Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

darolga   L'amore è cieco
29 kwietnia 2010 10:36
lostak - cuuuuudo!  😍
sosi - wrzucaj więcej!  💘

Nie obijamy się 😀







wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
29 kwietnia 2010 11:05
darolga- piękne zdjęcia takie bardzo klimatyczne 🙂
wątek zamknięty
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
29 kwietnia 2010 11:07
darolga, cudo! 💘 Uwielbiam Was. ;D
wątek zamknięty
Twój koń jest prze-bo-ski ! machnij mi tu rodowodzik jak możesz ;D
wątek zamknięty
tamtam, jaka to rasa ? 🙂 sliczny jest ! 🙂
wątek zamknięty
darolga- czesc ! chyba mnie pamietasz z photobloga [szczesliwcowa13 , dzisiejsza x3desirex3 🙂], bo ja Ciebie tak 🙂 specjalnie dla Ciebie wrzucam nastepne Rudzielcowe zdjecia 🙂 [pierwsze: nasze pierwsze skoki na polku, drugie to zawody z 27.03 (pierwsza LLka 🙂] a trzeci to jeszcze halowy trening 🙂]
wątek zamknięty
to ja dodaję swojego małego rudzielca


Tamtam, wrzuć jakieś fotki swojego dużego Czarnego 🙂
wątek zamknięty
sosik zmniejszaj fotki 🙂 ładnie skaczecie  🏇

darolga kocham wasze fotki 😉 😍
wątek zamknięty
tamtam, jaka to rasa ? 🙂 sliczny jest ! 🙂


Dziękujemy🙂
tatuś Dębiec (oo) a matka Fantazja (kuc) po Coriolan (oo) i wyszedł taki pogrubiony arabowaty rudzielec ...


Tamtam, wrzuć jakieś fotki swojego dużego Czarnego 🙂


narazie tylko takie jeszcze zimowe bo nie mam nic nowego.... ale pogoda sprzyja foceniu więc wkrótce nadrobimy braki🙂
wątek zamknięty
darolga - nooo, nie obijacie się.. 😀 uwielbiam Wasz duet  😍

no i coś ode mnie 😉
1. zdjęcie na Damaris 🙂
2. zdjęcie na Bonie 🙂
wątek zamknięty
darolga piękny  💘
sosik ładnie skacze 🙂 i jak się błyszczy na pierwszym zdjęciu, no no no  😁

To ja się pochwalę moim wariatem  😉 zdjęcia autorstwa Moniki S  :kwiatek: Kaszmir :





Wybaczcie że tak dużo  😜
wątek zamknięty
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
29 kwietnia 2010 20:44
darolga, Lostak powiem tylko: cudo!!!! 😜 😍 😵
Kaszmirowa niezle minki strzela to Twoje zwierzatko  🤣

Dawno temu obiecywalam zdjecia kolejnych kucorow i wlasnie wywiazuje sie z obietnicy jako ze dzieki forumowej Rudzi  :kwiatek: dorobilam sie ostatnio zdjec nastepnego malucha z mojej "kolekcji"  😁





wątek zamknięty
Kaszmirowa ale on świetne miny robi 😍 to pierwsze i to z jęzorem 😀
wątek zamknięty
yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 kwietnia 2010 21:02
Asik- świetny kucor, i jaka maśc fajna  😜
wątek zamknięty
sosik - wiesz, co ja myślę  😍 😍
Tamtam - boski Czarnuch..  😍 😀
Kaszmirowa - uroczy 🙂 i te minki 😀
Asik - świetni jesteście ! 🙂 aż się patrzyć chce 🙂
wątek zamknięty
Kaszmirowa pocieszne stworzonko  🙂
asik świetnie się prezentujecie...kucyś świetny  🍴

Sunny irokeza robię ręcznie nożyczkami, zawsze po jakichś 2 tyg trzeba wyrównać - wtedy wychodzi całkiem znośny  😉

Bakuś rozleniwiony



i Barograf który wyniuchał wiosnę  😉

wątek zamknięty
Cler bardzo pozytywne,cieple zdjecia 😉



Dzieki Fantazji :kwiatek: ktora uchwycila nas w tym lepszym momencie 😁
wątek zamknięty
cler świetne zdjęcia  😉
wątek zamknięty
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
29 kwietnia 2010 21:41
Kaszmirowa powiedz czyj mial byc Kaszmir? Ale jaja z tego wyszly. Ty go juz mialas, a ja przez 2 tygodnie slyszalam ze to bedzie moj syn.  😁
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
29 kwietnia 2010 22:16
slojma – dziękujemy!  :kwiatek: To zawdzięczamy fotografowi (Jessy :kwiatek: ) i pięknej okolicy 🙂
Mirabelka – raaany, jak miło, ślicznie dziękujemy!  :kwiatek: :kwiatek:
Weerka – o kurczę, aż buraczka strzeliłam  😡 . Dziękujemy!  :kwiatek: Papierka to on nie ma rewelacyjnego, ale ciekawa mieszanka 😉 matka wlkp (Poprad x 2, Kontusz x 2, Kondeusz, Sir Shostakovich xx), ojciec hol (Cor de la Bryere, Ramio Z x 2).
sosik – a pewnie, że pamiętam, pewnie 😉 dlatego ucieszyłam się jak tylko zobaczyłam Cię na re-volcie 🙂 fajnie latacie, super foty 🙂 jak tam robota idzie?
Maniek – jak miło, dziękujemy!  :kwiatek: :kwiatek:
bondam15 – rany, dziękujemy!  :kwiatek: Nooo, pracujemy dzielnie 🙂 Co to za konisko na pierwszym? Super flying, ślicznie 🙂
Kaszmirowa – dziękujemy!  :kwiatek:  Haha, super foty! Pierwsze i trzecie rządzi, genialne!  😜
Asik – jejku, jak miło, dzięki!  :kwiatek: O rany, wrzucaj więcej, uwielbiam wszystkie Twoje potworki! PRZECUDNIE!  😍 😍
Cler – pierwsze super!  🙂
wątek zamknięty
Cler - świetne zdjęcia, szczególnie to pierwsze, nie sposób się nie uśmiechnąć patrząc na nie 😉

