Licealiści :)

Ja już po lekcjach  😎 Zaczne się uczyć na chemie i geo (spr z 1/2 książki  :zemdlal🙂.
Fajnie Ci, ja mam teraz anglik...
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
12 maja 2010 11:59
a ja teraz siedzęna angolu..
a ja stwierdziłam, że nie chce mi się już w szkole siedzieć więc poszłam do domu 🤣
jutro mam 3 chemie  😵  Błagam niech mnie ktoś już dobije...
jutro mam trzy matmy, dwie chemie, historie, informatykę i język. Przebije ktoś, szczególnie początek? 🤔
rewir- 8 lekcji?  😵
ja jutro po raz 3 z rzędu mam na 9, oprócz tego kilka zastępst, luźno 🙂
dzisiaj kartkówka z matmy- chyba poszła dobrze, ale.. kiedyś też tak myślałam i dostałam banie 😁 no ale teraz chyba lepiej jest
czy Wy też piszecie testy wyjścia (pierwsze klasy) matma, polski (ciekawe co oni niby mają zamiar tam dać? :ke🙂 język rozszerzony. pod koniec miesiąca będą
Ja mam 8 lekcji prawie codziennie  🙄
też piszę te testy, coś czuję, że będzie 'wesoło'  😤
Ooo, kącik dla mnie 😉

rewir zazdroszczę takiego planu... Ja mam jutro też osiem lekcji, w tym wos, lektorat i francuski - akurat z gorszą nauczycielką. Na szczęście ratuje mnie chemia, fizyka i matma, więc może mi się uda jakoś dotrwać do końca dnia...

O testach nic nie słyszałam, choć napewno z francuskiego coś będzie - specyfika mojej szkoły...
to ile macie lekcji w tygodniu?
my mamy 3x7 i 2x6 razem 33h tygodniowo
ja mam 39h/tyg
😵
rany, to po ile masz lekcji? 4x8 i 1x7  😵 ?
ja mam 35 minus 3 wfy i jeszcze plus 4 h francuskiego.
ja mam 2x8, 1x6 i 2x7, czyli 36, tyle że ma mam te wszystkie lektoraty, francuskie, bo mam klasę dwujęzyczną (biol-chem z wykładowym franc  🤣 ).
Korsik dokładnie tak.
Z tym, ze ja mam tak samo jak Mo B. - jestem w klasie dwujęzycznej 
I bogu dzięki, bo inaczej właśnie przeżywałabym swoją maturę  🤔 😵
Moja sorka z przedsiębiorczości mnie dzisiaj dobiła całkowicie. Wymyśliła sobie wyjście do banku, oczywiście po lekcjach bo w czasie lekcji nie...bo nie. Powiedziała, że albo idzie 10 chętnych osób (i za jakiś czas pójdzie następne 10, później znowu następne 10) jeśli się chętni nie znajdą to ma iść cała klasa, bo jak nie to powstawia nam 1  🤔  
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
12 maja 2010 16:48
Ja mam tak samo jak Mo, ale ja zwykły biol-chem. W dodatku jestem przerażona, bo do drugiego czerwca można robić duże prace klasowe i już mi się nawaliły 2 sprawdziany z matmy, z historii, z gery, z fizy, 4 kartkówki z biologii, genetyka, sprawdzian z odżywiania, z chemii całoroczny i wiele innych  😵
bianca ja co prawda teraz mam luz, jedynie jedna-dwie klasówki tygodniowe + 3 dłuższe prace do napisania w domu, ale w przyszłym tygodniu również burza się szykuje: biologia - układ krwionośny, chemia - caaaała chemia organiczna, fizyka - elektrostatyka, francuski-coś tam, matma - funkcje kwadratowe...
Mam jutro sprawdzian z ruska. Grr... to taki głupi język... Ledwo literki ogarnęłam i juz mi karzą pokój opisać! Będzie pogrom 😁
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
12 maja 2010 19:12
Ramires piąteczka że tak powiem  😀 tzn ja dopiero za tydzień 😉
jeju... ta szkoła mnie wykończy. chemia jest jedyną lekcją na którą chodzę zastanawiając się jakby tu uciec...
Maturzyści odeszli- więc u nas też zaczynają szaleć ;/
Na przyszły tydzień zapowiedzieli narazie większe 3 sprawdziany (z historii, matmy i fizyki), napewno jeszcze coś dowalą w miedzyczasie (pewnie biolę i angielski).
Denerwuje mnie fakt, że profesorka z historii nas ciśnie, mimo, że nie jesteśmy klasą humanistyczną.
Pociesza mnie jednak to, że za niecałe 1,5 miesiąca kończy się rok szkolny 😉
Jeny nienawidzę tego planu po maturach  👿
Wg planu miałabym jutro:
polski, polski, godzinę wychowawczą (czyt. polski), biologię, angielski i trzy matmy O.o
A mam: 3 angielskie, matmę, angielski i trzy matmy  😵
jutro mam trzy matmy, dwie chemie, historie, informatykę i język. Przebije ktoś, szczególnie początek? 🤔

