Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

xxagaxx, wow, Edzio daje czadu!
wątek zamknięty
xxagaxx, wow, Edzio daje czadu!


Normalnie ja nie wiem czemu. On zawsze lubił skakać, ale nigdy nie mieliśmy takich treningów jak teraz. Zawsze pasuje, nawet jak jest bliżej dalej to zawsze równo dojeżdżamy, nie ma już szpitalnych skoków, koń nie puka w dragi.. Tfu tfu, oby tak dalej.

Na zakończenie pozdrawiamy padokowo:
wątek zamknięty
Fantazja tylko trochę, podkręcam maść i zwiększam masę  😎

Likier  :kwiatek: garbik to taki minus jeżdżenia na surowym koniu w przeszłość 😉

xxagaxx nie oddam, ile ja bym dała, żeby waldek ściemniał  😎 W wersji skokowej bardzo mi się podobacie.

wątek zamknięty
xxagaxx, fajnie kicacie  😀 , a ostatnie na avatar
tulipan, wiedziałam  😉
wątek zamknięty
tulipan, ale mimo wszystko koniska masz boskie, 😜, moi ulubieńce zaraz po koniskach Lostak :P
wątek zamknięty
tulipan bo my to raczej skaczemy 😉 Ujeżdżeniowo to tak dla rozrywki no i nie powiem ze to nie pomaga na skokach 😀

hehe, ale Rude chyba nie ciemnieją co?? 😀 Fajnie by było. Jakbym miała wpływ na maść, to bym Ediego juz dawno przerobiła na kolor Rosy 😀
wątek zamknięty
ahh Likier teraz to mi już prze prze miło  😡 :kwiatek:

xxagaxx ciemnieją ciemnieją, ale nie wiem od czego to zależy

Ruda jakiś czas temu


no i teraz


Z tym, że Rudy już 11lat ma, więc na cuda nie licze  😉
wątek zamknięty
tulipan ale po niej widać już od początku taki ciemniejszy (brudny) rudy kolor. Jeny, jak sobie kupię kiedyś drugiego konia to chyba będę po Polsce jeździć  w poszukiwaniu takiej maści. W ogóle ona zarąbiście wygląda. Taki Pączuś 😀
wątek zamknięty
xxagaxx ale super skaczecie!! Brawo dla Edzia i niech jakoś telepatycznie powie Dzionkowi, że on też tak będzie umiał jak się postara 😀
wątek zamknięty
xxagaxx - pączuś w ciemniej czekoladzie  🤣 Mnie wywiało trochę dalej po nią bo za granice naszego kraju, a jakby miała jeszcze na przodach takie skarpety jak na tyłach to byłaby moim ideałem.  W ogóle ja kocham rude, wiem powtarzam się  😎
wątek zamknięty
tulipan to dam Ci znać 😀 Skoro masz wprawę to pojedziesz ze mną na poszukiwania pączka 2 😀 Moze być i bez skarpet  😁 😁


Dzionka musimy zamówić jakiegoś telepate 😀 Może jakieś połączanie pomiędzy nimi trzeba otworzyć??

Jak będzie twardo pracować to się uda 😀 Nic nie ma za darmo, na wszystko trzeba sobie zasłużyć 😉
wątek zamknięty
tulipan, bo przez Twoje koniska marzy mi się kasztan z 4 skarpetami, nawet mi się sniło, że miałam kobyłke  kasztanowatą 😂  😜
wątek zamknięty
aga - ok ! dasz znać  😎 Jak byłam to był jeszcze jej pełny brat, ale to skoczek typowy bo Ruda w sumie 50% skokowego papieru ma  😁

