja waga 😉




Ślicznie wyglądałaś...no tak jak jest się w ciąży to się rośnie 🙂 zazdroszczę Ci stanu 🙂
edit85, no za poradę dziękujesz, ale jej nie stosujesz:| uważaj, bo się w końcu modki za Ciebie wezmą! 😉
Breva ok, ok już wiem...poprawię się  😉
Dzięki :kwiatek:
Ile jest spotkań w poradni? I o czym tam w ogóle się rozmawia?
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
23 kwietnia 2010 10:50
edut85 z tego co slyszalam to jakies dwa spotkania sa. a omawiane jest tam tez npr, czyli naturalne planowanie rodziny.
co się robi z pierścionkiem zaręczynowym? ślubu nie było.

pierścionek jest śliczny, ale nosić go nie mogę, bo wiadomo. Sprzedać? dać komuś? przecież nie wywalę, bo jest śliczny  😍
Hmm ciężka sprawa...ale skoro masz sentyment to sobie zostaw i noś...zależy dlaczego też nie doszło do ślubu, jeśli to jego winna - oddaj.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
25 kwietnia 2010 10:19
_kate, nie wiem sama. chyba zalezy od tego jak to sie stalo, ze slubu nie bedzie. wkoncu to pewnien okres twojego zycia, napewno byl piekny, wiec zostawilabym sobie raczej gdzies w pudeleczku.
oddawać mu go nie będę. Nie polecę do niego po iluśtam miesiącach od zerwania z pierścionkiem. Zresztą nie prosił o zwrot, bo bym mu go oddała. Oficjalnie ja jestem winna rozstania. Choć mam swoje zdanie na ten temat  😉

Wszyscy mówią, że  takich rzecz się nie trzyma po rozstaniu. Ale jak się nie trzyma, to co się z tym robi? Przetapia na kolczyki? Nawet jeśli to mam tylko jedno oczko  😀
ja sprzedalam i nie zaluje, kupe fajnych rzeczy sobie za to kupilam🙂 dokola wszyscy mowil zeby nie trzymac bo to pecha przynosi w nowym zwiazku
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 kwietnia 2010 11:43
_kate moja mama od lat jest po rozwodzie, a pierścionek zaręczynowy dalej nosi, bo jest po prostu ładny (za to obrączki nigdy nie nosiła).
więc to już od Ciebie zależy. jeżeli jest ładny, to noś 😉
Bo kobiety to dziwne bywają - znam przypadek, gdzie na rozprawie rozwodowej kobieta na palcu miała i zaręczynowy, i obrączkę, a sama wysunęła pozew, i sama odeszła od faceta pół roku wcześniej  😎

Tzn nie chciałam obrażać niczyjej mamy - jeśli traktuje to po prostu jako ozdobę, to co innego 😉 ale tamta wszem i wobec wszystkim opowiada, że jest mężatką, i pozew składa  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się