Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

deborah   koń by się uśmiał...
05 maja 2010 13:32
Ktoś, jutro to taki bezpieczny termin 🙂

bo dziś zawsze jest przed jutro 😉 więc na umieszczenie informacji zostaje ciągle jeden dzień
[quote author=Ktoś link=topic=129.msg573751#msg573751 date=1272830444]
dla mnie największym chamstwem było kręcenie dość długo kamerą przez pewnego pana całej sytuacji,niesmaczne to dla mnie było...wydarzyła się bardzo przykra sytuacja,niestety buractwo rodem z "Faktu" znajdzie się wszędzie.
[/quote]

Dla mnie największym chamstwem jest powyższa wypowiedź. Znasz człowieka? Masz pewność, że nie nagrywał na wszelki wypadek, gdyby pojawiły się później pytania o przetrenowanie, lub poprawność interwencji weterynaryjnej, lub ogólnego zachowania zainteresowanych?

Niestety buractwo rodem z "Faktu" znajdzie się wszędzie - w tym wypadku ty je uosabiasz.

P.S. Nie byłam na tych zawodach, nie wiem nawet o kogo chodzi, ale takie płytkie i agresywne wypowiedzi mnie irytują. Dziękuję.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 maja 2010 14:51
nie byłaś,nie widzałaś,a oceniasz,brawo...

facetowi ślinka prawie leciała z wrażenia,bo fantastycznie będzie potem pokazać kumplom przy piwku...i jak dużo wejść będzie miał dla jutuba...facet znalazł tanią sensację,więc z niej skorzystał.

i nie życzę sobie takich komentarzy skoro nie jesteś stroną.byłam,widziałam,uważam,że facet zachował się jak burak i właśnie te słowa ode mnie usłyszał...jakoś nie miał do mnie żalu,tylko się zmieszał i wyłączył kamerę.

a co do przyczyn - na miejscu był i wet zawodów i formalny właściciel konia którym jest Dyrektor stada,jak i przedstawiciel OZHK - myślę,że wszelkie wątpliwości jeżeli takowe się pojawiły,zostały rozwiane między zainteresowanymi.
nie byłam i dlatego takie posty jak twój mnie rażą - albo pisz rzetelnie całość, albo zachowaj dla siebie uwagi... wyjaśniasz teraz, kiedy się ktoś (ja) przyczepił

swoją drogą jakby nie było, to o twoim poście (tym którego dyskusja dotyczy) ciężko napisać, że jest elokwentny i kulturalny  🙄
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 maja 2010 15:05
każdy sądzi wg siebie,skoro sądzisz,że miałam złe intencje "niedoprecyzowując" sytuacji. co miałąm jeszcze napisać,jak długo konał?czy w ile sekund dobiegł wet i właściciel?jakie warunki atmosferyczne panowały?sorry,ale jestem na tym forum wystarczająco długo by nie musieć się tłumaczyć z intencji,które mną kierowały.

i w każdej innej sytuacji zareagowałabym tak samo...gdyby na ulicy umierał człowiek i ktoś filmowałby to dla sensacji,też napisałabym że jest dla mnie burakiem.dla mnie OT.
[quote author=Ktoś link=topic=129.msg576803#msg576803 date=1273068339]
każdy sądzi wg siebie,skoro sądzisz,że miałam złe intencje "niedoprecyzowując" sytuacji. co miałąm jeszcze napisać,jak długo konał?czy w ile sekund dobiegł wet i właściciel?jakie warunki atmosferyczne panowały?sorry,ale jestem na tym forum wystarczająco długo by nie musieć się tłumaczyć z intencji,które mną kierowały.