Likier - ideał rudośći to tato Rosy jak dla mnie, tylko brakuje mu tych 2 nieszczęsnych skarpet na przodach  😉
Espri

wątek zamknięty
Ja to wolę skoczki 😀😀 To może ja już zaczną zbierać kasę, bo pewnie tania impreza to to nie jest 😀
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
12 maja 2010 22:09
tulipan jestem ohydnie zazdrosna  😡 Wszystkie Twoje zwierzaki są nieprzeciętne!  👍
xxagaxx śliczny portret!
wątek zamknięty
okwiat  😡 :kwiatek:
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
13 maja 2010 07:04
Tulipan śliczny ten twój koń strasznie mi sie podoba🙂😉)
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
13 maja 2010 09:18
xxagaxx ciemnieją ciemnieją, ale nie wiem od czego to zależy


hihihi efekt uboczny stosowania sterydów  😂 😁 😁 😁 😁 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
13 maja 2010 16:46
coz ja po serii turboEdka i cudnych sterydziarzy Tulipan strzele samoboja i pokaze nasze radosne pseudoskoki:



marnuje sie u mnie moj wszechstronny kon i tyle 😀 dawno temu zapomnialam jak sie skacze ale nie myslalam ze jest az tak  🤬
wątek zamknięty
tulipan, wszystkie Twoje konie bossskie  😍
kujka, super wyglądacie  😀 , bardzo mi się podobacie w wersji latającej naprawdę  😜
wątek zamknięty
Hihih, kujka super 😀 A jakie skupienie na twarzy, fiu fiu... Masz farta, że pojechałaś rano, jak właśnie wróciłam i ciągle znajduję na sobie meszki - nie dało się jeździć, koń tylko machał głową i się wściekał, więc pokłusowałam i wróciliśmy pędem do stajni :/
wątek zamknięty
oj Kujka bez dramaturgii, ramiona do tyłu, brzuch do przodu i będzie si 😀 Nikt nie urodził się mistrzem 😀 Trzeba swoje dupogodziny odbębnić.

A u nas znowu leje...  😕 😕
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
13 maja 2010 17:36
A mnie nie będzie na zawodach  🙁. Przepraszam, że nie skomentowałam wpisów poprzedników, ale nie mam po prostu na to siły. Mam taki humor, że szkoda gadac. Przygotowywałam się do nich, pracowałam, angażowałam i dupa. Wisi nade mną jakaś czarna chmura  🙄
wątek zamknięty
Dzionka było mi bardzo miło, mam nadzieję, że następnym razem lepiej się zgramy czasowo 😉
Kujka nie jest tak źle. Pamiętaj, że ćwiczenie czyni mistrza!
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
13 maja 2010 18:35
Jakie macie śliczne te konie 😜 tak sobie teraz pomyslałam,że chce jeszcze jednego i będzie im któryś z re-voltowych,którego ukradne 😁 także pilnujcie dobrze tych swoich pięknisiów 🤣
Mój Napar natomiast pokazuje swoją prawdziwą naturę czyli -jak jeden dzień nie pracujemy to na drugi mam szajbę,chociaż jestem na padoku,a atrzeciego to lepiej do mnie nie podchodz 🤔 aczkolwiek nie zmienia to faktu,że zrobił sie zgrabny jak modelka 😍 teraz mogę kogoś zaprosic do siebie w odwiedziny 😉 i mam nadzieje,że będzie to darolga :kwiatek:
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
13 maja 2010 18:37
aga-kurcze fajnie lata ten Twoj gniadulec 😜 Ja tez poprosze o telepatyczna lekcje skokow 😉
kujka-co ja widze?  🙂 juz tak na stale?
Disco-dziekuje 🙂 Nie umknelo 😉 dopiero dzisiaj zbieralam sie by odpisac w ZNK, bo ja tak na raty musze 😉

My tez w wersji latajacej.No i niestety czeka mnie masa dupogodzin i duuuuzo pracy nad soba 😵
Powoli akceptuje to, ze ujezdzeniowca z Rudego nie bedzie 🙄




I maluszek 😀

turbokulek


wątek zamknięty
milusia a czemu nie będzie ujeżdżeniowca??

🚫 Co Ty się składasz jakby tam ze 2m stało?? 🤬 😀
wątek zamknięty
milusia uwielbiam Was w każdej wersji, latającej czy też prawie latającej 😉 Zdecydowanie jesteście moją ulubioną voltopirową parą!
wątek zamknięty
Milusia - spoko 😉 a dlaczego Zwiastuna jako ujeżdżeniowca już nie widzisz  👀?
Tulipan - dokładnie o te zdjęcia mi chodziło  😎 piękne  🍴
wątek zamknięty
kujka, planujecie jakies zawody? fajny gil w wersji skokowej
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.