AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

a sory ja na bydgoszcz szukam 😡
Norolim, napisałam Ci pw zanim doczytałam, że chodziło o Bydgoszcz. Ale w sumie do Bydgoszczy też czas powoli orientować się w transporcie.
Ja miałam jechać własnym transportem,ale niestety szkoła pokryje koszty tylko jak zbierzemy się do jednego auta.Mam tylko nadzieję,że będę miała se z kim zabrać,żeby podróżować na miejscu z i do hotelu😉
a moze jednak mi ktos pomoze i oswieci jakie "aktualne badania konia" sa potrzebne na AMPy w Bydgoszczy ?  🏇
JA dzwoniłam,ale jeszcze nie było do końca wiadomo.Ja wezmę chyba poproszę o wbicie takiego zwykłego jak kiedyś przed każdymi zawodami były i już.
Jesli organizatorzy maja takie pojecie o jezdziectwie jak u mnie na AZSie to faktycznie stara wyjazdowka powinna wystarczyc. Oby na miejscu nie zmienili zdania  👀
A co to jest ta wyjazdówka? Proszę o w miarę szczegółowe wyjaśnienie.
Ja mam tylko szczepienie na grypę wbite w paszport, bo tyle wymagają na regionalkach.
Do zeszłego roku na każde zawody trzeba było mieć badanie-po prostu pieczątka lekarza z podpisem przy dacie i miejscu zawodów.
D&A a was uczelnia gdzie zakwaterowała?
2. Wariant B: Bursa nr 1 ul. B. Głowackiego 37 -
pokoje 2, 4os. - 240 zł/os.za pobyt
to nie powinno byc wiekszego problemu, zeby sie z kims zabrac
D&A

Podejrzewam ze będziesz miala min. 3 możliwości z kim sie zabrać +))  🤣

Mam nadzieje ze ten hotelik jest lepszy od tego co byl w zeszłym roku 😵

teraz pytanie czy uczyć sie P3 , czy sobie od razu odpuścić  🤣 ciekawe ile osób w tym roku trafia w final  👀
kpik   kpik bo kpi?
05 maja 2010 13:01
ucz się ucz.
trzeba myślec pozytywnie, a nie potem być zaskoczonym 🙂
chyba ktos oprotestował P1 na czworoboku 20x40 bo szykuje się zmiana w ujeżdżeniu dla amatorów 😉
Podejrzewam, że nie oprotestował tylko organizatorzy skonsultowali się z osobą kompetentną
No na to liczę,że jakiś transport się znajdzie🙂
O ile dobrze pamiętam to w komunikacie 2 było napisane,że do finału przechodzi chyba 15 najlepszych par.
Ja sę nie uczę wcześniej programów,bo wtedy wszystko pomylę.Zamierzam ogarniać na wieczór przed każdy oddzielnie 🤣
oo to muszę w takim razie pojeździć w razie co te programy na dużym czworoboku. Dzięki za informacje!
D&A ja już umiem wszystkie programy i wszystkie już jeździłam na treningach 😉
Ja na treningach czworoboków nie jeżdże,bo nie mam czworoboku tylko zwykły plac do jazdy,więc poćwiczę sobie elementy.Nie mam pamięci do nauki programów i jak zacznę uczyć się trzech na raz to wszystko pomieszam.Przed HAMWiM wieczorem uczyłam się L2 a dopiero w aucie po przejechaniu czworoboku zaczęłam naukę P1😉
ja jednak bym się dość niepewnie czuła, gdybym nie pojeździła w domu tych programów. Ja się uczyłam stopniowo, nie wszystkie 3 na raz, bo tak też bym nie dała rady 😉 ale i tak najlepiej się utrwaliły po przejechaniu 😉
No cóż co będzie to będzie😉
D&A Ty to prawie jak skoczkowie 🙂 parcour na 5 minut przed startem 🙂
Słyszeliście, że jest zmiana programu mistrzostw? 2 dnia amatorzy w ujeżdżeniu jadą zamiast P1 L8
Dziewczyny, a nie wiecie moze gdzie jeszcze mozna spac poza Bursa i hotelem? szukam ewentualnego spania dla mojego chlopaka, ktoremu sie zachcialo nagle jechac... 😁
avero_2 pewnie w jakimś hotelu.
Cimeries, bo ja to bardziej skoczek jestem😉 chociaż w sumie to ani jedno ani drugie;p
ewuś no to mnie zaskoczylas, nie wpadlabym  😵

Swoje pytanie kierowalam do osob, ktore znaja Bydgoszcz i okolice Myslecinka. Nie bylam tam nigdy i nie wiem gdzie jeszcze w poblizu sa miejsca noclegowe.
avero_2 mogę dopytać się w jakim hotelu będzie mieszkać moja Pani Trener z mamą koleżanki. Ewentualnie mam jeszcze przyjaciółkę mieszkającą w Bydgoszczy, więc pewnie Ona się orientuje. Jednak z tego co wiem, to jakiś miesiąc temu jak był rezerwowane miejsce dla p. Trener to były jakieś problemy, bo podobno miejsc nie było na ten weekend. Ale nie jak szukałam i nie ja dzwoniłam, więc na 100% nie wiem.
dzieki  :kwiatek: gdybys podala mi nazwe hotelu byloby super, reszte doszukam sobie juz w necie i bede sie kontaktowala. W bursie i hotelu Akar juz nie ma szans niestety.
avero_2

Przy samym ośrodku jest Hotel Pałac-z tym, że ceny są tam dość wysokie, jakieś 5 min. jazdy samochodem przy głównej ulicy jest Hotel Focus, w samym terenie Leśnego Parku-tam gdzie są zawody, jest Centrum Edukacji Ekologicznej i  z tego co wiem wynajmują tam pokoje-będzie najtaniej i bardzo blisko 😉
akluna, wielkie dzieki za pomoc  :kwiatek:
Jutro podzwonie do wszystkich tych miejsc i zobaczymy. Moze uda sie cos znalezc  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się