i w każdej innej sytuacji zareagowałabym tak samo...gdyby na ulicy umierał człowiek i ktoś filmowałby to dla sensacji,też napisałabym że jest dla mnie burakiem.dla mnie OT.
[/quote]

widzisz jak ty nic nie rozumiesz... wystarczyło napisać "filmował dla sensacji" w tamtym poście i nie byłoby wątpliwości, a tak... powyższym dorzuciłaś tylko jedną cechę do mojej charakterystyki twojej osoby: bezmyślna zajadłość

piszesz "każdy sądzi wg siebie" i zaraz rzucasz "burakami"

nie pozostaje nic innego, jak pogratulować

EOT
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 maja 2010 15:13
to Ty chyba nie rozumiesz...
niby dlaczego miałby filmować jak nie dla SENSACJI?każdy,kto w takim momencie wyciąga kamerę,a nie jest stroną,robi to dla sensacji.jeżeli robi to dla sensacji jest burakiem.
[quote author=Ktoś link=topic=129.msg576816#msg576816 date=1273068794]
to Ty chyba nie rozumiesz...
niby dlaczego miałby filmować jak nie dla SENSACJI?każdy,kto w takim momencie wyciąga kamerę,a nie jest stroną,robi to dla sensacji.jeżeli robi to dla sensacji jest burakiem.
[/quote]

"każdy sądzi wg siebie" - wiesz kto to napisał?

Gdyby nikt nie sfilmował konającego konia w Zakopanem też byłoby super? Też filmował dla sensacji?

Ktoś szkoda klawiatury  😉
Ktoś szkoda klawiatury   😉


pewnie - bo każdy dziennikarz jest burakiem - przecież robi to dla sensacji...

jak oni śmieli pokazać tragedię w Smoleńsku - przecież w ciągu 2 tygodni i tak wszyscy by wiedzieli - nawet jakby nie było dziennikarzy (w tym również tych, których można nazwać "obywatelskimi"😉

trwajcie sobie w przekonaniu, że każdy, kto w takiej sytuacji filmuje jest burakiem  👍
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 maja 2010 15:18
a czy w Zakopanem to były oficjalne zawody pod patronatem PZJ?był tam oficjalny lekarz weterynarii tych zawodów?masz coś do zarzucenia organizatorowi tych zawodów czy też negujesz kompetencje lekarza weterynarii,że sądzisz,iż filmowanie zdarzenia gdy umiera koń było potrzebne?chyba na prawdę nie rozumiesz kontekstu,który przyświecał tej sytuacji - dla mnie jedyny błąd organizatorów był taki,iż parawan zasłaniający konia pojawił się zbyt późno.
[quote author=Ktoś link=topic=129.msg576825#msg576825 date=1273069133]
a czy w Zakopanem to były oficjalne zawody pod patronatem PZJ?był tam oficjalny lekarz weterynarii tych zawodów?masz coś do zarzucenia organizatorowi tych zawodów czy też negujesz kompetencje lekarza weterynarii,że sądzisz,iż filmowanie zdarzenia gdy umiera koń było potrzebne?chyba na prawdę nie rozumiesz kontekstu,który przyświecał tej sytuacji - dla mnie jedyny błąd organizatorów był taki,iż parawan zasłaniający konia pojawił się zbyt późno.
[/quote]

