Olsztyńscy voltowicze

Nie ja znalazłam, a propozycja mnie 🙂
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
09 maja 2010 13:25
akzzi,
tak czy inaczej gratki się należą 🙂
Też się cieszę niesamowicie, tymbardziej, że pracowałam już z tymi ludźmi i to był bardzo, bardzo fajny czas... 💃

Narazie pozostaje mi się uporać z sesją (bllleee...), pozałatwiać formalności i działać.
Dorotheah, to niedługo obejrzymy Was z Poświatą na czworobokach?😉
Dorotheah jest co zazdrościć z tego co napisałaś 😉  😍 hehe ja już zakochana w tej stajni i widać, że dobre konie tam mają .
Dorotheah, dawaj jakieś fotki z nowej stajni!!
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
09 maja 2010 17:23
Dorotheah, to niedługo obejrzymy Was z Poświatą na czworobokach?😉

Jak do tego dojdzie to na pewno nie 'niedługo' 🙂 Zdecydowanie zapowiada się długa droga - choćby praca nad błędami dosiadu nie poprawianymi od lat. Powykręcano mnie całą i kazano tak jeździć (łydy, stopy, plecy, ramiona, ręce, dłonie, głowa  :hihi🙂 i teraz momentami czuję się jak dzieciak w szkółce na pierwszych jazdach w "nienaturalnej" pozycji.  😉 😁 Ale po paru takich jazdach, już czuję, że zdecydowanie inaczej siedzę m.in. w galopie (..a może właśnie w tym rzecz, że po prostu zaczynam  siedzieć - to o czym mi quert też mówiła  :kwiatek🙂 A konia pierwszy miesiąc będzie mieć głównie robienie mięśni i kondycji, tym bardziej, że wdrażam ją bardzo ostrożnie i na laicie (halterek itp.)
Co do fot - mam kompa restartowanego, obecnie bez żadnego programu do zmniejszania zdjęć, do puki czegoś nie zdobędę to lipa.

Maniek
Hehe ja też zakochana w miejscu, a zdążyłam się już solidnie rozejrzeć. Koniska bardzo dobrze mają, zadbane, dobrze traktowane, i wyglądają jak pączki w maśle 🙂 Stoi tu np. jeden 18 latek po intensywnej karierze sportowej ( nadal w ciągłym treningu) - po prostu ideał utrzymania, wspaniale rozbudowany mięśniowo (tak jak większość koni całe życie nie jest zrobiona). Wspaniały obrazek, napawający wiarą w to 'całe' jeździectwo 🙂
ja w paincie zmniejszam fotki ;d hehe
jeśli można wiedzieć ile tam boks kosztuje?
Dorotheah  pozostaję Wam życzyć samych sukcesów 🙂 Planujesz jeszcze do nas wrócić czy zostajesz tam ???


akzzi   na jaką uczelnię się przenosisz ???
czy ktoś z Olsztyna chciałby poluzakować przez tydzień w czerwcu 19- 26?? U robsona, szczegóły na priv

wiem, ze powinno być w ogłoszeniach, ale tam nie wszyscy zaglądają
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
09 maja 2010 21:51
Maniek,
Poszło pw. 🙂
Z paintem można zwariować. Przyzwyczaiłam się do "moich " programów,i teraz lipa. 😉
Muszę na spokojnie przejrzeć fotki, albo po prostu coś zrobić, bo mam głównie foty Poświaty i koni z którymi pracuję.
Poświata

