KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 maja 2010 15:17

Mam wkońcu Altrose Anky  😍

od znajomej Quanty? 👀
wątek zamknięty
jakoś nie mogę sobie wobrażic tego zółtego, czerwonego i zielonego na raz. chyba, że biały czaprak i lamówka w paski (jak eskadron) i może być mocno kontrastowa lamówka, ale gdzie takie cuż znaleźć?
ew stripe in, chociaż tego też nie mogłam sobie wyobrazić zrobiłam małą wizualizację i żeby kolory się zbyt nie gryzły, trzeba było z nimi pokombinować więc wyszło złamane bordo/kremowy żółty/ zieleń podobna do smzaragda es-a, w sumie całość wyszła b. podobnie do szmaragda, inaczej sobie tych kolorów wyobrazić raczej nie mogę 😁 ew, biały czaorak, lamówka w kolorze i sznureczki w kolorze 🙂

z resztą to też wygląda głupawo  😁
wątek zamknięty
ja bardziej widze zielony czaprak z bordową lamówką i żółtym sznureczkiem 😉
wątek zamknięty
A ja mam pytanie z innej beczki: czy któraś dobra dusza ma może zdjęcia Jarpolowych padów - limonka i bakłażan - na karuskach?  :kwiatek: Z góry dziękuję 🙂


Przypadkiem znalazłam, ale na skarogniadym, prawie jak kary  😉
http://www.jarpol-konie.pl/index.php?act=galeria&zdjecie=38
wątek zamknięty
💃 💃 💃 💃  Czaprak i owijki już moje 😀 Czekam na potwierdzenie czy derkę też będą mieć 😀

Normalnie teraz nic tylko zawody ujeżdżeniowe śmigać 😀😀
wątek zamknięty
Naciau, miały być ale nie wiem bo dawno tam nie byłam. Dzwoniłaś spytać o zdjęcia?
wątek zamknięty
Hmm tak patrze i patrze... i chyba plum max do Ediego tak w kit pasuje, nie??

wątek zamknięty
xxagaxx, mi się bardzo podoba, niesamowicie ciepły kolor, lepiej niż w Hortensji według mnie 🙂
wątek zamknięty
Strasznie różowo wyszedł na zdjęciu w tym świetle, chyba że to jest blueberry,a nie plum, bo plum jest ciemniejszy i bardziej stonowany od hortensji:]

co to za ochraniacze??
wątek zamknięty
Dynamo   Dynamicznie :))
12 maja 2010 21:13
Dziewczyny eskadronowy kolor Turf to z jakiej kolekcji jest ? 😉
wątek zamknięty
lavender??
wątek zamknięty
Dynamo, lavender / stone / turf. Czyli poprzednia.
wątek zamknięty
Dynamo   Dynamicznie :))
12 maja 2010 21:16
Dziękuje :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 maja 2010 21:16
Azbuka dziękuję  :kwiatek: to zdjęcie widziałam i daje jakieś pojęcie 🙂 szukam tych padów na karych koniach, bo jestem ciekawa jak mój by wyglądał 🙂
wątek zamknięty
Strasznie różowo wyszedł na zdjęciu w tym świetle, chyba że to jest blueberry,a nie plum, bo plum jest ciemniejszy i bardziej stonowany od hortensji:]

co to za ochraniacze??


Kupowany jako Plum. Ale dla mnie Plum i Blueberry to niemalże to samo. Mam owijki bluberry i wyglądają tak samo jak pad.

Likier
bo on w słońcu właśnie tak wychodzi.. Różowo.

