KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Wrrrwrwr jestem mega zła!!  👿 👿
Doszedł do mnie pad ES Max kupowany jako Cream a jednak to sezam. I wielka DUPA. Kupiłam już owije Cream, i do siebie nijak pasują...

A padu Cream już chyba i tak nigdzie nie dostanę... i zostanę bez sensu z owijami ;/ ;/
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
26 kwietnia 2010 12:12
[quote author=mała mi link=topic=14623.msg566903#msg566903 date=1272266724]
Nasturcja-Renata, jak mi się uda to moge ci zrobić zdjęcia i zdać realcje w czwartek z equi-shopu
[/quote]

mała mi będę bardzo wdzięczna  :kwiatek:
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
26 kwietnia 2010 12:12
Wrrrwrwr jestem mega zła!!  👿 👿
Doszedł do mnie pad ES Max kupowany jako Cream a jednak to sezam. I wielka DUPA. Kupiłam już owije Cream, i do siebie nijak pasują...

A padu Cream już chyba i tak nigdzie nie dostanę... i zostanę bez sensu z owijami ;/ ;/


Ktos chyba cream dl sprzedaje w ogłoszeniach r-v? Chyba Azbuka

Mój cream vs poszedł z tydzień temu do nowego domu a więc ja już ci nie pomoge
wątek zamknięty
asds ja szukam DL....... a padzik przyszedł właśnie od Azbuki. Pewnie się pomyliła, zdarza się 😉

Gorzej że ja nie wiem co mam teraz zrobić.. 🤔 Bo te owije cream są CUUDNE 😀 i tak tylko padu brakuje
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 kwietnia 2010 12:15
xxagaxx ja mogę się zamienić owijkami 😀 mam chamois, ale nie wiem czy będą pasować do sesame 🤔
wątek zamknięty
Strucelka pomyślę i dam CI znać... Bo Sezam niestety mi się tak nie widzi. W Cream to nawet ujeżdżenie można by pojechać, a w tym już nie ;/
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
26 kwietnia 2010 12:22
xxagaxx, spokojnie może jeszcze pad Cream dostaniesz, ja swój kupowałam w miarę niedawno od Siwej Folblutki, poza tym jest dostępny na stronie Equiversum (czysto teoretycznie)
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 kwietnia 2010 12:24
ok 😉 ja mam sanda Ankę i póki chamois ES nie sprzedam to nie dokupię do padu owijek. Na razie jeżdżę w brązowych 😉 Ale szkoda mi wiszących w szafie nowiutkich, nawet nie rozwiniętych ESów... A nie mam nawet do jakiego innego padu je spasować.
wątek zamknięty
Ada dzięki 😉  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Właśnie kupuję w Equiversum 😀😀 mam nadzieję że mi nie napiszą że jednak nie ma ;/
wątek zamknięty
a do mnie doszły owijki ES sportive ebony  💃
teraz czekam na cottona z oksera, ale coś strasznie się ciągną te zakupy  🙄
wątek zamknięty
przyszla do mnie derka treningowa jarpola i powiem wam ze jakosc 1 klasa  😜 i ta cena....20,5 zł  😁 nówka  😅
wątek zamknięty
Naciau - jakim cudem 20 zł nowa derka  ?  🤔  Zdradzisz sekret ?  😉
wątek zamknięty
allegro sie kłania  🤣
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
26 kwietnia 2010 18:37
Tak ostatnio z szmatami szalałam ze jak w końcu zakupy spozywcze i nie tylko do domu zrobiłam to myślałąm ze się przy kasię przekręca jak podsumowanie zobaczyłam  😵


Na razie odwyk się kolejny chyba zaczyna
wątek zamknięty
asds ja szukam DL....... a padzik przyszedł właśnie od Azbuki. Pewnie się pomyliła, zdarza się 😉

Gorzej że ja nie wiem co mam teraz zrobić.. 🤔 Bo te owije cream są CUUDNE 😀 i tak tylko padu brakuje


No skoro tu o mnie wspominasz, to tu ci odpowiem: ja kupowałam jako cream, byłam przekonana, że to Cream. Jeśli nie jesteś usatysfakcjonowana zakupem - odeślij, ja zwracam pieniądze. Ale można było na PW. Oszustką nie jestem, ani tej kasy jeszcze  przepuściłam  😉
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
26 kwietnia 2010 19:03
Właśnie przyszła paczka z eskadronem grey i anky mist ale zdjęcia na koniu dopiero za dwa tygodnie bo dopiero wtedy u nich będę 🙁
wątek zamknięty
wrzucisz zdjęcia mist 'na sucho'?
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
26 kwietnia 2010 19:06
mogę ale jakością iphona bo aparat w pracy zaraz robię
Zdjęcia zrobione jednak aparatem kolegi. Mist jest taki bardzo srebrny
wątek zamknięty
Pacia
mam ten sam czaprak ale czerwony 🙂
właściwie już nie mam bo sprzedałam
wątek zamknięty
slojma, to tak samo jak shitake jest złotawy 😉
a jednak taka kolekcja :P
wątek zamknięty
Ten kolorek anky wyglada na zdjeciach podobnie do pebble na zywo:]
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
26 kwietnia 2010 20:17
croopie- shitake na  żywo nie widziałam, ale wierzę na słowo. Ale za to mist tak jak mówię jest taki srebrny, bo szarym go nazwać nie mogę.
wątek zamknięty
[quote author=xxagaxx link=topic=14623.msg567065#msg567065 date=1272280428]
asds ja szukam DL....... a padzik przyszedł właśnie od Azbuki. Pewnie się pomyliła, zdarza się 😉

Gorzej że ja nie wiem co mam teraz zrobić.. 🤔 Bo te owije cream są CUUDNE 😀 i tak tylko padu brakuje


No skoro tu o mnie wspominasz, to tu ci odpowiem: ja kupowałam jako cream, byłam przekonana, że to Cream. Jeśli nie jesteś usatysfakcjonowana zakupem - odeślij, ja zwracam pieniądze. Ale można było na PW. Oszustką nie jestem, ani tej kasy jeszcze  przepuściłam  😉
[/quote]

pw poszło na samym początku😉 I broń boże Cię nie obwiniam, napisałam że jestem zła bo jestem, bo mam komplet który nie pasuje. Ale w ani jednej wiadomości Cię o nic ani nie oskarżyłam, ani nic, więc spokojnie 😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
26 kwietnia 2010 21:37
Może ktoś chętny na impulsa sky bo mam zamiar się pozbyć😉? 😁 Jako, że za dużo szmat się zebrało stwierdzam, że nam nie pasuje 😉

wątek zamknięty
Uważaj, bo zaraz Ci się oberwie za przemycanie ogłoszeń;p
wątek zamknięty
wie ktoś z was gdzie można kupić taki czapraczek jak na zdjęciu na dole ????
badzo proszę o odpowiedz 🙂
wątek zamknięty
to Jarpol, napisz do forumowej Deborah
wątek zamknięty
lunqa nie wiem czy przypadkiem ktos na allegro nie wystawial takiego
wątek zamknięty
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
26 kwietnia 2010 21:48
To Fantazja ma taki na sprzedaż.😉
wątek zamknięty
[b]Karsik[/b]
Dziękuje 🙂
Pamelfa
widziałam go nawet w ogłoszeniach na wątku o sprzedazy ale teraz przeglądałam i znikł 🙁
a na allegro tez nie ma po nim śladu...
lockmittel
tak, ale nie ma już tego koloru
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.