Siodło skokowe

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 maja 2010 08:19
deborah, co tak tajemniczo,pochwal się co to?
deborah   koń by się uśmiał...
12 maja 2010 08:19
pessoa 🙂

edit: choć mam świadomość że złej baletnicy ... to nie mogę oprzeć się przekonaniu że w mniej trzymającym siodle łatwiej będzie mi znaleźć miejsce. W Jurkowych pessoa jeździło mi się świetnie, trafiła się super okazja i jest 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 maja 2010 08:25
pessoa,to fajne siodełka....
deborah   koń by się uśmiał...
12 maja 2010 08:37
gdybym dysponowała większą gotówką kupiłabym pewnie coś lepszego, bardzo podoba mi się Twój monoflap.

ale na moje życiowe Lki takie siodło spokojnie wystarczy  😂 😂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 maja 2010 08:40
deborah, ostatnio dałam wsiąśc koleżance w stajni,w wersję nie monoflapową - i zrobiłam jej wielką krzywdę,bo testowała pod kątem zakupu różne siodła,z ciekawości wsiadła w moje i teraz już wie,że w żadnym nie będzie jej tak dobrze...mam podobne odczucia,siedziałam już w kilku,ale to są moje siodła życia i nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na te siodła,tym bardziej,że Viktorii też dobrze w equipie 😉
deborah   koń by się uśmiał...
12 maja 2010 09:07
nie siedziałam ale wizualnie jest piękne.
z drugiej strony na moim poziomie siodło za taką kasę byłoby sporym nadużyciem 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 maja 2010 09:09
cena,przy obecnym wariującym kursie euro faktycznie zwala z nóg...ja kupiłam i po innej cenie i w innym układzie...nie mniej jednak nie wiem co ma poziom,do wygody i komfortu 😉
jakbym miała uczyć się skakać w osławionym Kiefferze NK AT ,to bym chyba nigdy nie naczyła się skakac w równowadze.
Wypowie się ktoś na temat siodła passier psl?
deborah   koń by się uśmiał...
12 maja 2010 09:31
Ktoś, kiedyś marzyłam o tym siodle (NK)wydawało mi się że taka proteza pomaga. teraz dojrzałam do close contact i pessoa na tą chwilę jest spełnieniem moich siodłowych marzeń 😉
Deborah gratuluję udanego zakupu. Ja kupiłam używaną, dość starą Pessoę pół roku temu i kocham ją miłością wielką. Przesiadłam się w nią z Silver Stara i różnica jest ogromna. Jeździłam poza tym w wielu innych siodłach i pessoa jest nr 1. Jest płaściuteńka, w ogóle nie trzyma, prawdziwy close contact (ja bym nawet powiedziała very close). Jedyny minus to b. twarde siedzisko. Na początku, po miękkim prestige'u nie mogłam stępować dłużej jak 5 min, ale już mi się tyłek przyawyczaił 😉. Mój trener też ma pessoę (ponad 20-letnią) i też to jest jego zdecydowany nr 1.
Poza tym te siodła są bardzo dobrze wykonane, ze świetnej skóry. Jakościowo duuużo lepsze od np. Prestige.
Ponia   Szefowa forever.
12 maja 2010 19:23
[quote author=Ktoś link=topic=1249.msg583709#msg583709 date=1273650050]
deborah, ostatnio dałam wsiąśc koleżance w stajni,w wersję nie monoflapową - i zrobiłam jej wielką krzywdę,bo testowała pod kątem zakupu różne siodła,z ciekawości wsiadła w moje i teraz już wie,że w żadnym nie będzie jej tak dobrze...mam podobne odczucia,siedziałam już w kilku,ale to są moje siodła życia i nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na te siodła,tym bardziej,że Viktorii też dobrze w equipie 😉
[/quote]

Oj nie jednej koleżance zrobiłaś krzywde nie jednej ;P
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 maja 2010 19:24
Ponia, aż tak? ale ono jest warte tych krzywd....😉
Ponia   Szefowa forever.
12 maja 2010 19:32
No chodzi za mną chodzi, tylko w chwili obecnej nie stać mnie 😉
Z pewnością jest warte 😉
[quote author=Ktoś link=topic=1249.msg583709#msg583709 date=1273650050]
deborah, ostatnio dałam wsiąśc koleżance w stajni,w wersję nie monoflapową - i zrobiłam jej wielką krzywdę,bo testowała pod kątem zakupu różne siodła,z ciekawości wsiadła w moje i teraz już wie,że w żadnym nie będzie jej tak dobrze...mam podobne odczucia,siedziałam już w kilku,ale to są moje siodła życia i nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na te siodła,tym bardziej,że Viktorii też dobrze w equipie 😉


