matura


Nikodi ja w jednym zamkniętym na majcy w odp napisałam: Wyników jest tak wiele, że ciężko określić.
  😂

jak sprawdziłam wg. onetu to na podstawie nie mam żadnego błędu.
nie wiem jak z tymi listami będzie.

ale kurcze jestem tak wściekła i załamana po tym ang. rozsz... :emot4:
a polski rozsz. też czuje, że zbyt dobrze mi nie poszedł.
ja nie poszlam na rozsz. i mam 0 pkt. czy beda brac to pod uwage jak ide na studia gdzie rozsz. nie jest potrzebny?
Ja jestem  w miarę zadowolona z rozszerzenia, chociaż na drugiej części zasypiałam...
Wykończyły mnie te matury dosłownie, bo przez 3 dni od 8 30 do17 siedziałam w szkole, no z małymi przerwami 😉
Za to prawie rozpoczęłam wakacje 😉 przynajmniej pisemne już prawie za mną.
Powodzenia wszystkim jutro na wosie 😀
kumpela mówiła, że też jej średnio ten ang poszedł  🤔

a jutro będę mieć masakrę na niemieckim ustnym  😵
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 maja 2010 18:53
W sumie to ang dziś był prosty 🙂 Mam nadzieje,ze moje odczucia pokryja sie z wynikiem - a zgodnie z moimi zasadami nie sprawdzam wynikow 😉

Jade juz resztkami sil... Jutro ostatni egzamin pisemy.
martva ty farciarzu..

co do angielskiego.. podstawa łatwa. z rozszerzenia wyszłam średnio zadowolona.
jutro polski ustny.. a mam połowe pracy 😂
jeśli nie liczyć jutra zostało mi jeszcze dwa pisemne (chemia, biol) i angielski ustny liczony podwójnie.
ja chce już 18 maja i święty spokój!
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 maja 2010 20:00
Czemu "farciarzu"? ;>
ja nie poszlam na rozsz. i mam 0 pkt. czy beda brac to pod uwage jak ide na studia gdzie rozsz. nie jest potrzebny?
ej... bo ja nie chcę Cię straszyć, ale u nas jeden chłopak nie przyszedł na rozszerzenie, to nauczyciel z komisji mówił, że ma niezaliczoną maturę, bo nie stawił się na egzamin - nie wiem na ile brać to poważnie, z tym nauczycielem nigdy nie wiadomo kiedy robi sobie jaja a kiedy mówi serio. no. także zapytaj w szkole.

angielski bez dramatu - właśnie zaczynam sobie sprawdzać wyniki - miałam tego nie robić, ale właśnie dostałam list z uczelni w Szkocji - jak będę miała 55% z czegokolwiek rozszerzonego i 60% z angielskiego rozszerzonego, to mnie przyjmą 😅
Nie wiem jak Wy, ale ja już padam na twarz ze zmęczenia... A tu jutro najgorszy egzamin, rozszerzony wos  😵 chyba pójdę się opić w sobotę...
Ja tam jeszcze nie mam prezentacji z polskiego  😁 Ale ustny mam dopiero w przyszły czwartek 😉
bo jutro masz ostatni pisemny 🙂 ja 17 chemią kończe pisemne i matury w ogóle 🤔
podobnie jak wiekszosc z Was, ja jestem juz na wykonczeniu psychicznie i fizycznie. na szczescie teraz mam przerwe, bo nastepny egzamin dopiero w poniedzialek - angielski podstawowy ustny.

jesli chodzi o dzisiaj to koszmar. jestem chora, mialam goraczke, glowa mnie bolala od rana i bylam w szkole od 8 do 17. na rozszerzonym juz bylam tak zmeczona, ze nic totalnie nic mi nie szlo. rozszerzony strasznie spieprzylam  🙄 a z podstawowego z zamknietych mam tylko jeden blad, bo jestem idiotka  😀 list i e-mail powinny byc ok.
fruity_jelly, a ja 13.05  😂 😀
PonPon, juz sprawdzilam. Poprostu na swiadectwie bede miec 0 pkt i nie ma to wplywu na reszte matury.
Dżastka dobrze że to czwartek 😁
mi już głowa pęka. w życiu sie tak nawet na największym kacu nie czułam (swoją drogą co ja bym dała za to żeby to był kac :cool🙂
mhmmm, teraz to mi się marzy kac o takiej MOCY  😎 🙄
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
06 maja 2010 22:53
Boże jak Wam dobrze wszystkim.. 17 maja koniec matur? Ja ostatnią mam uwaga 24 maja..  😵
To się nazywa szczęście.. I jest to ustny angol..
W poniedziałek pisze rozsz biole, a  17 rozsz chemie.. której mogę nie zdać.. Ale cóż.  👀