Stajnia w której siedzę i męczę trochę zadków 🙂


Iszka90,
Planuję tu zostać tak długo jak wszystko będzie się układać, tym bardziej, że konie ściągnęłam już tutaj. A ja i tak taki wszędobylski zwierz jestem, 'przerabiałam' już parę regionów w Pl i nie tylko więc i tu z czasem się zaaklimatyzuję. Najważniejsze , że konię mam pod nosem, a nie naście km (i notoryczny brak czasu, a wybór pensjonatów niewielki). Do tego już poprawiła mi się ogólna sprawność, kondycja, co też mi się przełoży na dosiad i wygodę pracy Poświatki pode mną. Zresztą mogłabym i na końcu świata mieszkać, byleby było fajnie, a Poświat blisko  😁
Do Olsztyna ciągną głównie wspomnienia, fajni ludzie, bo pod kontem koni niestety tu się zapowiada nieporównywalnie ciekawiej (a wielu w tym regionie też narzeka :lol🙂.
No i tak w ogóle fantastycznie wspominam miłe pogaduchy i tereny z Tobą  :kwiatek:.
Dorotheah jak masz takie warunki i możliwość rozwoju to siedź tam jak najdłużej 🙂 a co do terenów to szkoda, że tak mało ich było, ale zawsze coś 🙂
Dorotheah- a można wiedzieć w jaki region Cię wywiało? Bo nie doczytałam, a tak trochę ciekawa jestem 😉
Dorotheah, super, że tak Ci się udało!  💃
(ale czuję, że męczenie Cię o fotki będzie teraz na porządku dziennym :hihi🙂

wymiziaj porządnie Czarną od Olsztyna  🙂
Mam pilną prośbę! Czy ktoś wie jak dojechać do Robsona komunikacją miejską/podmiejską? Na pewno jeździ do Barczewa 14 i dalej na pieszo. Jest coś innego? Z góry dzięki  :kwiatek:
Z tego co wiem, to kiedyś były jakieś busy, ale z tego co pamiętam to jeżdżą raz na rok, więc albo stopem albo z buta 😀
hehe, super  🤣
a kojarzysz może co to za busy i jak je znaleźć/skąd? (z dworca PKP?) może mi się poszczęści :P

A z innej beczki - wiózł ktoś kiedyś rower autobusem? :P można wogóle? bo w sumie dojazd od przystanku zająłby niewiele czasu, gorzej z buta 😉

dzięki  :kwiatek:
Według przepisów niby nie można, phi, tak samo niby psów  😵:

"W pojazdach nie wolno przewozić:

   1. rzeczy, które mogą wyrządzić szkodę innym pasażerom lub mogą uszkodzić albo zanieczyścić pojazd (np. rowery, ostre narzędzia, jak: piły, kosy lub otwarte naczynia ze smarami, farbami itp.),"

Chociaż nie raz widziałam rower i kierowca po prostu mówił, że za rower dodatkowy bilet normalny, tak jak za psa czy wózek...


Moniqa, co do tych busów, to tylko o tym slyszałam, ale czy to prawda to nie wiem..
Ja się pytałam to nie wolno ; ) dużo ludzi jeździ autobusami i jest ciasno przy okazji jak jest zła pogoda można kogoś wybrudzić 😉
Moniqa  bedziesz jezdzic u roberta ????  😉
Bardzo pilnie szukam transportu na zawody na weekend  do Robsona!!! Info pw!
Przepraszam, ze tu ale sprawa dosc pilna 😉
Przepraszam, że piszę tutaj ,ale nie wszyscy olsztyniacy  zaglądają do ogłoszeń i śledzą je na bieżąco.
Tak więc chciałam tylko przypomnieć, że 20 czerwca są towarzyskie zawody w skokach. Więcej info na PW.

A tak poza tym to o której godz. zaczynają się zawody w Kortowie ?  🙂
o 11, konkursem L z trafieniem w normę (głupio  🤔)
debilsko na maxa wrecz 😉szkoda ze nie dokladnosci jeszcze! hehehe ...
** alleXandra ** ,  widziałaś wątek o potomkach loxleya?😉


W Kortowie zawsze LL na koniec ;P
Dokładnie  🤔 Lka z trafieniem w normę i LL na koniec. Czaaaad  😁

** alleXandra ** - wybierasz się do nas?
a zaraz zobacze ten watek 😉


wybieram sie wybieram 😉


ps. watek juz przeczytany - foty dodane hihi 😉
Moniq ale smigalas dzisiaj na treningu 😉
a nastepne konkursy o ktorej są?
o kurczaki, to Ty byłaś?  😲 Sorki, brak soczewek robi swoje  😁 ledwo przeszkody widziałam  😁

Akurat dziś nic mega ciekawego nie było tylko trochę naszego paralityzmu 😉 Czy to ironia jest?  😁
Pchamy się nadal na L w ten weekend i zobaczymy. Dziś Smoku średnio, ale podobno jak trening kiepski to zawody dobre  😀
wybiera sie ktos do Iszki na zawody ? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się