Oj nie jednej koleżance zrobiłaś krzywde nie jednej ;P
[/quote]

podpisuje sie rekami i nogami 😉
teraz czekam na mojego equipa 🙂
Mam pytanko, czy ktoś miał do czynienia z tym siodełkiem? 🙂
To Ferestier DYNAMIC DOUBLED COWHIDE VERSION
Jak wrażenia? 🙂






http://forestier.com/boutique/affiche_fiche_produit.php
deborah   koń by się uśmiał...
19 maja 2010 20:41
mam moje pessoa. na żywo jest jeszcze ładniejsze. już się nie mogę doczekać kiedy posadzę w nie tyłek  😉
warte każdego EUR które na nie wydałam 😉
Deborah, jaki model?
powiem Ci, ze tez przyrzekalam milosc pessoa, dopoki nie wyjezdzilam tylka w equipe. i teraz jemu przyrzekam milosc  😍
deborah   koń by się uśmiał...
19 maja 2010 20:58
ciekawska, nie stać mnie na Equipe  póki co mam nadzieję 😉

pytanie o model bardzo dobre. opisane jest tylko Nelson Pessoa ale nigdzie nie mogę znaleźć info o modelu
Potwierdzam, że Pessoa to super siodełka, miałam okazję jeździć 😉
A czy miał ktoś z Was już do czynienia z nowym siodłem firmy Daw-Mag- Mirage?? Jestem bardzo ciekawa opinii o nim, wydaje się fajne i sama się zastanawiam nad jego kupnem w przyszłości 😜
deborah   koń by się uśmiał...
21 maja 2010 07:49
Przetestowałam siodełko póki co na jeździe płaskiej 😉  i już je kocham 🙂
w weekend poskaczę.
jest super płaskie, tybinki w zasadzie nie czuję pod  nogą.
no i najważniejsze mimo, ze kupowane w ciemno leży dobrze i pasuje na konia.
a to już zwyczajnie fuks 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 maja 2010 07:54

w weekend poskaczę.

Bartek Ci pozwoli? 🤣
deborah   koń by się uśmiał...
21 maja 2010 08:01
Ktoś, wczoraj od niego usłyszałam magiczne"dasz mi spróbować w weekend?"
więc liczę że jak ja jemu pozwolę spróbować to załatwię sobie rewanż 😉

wygląda na to, że rolkowo rowerowy plan nie zakładał odbioru siodła w tym tygodniu 😉  😁 🏇
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 maja 2010 08:03
deborah, to idź po bandzie i przyjeżdżaj do Rakowca 😉
deborah   koń by się uśmiał...
21 maja 2010 08:11
plan właśnie powstaje gdzieś z tyłu głowy

ale chyba aż tak daleko nie dam rady przegiąć  😁
Hej, mam pytanie: Czy istnieje możliwość odkupienia siodła testowego np. od p. Sebastiana kiedy przywiezie je na próbę?  😉 Chciałabym wypróbować Equipa, ale cena nowego..  😵
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 maja 2010 08:24
Beep, testowego raczej nie,ale używane jak najbardziej czasami można...Sebastian wymienia swoim klientom siodła co jakiś czas i wtedy ma na sprzedaż również te używki...ale one znikają zanim jeszcze na dobre pojawią się w ofercie 😁
Deborah
Gratuluje zakupu. Kocham te siodła strasznie i bardzo żałuje że nie stać mnie na zakup nowego bo jeździło mi si e w nim idealnie... ale może kiedys 😀  😍 😍 Pokaż zdjęcia 😀
deborah   koń by się uśmiał...
23 maja 2010 11:52
używane są w przyjaznych cenach jak dobrze poszukasz. mam tylko pod tyłkiem foto 😉
Czy dostane gdzieś używane siodło skokowe stubbena biomex?
Beep ja kupiłam od p.Sebastiana testowe. Ale to pewnie zależy jakie siodło, w moim przypadku to był wintec 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się