mam trzy matmy w piątek, a w sumie w całym tygodniu... 8 (w tym 3 dodatkowe, ale obowiązkowe dla całej matematycznej klasy) 😎
Dzień dobry, postanowiłam się zameldować 😉
Druga klasa LO pierwszego wyboru. Rozszerzenie z polskiego, historii, WOSU i francuskiego. Szczerze mówiąc jestem bardzo średnio zadowolona. Szkoła z rodziny tych ze świetną opinią, a ja ... no kłóciłabym się  😎. Jak nic nie zrobisz to nic nie będziesz miał (to akurat chyba jak wszędzie), nauczyciele ze wszystkich przedmiotów cisną tak samo, nawet tych typowo ścisłych.
A odnośnie planu: uwaga, uwaga mnie nikt nie pobije:
w poniedziałki mam 10 lekcji (sic!) i w tym trzy matmy(dwie to ostatnie godziny).  😵
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 maja 2010 22:18
jutro mam trzy matmy, dwie chemie, historie, informatykę i język. Przebije ktoś, szczególnie początek? 🤔


chemia, angielski, 2 biologie, majca i fizyka  😵
fika ktoś? 😎

idę spać, mam już na to wyjeba**... 🏇
busch   Mad god's blessing.
12 maja 2010 22:21
w poniedziałki mam 10 lekcji (sic!) i w tym trzy matmy(dwie to ostatnie godziny). 

OMG, o której kończysz?  😲

Ja najwięcej miałam 9 i kończyłam o 16😲0, ale byłam dojeżdżająca i pierwszy autobus o 17:10, do domu 40 minut drogi  🍴 . Ty też dojeżdżasz?
o 17:15 kiedy już nie ma nawet dzwonków  😂 . Ja na szczęście nie dojeżdżam ale w klasie mamy kilkanaście takich, które owszem i to jeszcze pociągiem. Dla mnie paranoja ale mało mamy do gadania.
A tak na marginesie: jakie plany maturalne? Macie już sprecyzowane? Ja wiem, że na pewno angielski rozszerzony, polski podstawa (lub rozszerzenie, tu jeszcze się waham), matma podstawa, wos podstawa i geografia rozszerzona. Fajnie by było jakbym jeszcze wiedziała co ja chcę w życiu robić.
Dzisiaj mieliśmy pierwsze zajęcia z tzw. doradcą zawodowym. Robiliśmy chyba milion testów i jedyne co mi wyszło to to, że spełnię się na stanowisku kierowniczym i istotne jest dla mnie wyższe wykształcenie. To dużo się dowiedziałam  😁
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
12 maja 2010 22:38
historia, 2 chemie, 2 biologie i niemiecki 🙁 Szczerze mówiąc ja nie wiem, co mam robić w życiu i 5 razy jeszcze zdążę zmienić moje plany maturalne. 😀
Hah. U nas w tym tygodniu całkiem przyjemnie
Dzisiaj 3 lekcje, jutro 4 *__*
I tak mogłooo by być już do końca 😀
Ja chciałabym chyba zdawać matma i polski podstawa, angielski,chemia,biologia rozszerzenie i może jeszcze geografia podstawa.
Polski rozszerzenie, mat podstawa, historia rozszerzenie no i hiszpański dwujęzyczny(czyli 2 egzaminy historia + literatura)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się