Polak był ok, angol w sumie też a z matmy jestem totalny ułom i ciesze się z tych moich 20 pkt  😂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
07 maja 2010 11:47
Dzis WOS - podstawa jednak 😉 Genralnie baardzo ok 🙂
Ja też dziś wos, z tym że rozszerzony... Powiem szczerze, że tragicznie nie było ;-) dośc przyjemnie mi się pisało. Zobaczymy na ile dobrze 😁
ja już po angielskim podstawowym ustnym - 19/20. liczyłam na maksa 😀iabeł:
Lotnaa   I'm lovin it! :)
07 maja 2010 17:04
PonPon, a na co i gdzie do Szkocji się wybierasz?
Wybieram się do Aberdeen (północ Szkocji - bardziej na północ niż Moskwa 😁 ) - papiery złożylam na trzy kierunki informatyczne (informatyka w biznesie, budowa i zarządzanie sieciam i coś tam jeszcze) i na jeden związany z architekturą - takie trochę rzeczoznawstwo terenów i budynków. Na razie odpowiedzieli mi tylko z informatycznych - wymagania niezbyt wysokie. Z architektury czekam. Koleżanka składała na trzy kierunki w dziale Management - jeszcze jej nie odpowiedzieli - podobno bardzo dużo podań w tym roku było. Swoje podanie składałam w drugim terminie (do końca marca). No.
Averis   Czarny charakter
07 maja 2010 21:04
PonPon, to nie jest ten Robert Gordon Univeristy? U ans w szkole kiedyś był człowiek, który robił nam o tym prezentację.
Tak - to RGU 🙂 w Aberdeen jest jeszcze University of Aberdeen, ale to jest bardziej Uniwesytet - uniwersytet. RGU - taka politechnika trochę.
a ja powinnam z wami pisac, ale wyemigorwalam 😉

przynajmniej przyszloroczny niemiecki zamierzam zdac na 100%, a co!  😎

Swoja droga z niecierpliwoscia czeam na tegorocznego niemca, cieawe, jak sobie poradze 🙂
Ja miałam w tamtym roku swoją ostatnia mature 28 maja, ustny polski
ja to jestem jakimś dzieckiem szczęścia. wczoraj miałam polski ustny.
pracę skończyłam pisać rano (WCZORAJ rano), zaczęłam się jej uczyć 2 godziny przed egzaminem.. i wiecie co? tak polałam wodę że dostałam 16/20 💃
Karolas ja wczoraj miałam ustny a we wtorek pisemny niemiec 😉
fruity_jelly, wyznajemy tę samą taktykę ;P
praca pisana wczoraj, wczoraj zaliczona na... 100%.
myślałam że padnę z brechtu jak mnie za nią chwalili  😂

cóż, najwyższym wynikiem mogą szczycić się tylko ci, którzy naprawdę przyłożyli się do swojej prezentacji  😎

jeszcze bio, chem i ustny ang. 17 koniec.
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
08 maja 2010 11:44
Yupiiiiiiiiii jestem po niemieckim ustnym 🙂 Myslalam ze umre przed komisja... A tu prosze 89 % 🙂😉)) Ale jestem szczesliwa jutro juz ustny polski i we wtorek niemiecki pisemny 🙂
Ja zaczynam wątpić w dobry wynik z ustnych,bo zdecydowalam sie jechac na ZOO Kraków,czyli 4 dni nic nie robienia na zawodach a dzień po nich- matura.Zdaje się,że muszę napisać szybciej pracę  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się