Niedługo do LO(a może i nie...)

Porażka  😵 Coś, co nie sprawia mi problemów, coś, z czego byłam na konkursach i na finałach konkursów. Jak będzie 40 punktów to będzie git.

W 4 zaznaczyłam C (a zmieniłam, bo miałam B zaznaczone =.=). A tak poza tym zamknięte wszystkie dobrze.
Za to w otwartych przekombinowałam ostro  🙄

Zacznijmy od tego, że pomimo przeczytania polecenia 4 razy, streściłam tekst V  🤣 . Tak, wiem, brawa dla mnie...
Poza tym, W 23 napisałam tylko, że stoi w dumnej pozie na podwyższeniu, nie wiem czy mi zaliczą taką odpowiedź.
W 28 nie napisałam, że najważniejsze jest referendum, tylko że zbieranie podpisów narodu i demokratyczny wybór - więc też nie wiadomo, czy zaliczą.
A rozprawka miła, łatwa i przyjemna. Szybko skończyłam.

No, a teraz będzie terror jak się rodzice do domu zjadą. Nawet nie ma gdzie uciec w taką pogodę ;/

A jutro.... No, liczę na 30 punktów xDD

Averis a mnie uczyli, że zależnie od modelu rozprawki, jaki się przyjmie, nie trzeba podawać tych przeciw. Jak podajesz tezę i tylko chcesz ją poprzeć, to dajesz za. A jak masz hipotezę, to dajesz i takie i takie. O_o
Ja mam 4 za i starczy. Akurat o długą pracę pisemną się nie boję.
Andre   I am who I am
27 kwietnia 2010 16:55
Averis, już poprawione 🙂 Kurcze, a mnie zawsze uczono o 2 😵
Jutrzejszy test to będzie masaaaakra. Powtarzacie coś jeszcze?

mnie też uczono, że 2 dlatego napisałam 2 główne i potem mocno je rozwinęłam
Jutro będzie STRASZNE.
kurczę ... a jak dałam tezę i 5/6 argumentów potwierdzających ją(dość rozbudowane) (rozprawka mi się nie zmieściła, i musiałam pisać kawałek w brudnopisie xD) to nie będzie, że za dużo ? Czy nie ma znaczenia, jak jest więcej ?
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
27 kwietnia 2010 17:15
5/6 ?
Łooo xD
nas uczą tak :
wstęp
1 argument
2
wnioski cząstkowe
3
koniec


albo

wstep
1 arg
2
koniec

jak mamy  hipotezę to np 1 argument i dwa kontrargumenty.
plejadowa wiesz, że nie można pisać w brudnopisie? tzn. nie ocenią ci tej części 🙁 na 100% jestem o tym przekonana
Papi racja, jutro będzie maaasakra!

plejadowa a to nie jest tak, że brudnopis się omija przy sprawdzaniu. Nam mówili, żeby broń boże nie pisać tam bo to tak, jakby tego nie było.
Andre   I am who I am
27 kwietnia 2010 17:25
plejadowa a to nie jest tak, że brudnopis się omija przy sprawdzaniu. Nam mówili, żeby broń boże nie pisać tam bo to tak, jakby tego nie było.

nam mówili dokładnie to samo, jeśli ktoś się nie zmieścił to mówili nam żeby napisać dużymi literami CIĄG DALSZY W BRUDNOPISIE i wtedy praca powinna zostać sprawdzona bo to jest sygnał dla egzaminatora że tam jest część dalsza
Nam też tak mówili, żeby napisać dużymi literami, że to ma być sprawdzone 😉 Napisałam 😉
To jak, 5 argumentów być nie może ?
plejadowa Może, może. Ważne, żeby na temat i w miarę zrozumiale 😉

