KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

pomyłka  😡
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
26 kwietnia 2010 22:11
Naciu-speszial for you  :kwiatek:
- tak na sucho

i porównawcze:
niestety w sztucznym świetle wyszło kijowo, ale jutro wstawię lepsze w świetle dziennym. Ogólnie kolor błękitu jak dla mnie patrząc jak mam je w rękach jest taki sam.
wątek zamknięty
hehe praktycznie si nie roznia , ale dzieki , juz niedlogo moj  😀iabeł:
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
26 kwietnia 2010 22:18
hihi: Jako, że za dużo szmat się zebrało stwierdzam, że nam nie pasuje 😉


ja uważam, że bardzo pasuje i bardzo mi się podoba na Twoim koniu.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
26 kwietnia 2010 22:19
Bee. dziękuję,że tak uważasz  :kwiatek: lecz niestety koń nie mój 😉 a znajomej.
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
26 kwietnia 2010 22:26


Kucyk w wersji elegance dla ubogich :P czyli czaprak Escapade + owijki Lidl :P ale tragedii chyba nie ma? 😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
26 kwietnia 2010 22:39
darolga- moim zdaniem bardzo elegancko 🙂
wątek zamknięty
jak najbardziej elegancko, darolga ;D tanio i dobrze 😀
wątek zamknięty
darolga, też uważam, że bardzo elegancko
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
26 kwietnia 2010 22:58
Medziiik, Fantazja - dzięki!  :kwiatek: :kwiatek:
bondam - dzięki! Dokładnie - tanio i dobrze!  :kwiatek:

Nawet mam wrażenie, że bardziej elegancko niż w klasycznej czerni.

Apropos,

(ochraniacze całe czarne, skorupki) - tak ubranego konia uwidziałam sobie na zawody. Czy może lepiej w bieli?
wątek zamknięty
darolga, ja Was widzę w bieli na zawodach  😀
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
26 kwietnia 2010 23:02
Myślisz? No właśnie mam dylemacik 😉
Ochraniacze na pewno będą czarne, bo zaszalałam z czarnymi Veredusami i innych kupować nie zamierzam 😀
Nie będzie się gryzło: biały czaprak-czarne ochraniacze?

A jeśli biel, to musiałabym znaleźć jakiś ładny, naprawdę ładny biały czaprak. Co, Kochani Szmatoholicy, polecają? 😀
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
26 kwietnia 2010 23:02
darolga - mnie tam się zestaw podoba 🙂 niby biel taka klasyczna, ale ja uważam, że czasem można zrobić odstępstwo od reguły  😍Nie będzie się gryzło: biały czaprak-czarne ochraniacze?
A jeśli biel, to musiałabym znaleźć jakiś ładny, naprawdę ładny biały czaprak. Co, Kochani Szmatoholicy, polecają? 😀


Raczej gryźć się nie powinny zawsze możesz mieć biały czaprak z czarną lamówką 😉 .. Jeśli chodzi o czapraki - zapewne masz wybór np. z najnowszego eskadrona 😉 a poza tym to furorę robiły ostatnio Hand Made (czyli wątek DIY - i tamtejsze dobre dusze, które sie tym zajmują 🙂 ) - oczywiście możesz coś po prostu poszperać w necie wedle swojego gusta 😉
wątek zamknięty
darolga, myslę że może być biały czaprak i czarne ochraniacze, choć czarny+czarny też jest ok, nie zlewa się bo ma białą lamówkę  😀
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
26 kwietnia 2010 23:06
Medziiik - no właśnie tak się zastanawiałam, bo ten czaprak ma jasną lamówkę, więc niby do napierśnika styka, a i na ochraniaczach takie jaśniejsze paski są. Do tego na siodle z tyłu mam biały pasek no i gumy od popręgu takie same jak napierśnik. Ewentualnie może nachrapnik z białym podszyciem? Nie, chyba już za dużo będzie... kurczę.

O, takie nauszniki mam jeszcze do tego:



(tutaj na Siwej, więc problemu z doborem koloru nie miałam :P )

Muszę podjąć decyzję w sumie na cito, bo zawody za pasem, a musimy dobrze wyglądać, bo "co nie ujedziemy, to dowyglądamy" - a przejazdu szałowego na bank nie będzie  🤣
wątek zamknięty
darolga, a to Wasze pierwsze wspólne? Nasze też już niedługo
najlepiej to ubierz go w taki zestaw (czaprak, nauszniki i ochraniacze), zrób zdjęcie i pokaż
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
26 kwietnia 2010 23:14
Ok, jutro go ubiorę i obcykam. W sumie w nausznikach może być mu nieźle, bo on ma garba na nosie i w koreczku na głowie jest mu fatalnie, a nie lubię jak jest cała grzywa zapleciona, a grzywka nie, więc... hm. No jutro (a właściwie dzisiaj 😉 ) ocenimy.

