PSY

Zaba mówiłaś 🙂 Rozmawiałam z p. Joasią Bohdziun, pod koniec maja na tropowcach zajmiemy się problemem ostrzeliwania. Na tym wyjeździe główni epotrenowaliśmy konkurencje bez strzału. Zaliczyła pojedyńcze strzały z daleka, potem zapakowałam ją do pokoju i sama poszłam obserwować i się uczyć 😉 Potem zaliczyliśmy petardę ale świetnie zareagowała.

No i zrobiliśmy swój pierwszy aport kierunkowy i to z 20 metrów! 100% sukcesu 😀

moja refleksja - pod wpływem wody pies głuchnie 😉
k_cian, oglada sie was i czyta absolutnie wspaniale!
[quote author=W&W link=topic=32.msg578741#msg578741 date=1273213960]
k_cian my w maju jeszcze Grudziądz a następnie w czerwcu Litwa.
W planach jeszcze Warszawa x 2 i Białystok.
[/quote]

o spotkamy się w takim razie 😀  w Grudziądzu
a jednak nie spotkamy się bo my nie jedziemy, dopiero w czerwcu lub lipcu pojedziemy na jakąś wystawę, litwa też odpadła z kilku względów

sienka - dziękujemy
Potrzebuje Waszej pomocy...
Czym karmić psa by przytył? Jest jakiś preparat na apetyt??
Kazan mi mało jada... tak miske co drugi dzień, suchej karmy nie chce (być może nie lubi albo nie umie jej jeść bo wcześniej albo ją łykał albo wypluwał, teraz chiciaż przegryzie ale generalnie niechętnie ją rusza...), a po doprowadzeniu sierści do porządku wygląda źle... 😕
kleopatra66, fajnie 😀
miło będzie poznać 😀
ludzie help me!!! Co na apetyt dla psa? Jakaś karma dla wybrednych psów? Mały nie chce jeść nic co go kiedyś kręciło na maksa.
Pies aktualnie na leczeniu , ale od wczoraj odmówił współpracy :/
może ROYAL CANIN Recovery?
To jedziecie do Grudziądza, super. My też, chociaż się strasznie denerwuję, nasza pierwsza wystawa  🤔wirek: zobaczymy co nam powiedzą.
Zatonia, a z jakim psiakiem ??
Ktoś się wybiera z re-voltopirów na wystawę w Jeleniej Górze?
ludzie help me!!! Co na apetyt dla psa? Jakaś karma dla wybrednych psów? Mały nie chce jeść nic co go kiedyś kręciło na maksa.
Pies aktualnie na leczeniu , ale od wczoraj odmówił współpracy :/

Ale na co leczony, przez chorobę odmawia jedzenia? Tak chory, że musi już zaraz zacząć jeść? Bo jak nie to nie ma co się cackać, im więcej człowiek wymyśla, tym bardziej pies wybrzydza.
cieciorka   kocioł bałkański
11 maja 2010 14:34
tak jak u ludzi- organizm podpowiada. ja jak zachoruję i mam możliwość zostać w domu też robie sobie głodówkę na owsiance i pomaga.
W&W z Border Terrierem, zobaczymy ile będzie jeszcze. Ostatnio na krajowej w Bydgoszczy były dwa, kiedy poszliśmy zwiedzać. To jak nas zobaczysz przyjdź i się przywitaj, chętnie Cię poznam tylko nie zemdlej jak moja niesubordynowana  suka zacznie skamleć z radości  😁  Mam nadzieje, że się nie spalę i psinie nie wkręcę nerwów. Startujemy w klasie młodzieży 😉 więc cała powaga.


A Ty z jakim psem będziesz?
Ja z owczarkiem szetlandzkim też klasa młodzieży.
Tyle że my się wystawiamy piąty raz a i tak nerwy mnie zjadają ;D
dawno nas tu nie było a troche sie zmieniłyśmy od ostatnich fotek to i ja się pochwalem swoim liskiem LUNA kundel rudy 🙂

biwakowo


biwakowe zabezpieczenie przed deszczem 😉

kilka fotek na szybko z I KPRnD 🙂































Dziewczyny pies leczony na chorobę przewlekłą od 1,5 miesiaca, więc siedzi w domu właśnie tak długo. Także żaden 2 dniowy kaprys rozpieszczonego psa.A jeść musi bo jeździ na rehabilitacje.Prawdopodobnie trzeba pokombinować z lekami, ale dowiemy sie jutro jak beda wyniki.Dziękuję za rady 🙂

