Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Deb chyba dawno nie widziałam fotek Szoguna i świetnie się wyrobił 😉
Mo fajny łaciak
Dzionka nieźle Dzionek gibie... kiedy jakieś zawody? 🏇

Właśnie dostałam porcję zdjęć młodego. Szkoda,, że fotograf dorwał nas akurat w "dzień wieśniaka" - stare siodło, niekompletne ochraniacze, zapomniany pasek krzyżowy (dlatego jęzor na wierzchu) i dosłownie zero chęci do współpracy. No ale co tam - nie będę się tłumaczyć.  😎
O tej porze roku nawet Wola i nawet mój Jamnik prezentują się całkiem sympatycznie.






Oboje mamy przycpane miny 😁
Pozdrawiamy KR!
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
09 maja 2010 19:23
Ramires, koń piękny i małe dociągnięcia nawet nie są widoczne.


na pierwszym zdjęciu cudowny krzew. co to takiego?
wątek zamknięty
Ramires, on jest piękny! I jak ci przypakował nie wiadomo kiedy 🙂 Ja i Dzionek na zawody najprawdopodobniej za dwa tygodnie 🙂 O ile do tego czasu się ogarniemy, ale powinniśmy raczej...
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
09 maja 2010 19:36
Ramiresgdybyś nie pisała o ochraniaczach to pewnie nawet uwagi bym nie zwróciła 😉 szałowo 😜
wątek zamknięty
Deborah Szogun prezentuje się przepięknie  😀
Ramires żadnego "dnia wieśniaka" tu nie widać, świetne fotki  😀

wczorajszy Kajtuś pastwiskowo tym razem



wątek zamknięty
Fotografa brak, więc musiałam sama sobie poradzić. Obiecałam zdjęcia Rudego z pierwszego wsiadania i prosze  😁





No i poniak




pozdrawiamy 🙂

Deb - Szogun wypiękniał niesamowicie !
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
09 maja 2010 19:40
aeostatnie- 😜 👍 też mam zdjecia mojego w frędzlach i w mleczach 😎
tulipanładna hala
wątek zamknięty
Ramires ale masz pięęękne zdjęcia!
Tulipan świetne ogłowie macie.

Moi nowi podopieczni 🙂
Siwy



Rudy


wątek zamknięty
Deb Szogun się zmienił nie do poznania 😀 A są gdzieś wyniki z zawodów??

Ramires
 koniszcze cudne  😍 ile ma w kłębie??

tulipan Rudzielcowi do pyska w Artemisie 😀 I niezły pomysł na robienie zdjęć  😁
wątek zamknięty
incognito rzadko kiedy z niej wychodzę na zewnątrz  😎

olciak  :kwiatek: super maść ma rudy 😉

xxagaxx
  :kwiatek: Waldek miał lekkie zdziwko jak zaczęłam się gimnastykować 😉
wątek zamknięty
deborah dziękuję. Nie wiem co to za krzew ale mogę się dowiedzieć jeśli chcesz 😉
Dzionka dzięki i powodzenia w ogarnianiu się 🤣
incognito  :kwiatek:
ae  :kwiatek: btw. Jak ja Ci zazdroszczę takiej łąki... 🙁
tulipan bardzo ładnie mu w Artemisie.
olciak  :kwiatek: A jak te Twoje zwierzaki się ruszają!
xxagaxx on wcale taki cudny nie jest bo bardzo długi na krótkich nóżkach, ale i tak dzięki 😉. Ma coś koło 170cm.
wątek zamknięty
tulipan,
Twoje konie mają nawet elo-fotki w lustrze, teraz tylko założyć im Naszą-Klase i podbiją internet :P
A poważnie - Rudy elegancki, a kucyk niesamowicie rozkoszny!
wątek zamknięty
ae, to drugie od gory foto jest rewela

tulipan, nie bylo buntow z powodu wsiadania po przerwie?

ja mam jutro dzien bez konia 😉 na pewno nie wsiadam a plan jest ze nie pokaze sie w stajni nawet. a od wtorku bujam sie na kilku dziennie znow 😁 i skoki na bank beda - jakas niespotykana chec do skokow u mnie ostatnio wystepuje 😉
wątek zamknięty
Ramires   :kwiatek:

śliwkowa ehe, Waldkowi w swoim kosmicznym boksie brakuje tylko komputera z internetem i lustra coby sobie focie pstrykać  😎

magda
po przerwie koń mi się zmienił o 180st. Wcześniej nawet bym nie pomyślała, żeby na tak wystanego konia wsiadać bez czarnej i kasku. Teraz jak tylko przychodze do stajni to rży, cieszy się jak go siodłam, a jak wsiadam to nawet uchem nie machnie. Myśle, że to przez ilość czasu jaką poświęcałam na czyszczenie, spacery i mizianie 😉
wątek zamknięty
Ramires, bomba foty! takie wiosenne 🙂 jakie plany na najblizsze starty?
tulipan,  jesteś the besciara! Super sobie zdjęcia zrobiłaś  😁 😁
ae ależ mleczyków macie 🙂
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
09 maja 2010 20:23
to ja wpadnę z dwiema końskimi (wreszcie) fotkami 🙂





wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
09 maja 2010 20:25
efka, czy to jest Sokol?
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
09 maja 2010 20:27
tak 🙂
wątek zamknięty
tulipan, tez mamy jednego na rozruchu i dostalam wiadomosc ze mam wsiadac na niego bo jest mulem i nic nie robi wiec mam nadzieje ze nie najdzie go ochota akurat podemna cos zbroic  👀
juz kiedys wsiadalam na ogra na rozruch, popreg niedociagniety, strzemie nie zlapane, a dziewczyna trzymajaca mi mlodziaka puscila wodze jak przekladalam noge nad zadem  😵 przejechalam ujezdzalnie, ale szns nie mialam - padlam. mlodziak pobiegl do stajni i na szczescie nie rozwalil sie od nowa.. ja za to ponaciagalam pol plecow a akurat jechalismy na jakies wazniejsze zawody  😵  

efka, super foty!

tez cem foty  🙁
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
09 maja 2010 20:30
A ja jestem mistrzem organizacji 😁 Wszystko idzie ku lepszemu 💃
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
09 maja 2010 20:30
efka, pamietam jak przyjechal do nas od handlarza jako 3 czy 4 latek. byl wtedy koniem-aniolem... przegrzeczny i sliczny. fajnie zobaczyc starego znajomego, bylam ciekawa co sie stalo po tym jak dziewczyna ktora kupila go z Aleks sprzedala go dalej. Widze ze jednak nie ma sie co martwic 🙂
wątek zamknięty
armaquesse najbliżej to chyba Wola za 2 tygodnie. Niby miałam jechać za tydzień do Wałcza ale czy ja wiem czy mi się opłaca taki kawał drogi jechać żeby zadek po rekreancku poobijać? 😉 Trener mówi, że na następnych towarzyskich pojedziemy moje pierwsze w życiu P, chociaż wg mnie to czyste szaleństwo 🤔wirek:
wątek zamknięty
Deb- szał ciał 😉

Rewir- ależ Ty chuda 😵

efka- co to za cudny łaciak? 😀

Ramires- a trener wciąż ten sam? 😎 😁
wątek zamknięty
Ramires  :kwiatek:
barbor no z niego jest taki mały uroczy poniak  🙂
wątek zamknięty
ae, eeej, ale fajnie siwemu w takich odcieniach niebieskiego.
tulipan, Rudy ma na pierwszym zdjęciu boską minę 😉 Takie "ke? a ten przede mną to kto?" 😁
Kucyk jest przesłodki!
Ramires, Nawet jeśli to był dzień wieśniaka, to fotograf i tak potrafił zrobić z tego Dzień Pro :P Piękne zdjęcia! [w ogóle - jaką on ma słodką odmianę na nosie, wcześniej nigdzie nie zauważyłam]
efka, Ooo.... jaki ładnie umalowany srokacz 😉 [będzie się tutaj częściej pojawiał czy teraz tak tylko gościnnie? :> ]
Averis, no to nic tylko trzymać kciuki, by dalej szło ku dobremu!🙂
wątek zamknięty
deb gratulancje  😅 piękna para, a właścicielce pozazdrościć! 😉

milusia więcej was  koniecznie 😜

Hypnotize trzymam za was kciuki! i dawaj więcej zdjęć 😉

Ramires masz więcej  😎 ?
wątek zamknięty
Laguna, dzięki! ale ostatnio mi się trochę przytyłoo.. 😉
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
09 maja 2010 20:42
magda,  dzięki 🙂 to zasługa dobrego fotografa 😉
Laguna, taki tam mój podopieczny 😉 ale nigdy go tu nie pokazywałam
kujka, nie ma się o co martwić - trafił świetnie ma dbających właścicieli i jest rekreacyjnym koniem do kochania 🙂

jeszcze trzy łatki 🙂







edit: autorem zdjęć jest Marek Duda
wątek zamknięty
Laguna ano ten sam 😎 I jakoś się w tym trybie powoli toczymy do przodu 😉
Sankaritarina no dobry fotograf z dobrym aparatem potrafi zdziałać cuda nawet z takiego pokracznego tworu jakim jesteśmy my. Ale co do odmianki to się nie zgadzam! Conajmniej dwa razy więcej białego by sie przydało. :kwiatek:
kisiel nawet nie wiesz o co prosisz 😎 od jutra będę Was dalej męczyć, aż mnie siłą wygonicie!

efka cudny on!
wątek zamknięty
magda ja miałam dokładnie to samo z Rosą po wyleczeniu pleców. Z tym, że ona tydzień chodziła na lonży zanim wsiadłam. No i nie spotkałam się z ziemią bo zdążyłam włożyć noge w oba strzemiona i usiąść tyłkiem w siodle 😉

Sankaritarina
  :kwiatek: Jeśli chodzi o mimikę to jest to jego mocny punkt. Czasami ma strasznie ludzki wyraz pyska, jakby ogarniał wszystko 😉

armaquesse hahah, słynę z niekonwencjonalnych rozwiązań  😎
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.