Niedługo do LO(a może i nie...)

Graba.   je ne sais pas
27 kwietnia 2010 21:04
Było to przy podobieństwie figur. Mam nadzieję, że będzie prosty...
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
27 kwietnia 2010 21:07
Ja tam polegnę, naprawdę  😵
siwaaa94   Cud na czterech kopytach.
27 kwietnia 2010 21:13
nie nie nie nie chce matmy..
Będzie prosty, mówię wam !  🙂
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
27 kwietnia 2010 21:26
yhyy, jasne  🤣 😉
powiem Wam tyle: jak pisałam ten test, przejmowałam się straaaasznie, przedmioty ścisłe nigdy nie były, a po skończeniu LO wiem też, że nigdy nie będą, moją mocną stroną. Nie będą nawet średnią  🤣 ale wierzcie mi, skoro ja napisałam ten test, to Wy też dacie radę  😉

Nie przejmujcie się punktami AŻ tak, wiadomo, że pewnie każda z Was ma wybraną już szkołę, do której chcecie się dostać - ale jeśli Wam się to przypadkiem nie uda, to nie rozpaczajcie - jak ja rozpaczałam - bo może się okazać, że dobrze się stało - jak w moim przypadku  😉

Trzymam za Was kciuki i powodzenia  😅
Ja jeszcze powtarzam geo... i wzory z maty i fizy... aaaa jezu. Odliczałam do tego egzaminu przez 80 dni. I nic się nie uczyłam. nic.  🤦
Ee ja się nie uczyłam, nie powtarzałam nic i nie powtarzam. Źle ze mną?  😁
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
27 kwietnia 2010 21:34

Idę się uczyć 🤣
Heh to miłej nauki, ja idę spać  😉
Luuz baby  🙂
Averis   Czarny charakter
27 kwietnia 2010 21:39
Wyspać się proszę, a nie dyskusje do świtu uprawiać. Co ma być, to będzie- dacie sobie radę 😉
Hej było okej 🙂 Zwaliłam "tylko" fizykę i chyba układ równań, no i zamknięte. A liczyłam na gorszą masakrę. Na 99% mam dobrze  podobieństwo figur, talesa, to zadanie pseudologiczne i całą biologię 🙂
Jezu, ile chemii dowalil (wszystko strzelałam 😀 yeah)
Zamkniete całkiem ok. otwarte---masakra  😵 beznadzieja, mam nadzieje ze bedzie chociaz 25  😕
ten egzamin to była największa porażka.
Z matmy wyszłam z płaczem. W 13-tu zamkniętych strzelałam. Trzech otwartych wcale nie zrobiłam ( W tym tego najwyżej punktowanego)
No i ogólnie ... Jak będę miała 25 pkt, to się chyba potne ze szczęścia.
W sumie u mnie w szkole masakrycznie dużo osób wyszło z sali po prostu załamanych.
A w domu zrobiłam 47 testów mat-przyr ... i w ŻYCIU nie robiłam tak trudnego testu jak ten dzisiejszy.
Papi - tam gdzieś był tales ? Albo podobieństwo figur ? :O
kur..cze.
tales z tym punktem P tak?

dla mnie MASAKRA! ; / nie wiem nawet co mam dobrze a co źle .
Ja co prawda piszę test dopiero za rok, ale już widzę swoje załamanie po matematycznym. Nienawidzę matmy i fizyki  🙄.
A wam życzę powodzenia jutro i żeby okazało się, że ten dzisiejszy nie poszedł aż tak źle jak wam się wydaje  :kwiatek:.
Było takie zadanie z trapezem, żeby obliczyć te odległości do odcina i punktu. I można to było rozwiązać podobieństwem figur albo talesem 🙂 wiem bo od razu bo teście matematyczka podbiegła spytać jak zrobiłam, i na szczęście było ok.
Teraz się dowiedziałam, że mam raczej źle jeszcze układ równań.. ee, walić to.
Uwaga, technikum mechatroniczne - przybywam! Chyba do żadnego lo się nie dostanę, a w szczególności tego gdzie chciałam iść 🙄

Na szczęście jutro luzik. Pewnie będę mieć max jutro :3

Wg mnie najłatwiejsze było to z tym głosowaniem dzieci w klasie, zrobiłam to w 10 min a reszta osób... no widziałam conajmniej 5 osób ryczących, 2 musieli wyprowadzić z sali bo tak się rozbeczeli... przez to zadanie!