Swoja drogą bardzo kiepsko u nas o miejsca rehabilitacji dla psów.

ogurek, dzięki podskocze jutro po próbki.Mam nadzieje , że zasmakuje.

napisz coś więcej co się dzieję i jakie leki bierze, może być PW
armaquesse dobrze by było jakbyś napisała jaka to choroba i jakie leki, tak jak pisze ogurek

i jeszcze mój potworek z wyjazdu 🙂





















Lotnaa   I'm lovin it! :)
12 maja 2010 17:16
k_cian, ale cudnie  😜
cieciorka   kocioł bałkański
12 maja 2010 19:18
oglądał z was ktoś "zaklinacza psów" na NG?
jak wasze odczucia?
ja bardzo cieszyłam się na ten program, ale pierwsze odcinki mnie rozczarowały. bardziej pamiętam swoje odczucia, niż co je wzbudziło, ale praktyki Cezara nie wzbudziły mojego przekonania.
Dzis znowu oglądałam i trochę zmieniłam zdanie, nie jestem już pewna. szkoda, że historia psa jest pokazywana tak krótko, nic nie można się nauczyć, ani obserwować procesu szkolenia psa i właścicieli, no bo przecież nie dzieje się to w ciągu kilku godzin.
a Wy co myślicie o Cezarze?
k_cian, ale ma fajną fryzurkę po wyjściu z wody 😁

oglądał z was ktoś "zaklinacza psów" na NG?
jak wasze odczucia?

Ja dużo odcinków nie widziałam, jakieś tam urywki na youtube wypatrzyłam. Ale odczucia właściwie... mieszane. Trudno Cezara zaszufladkować, raz stosuje fajne metody, dobrze "czyta" psa, a innym razem walczy siłowo tam gdzie można obejść się bez tego i określa psa szczęśliwym kiedy ewidentnie widać że do szczęścia mu dużo brakuje. We mnie osobiście budzi niesmak obrazek gdzie przeciąga psa na siłę przez drzwi których się boi, takie zachowania można naprawić zupełnie bez użycia siły i bardziej komfortowo dla psa. Tak samo z odczulaniem w bagażniku, pies wciągany do auta na dławiku, miło się tego nie ogląda  🙄

Dla mnie ten gość to takie PNH w psim wydaniu - czyli jestem zaklinaczem, ale marchewkowym bacikiem napierdzielam równo. Beznadziejny jest. Gdy oglądnęłam odcinek, gdzie terier pofrunął w górę, po czym wylądował z plaskiem na boku na podłodze  😲 to stwierdziłam, że chyba nie do końca wie o co biega. Stanowczo wolę "esesmankę" Victorię Stilwell.
Też oglądałam kilka odcinków i również mam mieszane uczucia - niektóre jego "wymysły" były dla mnie dość logiczne i do przyjęcia, inne nie. A szkoda bo nastawiłam się na fajny program.
Ja też jadę do Jeleniej 🙂
Z dwoma babykami, suką użytkową i babuszką w otwartej.
Ma być deszczowo- już widzę siebie z 4 futrami w jeleniogórskim błocku  🤣
Wczoraj dostałam furminatror w swoje łapki.
Polecam super sprawa.
Nigdy z mojego sznauceranie wyczesałam tyle  kłaków co tym urządzonkiem.
REWELACJA ❗ ❗ ❗
Nadaje sie w zasadzie dla wszystkich rodzai sierści.
Sprawdza sie i u sznaucera i u szetlanda 😀
o goldenów, labradorów i flatów również 😉
W&W witam wśród wielbicieli furminatora

swoją drogą przy liniejącym koniu też się sprawdza  😁
hahahah to idealne urządzenia dla tych co nie mogą ścierpieć sierści w domu 😀
tak pięknie wyczesuje że potem mało co spada z psa 😀
cieciorka   kocioł bałkański
14 maja 2010 15:51
uff, cieszę się, że nie jestem jedyna 🙂
sama aż czekałam na ten program, szkoda, że jest taki, a nie inny.
Cezar czasami zachowuje się "normalnie" czasami niekonwencjonalnie, w sposób trudny dla mnie do zaakceptowania, bo można się było obejść bez przemocy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się