Kaszmirowa - a twój zwierz jakiej rasy? Na pierwszym zdjęciu kapitalny - rzeczywiście na wariata wygląda 😁 Ale takiego pozytywnego.
wątek zamknięty
Asik aaaa fajny ten nowy nabytek i jaki ma bujny ogon  😜
Cler To pierwsze zdjęcie jest genialne  👍
ewciaa_ alej jesteście ładnie ubrani  :kwiatek:
Tak Kaszmir potrafi czasami zabójczą minę strzelić  😁 branka rasy małopolskiej  🏇
Tak tak kupowałyśmy konie z adrianna32 przez te samą fundację. Ja też mówiłam im od razu że chcę Bazyla (czyli teraźniejszego Kaszmira) nie wiem jak mogli taką gafę popełnić 😉 Pojechałam po niego w ciągu tygodnia od kiedy się zdecydowałam, a to było przeznaczenie wiecie ? Kaszmir jest urodzony 28 maja a ja 29 maja, bliźnięta się przyciągają  😜 Tu jest zdjęcie Kaszmira (Bazyla) jeszcze z fundacji KLIK
Za niecały miesiąc szykują się młodemu dwa latka   💘
a to jeszcze taki letnio jesienny portrecik z delikatnym wytrzeszczem dam  😁
wątek zamknięty
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
30 kwietnia 2010 07:36
A wiesz dlaczego chcialam obecnego Kaszmira? Wygladal na takiego biedulka, taki chudy, zeberka bylo mu widac, ta minka taka smutna. A wychode z zalozenia ze ladnego kazdy wezmie. Ale teraz to jest kawal koniska, ja jestem mega sczesliwa ze mam mlodego, to moje odzwierciedlenie. W linku kaszmirowej moj jest na 3 zdjeciu.  😜
Zaraz wrzuce zdjecia.  😀

To sa zdjecia z 10 marca chyba, az nie do wiary ze do dzisiaj znowu sie zmienil.  😜





Tu jeszcze byl ogrem.  😁
wątek zamknięty
darolga robota narazie dobrze, ostatnio kucyk nie co rozchorowal sie i mielismy przerwe ponad dwutygodniowa, ale juz pomalu wracamy do treningow 🙂 narazie probujemy sil na LLkach ale kto wie, jak uda sie go wydzierzawic to moze uda mi sie gdzies na nim wyjechac 😉 ale to moje odlegle marzenia 🙂 a jak tam Korabski ? bo prezentuje sie swietnie, tak samo jak pancia !  :kwiatek:
kaszmirowa masz pieknego konia ! 🙂
cler drugie zdjecie jest swietne ! usmialam sie jak nigdy  !  😀
bondam15 wiesz jak ja Was kocham  :kwiatek:
maniek dobrze, bede zmniejszac, choc i tak juz sa male 😉 ale to moze taka iluzja optyczna, bo mam duzy monitor 😉 dziekuje za mile slowa 🙂
tamtam ojj tam ! 🙂 i tak jest sliczny  😍 uwielbiam rudzielce, ale Czarny tez jest sliczny ! 🙂
kaszmirowa dziekuje, dziekuje ! 🙂 a Kaszmir jest sliczny ! 🙂 podobnego z wygladu konika mialam pod dzierzawe brac 😉
asik swietny kucyk ! 🙂
wątek zamknięty
Kaszmirowa - słodziutko wytrzeszczył !  😁 😀
darolga - na pierwszym zdjęciu jest Damaris - 17-letnia kobyła, którą dzierżawię 🙂 skacze świetnie i tempo ma, gdyż ma w sobie dość sporo folbluta 🙂
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
30 kwietnia 2010 10:22
Asik, cudowny kucyk! Pięknie zbudowany no i ta maść...super, wstaw jeszcze jakieś zdjęcia🙂
wątek zamknięty
Belucha  😀











wątek zamknięty
Asik świetny 😜 jeżdżony pewnie pod kątem ujeżdżeniowym?
wątek zamknięty
polonez, drugie zdjęcie super 😀
wątek zamknięty
polonez tez uwazam ze drugie jest super !  🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.