Chemia była straszna.
A w ostatnim połowa mojej klasy napisała, że CZŁOWIEK ZJADA WĘGIEL 😀 😀
  haha jest szansa, że jak wszystkim pójdzie tak źle, to do szkoły do której chcę iść obniżą próg punktowy . ( ;
Andre   I am who I am
28 kwietnia 2010 11:05
u mnie tylko zamknięte poszły dobrze, otwartych nie zrobiłam wszystkich... fizyki nawet się nie tknęłam, w ogóle nie wiedziałam jaki wzór zastosować. A jak wy zapisaliście to zadanie z wyborami szkolnymi? Ja to zrobiłam dość opisowo i nie wiem czy to tak miało być.... Też wam wyszło, że Ola mogła mieć 14 lub 12 głosów a chłopcy po 10 lub 9?
Ja to zrobiłam inaczej trochę ... odległość od B mi wyszła 13 a drugie 5,05 😀 czyli źle mam ? xD (kurde, czwarte otwarte mi odpada w takim razie  🙁 )

Głosowanie było strasznie trudne! Sama nie zrobiłam ;p
Btw - też płakałam po wyjściu z sali (nie tylko ja) bo z 20 pkt z matmy, nie dostanę się do żadnego liceum - zaraz zmieniam wszystkie wybory na technika 🙂 (ew 1 lo sobie zostawię)

Macie dziewczyny stronkę gazety w której pracuje. Moze ktoś będzie miał odwagę sprawdzić.
A jutro życzę powodzonka 
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/frontpage
Andre ja zrobiłam to na podstawie hmm zbiorów? Nie wiem jak to opisać ale zrobiłam coś w stylu
najpierw ładnie i dokładnie z proporcji, że 16 to 50% a potem
x (liczba głosow na Ole) € {16;15;14;13;12;11;10;9;8;7;6;5;4;3;2;1}
no i eliminowałam liczby że np
-mogą być tylko parzyste żeby głosy pozostałe się rozłożyły
-poniżej 12 wyszłoby, że ola przegrała
i zostało x € {4;12}
i właściwie tyle, zrobiłam tabelę - zestawienie
ola      14      12
rafał    9        10
piotrek 9        10

imiona mogą być inne bo nie pamietam juz


a w fizyce trzeba było obliczyć z ciepła właściwego wody, nie zrobiłam tego.

w talesie wychodziło 13 i 12 z tego co pamiętam.
Andre   I am who I am
28 kwietnia 2010 11:12
te głosowanie było najłatwiejsze 😁 jedyne zadanie z maty, które zrobiłam chyba poprawnie ale nie wiem czy zapis jest dobry. Niektórzy z mojej szkoły robili to zadanie układem równań. Ja wypisałam to tak:
32= 14+18
głosy Oli 14 mniejsze niż 15- spełnia warunki zadania
głosy chłopców 18:2=9 - spełnia warunki zadania
32= 12+20
głosy Oli 12 mniejsze niż 15- spełnia warunki zadania
głosy chłopców 20:2=10 - spełnia warunki zadania
Pod spodem napisałam że inne pary liczb nie spełniają warunków tego zadania i są tylko 2 takie możliwości.
I boje się, że tego nie zaliczą 🙁
Z humana wczorajszego mam 18 albo 19/20 w zamknietych
z tym, że genialnie oderwałem kartę odpowiedzi  😵 bo nie zauważyłem że otwiera się ją od środka  😁
  a Majza dziś to porażka ; p liczę na powyżej 40 z humana i mam nadzieje,że z 20 z matmy xP
Andre   I am who I am
28 kwietnia 2010 11:18
a ja dobrze pierwsze 2 😀
patataj   tyle smaku - we fraku
28 kwietnia 2010 11:32
Spierniczyłam 3.. Test oceniam jako trudny... Nawet bardzo... Talesa tam nie zauważyłam w ogóle...
Andre   I am who I am
28 kwietnia 2010 11:32
te z fasolą mam źle kurde a chciałam zaznaczyć niedobór wody a znowu coś innego dałam :/
jak na razie 3 dobrze 1 źle, czekam na dalsze odpowiedzi 😀
ja też Talesa nie zauważyłam, z resztą jak większość 😉
ja zaznaczyłam niedobór tlenu, brawo ja 😀 jezu... będzie dobrze jak będę miała ze 20 pkt... chociaż
ja nie zrobilam z glosowaniem  😫 po prostu sie zacielam i koniec. tales?  😂 nawet mi przez głowe nie przeszlo cos takiego:P zrobilam to chyba pitagorasem  😵 generalnie to załamal mnie ten test  🤔

edit. edit 2
jak na razie mam juz dwa zle  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się