Jutro najgorzej będzie z matmą. Oby biologii było dużo to się nadrobi...
aaa, to luzik ;d
Wafelkowa, dokładnie. I jeszcze chemii ;d Fajny mieli test w zeszłym roku. Zwykle pisze na 30, a napisałam na 43 ;d
Może nad nami też się zlitowali 😀
Averis   Czarny charakter
27 kwietnia 2010 17:51
Wafelkowa, ja już nie pamiętam czego mnie uczyli 😁 I bardzo się z tego cieszę, szkoda, że nikt mnie nie uczył, jak pisać prace roczne z HLP.
Andre   I am who I am
27 kwietnia 2010 17:52
no więcej biologi i chemii 🏇
mam nadzieję, że jak będą zadania z chemii wymagające obliczenia masy cząsteczkowej to podają nam potrzebny kawałek układu okresowego 😉
Andre -  muszą 😀 no chyba ze to woda np. - wtedy to nie przesadzajmy ;d

co do zadania z wosu - "Zdaniem ekspertów odpowiedź na to pytanie powinna brzmieć: referendum, podanie i rozmowa"
Ale większość napisała, że strajk, petycja, media, pikieta etc. - nasz nauczyciel od wosu powiedział, ze tak jest ok, wiec chyba nie ma się czym martwić 😀
siwaaa94   Cud na czterech kopytach.
27 kwietnia 2010 18:42
jak tam po części humanistycznej ?  😎
jutro matma, mam nadzieje, że nie walną jakimiś głupkowatymi zadankami;/
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
27 kwietnia 2010 18:59
siwaa94 ostatnie 2 strony są o tym 😉
oby nie było fizyki, zero fizyki, fizyka jest bleee !
siwaaa94   Cud na czterech kopytach.
27 kwietnia 2010 19:03
fizyka, masakra nie !!!
boje się cholernie jutra:|
fizyka tak! 😀
o ile będą jakieś zadania, na które jest podstawowy jeden wzór i tyle 😀 A nie, że energia kinetyczna równa się potencjalnej, z tego coś obliczyć, bla bla ;d
patataj   tyle smaku - we fraku
27 kwietnia 2010 19:11
Mnie uczyli, że rozprawka z tezą to co najmniej 3 argumenty, ale ja zawsze pisze minimum 4, w razie, gdyby któregoś nie uznali, a z hipotezą jakoś więcej, z tym, że i na tezę i przeciw niej. Pisałam maczkiem, więc się zmieściłam.

Przedmioty matematyczno-przyrodnicze lubię, więc większych problemów nie powinnam mieć. 🙂 Tylko fizyki chcę jak najmniej, bo tam wszystko takie skomplikowane... Oby była jak najwięcej matmy! Jutro to liczę na co najmniej 40 punkcików.
Jeszcze tylko sobie przypomnę wzory na chemię i fizykę, mapki geograficzne i powinno pójść dobrze. 🙂

Najgorszy będzie angielski... Na próbnych zazwyczaj mam jakieś mniej niż 30 punktów...

siwaaa94   Cud na czterech kopytach.
27 kwietnia 2010 19:35
Ja mam z zamkniętych coś 15\20 punktów, eh mogło być lepiej.
W zamkniętych dowaliłam z jednym bo źle przeczytałam....
Streściłam tekst 3 zamiast 1 ! ;/ łee
Och moze byc bio... wogole boje się strasznie, bo ja jestem noga z WSZYSTKIEGO oprócz bio  😕 jak dowalą jakies trudne zadanie to umrę  😵
siwaaa94   Cud na czterech kopytach.
27 kwietnia 2010 19:49
no jak walną fizyką lub czymś trudnym z matmy to leże.
Ja mam nadzieje, że nie będzie jakiś skomplikowanych zadań z fizyki. W sumie tylko tym się przejmuje, bo nie umiem żadnego wzoru 🤔
Ja za to umiem wszystkie wzory z matmy, fizyki, chemii ... a praktycznie nigdy nie umiem tego ogarnąć w zadaniu ;d Oby to najbardziej punktowane było z matmy! Byle nie z geografii ... już nawet fizyka może być.
Ale z geografii nie ma nic trudnego ;p
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
27 kwietnia 2010 20:19
Na stówe będzie skala, bo zawsze jest, ale to łatwe 😉
Jest, i to dużo 😀
Ja mam zawsze problem ze skalą kwadratową  😵
skalą kwadratową?  🤔
Graba.   je ne sais pas
27 kwietnia 2010 20:42
Łosiowa, tak, skalą kwadratową. Ja si modlę, zeby nie było,  bo nic nie wymyślę.
Na pewno nie będzie, przecież ja pierwszy raz o takiej słyszę :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się