Horse Trails Strzegom 24-27.06.2010 WKKW

Ada   harder. better. faster. stronger.
25 kwietnia 2010 13:01
Kto w tym roku się wybiera ?

Szkoda że nie jest jak rok temu w sierpniu bo termin trochę dziwny.


Termin do bani, mam w tym czasie wesele na którym jestem świadkową i nie mogę się urwać. Jestem wściekła bo byłam co roku i co roku czekam z utęsknieniem na Strzegom. 👿 Pewnie nawet w telewizji nie obejrzę 😀iabeł:
Termin jest jak najbardziej normalny, to rok temu był inny ze względu na fakt, że to był finał, a nie eliminacja.

Mnie tym razem niestety nie będzie... Żałuję bardzo, ale się nie rozdwoję.
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 kwietnia 2010 17:48
No tak, tak tyle że w czerwcu zawsze trudno jest się jeszcze wyrwać a sierpień to już zupełny luz.

U mnie poza tym jest jeszcze kwestia finanowa, bo jadę na Opener'a, a i w przypadku Strzegomia i Opener'a jedziemy moim autem więc będą robić za kierowce, a benzyna nie woda.
Ja bardzo chciałam jechać,ale mam wtedy ostatni zjazd na uczelni i kilka zaliczeń:/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 kwietnia 2010 22:13
Zawsze było pod koniec czerwca.

Jak termin nie pasuje, pod koniec sierpnia zaprasza MP w Sopocie.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 kwietnia 2010 14:59
Ja chciałam jechać na wolontariat ( http://www.worldcupstrzegom.pl/pl/wolontariusze ) ale rodzice się nie zgodzili :/
Ja chciałam jechać na wolontariat ( http://www.worldcupstrzegom.pl/pl/wolontariusze ) ale rodzice się nie zgodzili :/

... a ja jakbym miła dziecko to bym je wręcz wykopała na taką imprezę...
Szkoda, że wolontariuszem może zostać tylko pełnoletnia osoba.. Z miejsca bym poszła..
A wybiera się ktoś do Strzegomia w tym roku na te zawody? 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 maja 2010 20:22
Z tego co wiem, to nie musisz być pełnoletnia jeśli masz zgodę rodziców (a ja właśnie takowej nie otrzymałam 😫 )
cieciorka   kocioł bałkański
03 maja 2010 20:33
musisz być pełnoletnia
Ja planuje byc.. jako zawodnik CIC* i CIC** albo CCI**
A ja mam nadzieję,że przyjade z moim szefem ,jeżeli nie zabierze rodzinki  całej ze sobą do pomocy 😀 🏇
ja chętnie jako widz 🙂
Ja też będę rodzinnie jeżeli pożycze lub kupie auto do tego czasu🙂
crazy - wow! 😲 😀 to widzę, że Ty już wyższa klasa! 😀 będziemy kibicować ! 🙂
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
30 maja 2010 18:44
Właśnie poznałam terminy ostatnich egzaminów i pojawię się w Strzegomiu razem z dwiema koleżankami ze studiów  😁 Dojedziemy 23ego i będziemy siedzieć głównie w biurze zawodów.
PS. Ponieważ ostatnio w Strzegomiu byłam 2lata temu, to już dawno skasowałam numer pani Marty Wójcik. Czy może ktoś mi go podać na pw? Byłabym bardzo wdzięczna  :kwiatek:
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
30 maja 2010 20:15
da się tam dojechać z Wrocławia, ale nie samochodem?
cieciorka   kocioł bałkański
30 maja 2010 20:21
pksem, ale potem musi cię ktoś z dworca odebrać. na piechotę też da radę, ale to spory kawałek
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
30 maja 2010 21:02
A tam. 2 lata temu wystarczyło zadzwonić do pani Marty, a ona podsyłała po nas samochód do jakiejś wioski, do której dojeżdżało się autobusem z Wrocławia 🙂
(oczywiście jeśli mowa o wolontariuszach)
cieciorka   kocioł bałkański
30 maja 2010 21:05
do jakiejś wioski, haha, toż to strzegom własnie był!
po wolontariuszy wyśle kogos jeśli dojeżdżają, ale nie jak poszli na spacer i bolą ich nogi, ani po innych "widzów" też nie przyjedzie.
niemniej, napisałam przecież "musi cię ktoś z dworca odebrać"

o, okwiat edytowała zanim wysłałam wiadomość, trudno. btw, pozdrów biuro ode mnie, w końcu może mnie pamiętają :P i weź coś dla mnie jeśli będą coś rozdawać :p
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
30 maja 2010 21:31
😂 pal się egoistko! Ty mi nic nie przywiozłaś!  😂
Strzegom... no mówię, że wioska  😁
Ciecior nie masz nr do p.Marty...? 👀
cieciorka   kocioł bałkański
30 maja 2010 21:32
😁
mam mnóstwo smyczy, chcesz?
nie mam.... tylko ten który pojawia się w mejlach nad jej nazwiskiem.
ale mam do huberta, on pewnie ma
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
30 maja 2010 21:40
smycz mam  🤣 Podaj na pw nr do Huberta  :kwiatek:
I już koniec  🚫
Da się dojechać nawet bez auta. We Wrocku trzeba wsiąść w jakikolwiek autobus jadący do Jeleniej Góry (chyba tylko ze 2 lub 3 kursy w ciagniu dnia nie jadą przez Strzegom), a jeżdzą w zasadzie co godzinę. A w Strzegomiu w sobotę i niedzielę ma być darmowy autobus do Morawy http://www.worldcupstrzegom.pl/pl/widzowie
ja bym pojechała, gdyby za wstęp nie było 25zł. :/
25zł to chyba nie majątek, a impreza jest naprawdę ciekawa. Wg mnie to najciekawsze zawody wkkw jakie możemy obejrzeć w PL.
25zł dla nastolatki to dużo, tym bardziej, że rodzice mi nie zapłacą, a i muszę zapłacić także za przejazd. 😉
Dworcika   Fantasmagoria
31 maja 2010 13:51
okwiat, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę 😉 Ale moje egzaminy na koniec sesji dali :|
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
31 maja 2010 14:24
na krosie jestem rok w rok,ale teraz to nie wiem czy dam rade 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się