A czy nie było już afery o Autoryteta? Też były oficjalne zawody, a jednak nagrania były potrzebne...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 maja 2010 16:00
do czego?
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
09 maja 2010 19:08
Kochani poprosze o propozycje OWCZARNI nie chca mi sie otwierac na zawody com.
deborah   koń by się uśmiał...
09 maja 2010 19:09
Sponsorzy: Organizator:
Sportowy Klub Jeździecki RUDA 16 maja 2010 r.
zaprasza do Owczarni na
REGIONALNE ZAWODY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
Organizator: SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI RUDA oraz Stajnia Owczarnia
Termin: 16 maj 2010
Miejsce zawodów: Stajnia w Owczarni, Gdaosk Osowa, ul. Owczarnia 1
Początek zawodów: godz. 09😲0
Zgłoszenia: do 12.05.2010 e-mail; zgloszenia@zawodyjezdzieckie.com, tel: 509 415 882.
listy startowe dostępne od 14.05.2010 na stronie www.zawodyjezdzieckie.com
Parkur, rozprężania - podłoże piaszczyste
Komisja sędziowska: Krzysztof Przyjemski– Sędzia Główny 509 415 882
Stanisław Iskierko – kwalifikator, Natalia Pietrzak
Gospodarz toru: Mikołaj Sztandur (nr licencji 3158)
Program zawodów:
1. mini LL (60 cm) towarzyski – dokł. z trafieniem w normę czasu (Art.238.1.1), godz. 09😲0
2. konkurs LL (80 cm) towarzyski - dokł. z trafieniem w normę czasu (Art.238.1.1)
3. konkurs LICENCYJNY z oceną stylu jeźdźca.
4. konkurs L (100 cm) towarzyski – zwykły ( Art. 238.2.1 )
5. konkurs P (110 cm) – zwykły ( Art. 238.2.1 )
6. konkurs N (120 cm) – zwykły ( Art. 238.2.1 )
7. konkurs N (120 cm) – o wzrastającym stopniu trudności (Art. 269)
8. konkurs C (130 cm)– zwykły ( Art. 238.2.1 ) Opłaty OPŁATA ORGANIZACYJNA ZA KONIA - 60 zł. NIE POBIERAMY OPŁAT STARTOWYCH! Nagrody
1. mini LL (60 cm) – nagrody rzeczowe X-Horse - flots
2. konkurs LL (80 cm) – nagrody rzeczowe X-Horse - flots
3. konkurs LICENCYJNY - flots
4. konkurs L (100 cm) - bony X-HORSE 1-150 zł 2-100zł 3-50zł 4-50zł 5-50 zł – flots - puchary
5. konkurs P (110 cm) - bony KPYTKOWO 1-150 zł 2-100zł 3-50zł 4,5 nagrody – flots - puchary
6. konkurs N (120 cm) - nagrody ARPAV 1-5 m-ce – flots - puchary
7. konkurs N (120 cm) - flots
8. konkurs C (130 cm) – nagrody ROBERT CHARUK - flots - puchary
 Zalecamy ubezpieczenie zawodników i koni od następstw nieszczęśliwych wypadków
 Wszelkie opłaty muszą byd wniesione przed rozpoczęciem startów
 Zgłoszenia koni po terminie - podwójna opłata, każda zmiana list w dniu zawodów-opłata 20 zł
 Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności w razie wypadków i zachorowao zawodników, luzaków i koni, jak również w przypadku kradzieży, zniszczeo, pożarów i innych zdarzeo losowych
 Obowiązuje dokumentacja zawodników i koni wymagana przepisami PZJ
Serdecznie zapraszam!
Agnieszka Prokurat
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 maja 2010 22:04
A któż do owczarni się buja?
A któż do owczarni się buja?




Strzyga ja na bank, ale nie wiem czy można to nazwać bujaniem, bo za daleko to ja nie mam 😀
deborah   koń by się uśmiał...
10 maja 2010 06:14
może ja 🙂
Ja chyba tez zawitam ;D
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
10 maja 2010 07:07
A ja przyjezdzam FOCIC 🙂😉))
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 maja 2010 08:07
No to chyba jak znajdę transport to się zjawię =)
Tylko niech któraś z was się nie przywita to  🤬 🤬 🤬

Mam nadzieję że pogoda dopisze 😀
xxagaxx, ja sie z Toba przywitam  🤣 oj a jak Edi bedzie szybko wiał jak ta zła ciotke zobaczy hahhahah
oj a ciotka też będzie?? 😀😀 Od rana??
taki ma plan 🙂 ale nie wiem kto bedzie jechal zeby sie zabrac
jakby co to daj znać 😀 Najwyżej się gdzieś po Ciebie zwlokę 😀

Deb a na jaki konkurs się wybierasz?? ;>
ja też będę w Owczarni 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
10 maja 2010 19:51
xxagaxx, LL I L koń przez zimę roztrenowany i znowu zaczynamy od zera 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 maja 2010 08:28
ja się pewnie wybiorę,tym razem jako kibic 🙂
jak dojechać do Bacha z Gdańska np. z Wrzeszcza?

edit: transportem miejskim 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się