matura

darolga   L'amore è cieco
10 maja 2010 16:07
Matura z biologii - ke?  🤔
Nie pasowało mi to. Była głupia, po prostu głupia. O ile próbne trzaskałam na 80% lekką ręką, o tyle ta wybitnie mi nie poszła.
O weterynarii mogę zapomnieć.
Super.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
10 maja 2010 16:15
ato była podstawa czy co xD?
podstawowy angielski 17/20  🙂
rozszerzony angielski 12/20
z moim: in my opinion i think that my opinion is..  😂

jutro podstawa  😉

u mnie wszyscy narzekali na biologie rozszerzoną.
ja mam jutro ustny angielski... nic mnie tak nie martwi, jak stres i że zapomnę wziąć ze sobą języka z domu 🤔
darolga ja mam podobne zdanie.Jeszcze pewnie jakiś 'świetny' klucz dadzą to ciekawe czy w ogole poprawie tą mature... o weterynarii tez juz moge tylko pomarzyć 😤 ciekawe co na chemii wymyślą 🙄
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
10 maja 2010 18:11
Rozszerzona biola była baaardzo dziwna.  🤔wirek:
Jak bede miała szalone 50% to bedzie dobrze.. 🙇
To był najgorszy arkusz jaki robiłam.. Po przerobieniu materiału od deski do deski - nie byłam w stanie tego rozwiązac dobrze.
W kazdym razie, musze zmienic plany zyciowe. Nie daje sobie juz szansy za rok, bo nikt nie da mi gwarancji ze jak przesiedze rok to napisze lepiej. Do dzisiejszego równie dobrze mogłam nie zagladac do ksiazek, napisałabym tak samo zle. Praktycznie co drugie zadanie mam zle.. Nie umiem byc inteligentna w ten konrektny sposób jakiego oczekuja i raczej sie juz nie naucze ..
Troche przykro  🙁

Darolga, ja niestety tez...
hej, dziewczyny. Matura z biologi nie poszła wszystkim. Wiec chyba obniżą jakieś progi na uczelnie, nie uważacie?
Skoro matura z biol była "dziwna" to wszyscy ją "dziwnie" napisali więc dalej reprezentujecie swój poziom, jakby była prosta to wszyscy by napisali dobrze. A próg punktowy to WY wyznaczacie. Nie panikujcie 😉
dokładnie o to mi chodzi. Nie spotkałam... no dobra, spotkałam się z jednym przypadkiem, kiedy komuś poszła dobrze. Jeden. Cała reszta mówiła o totalnym kosmosie. Więc nie załamujcie się.
ja się właśnie za to zastanawiam jakie pytania mogą mi dać do prezentacji o manipulacji w reklamie..
jak jeszcze są lektury to spoko, a tu to nie wiem jak mogą mnie zaskoczyć  🙄
jest taki temat? ja piszę w przyszłym roku i temat super!
lipa z tą biologią  🙄
taa biologia i fluorescencyjne myszy.. 🙄
jak otworzyłam arkusz to sobie zaczęłam podśpiewywać: heeej za rok matuuura 🤔
żużka zawsze jest wśród tematów coś o reklamie. koleżanka ma rola kobiety w reklamie, a ja dokładnie mam: omów zjawisko manipulacji w reklamie (zwróć uwagę na f. impresywną)
Właśnie przeczytałam tegoroczny arkusz i powiem, że mi przypadł do gustu nawet. Ale fakt inne warunki, zero stresu. 😉

Myszy świecące też mi się bardzo podobały 😀
do odpowiedzi nie zaglądałam. pisało mi się nieźle, ale moje 'nieźle' nie ma żadnego punktu odniesienia.
tylko... to była matura z biologii, czy z polskiego?
strasznie dużo redakcji i 'czytania ze zrozumieniem', a mało wiedzy.
ja też wczoraj pisałam biologie i.... poszło mi marnie  🙄
😅 ustny z angielskiego 20/20 pkt.  😅 😀
Dżastka, gratuluje. Ja jestem mega zdolna i dopiero wczoraj wieczorem zorientowalam sie, ze mature z angielskiego mam jutro a nie dzisiaj. Zylam swiecie przekonana, ze to 11 tego :P
Pisał ktoś historie sztuki??
podstawowy anglik 19/20 😉
za tydzień prezentacja i koooonieeeeccc.... 😅
Dżastka, dumkowa - gratuluje wynikow  🙂
Dżastka piąteczka ja też 🏇
rozszerzenie niestety tylko 13pkt.. kompletnie nie mogłam się skupić 🤔
jeszcze tylko chemia w poniedziałek.. i rowy kopać 🤣
darolga   L'amore è cieco
11 maja 2010 19:03
Dokładnie, ta biologia była bardziej jak czytanie ze zrozumieniem... i te drożdże do tego... masakra. Na weterynarię się już nie dostanę, ekstra.

Pojutrze mam ustny polski. I serio się boję.
Ogólnie biologia była prosta, tylko DZIWNA.

Dziwna, bo zrobiona w zupełnie innym stylu niż matury poprzednie, inny typ zadań i odpowiedzi, ale przez to, że było dużo opisowych, można się łatwo wbić w klucz, bo odpowiedzi zawsze jest sporo.

Będzie dobrze 😉
Ja mam polski jutro. Właśnie skończyłam prezentację i chciałam przeczytać mamie, a ona powiedziała, że miałam na to kupę czasu i teraz to ona mnie słuchać nie będzie. Wiwat wsparcie rodzicielskie.
PonPon, skad ja to znam
[b]dumkowa[/b], fruity_jelly gratuluję! Dzięki dziewczyny za wsparcie 🙂
Ja mam ustny polski w czwartek i koniec! 😅 ale nie ukrywam, mam pietra 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się