A ochraniacze to Eskadron Pro Safe Memo. Tu masz z bliska, ale już trochę brudne:


Burza no nie wiem, nie za różowo?? Ja nienawidzę różu całym sercem.
wątek zamknięty
Bardzo fajne te ochraniaczki, jak się sprawują?🙂 Dzięki za foto  :kwiatek:

Ja w swoim jeździłam tylko w hali, więc dla mnie byl zawsze ciemny ten plum i pierwszy raz widzę go w takiej odsłonie :P
wątek zamknięty
xxagaxx, absolutnie nie, pięknie Edziowi 🙂
wątek zamknięty
xxagaxx, a ja powiem inaczej, mi się nie podoba
w hortensji o wiele lepiej
wątek zamknięty
xxagaxx mi nie leży połączenie tego koloru z brązowym siodłem, mattesem i hackiem, gryzie się trochę 😉
wątek zamknięty
Mi też się podoba w tym plumie:]
wątek zamknięty
xxagaxx mi nie leży połączenie tego koloru z brązowym siodłem, mattesem i hackiem, gryzie się trochę 😉


No może właśnie to razi. Ale i hak i mattes są niezbędne do życia, więc muszą zostać...

Heh no pewnie ile osób tyle opinii 😀 Ale dzięki dziewczyny, przemyślę 😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
12 maja 2010 21:33
Medziiik lepiej zadzwonić 😉
szary czaprak mają na pewno (widziałam na żywo)
szarych owijek z herbem w ogole nie wyprodukowali (są tylko białe, szare można dostać skorupki)

co do derek: ja wolę brązy niż szarości, więc ta brązowa z herbem to dla mnie ideał 🙂 tylko niestety znalazłam ją tylko w rozmiarze 125.


a mi napisali że szare mają na zamówienie  😁 wiec może są :P
wątek zamknięty
xxagaxx mimo wszystko łatwiej zmienić pad niż całą resztę  😉 Do brązowego siodła to bardziej w beże bym uderzyła. No, ale ja to klasykę wielbię to się już nie odzywam 🙂
wątek zamknięty
No i powiem ze problem się rozwiązał 😀 Padzior poszedł w świat 😀 Ehh nawet do ogłoszeń nie dotarł  😁


tulipan ja nie lubię beży i to strasznie 😉 takie oklepane są 😀

ale do granatu też ok dla mnie wygląda:



żółty też jak najbardziej ok:



tu żywy zielony (ale nie aż tak jak na zdjęciu wyszedł)



do tego pewnie też byłoby dobrze, niestety siodło na zdjęciu czarne, ale mattes i puśliska w brązie:


wątek zamknięty
Dziewczyny pomysł na ten 3-kolorowy czaprak jest zobaczymy co z tego wyjdzie. I dokładne chodziło o kolory rasty.
wątek zamknięty
xxagaxx oklepane jak czernie, szarości i granaty, czyli moje ulubione  😎
Z drugim żółtym i ostatnim ES super !
wątek zamknięty
heh to są moje ulubione 😉 Musze jeszcze raz przejżeć stan czapraków i pomyśleć co ma pójść w świat... Bo sama mam do siebie pretensje, ze tyle tego leży a ja nie zdążę nawet objeździć wszystkiego. A najgorsze ze się mogę usprawiedliwić, że mam 2 siodła to i pod jedno i pod drugie muszę mieć czapraki.. 😵 😵 I tak sterta rośnie i rośnie...
wątek zamknięty
xxagaxx - no widzisz, ja pod skokówkę mam aż dwa: błękitny gruby Kavalkade i Mattesa 😉 Jakieś pół roku temu miałam 22 czapraki. Obudziłam się sprzedałam większość  i dokupiłam parę. Teraz mam ilość idealną  😁
wątek zamknięty
To powiedz jaką masz radę na to ze mi się one tak podobają?? A najbardziej to ujeżdżeniowe, bo mam jeszcze owijki do kompletu i to tak ślicznie wygląda...

I tak co wchodzą to sama nie wiem co zrobić... To już jest choroba ja wiem.

Plum poszedł w świat, próbuję sprzedać Light Corda i eskadron Royalblau. No i wciąż wychodzi mi ze mam 20 czapraków. A cała reszta jest tak śliczna że nie mam odwagi ich się pozbyć 😀
wątek zamknięty
A mnie zaczyna kusić coś w tym tonie jak ten plum na zdjęciu xxagaxx za różowym nie przepadam a poza tym aż tak razic różem po oczach nie chcemy, ciemna śliwka moze sie na karej mało odznaczać i cos wlasnie posredniego szukam (narazie tak teoretycznie bo i tak kasy nie mam🙂 z jakiej kolekcji jest ten plum?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.