Pierwsze, pierwsze 😵 o zgrozo? 😲
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
26 kwietnia 2010 23:15
Darolga - ja bym zaryzykowała czarny czaprak z jasną/białą lamówką + napierśnik (jak masz z białymi wstawkami)+ vereduski + nauszniki te co na foto i ogłowie z białym podszyciem 🙂

Na karych/ciemno gniadych takie połączenia naprawdę wyglądają fajnie  😍
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
26 kwietnia 2010 23:21
Obcykam jutro, przymierzę też z nachrapnikiem z białym podszyciem i ocenimy wspólnie  :kwiatek:
będę dozgonnie wdzięczna  :kwiatek:
wątek zamknięty
Darolga- ja bym zostawiła ten czarny komplet. Moim zdaniem na czarnym będzie wyglądał super. Taka wiesz...czarna mamba, czarny koń zawodów, zorro i te sprawy.  😉 Nie no..żartuję sobie, ale naprawdę zostawiałabym czarny i nie zmieniała czapraka na biały.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 kwietnia 2010 08:28
Korab ygląda super w tych bezach 😲

Darolga gdzie i kiedy zawody? 👀
wątek zamknięty
darolga, mi wydaję się, żeby pokombinować coś z tą czernią 😀 tym bardziej, że teraz już coraz mniej widzimy tradycyjnych białych kompletów na zawodach 😉 i biały będzie chyba zbytnio kontrastował i raził z ciemną maścią Koraba 😉 no i też łatwiej się pobrudzi ;P a w czarnym mu naprawdę ślicznie 🙂 to moje zdanie, ale zrób jak uważasz 🙂 i powodzenia na zawodach! 🙂
wątek zamknięty
a co do ubiorów na zawody 😀 to niedługo mamy z Boną (kobyłka na zdjęciu) zacząć starty w jakiś wyjazdówkach i poważniejszych zawodach 🙂 mam niebieski komplet (czaprak, owijki, nauszniki) i szary (czaprak, ochraniacze, nauszniki). zastanawiałam się nad kupnem niebieskich ochraniaczy pasujących do czapraka, bo w owijkach to nie za bardzo na zawody skokowe. i mam problem ze znalezieniem.. może ktoś gdzieś widział? mogłabym wykorzystać mój szary komplet z ochraniaczami, ale nie wiem, czy będzie pasowało.. proszę o porady 😀
na pierwszym zdjęciu kobyłka w niebieskim 🙂
na drugim w szarym czapraku 😉
na trzecim w szarych ochraniaczach, bo nie mam zdjęcia szarego kompletu na niej razem.. a może pomożecie mi znaleźć ochraniacze do brązowego czapraka na tym zdjęciu? chociaż nie wiem, czy on do niej pasuje.. pomóżcie 🙂
wątek zamknięty
bondam15, mnie się najbardziej podoba w szarym, a szczerze mówiąc to w niebieskim mi się średnio podoba, ale to tylko moje zdanie
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
27 kwietnia 2010 09:52
tunrida - hihi, dobre, dobre! 😀 dzięki za opinię!  :kwiatek: chyba padnie na czarny...
Zairka - jak miło!  :kwiatek: W ogóle jemu chyba fajnie w kontrastujących kolorkach. Zawody? Najpierw towarzyskie na WKS-ie za 3 tygodnie, a potem lecimy regularnie regionalki... gulp  😲
bondam15 - to prawda, mało teraz bieli na zawodach, nawet czołówka jeździ zwykle w brązach i granatach. Dziękuję za radę  :kwiatek:  co do Twojej kobyłki - ja bym ją ubrała zdecydowanie w szary! Wygląda super! I tak elegancko, ślicznie! W niebieskim ładnie, ok, ale mniej "poważnie", tak nie "zawodowo" 😉 szary zdecydowanie! A jak byś jeszcze miała do tego szary/popielaty frak to już w ogóle miodzio! 🙂
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
27 kwietnia 2010 09:56
Darolga, ale bez nauszników, proszę Cię. nie lubię koni w nausznikach. chyba, że to konieczność?
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
27 kwietnia 2010 09:58
Bee. - żadna konieczność 😉 u Siwej to była konieczność - brak grzywki. Korab ma ładną, bujną szopencję, ale tak jak mówiłam - w korku na łbie wygląda okropnie, a nie lubię jak cała grzywa zapleciona, a grzywka nie. Więc sobie uwidziałam nauszniki, pasujące de facto do czapraka i reszty... jak myślisz?
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
27 kwietnia 2010 10:00
Dziewczyny, ubralaby mi ktoras konia w fiolek alpejski jarpola? Baaaarrrrdzo prosze =)

wątek zamknięty
wielkie dzięki 😀  :kwiatek: teraz się zdecydowałam i przynajmniej oszczędzę na niebieskich ochraniaczach ;P
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
27 kwietnia 2010 10:13
Darolga, no niby tak, ale Korab ma takie śliczne uszka, może jednak nie?  🤣 no nie wiem, niby wszystko pięknie będzie do siebie pasować, ale jestem przeczulona na konie w nausznikach (notabene mój koń chodził kiedyś zawsze w nausznikach  😂 ). ubierz go we wszystkie wersje to zobaczymy. i pamiętaj, że to Ty na nim jedziesz i to Tobie powinien podobać się najbardziej.  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.