Poszukiwane zdjęcia

TeQuila ^^   To tylko ja... xD
21 marca 2010 18:16
Szukam zdjęc ogiera Platon SP z Kijan. Jest ojcem mojej klaczy i chce zobaczyc, kto jej dał te krótkie nóżki ...  😁
TeQuila tutaj masz rodowód i jedno zdjęcie 😉  www.allbreedpedigree.com/platon6
Pursat   Абсолют чистой крови
21 marca 2010 18:44
Jak już jesteśmy przy Platonie, to może ktoś ma zdjęcie Gasparone? Jeździłam kiedyś na fajnym, malowanym wałaszku po nim. Ciekawa jestem jak wygląda tatuś. 😉
Dwa zdjecia Platona można znaleźć tutaj
http://www.bazakoni.pl/horse_4419.html
TeQuila ^^   To tylko ja... xD
21 marca 2010 19:07
o, dzięki...
widzę że cała rodzinka kasztanków 😀
Nie no... nie wiem skąd ma te swoje króciutkie nóżki... :/
TeQuila
a jaki rodowód ze strony mamy ma kobyłka ?
Ze strony ojca ma sporo koni ze szczepów shagya, które do wysokonożnych nigdy nie należąły 😉
Pursat, strasznie dziękuję!  :kwiatek:
Jakby ktoś miał więcej zdjęć Fanimo, bardzo proszę 😀
TeQuila ^^   To tylko ja... xD
21 marca 2010 19:16
matka jakaś wybitna nie jest... Samba SP, ale ona ma wręcz dłuugie nogi...
czy ja źle widzę, czy w pierwszym linku Platon nie ma skarpetek na przodach, a w drugim już ma ??
zobaczcie..
jeżeli to Samba po og. Plaster, to Twoja klacz jest zinbredowana na og. Dahoman IX o
więc shagyi w rodowdozie ma sporo 😉
Bandos - bardzo, ale to bardzo dziękuję 🙂



a ktoś ma może o klaczy Alcoa xx? jakieś zdjęcia
Ma ktoś może zdjęcia teraz już wałacha młp Bartek po Emetyt od Breda po Rahman?
Widziałam pare na stronie K.Bawłowicz, ale interesują mnie fotki z jego młodszych lat.
A ja poszukuję zdjęć ogiera RULON 1997r. (o: Orkisz, m: Rumia), jest ojcem mojej kobyłki i strasznie chciałabym wiedzieć jak wygląda,niestety pomimo wielu poszukiwań nic nie znalazłam.
w jakimś świecie koni wydaje mi się, że było zdjęcie  hmmm
wieczorem poszukam
TeQuila ^^   To tylko ja... xD
22 marca 2010 17:32
Nie no.. Jestem świetna... Pomyliłam Platona z... Plutonem  🤔 😵 🤔wirek: ojciec Salsy to Pluton  🙄 nie bijcie...
Tak, to Samba po Plaster od Sanacja. Znacie ją ?? Szook...
Pozdrawiam i przepraszam za pomyłkę...  😡  :kwiatek:
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
22 marca 2010 19:57
Poszukuję zdjęć/filmów i wszystkich innych informacji na temat klaczy Istria sp po Empiryk sp po Fanimo kwpn !
Czy ktoś jest w posiadaniu jakiegoś zdjęcia ogiera Mazzel KWPN??
poszukuję zdjęc ogiera SZWADRON ur 1993r  rasy śląskiej m. Skarlet o. Bojkot. Szwardon kilka lat temu przez pare sezonów stał w Nadolicach wielkich k. Wrocławia . może ktoś z was ma jakieś fotki ojca mojej kobyłki🙂
Poszukuję zdjęć ogiera Lou Reed  koń stacjonuje/stacjonował  na dolnym śląsku .

edit: poprawiłam nazwę
poszukuję zdjęc ogiera SZWADRON ur 1993r  rasy śląskiej m. Skarlet o. Bojkot. Szwardon kilka lat temu przez pare sezonów stał w Nadolicach wielkich k. Wrocławia . może ktoś z was ma jakieś fotki ojca mojej kobyłki🙂


Chociażby tu są fotki: http://konieslaskie.com/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=80&catid=17&Itemid=57
Szukam zdjęcia karego ogiera LIBELLUS wlkp ur. 1986r., po Sambór od klaczy Libella, hodowli SK Plękity.
Podłączam się do poszukiwań amazonki mam po nim kobyłkę 😉
szukam zdjęć♥c ogiera Boraks po Bujak
groszek
poszukuję zdjęć ogiera PRITOK TRK 1978 TOPKIJ trk/PIRAMIDA trk litewskiej hodowli chyba
Pursat   Абсолют чистой крови
29 kwietnia 2010 05:08
Pursat dziekuje :kwiatek: a moze jakies w lepszym stanie konia ;P
Hej. Szukam zdjęcia ciemnokasztanowego ogiera Trawant KWPN ur. 1977 po Rigoletto od klaczy Lennie, hodowca Lufting G. Stanowił:
1991 SO Klikowa
1992-1993 SK Posadowo
1994 SO Klikowa
1995 Borowa
1996 SO Klikowa
Oraz klaczy wlkp Kohorta (kasztan w siwiźnie) ur. 1989 po Rabuś od klaczy Kruszyna.
🙂
Szukam zdjęć małopolskiego ogiera Effendi (Epoka x Fordon)  :kwiatek:
Ma ktoś może zdjęcie ogiera SAPIECHA xx ( Siberian Express xx & Spimpinina xx) ur 1991, gniady.
Poszukuję zdjęć ogiera młp. KWARTET - chodzi mi o zdjęcia i artykuły, których nie ma w bazie koni..
Może ma ktoś w domu  😀
:kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się